User
Pass
2FA
 
 

Pandora-Junior

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1495
Pandora-Junior

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2012 17:11)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 320, Topics: 15
Location: Cluj

Reputation: 114
Votes: 3

 
Post Posted: 25-06-2011, 19:54:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problema vine in felul urmator...
Am dat vot (inferno, dust2, aztec si byca). C.I.P a pus harta rezultata dust2.
Nu am fost prea atent si am crezut ca am scris dust simplu (de obicei scriu la vot d2 si dust) dar acum am cam incurcat borcanele si am schimbat harta d2 cu dust... si de acolo s-a rpodus confuzia.. imi recunosc greseala -
Daca credeti (scuzati cacofonia) ca e necesar sa-mi scoateti adminul nu am nimic impotriva -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Timon.si.Pumba

[>>Web Designer]



Status: Offline
(since 01-12-2011 22:59)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 211, Topics: 17
Location: Sv

Reputation: 86
Votes: 17

 
Post Posted: 25-06-2011, 20:06:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pandora ? te reclami singur sau ce?
Mai gresesc si pc-urile ,,,,dapi oamenii -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|B|.Fresh.[;x]

[Account disabled]



Status: Offline
(since 25-09-2011 13:22)
Joined: 24 Jun 2011
Posts: 246, Topics: 11
Location: Oriunde si nicaieri

Reputation: 45.1
Votes: 34

 
Post Posted: 25-06-2011, 21:02:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este nevoi sa iti scoata adminu dupa mine ...- - dar se mai intampla sa gresesti ...akum ast sa vedem ce va zice Refresh
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Exquisit

[OWNING THE SERVER]



Status: Offline
(since 14-11-2011 09:37)
Joined: 23 Aug 2009
Posts: 69, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 220.4
Votes: 4

 
Post Posted: 25-06-2011, 22:59:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pandora-Junior wrote:
Problema vine in felul urmator...
Am dat vot (inferno, dust2, aztec si byca). C.I.P a pus harta rezultata dust2.
Nu am fost prea atent si am crezut ca am scris dust simplu (de obicei scriu la vot d2 si dust) dar acum am cam incurcat borcanele si am schimbat harta d2 cu dust... si de acolo s-a rpodus confuzia.. imi recunosc greseala -
Daca credeti (scuzati cacofonia) ca e necesar sa-mi scoateti adminul nu am nimic impotriva -



am zis 3 zile fara adm, nu sa ti'l scoata, in + au mai fost si altele daca imi aduc eu bine aminte,

use edit pls





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
C.I.P

[*Admin^cZ.FreaKz.Ro*]



Status: Offline
(since 23-02-2013 13:09)
Joined: 25 May 2011
Posts: 116, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 4

Post Posted: 27-06-2011, 17:22:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuze ca ma bag peste voi.... pandora nare nicio vina am dat la vot si a iesit d2 dar in concluzie intrase un mare jucator de 'cs' care nici macar nu stia cum se numeste mapa era dust 2 si ala zicea ca nu e dust2 si acolo sa produs confuzia!!! si daca ar fi sa ise ia adminu cuiva eu sunt acela pentru ca eu am dat la vot nu pandora!!!!

[img]http://www.girlshare.ro/3237944.6[/img]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|B|.Fresh.[;x]

[Account disabled]



Status: Offline
(since 25-09-2011 13:22)
Joined: 24 Jun 2011
Posts: 246, Topics: 11
Location: Oriunde si nicaieri

Reputation: 45.1
Votes: 34

 
Post Posted: 27-06-2011, 17:25:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

C.I.P wrote:
scuze ca ma bag peste voi.... pandora nare nicio vina am dat la vot si a iesit d2 dar in concluzie intrase un mare jucator de 'cs' care nici macar nu stia cum se numeste mapa era dust 2 si ala zicea ca nu e dust2 si acolo sa produs confuzia!!! si daca ar fi sa ise ia adminu cuiva eu sunt acela pentru ca eu am dat la vot nu pandora!!!!

Cip ce nu intelegi - nici tu nici parndora nu sunteti vinovati deaorece sa produs o confuzie iar asta se mai poate intampla dupa mine a fost o mica gresala si nu tre sa se ia adminu cuiva ...parerea mea -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pandora-Junior

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2012 17:11)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 320, Topics: 15
Location: Cluj

Reputation: 114
Votes: 3

 
Post Posted: 27-06-2011, 20:55:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu stiu.. ca nu ii prea vad rostu nici eu, dar daca Jinx crede ca am gresit atat de grav incat sa fiu suspendat atunci asta e -
Oricum astept parerea lu' refresh.. el este in stare sa ma judece -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fRefresh

[*OWNER^cZ.FreaKz.Ro*]



Status: Offline
(since 20-08-2019 22:22)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 977, Topics: 132
Location: Romania

Reputation: 293.2
Votes: 12

 
Post Posted: 28-06-2011, 00:33:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu iau numai eu decizii nu mai spuneti ca astept parerea lui Refresh (suntem 4 owneri care luam decizii)
2. Fresh nus dc te bagi tu in discutie ai vrun grad pe acest server si eu nu stiu? (ca deobicei vorbesti tu mult)
3. Cand faceti o reclamatie folositi va rog modelul dat.
4. Eu unul iti mai dau o sansa oricine poate gresii si eu greesam foarte mult la inceput nu cunosteam bn toate comenzile (nici acum nu le stiu chiar pe toate).

Asteptam si parerile celorlaltzi owneri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AloNE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2017 21:23)
Joined: 13 Feb 2007
Posts: 425, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 490.2
Votes: 13

 
Post Posted: 28-06-2011, 21:53:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt de acord cu ce a spus refresh , dar incearca sa iti faci o idee in folosirea comenziilor , oricum se mai intampla nu este un capat de tara -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Exquisit

[OWNING THE SERVER]



Status: Offline
(since 14-11-2011 09:37)
Joined: 23 Aug 2009
Posts: 69, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 220.4
Votes: 4

 
Post Posted: 29-06-2011, 02:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AloNE wrote:
sunt de acord cu ce a spus refresh , dar incearca sa iti faci o idee in folosirea comenziilor , oricum se mai intampla nu este un capat de tara -




Ma nene, eram pe server cand s'a schimbat saracia aia de mapa, pandora a schimbat pe dust simplu dupa ce sa'u jucat undeva in jur de 5 - 7 runde din d2, cand s'a trezit el sa puna dust simpu, l'am intrebat frumos ce s'a intamplat eu si inca 1 - 2 playeri care am luat gag... pt ce numai el stie, eu am luat dupa ce l'am intreb daca sufera... doar pt atat, dupa aceea mi'am schimbat nick,, mi'am dat singur ungag,, etc etc... etc..,, brb ma joc lol,,, - termin de raspuns dupa 1'st kill -,,,

Asa, dupa care i'am spus ca daca nu isi face singur reclamatie iar in + sa ceara ca ca dminul sa ii fie scos pe perioada de 3 zile , ii scot eu adminul cu mana mea permanent, el si'a facut reclamatie dar nu a specificat tot ce s'a intamplat, in plus sau in continuare in afara de toate astea, s'a mai contrazis cu mine pe admin chat o perioada, "nu domne ca's eu batut in cap si ca nu am vazut rezultatul care a fost dust simplu" (asa spunea el) rezultatul real fiind d2, ca sunt eu prost si nu vad, asta pana nu i'am dat cpy paste la consola de 5 - 6 - 7 - 8 ori... si alte chestii de gen, in concl, daca el nu va ramane fara admin pentru 3 zile dupa cum am zis, renunt eu compet la al meu si pe cuvantul meu va promit ca o sa il fac sa isi doreasca sa nu se fi luat cu mine in gura, cum il vad cum ii aflu ip ul, ii dau format sau depinde de starea de spirit care o am ii ard procu si ii fac pc-ul sa nu mai poata fi utilizat MULT TIMP ! ! ! ! !


Sper ca m'am facut inteles!



PS: deja mi'a pus la incercare prea mult rabdarea la incercare. ! ! ! ! ! !





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pandora-Junior

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2012 17:11)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 320, Topics: 15
Location: Cluj

Reputation: 114
Votes: 3

 
Post Posted: 29-06-2011, 13:57:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wow... dak stiam ca se ajunge la acest tip de discutii, despre amenintari de acest gen atunci sa ma fac si eo inteles.. mai bine renunt de tot la postul de admin..
Dak dintr-o greseala minora se ajunge la asa ceva(nici nu vreau sa stiu ce discutii se produceau la o greseala mai mare) atunci ne luam ramas bun!
Concluzia este ca imi puteti scoate adminu.. nu ma mai intereseaza..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fRefresh

[*OWNER^cZ.FreaKz.Ro*]



Status: Offline
(since 20-08-2019 22:22)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 977, Topics: 132
Location: Romania

Reputation: 293.2
Votes: 12

 
Post Posted: 29-06-2011, 23:30:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e bn cu reactionezi.

Ok ai gresit iti asumu gresala pana la cap si primesti pedeapsa pe care o primesti.

Am fost astazi la Jinx si mi-a explicat exact cum a stat treaba.

Sa nu zici cas eu baiat rau. NU iau in seama ce ai scris tu in ultimul mesaj lasat.

Ai primit 2 advertismente 1 schimbarea jartzii fara sa tzi cont de vot(nici nu ai dat la vot dust)
2. Reclamatie facuta de catre un admin care nu tine cont de modelulk dat de catre mn.

Daca chiar doresti din tot sufletu sa iti scot adminu ok dami pm cu hotararea pe care ai luat-o.

TC!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by fRefresh, 29 June 2011 21:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-09-2024, 19:27:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x