User
Pass
2FA
 
 

CATACLYSM ! CAND / WHEN ?
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 80, 81, 82  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements
Show only staff posts
Author Message308022
yblue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2017 12:44)
Joined: 18 May 2011
Posts: 70, Topics: 25
Location: la dracu

Reputation: 2.9
Votes: 10

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:18:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariix wrote:
yblue wrote:
Daca treceti pe cataclysm cei de pe lk ce fac ? Pe ce dracu se joaca ? VA IMPLOR LASATI LK !! macar inca 1 an ! Sunt destul de multe pe cataclysm si pe lk sunt vreo 4 servere printre care freakz care daca nu era cel putin in romania si bulgaria LK - u cadea .... ar trebuie sa faceti un poll de genu Ramane Lk ? Sau bagam Cataclysm ?

Deciazia ownerului este cea mai impotanta,nu ma bag eu peste voi. FIE CE-O FI !





ba ma lasi mai lasa drq lk-u de cand joc WOTLK mie sila de el -




Tu chiar nu gandesti ?-||||||||||
Prima la mana: nu doar tu joci wow , si nu doar tu populezi tot serveru
A doua la mana : cum am zis mai sus playeri trebuie sa aleaga pentru a ramane serverul la fel de populat

Noi nu putem stii ce vor playeri asa ca propun sa fie un poll (daca se poate cand va logati nush nu le am cu scripurile0
Cand bagam user&password sa ne apara o intrebare si 2 optiunii . Dar sa fie in timpul jocului deoarece nu toti playeri sunt activi si pe forum !

A treia la mana : Daca se schimba nu am nimic impotriva , DAR sper ca contruile vor fi pastrate INTACTE abilitati , profesii , bags, gold , honor, emblems , mounts . ALL ! Tot ce contine un caracter !


Motor de cautare : http://www.gugle.illegal.ro/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stigmata wrote:
s-a zis exact acelasi lucru la trecerea de pe vanilla pe bc , de pe bc pe lk. Eu unul nu vad sa fi disparut wow din cauza asta


oricum cel mai bun patch de wow a fost 2.4.3 TBC o pot confirma multi playeri

Posturi unite automat, 09-07-2011, 19:19:54

yblue wrote:
mariix wrote:
yblue wrote:
Daca treceti pe cataclysm cei de pe lk ce fac ? Pe ce dracu se joaca ? VA IMPLOR LASATI LK !! macar inca 1 an ! Sunt destul de multe pe cataclysm si pe lk sunt vreo 4 servere printre care freakz care daca nu era cel putin in romania si bulgaria LK - u cadea .... ar trebuie sa faceti un poll de genu Ramane Lk ? Sau bagam Cataclysm ?

Deciazia ownerului este cea mai impotanta,nu ma bag eu peste voi. FIE CE-O FI !





ba ma lasi mai lasa drq lk-u de cand joc WOTLK mie sila de el -




Tu chiar nu gandesti ?-||||||||||
Prima la mana: nu doar tu joci wow , si nu doar tu populezi tot serveru
A doua la mana : cum am zis mai sus playeri trebuie sa aleaga pentru a ramane serverul la fel de populat

Noi nu putem stii ce vor playeri asa ca propun sa fie un poll (daca se poate cand va logati nush nu le am cu scripurile0
Cand bagam user&password sa ne apara o intrebare si 2 optiunii . Dar sa fie in timpul jocului deoarece nu toti playeri sunt activi si pe forum !

A treia la mana : Daca se schimba nu am nimic impotriva , DAR sper ca contruile vor fi pastrate INTACTE abilitati , profesii , bags, gold , honor, emblems , mounts . ALL ! Tot ce contine un caracter !


Tu nu mai purta pe warr cloth si sokete cu intelect si dupaia imi zici mie cv de acest joc, cate zile ai de wow?!





Last edited by Arkinezul on 09-07-2011, 18:20:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bulanngiu

[Badass]



Status: Offline
(since 08-03-2018 16:37)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 113, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 138.5
Votes: 7

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:20:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

brnadrian wrote:
Solutia cea mai corecta ar fii un realm wotlk combinat din cele 2 realmuri existente si unul nou de cata..


Cea mai buna idee si solutie, sper sa faci asa cum a zis baiatu de mai sus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sanchy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2013 22:18)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 2

Post Posted: 09-07-2011, 18:22:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Moteofsun wrote:
+1 pentru shocker,
2. Defapt voi va duceti jucati pe alte servere de Cataclysm si injurati pe Shocker ca nu baga Cataclysm, acum cand e sa-l bage, NUU NUU toti ca sa mai lase WOTLK, mai lasati fitele si multumiti-va cu ce aveti, macar o sa avem server care nu o sa aiba bug.

Nu stiu sigur da mi se pare ca pana si pe oficial unele buguri mai sunt inca asa ca nu are cum sa scoata Scoekru toate bugurile poate in proportie de 50% le scoate am spus POATE...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jupiterestru

[uat da fac ?]



Status: Offline
(since 31-01-2012 15:22)
Joined: 10 Feb 2010
Posts: 402, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 33.8
Votes: 19

Post Posted: 09-07-2011, 18:24:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stati linistiti, o sa creasca numarul de playeri. Asa a fost si la exansionul trecut. A fost cam 54% PRO LK si restu' au zis sa ramana TBC si uite cum de la 600 de playeri on , s-a ajuns la 3500.

@yblue: chiar nu inteleg ce te strofoci asa ca tu nici macar LK nu stii sa joci.





Last edited by jupiterestru on 09-07-2011, 18:25:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pyrelannia

[Twilight]



Status: Offline
(since 04-01-2016 15:40)
Joined: 13 May 2011
Posts: 823, Topics: 65
Location: localhost

Reputation: 188
Votes: 34

   
Post Posted: 09-07-2011, 18:24:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai bine sa impreuneze genesis si evo intr-un singur realm si sa faca unu de cata si unu de wotlk cu acceasi playeri si tot ce au avut incat sa poata fiecare sa joace si pe cata si wotlk cateodata intra pe unu cateodata pe altu sau vad ei...

Maxim o semnatura si un userbar
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
muthambals

[Mingonos]



Status: Offline
(since 02-10-2023 13:03)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 9029, Topics: 117
Location: Bucuresti

Reputation: 500.2
Votes: 88

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:24:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkinezul wrote:
Bah prietene sa iti zic mai pe direct si MMRU a fost o prostie, nu vezi la 3v3 scoruri de 100-110 si au 2k rating ? dute pe cataclysm si fa pvp. Daca pvp pt tn inseamna sa vezi lumini stralucitoare si sa dai dmg imens pe unu in bg nu am ce vb cu tn. Inainte de MMR dc jumate din srv nu avea 1800?> bine erau si mai putini playeri. Va tre Cataclysm ca ati vazut trailer si no: "OAAA POT ZBURA IN DUROTAR, CE TARE Clown ", tot ce o sa fie bun la Cataclysm este PVE, pvp in cataclysm este facut pt oricine si il va face si un orb. Eventual ologi fara maini nu vor putea sa joace.


joc pe cataclysm de cand a aparut. crede-ma ca un dungeon spre exemplu e la fel de complex ca icc 25 HC. crede-ma ca daca faci o singura greseala in raiduri = wipe. crede-ma ca sunt FOARTE, FOARTE multe wipe-uri pana si la MOBII din Firelands, Crede-ma ca PVP-ul este mult mai complex decat pe lich king. Cand o sa faci tu Firelands pe 25 Heroic mode, atunci sa comentezi. Daca tu ai jucat pe server privat cataclysm, unde NIMIC nu merge bine, atunci nu mai comenta. Comentezi DOAR daca stii cum e. Bineinteles ca pe freakz o sa fie mult mai usor. acum aproape toate questurile au cate un script cat de cat greu de realizant, fiecare boss sau fiecare mob aproape din dungeon/ raid are cate un script separat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flexknight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2012 21:55)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 17, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 81.4
Votes: 2

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da maestre numai gandeste-te la numele realmurilor ... Genesis -> Wotlk ( Geneza, Inceputul) si Evolution, Cataclysmul (evolutie) ...si ai de castigat din ambele parti...amatorii de wotlk ...si doritorii de cataclysm -


Last edited by Flexknight on 09-07-2011, 18:34:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sanchy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2013 22:18)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 2

Post Posted: 09-07-2011, 18:25:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pyrelannia wrote:
Mai bine sa impreuneze genesis si evo intr-un singur realm si sa faca unu de cata si unu de wotlk cu acceasi playeri si tot ce au avut incat sa poata fiecare sa joace si pe cata si wotlk cateodata intra pe unu cateodata pe altu sau vad ei...

Adevarat:d
+1



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ioana94

[...╭∩ ]



Status: Offline
(since 30-10-2014 17:14)
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 265, Topics: 14
Location: Bu***esti

Reputation: 32.3
Votes: 9

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:25:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cata = game for retards.

sper sa se pastreze realm de lk -.-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yblue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2017 12:44)
Joined: 18 May 2011
Posts: 70, Topics: 25
Location: la dracu

Reputation: 2.9
Votes: 10

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:26:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkinezul wrote:
Stigmata wrote:
s-a zis exact acelasi lucru la trecerea de pe vanilla pe bc , de pe bc pe lk. Eu unul nu vad sa fi disparut wow din cauza asta


oricum cel mai bun patch de wow a fost 2.4.3 TBC o pot confirma multi playeri

Posturi unite automat, 09-07-2011, 19:19:54

yblue wrote:
mariix wrote:
yblue wrote:
Daca treceti pe cataclysm cei de pe lk ce fac ? Pe ce dracu se joaca ? VA IMPLOR LASATI LK !! macar inca 1 an ! Sunt destul de multe pe cataclysm si pe lk sunt vreo 4 servere printre care freakz care daca nu era cel putin in romania si bulgaria LK - u cadea .... ar trebuie sa faceti un poll de genu Ramane Lk ? Sau bagam Cataclysm ?

Deciazia ownerului este cea mai impotanta,nu ma bag eu peste voi. FIE CE-O FI !





ba ma lasi mai lasa drq lk-u de cand joc WOTLK mie sila de el -




Tu chiar nu gandesti ?-||||||||||
Prima la mana: nu doar tu joci wow , si nu doar tu populezi tot serveru
A doua la mana : cum am zis mai sus playeri trebuie sa aleaga pentru a ramane serverul la fel de populat

Noi nu putem stii ce vor playeri asa ca propun sa fie un poll (daca se poate cand va logati nush nu le am cu scripurile0
Cand bagam user&password sa ne apara o intrebare si 2 optiunii . Dar sa fie in timpul jocului deoarece nu toti playeri sunt activi si pe forum !

A treia la mana : Daca se schimba nu am nimic impotriva , DAR sper ca contruile vor fi pastrate INTACTE abilitati , profesii , bags, gold , honor, emblems , mounts . ALL ! Tot ce contine un caracter !


Tu nu mai purta pe warr cloth si sokete cu intelect si dupaia imi zici mie cv de acest joc, cate zile ai de wow?!




Nu va inteleg pe voi care spuneti mereu "da nu mai purta aia " "De ce nu ai aia " .
Bai frate E SERVER PRIVAT . Fac ce vrea MAILU meu , [port ce vreau ... fati tu warr si puneti ce vrei pe el si nu te mai lega de alti ... stai in banca ta si ai grija de charu tau !



2. muthambals are dreptate una e pe privat si una pe pirat .... daca puteti sa faceti exact ca pe privat e bine ...


Motor de cautare : http://www.gugle.illegal.ro/


Last edited by yblue on 09-07-2011, 18:28:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speedballz

[Hero in training]



Status: Offline
(since 03-03-2014 01:15)
Joined: 23 Feb 2010
Posts: 234, Topics: 60
Location: Romania

Reputation: 47.5
Votes: 7

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:27:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu riscul sa iau warn am doar atat de zis : Aleluia


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
momarlanu

[Sclavu meu Subzero]



Status: Offline
(since 16-08-2011 09:25)
Joined: 08 Jan 2011
Posts: 30, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 6

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:27:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stati linistiti, ca oricum toata lumea o sa intre pe cataclysm,....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:29:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

muthambals wrote:
Arkinezul wrote:
Bah prietene sa iti zic mai pe direct si MMRU a fost o prostie, nu vezi la 3v3 scoruri de 100-110 si au 2k rating ? dute pe cataclysm si fa pvp. Daca pvp pt tn inseamna sa vezi lumini stralucitoare si sa dai dmg imens pe unu in bg nu am ce vb cu tn. Inainte de MMR dc jumate din srv nu avea 1800?> bine erau si mai putini playeri. Va tre Cataclysm ca ati vazut trailer si no: "OAAA POT ZBURA IN DUROTAR, CE TARE Clown ", tot ce o sa fie bun la Cataclysm este PVE, pvp in cataclysm este facut pt oricine si il va face si un orb. Eventual ologi fara maini nu vor putea sa joace.


joc pe cataclysm de cand a aparut. crede-ma ca un dungeon spre exemplu e la fel de complex ca icc 25 HC. crede-ma ca daca faci o singura greseala in raiduri = wipe. crede-ma ca sunt FOARTE, FOARTE multe wipe-uri pana si la MOBII din Firelands, Crede-ma ca PVP-ul este mult mai complex decat pe lich king. Cand o sa faci tu Firelands pe 25 Heroic mode, atunci sa comentezi. Daca tu ai jucat pe server privat cataclysm, unde NIMIC nu merge bine, atunci nu mai comenta. Comentezi DOAR daca stii cum e. Bineinteles ca pe freakz o sa fie mult mai usor. acum aproape toate questurile au cate un script cat de cat greu de realizant, fiecare boss sau fiecare mob aproape din dungeon/ raid are cate un script separat.


Citeste ce am scris. PVE cata ii fain . Tu imi zici ca PVP ii complex pe cataclysm>? dute fara mmr si fa rating ala ii pvp, care ii greu si nu il face oricine, nu faci 100-110 si ai 2k. Daca te referi ca ii fain ca ai spelluri noi nu ma tenteaza de loc.. eu ma refeream la gradu de dificulate.

Posturi unite automat, 09-07-2011, 19:29:26

ioana94 wrote:
cata = game for retards.

sper sa se pastreze realm de lk -.-


/love you



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Menos

[Homemade]



Status: Offline
(since 30-09-2020 20:36)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 250, Topics: 131
Location: Romania

Reputation: 95.5
Votes: 11

 
Post Posted: 09-07-2011, 18:31:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar daca sar face un server de Cataclysm si sar pastra unul de WOTLK macar daca se poate sa se face un realm transfer de pe WOTLK -> Cataclysm


420!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 06 August 2011 01:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 80, 81, 82  Next    


The time now is 27-09-2024, 09:26:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x