User
Pass
2FA
 
 

JUST READ

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1576
gegebugs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2011 12:14)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 3

Post Posted: 17-06-2011, 10:02:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mesaj pentru toata comunitatea! Imi pare rau de toti playeri ce se jaoca aici deoarece inainte era serverul calumea si fainut insa acuma au inceput sa fie prea multe buguri si cine sa le repare ? Doar shockeru care sia vazut visul implinit la cati bani face din Shadoumourne ? Restul GM care doar citest pe forum ii respect poate ca mai fixeaza si testeaza ceva dar cei ca Zohl sau Cobrel ce dau doar kick ban si mute eu zic ca sunt degeaba deoarece ei sunt GM ca sa scrie pe global cu albastru ca vor oameni pentru raid . Oricm sunt deacord cu Shockeru doar cu un lucru " Intra cine vrea , iese cine poate " e ca un drog serverul asta ( pe partea pve ) pe pvp e vai curuletzu lui. Aici daca ai clasa buguita ca DK sau Feral sau chiar lock poti face first realm pt ca dai prin resilience ca nebunu si nu doar atata deoarece DK da prea mult oricum la fel si fel chiar daca nu tin cont de resiliance . Shockeru inteleg ca lock e clasa ta favorita dar asta nu inseamna ca trebuie sa o faci OP sau acuma iti place DK de e asa tare? Sa ma anunti cand faci si u priestu si mage cei ami tari ca poate o sa mai joc. Imi pare rau de multi playeri care intradevar stiu juca si se chinuie pe serveru lui shockeru sa faca 2500 pt ca pica in arena cu DK full furios si le da cate 8k death coil sau dai 200 dmg in el . Oricum cand ai de gand sa ceri ajutorul la alti gm de pe alt server pt a scripta resiliencu pt ca u lai distrus reparand alt bug poate atunci o sa meritati sa spuneti ca serverul merge binisor. AA sa nu uit oamenilor un om skilled nu e ala care are clasa buguita ca Dark si zic " nu e clasa buguita , sunt skilled " sau oameni care joaca lock au 3 butoane si sufera la 1 meci pierdut ca chaosbolt si la event 1v1 a luat bataie de la lock relentless ... Oriicum eu va salut si sper ca acest mesaj sa va fi deschis ochi si daca vreti un server adevarat de pvp unde nu sunt buguri pvp si sunt playeri de pe retail si nu o sa faceti mai mult de 1600 rating veniti pe *insert random fail private server name here*.




Salutari toate cele bune si cat mai multe Shadoumourne sa dai shockere sa ai bani de o paine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 17-06-2011, 10:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu iti inchid postul pentru ca vreau sa vad ce mai scoti pe gura aia. Da magul prea tare? DK-ul prea tare? Incearca un alt server ( nu dau nume ) de arene sa vezi cum da DK-ul acolo, o sa ai o surpriza.
Cat mai multe Shadowmourne sa aibe si Shocker o bucata de paine la pranz! Cum sa zici asa ceva? Gandesti? Va baga mana cineva in buzunar? Te-am rugat eu sau Zohl ( gm-ii care strica serverul asta ) sa ramai aici? Du-te teteo, nu te tine nimeni.

https://youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnjoker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 13:04)
Joined: 10 May 2010
Posts: 104, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 151.3
Votes: 5

 
Post Posted: 17-06-2011, 10:26:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

U probabil esti unu care a luat ban permanent pt ca a injurat serv si acum suferi pe forum
P.S : Drum bun si cale batuta .....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 9 hours ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 17-06-2011, 10:31:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e cea mai mare porcarie care am citit-o pe luna asta.

Sincer nu o sa ma chinui sa-ti explic ca resil merge , DK nu e buguit etc. Oricum o sa iei ban pt reclama.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gegebugs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2011 12:14)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 3

Post Posted: 17-06-2011, 10:34:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am luat ban am caracter si nu am zis ca u cobrel strici serverul ! am zis ca esti asa si asa . Si nu am zis ca mage da prea tare !!! Si hai pe alt server hai pe *that random fail private server* sa vedem daca da DK ca aici! Cu mage full relentless si off parts si iteme din toc am batut war full wrathfull 2k rating si DK de 2100 cu 4/5 wrathfull ( Hands pve ) asa ca hai sa comparam care da mai tare? Oricum eu zic ca doar Zohl e degeaba am folosit numele tau pentru ca imi amintesc ca u dai cele mai multe mesaje ca vrei oameni pentru raid nu rpea team vazut la scriptat sau stiu eu ce.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Napolol

[Shamycow's boss]



Status: Offline
(since 26-09-2013 07:09)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 422, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -2.8
Votes: 19

 
Post Posted: 17-06-2011, 10:36:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poate lua ban nu numai pentru reclama ci si pentru incompetenta cu caru


Napolact!Ca odinioara...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 17-06-2011, 10:48:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ca esti sub orice critica. Closed
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 17-06-2011, 11:07:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gegebugs wrote:
Nu am luat ban am caracter si nu am zis ca u cobrel strici serverul ! am zis ca esti asa si asa . Si nu am zis ca mage da prea tare !!! Si hai pe alt server hai pe abbysal sa vedem daca da DK ca aici! Cu mage full relentless si off parts si iteme din toc am batut war full wrathfull 2k rating si DK de 2100 cu 4/5 wrathfull ( Hands pve ) asa ca hai sa comparam care da mai tare? Oricum eu zic ca doar Zohl e degeaba am folosit numele tau pentru ca imi amintesc ca u dai cele mai multe mesaje ca vrei oameni pentru raid nu rpea team vazut la scriptat sau stiu eu ce.

Tu habar n'ai ce inseamna GameMaster... noi nu ne ocupam de scripturi(aia e treaba developerilor@Shocker si XLR cand nu slackeaza). Tot ce facem noi e sa va ajutam cu problemele minore, sa reparam questuri si sa dam ban/mute pentru nerespectarea regulilor.


Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 17-06-2011, 12:43:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gegebugs wrote:
Nu am luat ban am caracter si nu am zis ca u cobrel strici serverul ! am zis ca esti asa si asa . Si nu am zis ca mage da prea tare !!! Si hai pe alt server hai pe *that random fail private server* sa vedem daca da DK ca aici! Cu mage full relentless si off parts si iteme din toc am batut war full wrathfull 2k rating si DK de 2100 cu 4/5 wrathfull ( Hands pve ) asa ca hai sa comparam care da mai tare? Oricum eu zic ca doar Zohl e degeaba am folosit numele tau pentru ca imi amintesc ca u dai cele mai multe mesaje ca vrei oameni pentru raid nu rpea team vazut la scriptat sau stiu eu ce.


Welcome to MMR, any1 has gear, l2p.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 19-06-2011, 11:52:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cate mituri intr-un singur post, incredibil
"gmii sunt degeaba"
"serverul e doar pentru donatii"
"shocker joaca cu lock => clasa OP"
"resilience nu merge"
"X e clasa bugguita"
"pici in arena cu clasa X in gear albastru si te rupe"
"sper ca am deschis ochii"
...

Esti prost ba, da' prost rau


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 17 June 2011 08:48



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 02-06-2024, 19:42:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x