User
Pass
2FA
 
 

Re: ban zapaugah injuraturi sv
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3339
zapauga

[Gladiators]



Status: Offline
(since 11-07-2013 19:42)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 36, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 2

Post Posted: 15-08-2011, 10:46:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
ai luat ban pe merit din cauza mea ( ai recunoscut-o chiar si tu )
, da acela a fost ban corect pe zapauga si nu m-am agitat pentru ca am gresit dar aici de ce ma agit? pai evident pentru ca de data aceasta chiar nu am injurat.

Nu ma intereseaza cina a fost pe contul ala important e ca la sters de la alianta si la bagat la hoarda deci asta justifica tot. Si tu ai fost sau un prieten de-al tau pentru ca nu avea cine sa imi dea wisp si sa imi spuna "ce ti-ai luat-o" decat tu si prietenii tai.

Deocamdata printul este invalid deoarece acest player este la hoarda "puterww" iar el a pus print de la alianta si se poate spune clar din acest motiv ca poza este fake! http://imageshack.us/photo/my-images/842/puterww.png/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pvpgod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2011 11:52)
Joined: 11 Aug 2011
Posts: 33, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 4

Post Posted: 15-08-2011, 11:04:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zapauga wrote:
Quote:
ai luat ban pe merit din cauza mea ( ai recunoscut-o chiar si tu )
, da acela a fost ban corect pe zapauga si nu m-am agitat pentru ca am gresit dar aici de ce ma agit? pai evident pentru ca de data aceasta chiar nu am injurat.

Nu ma intereseaza cina a fost pe contul ala important e ca la sters de la alianta si la bagat la hoarda deci asta justifica tot. Si tu ai fost sau un prieten de-al tau pentru ca nu avea cine sa imi dea wisp si sa imi spuna "ce ti-ai luat-o" decat tu si prietenii tai.

tocmai ti-am explicat cum ca - i don't give a shit, si ca atunci cand ai luat ban din cauza mea a fost pentru ca aveam motiv sa postez screenshot-urile, caci injuriile tale nu corespundeau cu regulile serverului.
tu cred ca esti ratat in adevaratul sens al cuvantului daca tot o tii in topicul asta cu "belton a fost, daca nu, prietenii lui!!"; au fost totusi 250 de viewers la topicul meu si banul anuntat pe system message. Nu stiu ce vrei sa dovedesti cu asta, dar eu zic ca mai degraba dupa 2-3 zile de posturi de genul "belton e hacker, cum o sa ma vada cineva cu targetul meu pe el, o sa dea alt+f4 pe motiv ca "gasca lui belton" e cu ochii pe respectivul, decat sa ma ia la injuraturi.
asa ca adio, si daca mai aduci o data vorba de mine ma voi apuca sa intru in toate gradinitele pana dau de tine si rezolvam problema pe loc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zapauga

[Gladiators]



Status: Offline
(since 11-07-2013 19:42)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 36, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 2

Post Posted: 15-08-2011, 11:09:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare bine ca te ia lumea in nume de rau pe "belton" spor la mai mult..nu ma intereseaza cina a fost pe "puterww" conteaza ca a fost la alianta sa injurat singur ma pus pe forum apoi a dat delete la caracter la pus la hoarda crede ca sunt asa handicapat sa nu imi dau seama de ce ii duce capu. Si da o sa ma duc cu topicu asta pana unde o sa fie nevoie doar pt a justifica ca sunt nevinovat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tynir22

[The Rock'n'rolla]



Status: Offline
(since 30-05-2024 06:24)
Joined: 12 Jul 2010
Posts: 895, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 83.7
Votes: 23

   
Post Posted: 15-08-2011, 11:17:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite aici demonstratia cum oricine poate modifica un screen in avantajul sau - cu 5 minute de paint .... tot ce a fost nevoie sunt 3 screenuri din joc de pe 2 chare diferite -. Am si cenzurat :">

http://imageshack.us/photo/my-images/849/fakescreen.jpg/

Take in mind this -
Multumesc ^.^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zapauga

[Gladiators]



Status: Offline
(since 11-07-2013 19:42)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 36, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 2

Post Posted: 15-08-2011, 11:19:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca nici dupa demonstratia asta nu se vede clar..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
West

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2012 22:21)
Joined: 10 Jan 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 96
Votes: 2

Post Posted: 15-08-2011, 11:32:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clar poza e fake.
scoateti banu omului,si mai bine il banati pe ala care face chestii dinastea....daca ar fi un om matur nu ar face chestii de genu,da cine stie ce copil de 13-14 ani e si face figuri..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai1211

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2013 11:21)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 4

 
Post Posted: 15-08-2011, 11:38:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate ce fake:)))
scoatei ma banu la om ca el nu a fost vinovat. dati ban lui belton pt ca modifica pe poze ca sa ia alti ban...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pvpgod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2011 11:52)
Joined: 11 Aug 2011
Posts: 33, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 4

Post Posted: 15-08-2011, 11:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zapauga wrote:
Imi pare bine ca te ia lumea in nume de rau pe "belton" spor la mai mult..nu ma intereseaza cina a fost pe "puterww" conteaza ca a fost la alianta sa injurat singur ma pus pe forum apoi a dat delete la caracter la pus la hoarda crede ca sunt asa handicapat sa nu imi dau seama de ce ii duce capu. Si da o sa ma duc cu topicu asta pana unde o sa fie nevoie doar pt a justifica ca sunt nevinovat.

nu numai ca esti agramat, dar nici nu ai capacitatea de a citi ceea ce scriu eu, tocmai am zis ca voi ajunge sa speriu lumea de cum acestia ma vad, nu ca ma vor lua in nume de rau.
ti s-a mai spus ca esti idiot cumva? nu vreau sa jignesc, dar termenul acela defineste cel mai bine o persoana care se auto-contrazice. ba e Belton, ba sunt prietenii sai, ba nu sunt. Ba e serverul ******* (in cuvintele tale), ba nu e si vrei sa joci iar pe el.
si daca tot ai spus ca ti-a parut bine cand ai crezut ca se ia lumea de mine (exista fani zapauga care sa o faca? pentru sanatatea lor mentala, sper ca nu) o sa insir si eu niste teorii si remarci, fel cum faci tu :
1. ai injurat serverul o data, de ce nu l-ai injura si a doua oara? daca aia e opinia ta despre el, de ce s-ar schimba radical ? sau tu doar voiai sa pari rebel pe guild chat, sa stie lumea ca nu trebuie sa dea dkpuri peste tine?
2. ce legatura are levelul sau ? nu scrie nicaieri "iti trebuie 80 ca sa poti sa deschizi gura" in caz ca observi ceva iesit din comun ce trebuie raportat.
3. ce legatura are faptul ca si-a sters contul ? poate s-a plictisit de warrior, a zis sa incerce priest (care e cel mai bun pvp ca undead) si a vrut sa isi pastreze numele, Puterww - cel ce a facut un 'sinistrat' sa ajunga intr-o situatie si mai lamentabila (un fel de chuck norris, care reuseste tot, chiar si sa termine mario fara sa sara).
4.limbajul folosit in poza sa, din cate observ eu, este identic cu al tau. coincidenta sau nu ?
5. unban se cere la unban section, nu la cereri ban
6. citeste postul de 5 ori, si incearca sa nu o faci pe diagonala, cum ai facut pana acum, ci integral.
edit: acum si-a pus si prietenii sa intervina aici, ban belton auzi la ei, nici nu am facut eu screenul ala de pe puterww daca ati citit macar ce s-a scris pana acum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai1211

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2013 11:21)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 4

 
Post Posted: 15-08-2011, 11:43:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

belton nu te supara dar u esti mai prost ca mos craciun
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pvpgod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2011 11:52)
Joined: 11 Aug 2011
Posts: 33, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 4

Post Posted: 15-08-2011, 11:50:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mihai1211 wrote:
belton nu te supara dar u esti mai prost ca mos craciun

imi pare bine sa aud asta, avand in vedere ca mos craciun nu exista -
chair daca teoretic vorbind ar exista, ar fi cel mai inteligent om, pentru capacitatea sa de a memora adresele copiiilor, si pentru dexteritatea cu care se strecoara prin orfelinate/canalizari sau mai stiu eu pe unde mai traiesc copiii ca tine, dragul meu mihai1211(primele 2 cifre din numele tau corespund cumva cu varsta?)



Last edited by pvpgod on 15-08-2011, 11:54:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zapauga

[Gladiators]



Status: Offline
(since 11-07-2013 19:42)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 36, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 2

Post Posted: 15-08-2011, 11:54:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OFF:
Quote:
1. ai injurat serverul o data, de ce nu l-ai injura si a doua oara? daca aia e opinia ta despre el, de ce s-ar schimba radical ? sau tu doar voiai sa pari rebel pe guild chat, sa stie lumea ca nu trebuie sa dea dkpuri peste tine?

dc as fi asa naiv sa mai injur severu a 2-a oara? mi-a ajuns un ban credema.
Quote:
2. ce legatura are levelul sau ? nu scrie nicaieri "iti trebuie 80 ca sa poti sa deschizi gura" in caz ca observi ceva iesit din comun ce trebuie raportat.

ai tupeu adevarat, cum sa nu conteze levelu cand intra unu de lvl 2 si se injura singur? apoi face post si pe forum
Quote:
3. ce legatura are faptul ca si-a sters contul ? poate s-a plictisit de warrior, a zis sa incerce priest (care e cel mai bun pvp ca undead) si a vrut sa isi pastreze numele, Puterww - cel ce a facut un 'sinistrat' sa ajunga intr-o situatie si mai lamentabila (un fel de chuck norris, care reuseste tot, chiar si sa termine mario fara sa sara).

cand a vazut ca fac post de unban sa speriat si pac la mutat la hoarda crede ca sunt prost ftw ftw.
Quote:
4.limbajul folosit in poza sa, din cate observ eu, este identic cu al tau. coincidenta sau nu ?

sa mori tu ca e identic? uitate cum am injurat cand am luat primu ban si uitate cum injura asta cu "sh" gen se vede clar ca nu e limbaju meu, eu stiu limba romana.
Quote:
5. unban se cere la unban section, nu la cereri ban

din pacate aici am postat pentru ca cer banarea jucatorului care mi-a facut asa ceva.
Quote:
6. citeste postul de 5 ori, si incearca sa nu o faci pe diagonala, cum ai facut pana acum, ci integral.

EPIC FAIL.

ON: Astept un GM pentru un raspuns nu o sa mai dau reply la playeri plini de "arfe".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
chinezu`

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2011 13:20)
Joined: 15 Aug 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 15-08-2011, 12:01:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pvpgod wrote:
mihai1211 wrote:
belton nu te supara dar u esti mai prost ca mos craciun

imi pare bine sa aud asta, avand in vedere ca mos craciun nu exista -
chair daca teoretic vorbind ar exista, ar fi cel mai inteligent om, pentru capacitatea sa de a memora adresele copiiilor, si pentru dexteritatea cu care se strecoara prin orfelinate/canalizari sau mai stiu eu pe unde mai traiesc copiii ca tine, dragul meu mihai1211(primele 12 cifre corespund cumva cu varsta?)


belton ...dupa cate vad eu saracul de tn esti cam redus mental...de faci afirmatii de genul...si in primul rand nu cred ca cnv intreg la minte ar face chestii de genul asta...si in al2lea rand se vede ca ti dinadins ca zapauga sa-si ia ban si al2lea char...drept sa-ti spun cred ca esti vreun obsedat care sta toata ziua in fata calculatorului si nu are alta treaba de facut...take a life idiotule si lasa lumea in pace...si in al3lea rand cu afirmatiile cu iz de poet nu cred ca ai sa convingi vreun GM ca tot ce ai facut ca sa il banezi pe zapauga este adevarat...e fake toata ziua buna ziua cred ca si un copil de clasa I si-ar da seama...prea bate la ochi



Last edited by chinezu` on 15-08-2011, 12:06:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai1211

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2013 11:21)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 4

 
Post Posted: 15-08-2011, 12:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

belton 12 corespunde cu data in care a murit mata

 
Staff message (ion):
 
+2 warn-uri pentru insulte.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pvpgod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2011 11:52)
Joined: 11 Aug 2011
Posts: 33, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 4

Post Posted: 15-08-2011, 12:25:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chinezu` wrote:
pvpgod wrote:
mihai1211 wrote:
belton nu te supara dar u esti mai prost ca mos craciun

imi pare bine sa aud asta, avand in vedere ca mos craciun nu exista -
chair daca teoretic vorbind ar exista, ar fi cel mai inteligent om, pentru capacitatea sa de a memora adresele copiiilor, si pentru dexteritatea cu care se strecoara prin orfelinate/canalizari sau mai stiu eu pe unde mai traiesc copiii ca tine, dragul meu mihai1211(primele 12 cifre corespund cumva cu varsta?)


belton ...dupa cate vad eu saracul de tn esti cam redus mental...de faci afirmatii de genul...si in primul rand nu cred ca cnv intreg la minte ar face chestii de genul asta...si in al2lea rand se vede ca ti dinadins ca zapauga sa-si ia ban si al2lea char...drept sa-ti spun cred ca esti vreun obsedat care sta toata ziua in fata calculatorului si nu are alta treaba de facut...take a life idiotule si lasa lumea in pace...si in al3lea rand cu afirmatiile cu iz de poet nu cred ca ai sa convingi vreun GM ca tot ce ai facut ca sa il banezi pe zapauga este adevarat...e fake toata ziua buna ziua cred ca si un copil de clasa I si-ar da seama...prea bate la ochi

primii doi, west si mihai1211, au fost amandoi in addicted, probabil acum sunt in deathwish.
al treilea, Chinezu' face primul post acum, probabil este zapauga sau unul dintre cei doi mentionati mai sus.
si ziceai de mine ca imi pun prietenii sa te faca sa iei ban?-)))
si da, tin sa ia asta ban, pentru ca din cate vezi ma acuza pe nedrept ca eu as fi acela care a facut postul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 15-08-2011, 12:25:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vã înjuraþi aici ca la uºa cortului.
Zapauga: Da, avea caracter la alianþã, l-a ºters ºi l-a fãcut la hoardã.
Dacã vrei unban, vii cu dovezi @MACRO PRIN CARE SCHIMBI UN WHISPER

Code:
2011-08-15 01:40:05 Account: 69767 (IP: 188.27.68.198) Logout Character:[Puterww] (GUID: 458378)
2011-08-15 01:47:20 Account: 69767 (IP: 188.27.68.198) Delete Character:[Puterww] (GUID: 458378)
2011-08-15 01:50:18 Account: 69767 (IP: 188.27.68.198) Create Character:[Puterww] (GUID: 515880)
2011-08-15 02:25:48 Account: 69767 (IP: 188.27.68.198) Delete Character:[Puterww] (GUID: 515880)
2011-08-15 02:25:53 Account: 69767 (IP: 188.27.68.198) Create Character:[Puterww] (GUID: 515903)


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 15 August 2011 10:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 22-09-2024, 01:20:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x