User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message29483
raulspaniol

[Best Rogue]



Status: Offline
(since 24-10-2011 17:22)
Joined: 14 Jul 2010
Posts: 40, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 146.8
Votes: 2

Post Posted: 26-05-2011, 13:04:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game:Gokhan
Clasa/Rasa:Undead Rogue
Talente(main spec/off spec):Assasination
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gokhan


Experienta in scripturile de pe Freakz: Da stiu in TOTALITATE
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? :Nu am jucat doar pe Freakz si nu am gasit o guilda capabila pentru LK
Print cu Recount:sunt la liceu scot nebufat 7-8k dps.pot arata in-game
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): da am dar nu am microfon
Skype :da am dar nu am microfon
Stii ce este sistemul DKP: Da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): Sunt prieten cu Amelie si am inteles ca este o guild serioasa cu care se pot face niste raiduri serioase.
Varsta:17

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrey23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2013 08:20)
Joined: 18 Sep 2010
Posts: 117, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 89.6
Votes: 3

 
Post Posted: 26-05-2011, 13:51:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele caracterului : Matzu
Numele real: Andrei / Emil
Varsta: 19 ani pana pe 14 iunie
Rasa / Clasa : Troll hunter
Talent Mainspec / Offspec : Markmenship pve si tot markmenship pvp
Profesii: Tailoring si engineering. Am ales tailoring pentru shadowguard embroidment ca sa imi dea atack power si engineering pentru sagetile de 91.5 dmg, reteta din icc., pentru haste din manusi si scope-urile de pe arc.
Experienta in WoW: aproximativ 5 ani. Nu am jucat niciodata pe original desi as vrea sa vad cum este. De jucat am jucat numai pe servere private primul fiind Bluelink, server de vanilla din constanta. Am continuat tot acolo si pe TBC. Am o perioada buna de jucat si ep Molten si in rest servere noname care apareau si dispareau peste noapte.
Experienta in raiduri : Din TBC stiu scripturile la SSC, TK, BT (in afara de Ilidan), DIn LK stiu Ulduar (fara Algalon si Yogg'saron, deoarece pe serverele pe care am fost nu mergea). Ulduarul lam facut pe Molten cu guilda, si yogg'saron nu lam mai terminat deoarece era prea tarziu. Nu am mai avut incercari de atunci, Naxx stiu in mare toate scripturile
De ce vreti in aceasta guilda?: Este o guilda buna cu care as vrea sa fac raiduri dar sa si invat sa ma inbunatatesc, sunt "öpen-minded" adica stiu sa primesc o critica fara sa ma supar si de asemenea sunt deschis la sugestii si la sfaturi de ajutor.
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei: Dam am citit regulamentul si sunt de accord
Stiu ce e sistemul DKP si nu voi ridica probleme la loot : Da am fost second gm in Snails gone mad, nu stiu daca ati auzit de ea. Sa dat disband. Am fost si o perioada buna in Madd dogs deci stiu ce este sistemul dkp si cum se foloseste.
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Matzu ca arma mai am si Distant Land de pe 25 HC dar momentan asta mi se pare mai buna dearece imi da arp.
Skype : Da
Team Speak 3(required): Da
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : Da am facut pe 10 N si pe 25 N dar nu mort adica dus pana la 65%

Uitati si un screen facut la repezeala in hor


Nu sunt nebun, sunt doar Matzu!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amelie

[Vicious Delicious]



Status: Offline
(since 05-02-2014 22:24)
Joined: 12 Mar 2011
Posts: 157, Topics: 22
Location: Ploiesti

Reputation: 87.3
Votes: 4

 
Post Posted: 26-05-2011, 15:49:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raulspaniol wrote:
Nick in-game:Gokhan
Clasa/Rasa:Undead Rogue
Talente(main spec/off spec):Assasination
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gokhan


Experienta in scripturile de pe Freakz: Da stiu in TOTALITATE
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? :Nu am jucat doar pe Freakz si nu am gasit o guilda capabila pentru LK
Print cu Recount:sunt la liceu scot nebufat 7-8k dps.pot arata in-game
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): da am dar nu am microfon
Skype :da am dar nu am microfon
Stii ce este sistemul DKP: Da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): Sunt prieten cu Amelie si am inteles ca este o guild serioasa cu care se pot face niste raiduri serioase.
Varsta:17

Heyyyy ce faci ma?....gl in a fi acceptat
+1 pentru el! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Throol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2013 21:34)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 69.4
Votes: 2

 
Post Posted: 26-05-2011, 16:31:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game: Throol
Clasa/Rasa: Warrior/Troll
Talente(main spec/off spec): fury/prot
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Throol
5800+ GS: 6432/6246

Experienta in scripturile de pe Freakz: full icc/rs/toc etc
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : pe toate
Print cu Recount: revin cu print..nu am momentan
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): am ts si microfon
Skype : da
Stii ce este sistemul DKP: absolut
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): caut o guilda serioasa...fara nolifery.. si multa organizare,lucru pe care as vrea sa il gasesc in aceasta guilda.
Varsta:17

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raulspaniol

[Best Rogue]



Status: Offline
(since 24-10-2011 17:22)
Joined: 14 Jul 2010
Posts: 40, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 146.8
Votes: 2

Post Posted: 26-05-2011, 19:50:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sall ce sa fac uite imi caut o guid seriosa sa ma apuc de treaba.ms pt vot:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkscar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 17:53)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 104.3
Votes: 2

 
Post Posted: 26-05-2011, 20:31:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game: darkscar
Clasa/Rasa: orc dk
Talente(main spec/off spec): unholy dar in pve cand e nevoie il transform in blood pt a tanka 6.1k gs/frost(dps)6.1kgs sau tank
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkscar
5800+ GS: 6132dps 6135tank

Experienta in scripturile de pe Freakz: stiu toate scripturile
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : si 25hc
Print cu recount: scot peste 10k dps
Teamspeak 3(cu sau fara microfon):am ts am si microfon dar prefer mai mult sa ascult
Skype : da
Stii ce este sistemul DKP: da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): pt ca am auzit ca e serioasa din punct de vedere a pveului



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 26-05-2011, 22:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mixx wrote:
Nick in-game: Lachensy
Clasa/Rasa: paladin/blood elf
Talente(main spec/off spec): main holy/off tank dar nu sunt full
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lachensy
5800+ GS: 5400

Experienta in scripturile de pe Freakz: 3 ani de wow,stiu full scripts si imi cunosc foarte bine clasa
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : 10/25n si pe 25hc am ajuns la 16% si sa buguit pt ca a luat enrage prea rpd
Print cu Recount: nu am
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): da
Skype : pwg_next
Stii ce este sistemul DKP: da
Ai facut Lich King pe vreo dificultate? da,pe evolution
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): este o guilda cu oameni seriosi si as vrea sa primesc o sansa sa demonstrez ca fac fata la orice raid
Varsta:18


RESPINS

Posturi unite automat, 26-05-2011, 23:06:30

raulspaniol wrote:
Nick in-game:Gokhan
Clasa/Rasa:Undead Rogue
Talente(main spec/off spec):Assasination
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gokhan


Experienta in scripturile de pe Freakz: Da stiu in TOTALITATE
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? :Nu am jucat doar pe Freakz si nu am gasit o guilda capabila pentru LK
Print cu Recount:sunt la liceu scot nebufat 7-8k dps.pot arata in-game
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): da am dar nu am microfon
Skype :da am dar nu am microfon
Stii ce este sistemul DKP: Da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): Sunt prieten cu Amelie si am inteles ca este o guild serioasa cu care se pot face niste raiduri serioase.
Varsta:17


ACCEPTAT whisper christy/gelotte/troqdog pentru invite

Posturi unite automat, 26-05-2011, 23:07:45

andrey23 wrote:
Numele caracterului : Matzu
Numele real: Andrei / Emil
Varsta: 19 ani pana pe 14 iunie
Rasa / Clasa : Troll hunter
Talent Mainspec / Offspec : Markmenship pve si tot markmenship pvp
Profesii: Tailoring si engineering. Am ales tailoring pentru shadowguard embroidment ca sa imi dea atack power si engineering pentru sagetile de 91.5 dmg, reteta din icc., pentru haste din manusi si scope-urile de pe arc.
Experienta in WoW: aproximativ 5 ani. Nu am jucat niciodata pe original desi as vrea sa vad cum este. De jucat am jucat numai pe servere private primul fiind Bluelink, server de vanilla din constanta. Am continuat tot acolo si pe TBC. Am o perioada buna de jucat si ep Molten si in rest servere noname care apareau si dispareau peste noapte.
Experienta in raiduri : Din TBC stiu scripturile la SSC, TK, BT (in afara de Ilidan), DIn LK stiu Ulduar (fara Algalon si Yogg'saron, deoarece pe serverele pe care am fost nu mergea). Ulduarul lam facut pe Molten cu guilda, si yogg'saron nu lam mai terminat deoarece era prea tarziu. Nu am mai avut incercari de atunci, Naxx stiu in mare toate scripturile
De ce vreti in aceasta guilda?: Este o guilda buna cu care as vrea sa fac raiduri dar sa si invat sa ma inbunatatesc, sunt "öpen-minded" adica stiu sa primesc o critica fara sa ma supar si de asemenea sunt deschis la sugestii si la sfaturi de ajutor.
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei: Dam am citit regulamentul si sunt de accord
Stiu ce e sistemul DKP si nu voi ridica probleme la loot : Da am fost second gm in Snails gone mad, nu stiu daca ati auzit de ea. Sa dat disband. Am fost si o perioada buna in Madd dogs deci stiu ce este sistemul dkp si cum se foloseste.
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Matzu ca arma mai am si Distant Land de pe 25 HC dar momentan asta mi se pare mai buna dearece imi da arp.
Skype : Da
Team Speak 3(required): Da
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : Da am facut pe 10 N si pe 25 N dar nu mort adica dus pana la 65%

Uitati si un screen facut la repezeala in hor


ACCEPTAT whisper Christy/Gelotte/Troqdog ingame pentru invite .

Posturi unite automat, 26-05-2011, 23:12:35

darkscar wrote:
Nick in-game: darkscar
Clasa/Rasa: orc dk
Talente(main spec/off spec): unholy dar in pve cand e nevoie il transform in blood pt a tanka 6.1k gs/frost(dps)6.1kgs sau tank
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkscar
5800+ GS: 6132dps 6135tank

Experienta in scripturile de pe Freakz: stiu toate scripturile
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : si 25hc
Print cu recount: scot peste 10k dps
Teamspeak 3(cu sau fara microfon):am ts am si microfon dar prefer mai mult sa ascult
Skype : da
Stii ce este sistemul DKP: da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): pt ca am auzit ca e serioasa din punct de vedere a pveului


ACCEPTAT whisper Christy/Gelotte/Troqdog ingame pentru invite .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nevermore12

[QQ Giver]



Status: Offline
(since 14-07-2012 05:25)
Joined: 16 Jan 2011
Posts: 41, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 53.7
Votes: 5

 
Post Posted: 26-05-2011, 22:25:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game: Backspacer
Clasa/Rasa: Undead Warlock
Talente(main spec/off spec): Demonology / Destruction
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Backspacer
5800+ GS: Da, 6018 mai exact.

Experienta in scripturile de pe Freakz: Stiu toate scripturile.
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : Nu, dar am citit tutoriale si am vazut mici clipuri pe wow movies/youtube.
Print cu Recount: scot peste 10k in orice raid
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): Da
Skype : Da
Stii ce este sistemul DKP: Da, stiu ce este sistemu DKP.
Ai facut Lich King pe vreo dificultate? Raspunsul este mai sus -
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): Inca sunt in cautare guildei care sa combine placutul cu utilul ( o atmosfera destinsa in timpul liber intre membri dar sa fie seriozitate cand vine vorba de raiduri ) si am auzit ca voi puteti oferi acest lucru si imi doresc sa fac raiduri full -.
Varsta: 18

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 27-05-2011, 00:54:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nevermore12 wrote:
Nick in-game: Backspacer
Clasa/Rasa: Undead Warlock
Talente(main spec/off spec): Demonology / Destruction
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Backspacer
5800+ GS: Da, 6018 mai exact.

Experienta in scripturile de pe Freakz: Stiu toate scripturile.
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : Nu, dar am citit tutoriale si am vazut mici clipuri pe wow movies/youtube.
Print cu Recount: scot peste 10k in orice raid
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): Da
Skype : Da
Stii ce este sistemul DKP: Da, stiu ce este sistemu DKP.
Ai facut Lich King pe vreo dificultate? Raspunsul este mai sus -
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): Inca sunt in cautare guildei care sa combine placutul cu utilul ( o atmosfera destinsa in timpul liber intre membri dar sa fie seriozitate cand vine vorba de raiduri ) si am auzit ca voi puteti oferi acest lucru si imi doresc sa fac raiduri full -.
Varsta: 18


ACCEPTAT whisper christy/gelotte/troqdog ingame pentru invite cu mentiunea ca ai fost acceptat pe forum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Throol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2013 21:34)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 69.4
Votes: 2

 
Post Posted: 27-05-2011, 16:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mie imi mai raspunde cineva..? ca au scris si dupa mine si au primit inainte raspuns.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 27-05-2011, 16:29:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Throol wrote:
Nick in-game: Throol
Clasa/Rasa: Warrior/Troll
Talente(main spec/off spec): fury/prot
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Throol
5800+ GS: 6432/6246

Experienta in scripturile de pe Freakz: full icc/rs/toc etc
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : pe toate
Print cu Recount: revin cu print..nu am momentan
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): am ts si microfon
Skype : da
Stii ce este sistemul DKP: absolut
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): caut o guilda serioasa...fara nolifery.. si multa organizare,lucru pe care as vrea sa il gasesc in aceasta guilda.
Varsta:17


Nu ai primit raspuns mai devreme pentru ca se discuta acceptarea ta in guild .

ACCEPTAT whisper christy/gelotte/troqdog ingame pentru invite cu mentiunea ca ai fost acceptat pe forum .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
badcrit2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2011 09:34)
Joined: 28 May 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 28-05-2011, 23:55:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game:Simbyote
Clasa/Rasa: war/tauren
Talente(main spec/off spec):fury/prot
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Simbyote
5800+ GS: 5938/5220

Experienta in scripturile de pe Freakz:/TOC/RS/VOA & Icc full pe toate dificultatile in afara de Lk ca nam avut cu cine.
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? :NU
Print cu Recount:Pe dumy nu fac rage... in icc : http://imageshack.us/f/32/wowscrnshot052811022017.jpg/
Teamspeak 3(cu sau fara microfon):am microfon
Skype :da am
Stii ce este sistemul DKP:da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ):Vreau ca sa putem face mai mult de conciliu + Lk ...am fost in The betrayers si abia am facut concil dupa 2 wipe pe 25 hc -
Varsta: 26

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FeeLGooD

[I♥House Music]



Status: Offline
(since 24-11-2020 12:54)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 7

 
Post Posted: 29-05-2011, 08:32:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea este ca toti ar trebuie sa puna print cum a pus si badcrit2 in mijlocul encounterului. Pentru ca pe dummy nu e chiar asa greu. Bagi un burst mare la inceput si prinzi dps mare faci screen si aia e (sau sa stati q ei in party sa vedeti ce dps au constant. Dar mai bine dintr-un encounter).
Eu am zis doar o parere poate ca buna poate ca proasta acum faceti cum vreti - .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amelie

[Vicious Delicious]



Status: Offline
(since 05-02-2014 22:24)
Joined: 12 Mar 2011
Posts: 157, Topics: 22
Location: Ploiesti

Reputation: 87.3
Votes: 4

 
Post Posted: 29-05-2011, 12:55:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FeeLGooD wrote:
Parerea mea este ca toti ar trebuie sa puna print cum a pus si badcrit2 in mijlocul encounterului. Pentru ca pe dummy nu e chiar asa greu. Bagi un burst mare la inceput si prinzi dps mare faci screen si aia e (sau sa stati q ei in party sa vedeti ce dps au constant. Dar mai bine dintr-un encounter).
Eu am zis doar o parere poate ca buna poate ca proasta acum faceti cum vreti - .

Sectiunea asta de recrutari nu este singurul *filtru* de playeri, pentru a intra in guilda daca pot spune asa, dupa ce sunt acceptati daca sunt acceptati sunt testati si inspectati inca odata ingame la dummy, pentru a vedea ce dps scot, de catre ofiterii si gm-ul guildei, respectiv Troqdog, Christy, si Gelotte AKA -dkp! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ImFrozenHeart

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2011 17:35)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 93
Votes: 2

Post Posted: 29-05-2011, 13:31:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game: Tyllash
Clasa/Rasa: Paladin / Be
Talente(main spec/off spec): Prot / Holly
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tyllash
6000+ GS: 6155 / 6010

Experienta in scripturile de pe Freakz: consider ca stiu tot ce este important si cred ca pot intra in categoria de Pro...insa asta veti decide voi daca va fi cazul
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : am ajuns doar pana la 40%..nu stiau cum sa treaca de chamber
Print cu Recount:
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): am Ts3 cu Microfon
Skype : Am si de asta
Stii ce este sistemul DKP: Da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): principalul motiv ar fi ca sunt guildless... .. dc guildless? pt ca am dat leave...dc am dat leave? pentru ca sunt satul de guilde superaglomerate gen Maddogs in care nu apuci sa prinzi loc nici macar la raidu 2... inainte sa postati vreun raspuns va rog sa luati in considerare daca mai aveti nevoie de aceasta clasa/spec pentru ca nu intentionez sa stau pe tusa si vreau sa ma stabilesc odata
Varsta:20 ani

O zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 04-10-2024, 05:19:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x