User
Pass
2FA
 
 

CATACLYSM ! CAND / WHEN ?
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 80, 81, 82  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements
Show only staff posts
Author Message299244
badsanta4cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 14:46)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 23, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 3

 
Post Posted: 18-07-2011, 09:19:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cizma wrote:
silverbolt wrote:
va recomand sa va relaxati toti .. si sa va dau o veste proasta.. toti care aveti rasnite de calculator.... nu veti putea juca cataclysm din cauza cerintelor pe care la cere jocu.. asa ca ...recomandabil.... e sa ramana un sever.... wotlk........ si sa apara un server nou de cataclysm...... cu obtiune de transer a characterului de pe wotlk pe cataclysm pt ca... credeti-ma nu o sa puteti juca nici jumate din voi... voi aveti lag in dalaran si vreti cataclysm... incercatil ..ca sunte severe fun si alte chesti ...vedeti va merge duce pc.. si dupa mai vb.... de cataclysm ...


sai spuna cineva dobitocului ca setarile video se pot schimba...


e foarte adevarat ce spune si defapt chiar tu esti dobitocul!Setarile alea video conteaza prea putin!Mie imi merge perfect wotlk si am incercat si cata si imi merge sacadat pusca! +1 wotlk

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Epical

[WoW Maniac]



Status: Offline
(since 27-03-2012 08:34)
Joined: 20 Apr 2011
Posts: 36, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 62.4
Votes: 2

 
Post Posted: 18-07-2011, 09:20:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda...Am citit cateva pagini si cred ca acum ar fi momentul sa raspund. Pt donatori care se plang acum:Stiati ca nu o sa jucati 50 de ani pe WOTLK si ca se va trece pe Cataclysm.Daca stiati asta de ce ati mai donat?Sa va dati smecheri cu SMourne?
Pentru cei care nu vor sa se faca update caci ei vor sa joace pe WOTLK in continuare:Mai baieti aceasi vorba o am si aici doar stiti ca nu o sa jucati 50 de ani pe WOTLK si ca se va trece pe Cataclysm.De ce nu va faceti propriul vostru server si sa va jucati singuri pe el de dragul de a juca WOTLK?
Acum sa comentez ideea lui Shockeru:Este o idee foarte buna ce ne va aduce multi playeri GJ ca te-ai decis sa pui in sfarsit dar am niste intrebari:
Deci charele noastre vor fi puse pe Cataclysm de la lvl 80 sau 85?
Si armurile vor fi transferate si ele?
Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu parerile mele dar asta e adevarul si imi cer scuze daca intrebarile acestea au mai fost puse o data si s-a raspuns la ele nu am citit toate paginile decat vreo 3 la inceput si ultima

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 18-07-2011, 09:33:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
Ma copile, topicul asta merge de 40 de pagini si cateva zile bune, unde-s creaturile alea mitice, sacre ale wow freakz, donatorii aia suparati care nu vor cataclysm?

Si inca n-a aparut un raspuns la intrebarea asta. Incep sa cred ca donatorii sunt mai presus de omenire la cat sunt de stealthy.



Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
akary1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2020 07:27)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 3

 
Post Posted: 18-07-2011, 09:49:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Epical wrote:
Mda...Am citit cateva pagini si cred ca acum ar fi momentul sa raspund. Pt donatori care se plang acum:Stiati ca nu o sa jucati 50 de ani pe WOTLK si ca se va trece pe Cataclysm.Daca stiati asta de ce ati mai donat?Sa va dati smecheri cu SMourne?
Pentru cei care nu vor sa se faca update caci ei vor sa joace pe WOTLK in continuare:Mai baieti aceasi vorba o am si aici doar stiti ca nu o sa jucati 50 de ani pe WOTLK si ca se va trece pe Cataclysm.De ce nu va faceti propriul vostru server si sa va jucati singuri pe el de dragul de a juca WOTLK?
Acum sa comentez ideea lui Shockeru:Este o idee foarte buna ce ne va aduce multi playeri GJ ca te-ai decis sa pui in sfarsit dar am niste intrebari:
Deci charele noastre vor fi puse pe Cataclysm de la lvl 80 sau 85?
Si armurile vor fi transferate si ele?
Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu parerile mele dar asta e adevarul si imi cer scuze daca intrebarile acestea au mai fost puse o data si s-a raspuns la ele nu am citit toate paginile decat vreo 3 la inceput si ultima


Sti unora le place LK, cum altora au iubit TBC, poate unii nu vor cata ,poate nu le place ca sa distantat prea tare de LK, sau pur si simplu nu le place si iubesc si ei LK
Te-ai gandit putin la chestia asta ?
Si cu servarele nu trebuie sa fi ca toti sa faci upgrade si acum sunt servare TBC , Vanilla asa ca...
Shocker este o idee foarte buna sa muti toate ch pe genesis cand o sa faci cata si care vrea sa se bage pe cata cine nu sa ramana pe wotlk:D
-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
milakai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2019 15:03)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2011, 10:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker ar fi bine daca ai face ceva gen ...cine vrea sasi trimita caracterele pe cataclysm si cine vrea sa si le lase pe WOTLK.... asa ar fi cel mai bine pt ca unii vor alta si altii altceva dar asa ii impaci si no sa paraseasca niciunu...da sa nu fie pe cataclysm 1-80 ca asa unii sau chinuit sasi faca pe rate de XP 2x sa zicem si vor sa treca pe cataclysm si trebuie so ia de la inceput si asa...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carbonv3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-07-2011 10:15)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2011, 10:21:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu aceleas buffuri,
Pe care faci gaturi,
De la questuri la scripturi,
Simplu sau pe crituri,
Uimim din nou,
Resuscitam World of Warcraft-u'
Pleaca iar capu'
Suntem absoluti dati dracu',
Si n-ai cum,
Nici acum sa nu cazi prada,
Fratele tau e-n Freakz,
Omenii mei-s in Freakz,
Si prea multe ne leaga de Genessis,
Avem brigada,
WoW Freakz, bebe, dam lumii ce vrea sa vada !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Westy

[Tom&Jerry Fan]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:28)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2197, Topics: 190
Location: In A Mouse Hole

Reputation: 283.9
Votes: 38

 
Post Posted: 18-07-2011, 10:40:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

carbonv3 wrote:
Cu aceleas buffuri,
Pe care faci gaturi,
De la questuri la scripturi,
Simplu sau pe crituri,
Uimim din nou,
Resuscitam World of Warcraft-u'
Pleaca iar capu'
Suntem absoluti dati dracu',
Si n-ai cum,
Nici acum sa nu cazi prada,
Fratele tau e-n Freakz,
Omenii mei-s in Freakz,
Si prea multe ne leaga de Genessis,
Avem brigada,
WoW Freakz, bebe, dam lumii ce vrea sa vada !





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xpand

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2012 18:28)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2011, 10:47:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Freakz e deja cel mai bun server romanesc de wotlk
si va rog sa faceti cat mai rpd cataclysmu pe el pt ca :
- WoW a fost facut sa continuie si sa continuie la nesfarsit
-Nu v-ati plictisit de Icc/Rs ?
-s-au bagat niste chestii super mijto pe cataclysm
-nu va e dor de vers 3.0.8 cand eram toti inbracati din dungeonuri si cu cate o piesa deadly si ceva din reputati ?
-sunt mii de chestii noi pe cataclysm care ar fi super sa le incercati cat mai rpd
-wow a fost facut pt orce fel de pc .. dak dai toate la minim o sa mearga pe majoritatea pc-urilor
-shoker gandestete sa deschizi mai rpd cataclysmu / astea care tot urla ca nu vor cataclysm inseamna k nu au jucat sau sunt prea addicted to freakz da te asigur k o sa fie si mai addicted to freakz cataclysm 100%

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mad93
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2013 22:38)
Joined: 28 Nov 2009
Posts: 121, Topics: 37
Location: Special K house

Reputation: 109.4
Votes: 5

   
Post Posted: 18-07-2011, 11:06:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cel mai bine e sa ramana un realm de Wotlk si sa faceti realm de Cataclysm separat pentru ca nu ne merge tuturor cataclysmul si multi playeri o sa renunte la server daca renuntati la realmul de Wotlk


Vrei admin?Tine redirecte !!Detalii aici !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Xpand

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2012 18:28)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2011, 11:16:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu pot dona sa se bage mai rpd cataclysmu ??....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cypyy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 15:01)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 971, Topics: 18
Location: Sibiu

Reputation: 106.8
Votes: 29

 
Post Posted: 18-07-2011, 11:37:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mad93 wrote:
cel mai bine e sa ramana un realm de Wotlk si sa faceti realm de Cataclysm separat pentru ca nu ne merge tuturor cataclysmul si multi playeri o sa renunte la server daca renuntati la realmul de Wotlk


asa se zicea si in perioada tbc->wotlk si ui acuma sunt 3000 online in + nu mai sunt multe servere de lk in curand nu va mai fi niciunul soo.......................
nu va mai kkti pe voi atata

cataclysm se va baga si va fi doar 1 realm...este inevitabil (luv this word)


http://www.youtube.com/user/cypyy2 <- o hy

http://www.freakz.ro/forum/Cel-mai-shaman-imba-t96651.html - win.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xpand

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2012 18:28)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2011, 12:01:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="-Dunno-"]
nus wrote:
GG shockere aprop cand se certauaia 2 cu tn si cu alt player si cu un admin le-ai dat ban acumauite unde am ajuns GG

omg ce analfabet --

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 18-07-2011, 13:06:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

Ma copile, topicul asta merge de 40 de pagini si cateva zile bune, unde-s creaturile alea mitice, sacre ale wow freakz, donatorii aia suparati care nu vor cataclysm?

Nu vor vrea multi. Se cheama ca faci o presupunere acilisha, dar nu vad pe ce-i bazata. A, nu-ti convine tie. Bine. Naspa. Imi pare rau.


Se vede ca nu joci WoW. Sunt doua tipuri de donatori: 1) Creaturile mitice, sacre ale wow freakz cum zici tu, care doneaza doar pentru a avea cele mai tari iteme, pentru a'si intari skill'ul de SUFERINTA CRASA.
2) Donatorii cuminti si cu bun simt: Cei care doneaza nu doar de dragul Shadowmourne'ului, ci pentru a ajuta server'ul ca si scop principal , cum sunt eu.


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
laurentiudll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2014 14:56)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 53, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 33.7
Votes: 7

 
Post Posted: 18-07-2011, 14:38:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xpand wrote:
nu pot dona sa se bage mai rpd cataclysmu ??....



this made my day.....apropo.. (putem dona sa omoram mobii mai rpd?) ..doamne fereste ce oameni
+1 for "sa se bage mai rpd cataclysmu" .. trece vacanta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashbringer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 19:15)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 147, Topics: 47
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 8

Post Posted: 18-07-2011, 14:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://eu.battle.net/wow/en/pvp/arena/rampage-saccage/2v2?page=1

Asa sa vedeti cum sta trb pe Cata -

Ce mi sa parut imba Dk Druid Feral si Warr noob foarte imba din cate am vazut si auzit... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 06 August 2011 01:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 80, 81, 82  Next    


The time now is 01-05-2024, 22:58:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x