User
Pass
2FA
 
 

Cerere unaban !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message720
adiwarlock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 01:59)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Portugal

Reputation: 48.9
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2011, 21:13:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Abveriezsvv
Account name: adiwarlock
GM responsabil: Manbearjert
Realm: Genesis
Motiv: Hack
Ceva ce doriti sa adaugati: Nu pot sa creed cum de s-a putu da "Done" la cerera de ban a lui "Help" alexander tu nici nu stiu cum ai verificat cererea.. ai vazut ca este una de bun deci clar are dreptate.. NU este asa ! in poza aia nu se vede de unde am luat steagul si doar timpul in care l-am pus la baza!!!!! si steagul era pe dropped si l-am luat dar nu ai vreo dovada ca l-am luat din baza , sincer chiar nu stiu cum se paote face o asa mare greseala pe cel mai mare servar privat din Romania .. nu ma asteptam la asa ceva si cer dinou unabn pe contul:adiwarlock deoarece chiar este un ban pus pe nedrept luat dupa niste poze fara dovezi concrete, acea dovada arata doar timpul dar nu si de unde a fost luat steagul.. si ca sa dovedesc ca este ceva fals am sa fac si eu ceea ce a putut sa faca "Help" ca sa demonstrez ca o sa se itnample acelasi lucru iar dupa sa arata ca nu a fost asa si ca gm-ul respectiv greseste. Chiar nu ma asteptam la asta .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Portgas D. Ace

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2011 10:41)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2011, 22:34:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am luat ban pe nedrept .... adiminul mi-a dat direct ban fara sa imi facca poze sau altceva... si de obicei mi sau facut poze si le-am dat mereu .... iar adminul respectiv sa asigurat ca nu joc cu coduri ... sper sa imi luati banu ...multumesc P.S sunt si in top15
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiwarlock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 01:59)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Portugal

Reputation: 48.9
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2011, 23:25:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca ai gresit topicul ? sau ? eu am o cerere numita " Cerere unaban. " si acolo s-a respins de aceea am scris aici ce avea de spus .. nu cred ca esti in masura sa ma iei peste picior daca asta ai intretionat sa faci -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 16-06-2011, 23:50:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Portgas D. Ace wrote:
Am luat ban pe nedrept .... adiminul mi-a dat direct ban fara sa imi facca poze sau altceva... si de obicei mi sau facut poze si le-am dat mereu .... iar adminul respectiv sa asigurat ca nu joc cu coduri ... sper sa imi luati banu ...multumesc P.S sunt si in top15


sectiunea Counter mai sus !

on: prin cererea ta de unban defapt ceri si banul lui Help pentru false acuzati /mintierea unui GM . El totusi are o dovada u nu ai nimic. cine crezi ca castiga?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edmmond

[Play Kinky]



Status: Offline
(since 27-02-2019 15:52)
Joined: 14 Feb 2010
Posts: 60, Topics: 7
Location: Orgrimmar

Reputation: 98.8
Votes: 7

 
Post Posted: 17-06-2011, 04:42:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa lamurim treaba asta odata ...
1- Nu am nimic personal cu tine sau oricare player de pe acest server
2- Nu era ala primul Bg in care am intrat si sa nu stiu cum se joaca sau sa nu urmaresc jocul
3- De obicei fac defense ca sunt mai lenes ( ca si in celelalte Bg) ca sa intelegi ce zic -> eram langa tine cand ai luat steagu.
4- Deja te-a dat pe qq un prieten de al tau care a mintit ca era in acel Bg cand de fapt nu era

Si daca o iei personal si devii nesimtit iti pot zice si eu ceva :

" Evidence or did not happen "

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiwarlock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 01:59)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Portugal

Reputation: 48.9
Votes: 2

Post Posted: 17-06-2011, 11:45:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

help eu vreau doar sa zic ca pentru dovada aia nu se dadea ban pentru ca defapt nu semnifica nimic poza .Semnifica in momentul in care faceai poza si ma vedeam si eu prin baza ta dupa care in 8 secunde eram cu steagul capturat sau era dovada buna excelenta daca faceai si tu prin sa se vada ca nu a fost cazut steagul ca nu scrie nicaieri dropped dar tu ai facut doar la picked asa ca e putin suspect ca chatul tau chiar cu picked incepea nu ti se pare ? si nu cer banul lui tau. nu mai zic nimic da chiar nu am asteptam sa fie asa ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 17-06-2011, 12:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nexusone wrote:
Portgas D. Ace wrote:
Am luat ban pe nedrept .... adiminul mi-a dat direct ban fara sa imi facca poze sau altceva... si de obicei mi sau facut poze si le-am dat mereu .... iar adminul respectiv sa asigurat ca nu joc cu coduri ... sper sa imi luati banu ...multumesc P.S sunt si in top15


sectiunea Counter mai sus !

on: prin cererea ta de unban defapt ceri si banul lui Help pentru false acuzati /mintierea unui GM . El totusi are o dovada u nu ai nimic. cine crezi ca castiga?


Tu ai fi facut un screenshot daca ai lua un steag de aproape de baza si l-ai pune imediat? Te-ai fi gandit ca cineva te-ar posta pe forum? E logic dar imoral ce spui tu acolo. Am trai doar intr-un stres constant.

Uite, eu pentru faze d'astea imi fac mereu screenshot cand nimeresc in orgrimmar sa-mi dau boots si sa ma arunce in aer, sa nu existe vre'un dobitoc care sa ma vada zburand, ma prinde in aer si imi face ss. Am peste 50 de ss-uri d'astea.

Cred ca 'adiwarlock' are un punct de vedere, dar cum nu poate fi verificat (presupun ca exista loguri dar sunt mii si milioane de linii, cine cauta in ele?) nu prea se poate face nimic.

Daca o luam invers, ca toti haterii din acest thread anti-adiwarlock, sa-i spunem si lui edmond sa dovedeasca ca NU a luat steagu de pe jos de langa baza ci ca l-a luat din baza adeversa -> teleport in baza lui.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 17-06-2011, 12:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati spus ca nu va cunoasteti intre voi, deci Help nu avea motiv sa te posteze ca razbunare sau ceva de genu.

Raspunsul meu e acelasi. Vrei unban, donezi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 17 June 2011 10:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-10-2024, 17:25:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x