User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban .

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message738
adiwarlock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 01:59)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Portugal

Reputation: 48.9
Votes: 2

Post Posted: 13-06-2011, 21:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Abveriezsvv
Account name: adiwarlock
IP: 89.114.68.112
GM responsabil: Manbearjert
Realm: Genesis
Motiv: Hack
Data si ora: 20:17
Ceva ce doriti sa adaugati: Am luat ban pe faptul ca am dus steagul in warsong gulch in 8 secunde, asta pentru ca am avut o cerere de ban unde au fost adaugate 2 printuri, in cerere adika pe poze se vedea pe chat cum am luat steagul iar in 8 secunde l-am pus la baza dar in poza domnul care m-a postat nu a captat si momentul in care scria flag droped pentru ca eu nu am luat flagul de la baza lor sa il pun la baza mea era langa baza mea prin tunel si acolo am luat flagul . Deci nu am avut hack, daca aveam hack gm-ii care erau online atunci imi dadeau ban pe loc adik pe la ora 3 ca atata era ceasul nu la ora 20:30 dupa ce citeau cererea de ban . Mai repede luam ban pentru ca ma raportau cu comanda .gmn si se vedea imediat ce cod am si daca am . El are poza cand era la cimitir cu spiritul, dar era dovada daca eu eram cu steagul langa el care se afla la cimitirul hordaciilor si de acolo daca ma vedeam in poza si dupa 8 secunde eram la baza noastra da se vedea ca am hack,dar daca el in poza a facut print doar atunci cand scrie ca picked the flag nu inseamna ca e luat de la baza a fost luat in tunel nu de la baza si in tunelul de langa alianat daia in 8 secunde am pus flagul. Si pe Help il cunosc foarte bine si stiu ce ii poate pielea ,nu dovedeste nimic ca scrie picked flag si aliance captured pentru ca el nu a facut poza la chat atat de sus incat sa se vada si mesajul cand scrie dropped by "cutare" a facut doar cand l-am prins eu dinou. Scuzati pentru ca am scris atat de mult dar am vrut sa dovedesc nevinovatia mea , si ceea ce a facut Help arata cat de adevarat este proverbul "Minciuna are picioare scurte ". Daca era un copil de 13 sau 14 ani nu stia sa isi dovedeasca nevinovatia dar uite ca "Help" a dat de cineva mai inteligent decat el . Cererea lui inca este postata pe cereri ban si sunt si pozele tot acolo pentru verificare. Imi cer scuze dinou pentru textul acesta lung dar numai asa imi puteam dovedi nevinovatia si minciuna domnului "Help" , nu doresc sa i se dea o pedeapsa pentru ca poate este copil si nu s-a gandit ce face dar poate pe viitor se va gandi . O seara buna si va multumesc (anticipat)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 13-06-2011, 21:45:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e greu de crezut ca Help ar fi avut cv cu tine personal, vad ca asta incerci sa le spui , ca help are obiceiul prost de a mai bag cate unu la intuneric, ca de!!! sunt prea multi, nu are el loc, bine ca m-ai avertizat sa ma feresc de el -) eu zic sa iti iei un avocat ca nu te aperi bine -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edmmond

[Play Kinky]



Status: Offline
(since 27-02-2019 15:52)
Joined: 14 Feb 2010
Posts: 60, Topics: 7
Location: Orgrimmar

Reputation: 98.8
Votes: 7

 
Post Posted: 13-06-2011, 22:36:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene nu am nimic cu nimeni, absolut cu nimeni, e prima oara cand postez o cerere pentru ban dar tu ai intrecut masura ...
1 - Hoarda avea 2 steaguri duse deja ...si ca prin miracol cu ajutorul tau au castigat.
2 - Eram in baza la H pt a face defense ... o data am reusit sa te omor dar a doua oara nu te-am mai ajuns nici macar cu deat grip ca sa nu mai povestesc si faptul ca erau vreo 4 sau 5 hordaci in baza cu mine ( sa nu uitam aveai doar 20k Hp) .. nu o mai suci pe aici ca ai luat steagu de nu stiu unde ... l-ai luat din baza ca eram langa tine.
3 - Erau 10 playeri care au vazut ce sa intamplat si am ramas surprins cand am vazut ca nu ti-a facut nimeni post.
4 - Eu intru max 2 Rbg pe zi... si din ce spuneau ceilalti care erau in Warsong atunci nu erai la prima abatere.

Deci explicami tu cum poti sa scapi tu care avea 20k Hp de cel putin 4 hordaci care faceau defense printre care eram si eu, fara sa fie vreun healer prin preajma ta ?
Tot in acele printuri se poate vedea si raid frame-ul ... si se pot vedea playerii daca vrei sa ne jignim eu ii caut pe toti si ii intreb de tine si de Rbg-ul respectiv si revin cu printuri...
Quote:
nu doresc sa i se dea o pedeapsa pentru ca poate este copil si nu s-a gandit ce face dar poate pe viitor se va gandi

- - -
Si sunt ff curios ... de unde ma cunosti tu pe mine ?
Din cate vad eu de aici Status: Online! Înscris: 13/Iun/2011 Posts: 1, Topics: 1 ... si aici - Level 80 Reach level 80 .07/06/2011
E foarte improbabil sa ma cunosti ... iar eu nu am jucat la alianta niciodata.

Quote:
dar ai fost hot si nu ai facut la dropped by "cutare" ai facut doar cand am laut pick sa se itneleaga gresit

Nu am avut timp sa te prin cu death grip ... tu vroiai print ? ...
Quote:
scorul era 2-1 asa ca egalitate de 2-2 nu e mare lucru

Era 2 - 0 pentru hoarda iar tu ai dus 3 flaguri ... hmm oare se poate verifica in log-uri acest lucru ? ( si ramane intre noi, dar cum ai reusit sa faci Ironman pe data de 09/06/2011 daca tu acum ai doar 4,3k gs si de pe 9 ti-ai mai luat 6 iteme - 2 furios, 2 wratfull , 1 relentles si trinketul de pvp, hmm oare cat aveai gear score atunci ?) shhh zi doar mie



Last edited by edmmond on 13-06-2011, 23:22:56; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiwarlock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 01:59)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Portugal

Reputation: 48.9
Votes: 2

Post Posted: 13-06-2011, 22:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca ne vii cu pretexte dastea nu ne impresionezi ca ai vorbe de om matur. astept raspuns de gm si se vede clar nevinovatia asa ca nu are cum sa castigi tu pentru ca e clar ce e corect si ce nu

Posturi unite automat, 13-06-2011, 23:58:49

nu ai dovezi ca e luat din baza dar nu ai dovezi nici sa ma faci sa iau ban ca nu se vede ca flagul e luat din baza asta nu s-a vazut si scorul era 2-1 asa ca egalitate de 2-2 nu e mare lucru daca faceai print cand luam flagul da dar ai fost hot si nu ai facut la dropped by "cutare" ai facut doar cand am laut pick sa se itneleaga gresit . si nu stiu ce ti-am facut

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kingage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2011 15:38)
Joined: 24 Nov 2010
Posts: 44, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 53.8
Votes: 2

 
Post Posted: 14-06-2011, 18:14:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzati ca ma bag topic dar mam uitat la cerere de ban si am vazut ca gm alexender0810 na luat in calcul de unde a luat flag , eu sunt tot hordac si am fost in bg acela dar Abveriezwsvv a luat flagu din tunelul aliacilor inainte ca eu sa dau click pe steag si sa il returnez bazei noastre .
In pozele postata de help nu este captat si momentu in care care scrie ca flagu a fost scapat de aliaci .Doar momentu in care Abveriezwsvv a luat flagu dar help nu a pozat faza de unde a fost luat flagu deoarece Abveriezwsvv a iesit din stealth si a folosit dash dand click pe flag el fiind aproape de locul unde se captureaza steagurile hoardei . Eu stiu toate acestea pentru-ca eu lam omorat pe cel care cara steagu hoardei dar nu am apucat sa dau click pe el,Abveriezwsvv iesind din stealth si folosind dash pentru a captura steagu.Steagu a fost scapat de aliaci chiar langa locul de unde iau speed aliaci .In concluzie Abveriezwsvv putea duce steagu in 8 sec fiindca se afla langa locul de unde se lua speed pentru ali (nu la baza noastra).Ma scuzati ca mam bagat peste acest topic dar am vrut sa imi spun punctu de vedere deoarece am fost martor la tot ce sa intamplat.

App numele meu de hordac este Peacefull

O zi buna!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edmmond

[Play Kinky]



Status: Offline
(since 27-02-2019 15:52)
Joined: 14 Feb 2010
Posts: 60, Topics: 7
Location: Orgrimmar

Reputation: 98.8
Votes: 7

 
Post Posted: 14-06-2011, 21:53:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FAIL ... in acel bg nu era nici un player cu numele de Peacefull

Uitate mai atent la raid frame :
http://i55.tinypic.com/2rxtt12.jpg

Salveaza poza si dai Zoom ... eu nu te-am gasit .
Oricum nu vad de ce bagi pe aici daca nu ai nici o treaba ... ca sa nu mai precizez ca ai vreo 6 cereri de unban pe motiv de fly/speed hack...

Si mai ai si ban pt "Dume" de la shockeru .. .
Quote:
Character name:Draculala/Maggi
Account name:Dracula2010
IP:....
GM responsabil:Shockeru
Realm:Genesis
Motiv:dume
Ceva ce doriti sa adaugati: ia stai 3 sec akum miam dat seama am folosit 1 hack ...


Cine vine sa ia apararea unuia care foloseste hack in Bg ... ce e aici o alianta a celor ce folosesc hack in bg ?
Quote:
Character name: Draculala
Account name: Kingage
IP: stiu gm ip meu
GM responsabil: Sundays
Motiv: speed si fly in bg


Nexusone wrote:
eu zic sa iti iei un avocat ca nu te aperi bine -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 15-06-2011, 15:08:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am tot masurat zilele astea cererea si am ajuns la decizia ca ramane banul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 15 June 2011 13:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-10-2024, 21:30:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x