User
Pass
2FA
 
 

Nou venitii pe Freakz
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message11440
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 01-07-2011, 10:16:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BUN, stiam partea cu respectatul modelului la cereri unban si cu "presupunearea de nevinovatie" doar ca nu am scris

ZICI TU = Se presupune ca te consideri nevinovat , nu ca esti vinovat si ceri iertare si postezi acolo cu milogeala sau scuze ca a intrat alta persoana pe contul tau. Mai pe scurt : daca sti ca e vina ta nu mai posta.

Nu am mai scris asta la
Quote:
Cereri Unban (nu inteleg de ce ii zice asa din moment ce nici 0,1 % din aia care posteaza nu primesc unban)


my bad

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Romanu19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2011 20:32)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 69, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 94.7
Votes: 3

 
Post Posted: 01-07-2011, 21:33:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu joc de cand s-a bagat TBC ... (3-4 ani? nu stiu sigur) si mi-a luat cam 2 ani sa ma dumiresc despre tot .. (pot sa joc cu orice clasa in PvP destul de decent)

Singurul lucru care nu il inteleg e PvE-ul , si decat sa stau si sa ma uit pe tankspot juma de ora la fiecare guide , mai bine fac 10 bg-uri in timpu ala... Sincer , din cate am vazut pe global e imposibil sa ajungi intr-un raid fara o guilda.. de ce?

Reputatii -> 3k gs
Normale ~> 4k gs
HC's ~> 4.5 - 5k gs
si ca sa intri intr-un raid se cere 5.3k cu indulgenta...
Ca sa stai sa farmezi hc's in fiecare zi iti terbuie nervi de otel , pentru ca de cele mai multe ori intra numai noobi sau oameni care au p*** mare si doar comenteaza despre dps'u lor..

Deasemenea am observat ca nu le pasa ce gear ai , atata timp cat vad cifra sunt fericiti , am reusit sa intru cu magu meu (care e full pvp) intr-un raid ... Nu mi-a zis nimeni nimic ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
m1RacLe

[The Real Miracle]



Status: Offline
(since 05-01-2024 18:12)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 1046, Topics: 146
Location: Dalaran

Reputation: 480.8
Votes: 32

 
Post Posted: 01-07-2011, 21:48:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:



De la o vreme s-a umplut serverul (atat Wow cat si forumul) de tot felul de oameni veniti de 1-2 zile care HABAR NU AU SA CITEASCA NISTE REGULI inainte sa posteze / intrebe .

Sunt sigur ca pana si GMii s-au saturat sa le tot dea linkuri si sa-i indrume unde sa posteze pt "problemele" lor. PROBLEME care de cele mai multe ori constau in conturi furate sau alte panarame de ti se face si greata sa le citesti.

Mergeam prin SW acum 2 zile si ma intreaba 1 scrub :
" Nenea , nenea , dai si mie 10 golzi pt train ?
Pleaca mah copile de aici ca nu am bomboane !
Auzi...macar ne tanchezi si noua in POS pls pls pls pls pls
Du-te si fa raid sa omori pe Hogger ...pica T10 la el
Ok ms mult , unde e hogger asta ?..e greu de batut ? "

Si acum nu zic lucruri rele de cei care au GS mic , ma refer la aia NOU VENITI . Cel mai amuzant e sa te uiti la Cereri Unban (nu inteleg de ce ii zice asa din moment ce nici 0,1 % din aia care posteaza nu primesc unban) sa vezi ce SPECIMENE sunt aici. Inteleg ca la server ii zice FREAKZ...dar PENTRU NUMELE LUI DUMNEZEU E DEJA PREA MULT !!! Prea multi ciudati ingame si pe forum (si afirmatia asta vine de la unu care posteaza ponei).

Daca va simtiti cu musca pe caciula va sugerez ceva :
- Go pe Evolution , acolo nu deranjati pe nimeni
- Cititi si voi regulamentu inainte sa va alaturati comunitatii

Abia daca mai vad jucatori vechi sau buni aici , degeaba sunt 2500 daca s-a ajuns deplorabil atat la A cat si la H.

Cu stima si respect
Padurarul


inteleg ca ai 2warnuri dar asta nu inseamna ca trebuie fa faci troll pe forum, care este concluzia? + sa inteleg ca tu cand te-ai apucat de wow erai direct cu 6k gs si skilled. Unii uita de unde au plecat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neversober
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-04-2012 12:40)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 137, Topics: 11
Location: Constanta

Reputation: 84.1
Votes: 5

 
Post Posted: 01-07-2011, 22:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acu o sa iti bage un ponei de te da pe spate:))

Hello! Hello! Hello?
Is anybody there-there-there?
Echo!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xtest

[Aspect of Death]



Status: Offline
(since 31-07-2014 16:18)
Joined: 28 Aug 2010
Posts: 385, Topics: 82
Location: Bucharest , Romania, Europe, Earth , Solar System and in the Milky Way Galaxy

Reputation: 23.9
Votes: 14

 
Post Posted: 01-07-2011, 22:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand m-am apucat eu de wow aici pe server la voi acu 1 an + eram ce-l mai nub am stat sa fac lvl 80 cam intr-o luna - dar nu cred ca am stresat pe nimeni.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 01-07-2011, 23:11:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
EDIT : propun ca GM pe Westwood sau drain

LOL, si cand m'a propus Koltzu ai zis direct nu, tu cu miss kaufland, iar cand a zis miss kaufland "nu" a mai avut loc o reactie in lant dar nu dau nume, oricum n'am resentimente, just saying.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 01-07-2011, 23:43:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Aproape nici unul nu intelegeti ceea ce inseamna sa fii GM. Heck if I'll be, sunt sigur ca nici unii GMi nu stiu ce inseamna sa fii si cei care stiu sunt aproape in faza in care intra doar de plictiseala pe char-ul de GM si nu pentru ca simt nevoia.
Pana la urma m-am plictisit total de 'VoV' si de GM-ing si intram in sictir ca sa mai fac cateva tickets din hasti in pasti pana cand mi-am bagat picioarele si nu mi-a mai pasat deloc.

Multi faceti misto voi de noobi in topicul asta da' nu va uitati la voi insiva, vorbiti de vremea cand erati voi incepatori in 'VoV' dar nici sa scrieti corect nu puteti. Se vede cat de rapid ii luati partea cuiva fara sa ganditi, cum il adulati, cum sunteti atat de naivi incat va lasati pacaliti de inca si atunci cand sunteti in afara lui. [Nu, nu sunt pasiv-agresiv, vorbesc in general]

Va simtiti nedreptatiti atunci cand nu primiti ceva care: 1. e un privilegiu; 2. nu o sa va ajute cu nimic in viata. Doar ardeti gazul, nu caloriile, de pomana. Tineretul din ziua de azi e trist, numai smecheri, figuranti si tristi.

In this thread: ipocrizie, smecherie, fite si meme-uri intelese prost si folosite si mai prost
@Padu: te rog, termina cu 'dem ponies, am vazut ponies peste cat sa-mi iasa pe urechi, it's not fun, it's stupid, DAMN PONIES ERRYWERE

@Drain: Cum mai e Turtica Magica? S-a pastrat calitatea sau au dat-o pe tanjeala? Also, da, raspuns la postul tau, cum am zis, smecherie si fite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FreeMaNN
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2011 21:58)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 844, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 22

Post Posted: 01-07-2011, 23:58:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te iubesc Koltz

ps: mi'am aruncat sutienu.


PM From Paduraru:

Padurarul wrote:
Din ce comentezi de mine se vede ca esti "fanboy-ul" lui Drain

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 02-07-2011, 00:12:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa postez eu la cereri unban pentru tine freeman?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 02-07-2011, 00:18:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

koltzu wrote:
[
@Padu: te rog, termina cu 'dem ponies, am vazut ponies peste cat sa-mi iasa pe urechi




Toti am fost incepatori , dar unii nu deranjeaza pe toata lumea , se documenteaza inainte despre reguli / diverse alte chestii despre joc.
Uita-te doar la DISCUTII sa vezi ce posturi pot face unii.

@ Freeman : bine ca ai plecat de aici .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 02-07-2011, 00:31:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Here's what I think about your ponies:



1. Eu ziceam de ce smecherii sunt in topicul asta cu LOLNOIN-AMFOSTNUBI da' de fapt aia chiar sunt in momentul de fata.
2. Herpa-derpa daca citesti atent vezi ca am zis si de cat de praf e tineretul din ziua de azi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 02-07-2011, 00:40:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Uita-te doar la DISCUTII sa vezi ce posturi pot face unii.

posturi tampite facute intentionat vs posturi tampite facute din nestiinta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkfly

[Account disabled]



Status: Offline
(since 20-07-2011 20:33)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 260, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 37.5
Votes: 8

Post Posted: 02-07-2011, 01:30:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:

1 ) ai voie sa bagi fly hack :
a) DA
b) NU
c) doar cand fac level
d) doar sa merg pe GM Island
e) in arene /bg

Zilele trecute parca s-au dat niste banuri pt hack @gmis

edited





Last edited by Darkfly on 02-07-2011, 09:17:45; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 02-07-2011, 08:07:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Koltzu



Veni vorba de tineret : adunatura de hipsteri fatalai , habar nu au sa bata un cui cu ciocanul. Ai vazut acum mai nou ?...se duc BARBATII la salonul de manechiura , ba chiar poarta posete unii , buzunarele nu mai sunt la "moda".

De aia urla forumul de tot felul de fraieri care isi iau teapa la char trade.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zmili

[Creep]



Status: Offline
(since 20-01-2020 07:13)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 580, Topics: 40
Location: Baia Mare

Reputation: 234.5
Votes: 7

 
Post Posted: 02-07-2011, 08:23:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
adunatura de hipsteri fatalai

propun decapitarea lor - sau folosirea unu nou motiv de ban : prostia :hammers:


Intubația reprezintã manevra medicalã de țãviure a unui pacient
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Levier, 02 July 2011 13:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 29-04-2024, 15:32:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x