User
Pass
2FA
 
 

un undead volume II

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message993
Draconian

[Unleasher of Hell]



Status: Offline
(since 10-11-2013 11:52)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 130, Topics: 53
Location: Bucuresti

Reputation: 174.9
Votes: 4

Post Posted: 26-07-2011, 01:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi s-a inchis topicul http://forum.wow-freakz.com/un-undead-la-propriu-t91027.html cu un raspuns complet ilogic. Cum ***** crezi ca se reinvie FIX acolo sus daca nu cu teleport to corpse? stateam langa singura intrare din colt catre stormwind si el aparea sus inviat cu 2k hp! asta unul la mana. Doi la mana locurile alea CHIAR erau inaccesibile, am incercat mult si bine cu mountul sa ma urc dupa el dar era imposibil de reusit. si se pare ca nu ai treaba cu wow daca zici cum ajungeam dupa el, pai vezi tu exista charge/intercept, hello there? desi are range mai mare destruction din cauza talentelor fata de abilitatile alea 2 ale mele, il ademeneam cat mai departe, mount up si charge lolstorm. so, nu crezi ca e cazul sa reconsideri cererea avand in vedere ca acum esti lamurit?


_______
He who is far off will die by the plague, and he who is near will fall by the sword, and he who remains and is besieged will die by the famine.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 26-07-2011, 01:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Draconian wrote:
so, nu crezi ca e cazul sa reconsideri cererea avand in vedere ca acum esti lamurit?

Las la decizia altui GM. Decât sã banez pe cineva nevinovat, mai bine rãmâne unu vinovat fãrã ban.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Apathy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-09-2011 17:48)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 282, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 14.9
Votes: 18

Post Posted: 26-07-2011, 15:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti serios aliacule ? Nu stiu cat wow ai jucat tu si cata putere de insulta ai in tine dar ...daca jucai macar pe TBC , ai fi stiut ca locul acela este al naibii de accesibil. E tricky sa ajungi acolo dar crede-ma , se poate ajunge. Ma sui pe poarta de la SW daca e nevoie , fara vreun hack , plus ca nu dovedesti in nici un fel ca ar avea teleport to corpse , adica omu se reinvie simplu sau soul-stone ( pentru ca e Warlock ) si tot warlockul are stii tu , portalul ala pe care-l poate folosi. Tu zici ca e imposibil sa ajungi acolo , eu iti spun ca m-am urcat de multe ori.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Draconian

[Unleasher of Hell]



Status: Offline
(since 10-11-2013 11:52)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 130, Topics: 53
Location: Bucuresti

Reputation: 174.9
Votes: 4

Post Posted: 26-07-2011, 16:08:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apathy wrote:
Esti serios aliacule ? Nu stiu cat wow ai jucat tu si cata putere de insulta ai in tine dar ...daca jucai macar pe TBC , ai fi stiut ca locul acela este al naibii de accesibil. E tricky sa ajungi acolo dar crede-ma , se poate ajunge. Ma sui pe poarta de la SW daca e nevoie , fara vreun hack , plus ca nu dovedesti in nici un fel ca ar avea teleport to corpse , adica omu se reinvie simplu sau soul-stone ( pentru ca e Warlock ) si tot warlockul are stii tu , portalul ala pe care-l poate folosi. Tu zici ca e imposibil sa ajungi acolo , eu iti spun ca m-am urcat de multe ori.

presupunand ca e accesibil, cum se invie FIX acolo sus, vine de la mama dracului cu spiritul si urca pe unde eu nu puteam nici cu mountul in sub 1 minut ? soulstone nu avea, nu e ca la shaman, aici apare un buff, portal nu avea, cand mori PORTALUL dispare, si daca cineva se simte insultat imi poate da warn, i don't give a ****.



_______
He who is far off will die by the plague, and he who is near will fall by the sword, and he who remains and is besieged will die by the famine.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Apathy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-09-2011 17:48)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 282, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 14.9
Votes: 18

Post Posted: 26-07-2011, 16:26:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da-ti seama ca sunt diferite modalitati sa te uric acolo , ideea e ca nu ai cum demostra ca are hack frate. In spirit form ai speed increased deci e posibil.

Uite ca m-am urcat pe poarta la SW , fara hack.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 26-07-2011, 19:44:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Draconian, situaþia este urmãtoarea.
Nu putem bana pe cineva decât dacã suntem siguri. Decât sã banãm pe cineva nevinovat mai bine scapã unu' vinovat.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 26 July 2011 17:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-06-2024, 10:28:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password