User
Pass
2FA
 
 

Unban..pls!!! :|

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message339
rey2mysteryo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-07-2011 17:29)
Joined: 02 Jun 2010
Posts: 3, Topics: 2
Location: Europe

Reputation: 129.1
Votes: 2

Post Posted: 21-06-2011, 14:39:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Equinox
Account name: Reyzetto && Rey2mysteryo
IP: dinamic(RDS)
GM responsabil: Jert
Realm: Evo
Motiv: Nu stiu exact ce sau cum dar am intrat pe alt cont si am folosit
.baninfo ... si scria Reason:Jertetigan.WTF???
Data si ora: 2011 21-06 14:31:02 && 14:31:36(pe al doilea cont...)
Ceva ce doriti sa adaugati:Nu inteleg cum am loat ban...insa cred ca stiu sursa.
Ieri pe la ora 20 m-am certat afara cu un prieten si a zis ca-mi sterge conturile de wow
...nu l-am crezut ca am zis ca intr-o zi ii trece
asa ca nu mi-am schimbat parola.Problema e urmatoarea:el joaca wow pe alt server insa imi stia conturile si passurile
...asa ca a intrat pe ele probabil si...nush ce a facut da cert e ca am ban:Inf...
Va rog sa ma ajutati! :(nush ce sa fac joc pe Freakz de cand s-a despartit Ultimateu(TBC) am si
eo niste caractere bune iar acum...am ban si cel mai important..NU E VINA MEA...(stiu ca pare penibil...dar va rog ajutati-ma)
MULTUMESC!


Jert:Ti-ai facut un char nou pe alt cont de level 1 numit Jertetigan, sunt aeleasi IP'uri pe ambele conturi. Also char pe acelasi cont cu acel rogue Jertcuunochi.

Contul tau este responsabilitatea ta, no unban.




Bun toate bune si frumoase....ai spus ca ambele conturi sunt facute pe acelasi IP(din moment ce cineva a intrat pe conturilele mele normal ca au acelasi IP INTRARILE PE CONT)...da..!dar ce nu inteleg este ca ALTCINEVA A INTRAT PE CONT
SI TU ZICI CA problema mea e ca, sunt aeleasi IP'uri pe ambele conturi. nush cum sa faci sa intelegi ca nu eo am fost...incearca sa vezi IP la post forum si la logurile de pe cont !nustiu fa cumva tu esti gm ..te rog!...Te rog..Vreau unban nam facut nimic!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 21-06-2011, 14:41:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu contaza ca nu tu ai fost. Eterna problema, contul tau responsabilitatea ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 21 June 2011 12:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-09-2024, 23:21:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x