User
Pass
2FA
 
 

Ani de wow
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message21688
TonyDaLeu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-09-2011 19:23)
Joined: 18 Dec 2010
Posts: 151, Topics: 23
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 61.1
Votes: 9

 
Post Posted: 29-08-2011, 12:07:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la ce varsta jucati wow ? - si de la ce varsta credeti ca un gamer poate intelege mai bine ce se petrece cu acest joc ? Eu unul am 16 ani si joc wow de la 11 ani , in 5 ani am evoluat foarte mult ( vorbeam cu vendorii) . Astept pareri din partea voastra -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hardwell

[forbidden sorcery]



Status: Offline
(since 22-02-2022 09:13)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4933, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 232.1
Votes: 44

Post Posted: 29-08-2011, 12:09:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

13 >.>

Aveam un rog full sp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 29-08-2011, 12:14:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de la 13 ani, am 17 acum.

De la ce varsta poate intelege cineva jocul?

Nu era Reckful(oricum, cineva cunoscut) rank 1 in lume la 12 ani? (asta in BC)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QQmore

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2014 17:14)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 706, Topics: 47
Location: Romania

Reputation: 50.9
Votes: 16

 
Post Posted: 29-08-2011, 12:23:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TonyDaLeu wrote:
De la ce varsta jucati wow ? - si de la ce varsta credeti ca un gamer poate intelege mai bine ce se petrece cu acest joc ? Eu unul am 16 ani si joc wow de la 11 ani , in 5 ani am evoluat foarte mult ( vorbeam cu vendorii) . Astept pareri din partea voastra -


Same as you , si la varsta, si la ani jucati

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 29-08-2011, 12:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De 13 ani ... acum am 17 soo yeah 4 ani ...

Iar de inteles jocul... daca stii engleza dupa cateva luni il intelegi ... De invatat jocul, ani!


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII



Last edited by Necris on 29-08-2011, 16:14:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ops

[Manwhore]



Status: Offline
(since 28-08-2017 06:03)
Joined: 03 Oct 2009
Posts: 241, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 283.2
Votes: 8

   
Post Posted: 29-08-2011, 12:27:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De cand era 1.8.0.. 1.6 n-am prins... eram printr-a 8-a.. acum sunt boboc la facultate.. deci 6 ani pe putin.. cu multele pauze intre. ...ciudat e ca-mi amintesc doar cand bugguiam bosii sau luam ban de la gm pe ca ma prindea cu .castspell sau WoWc.. nu era emuhacker pe vremea aia... si ciudat e ca tot la fel de nab am ramas, is genul care joaca cu 10 caractere si bun cu niciunu... n-am facut ninja nicioadata... am inteles cam tot timpu ce trebuia sa fac.. dar se pare ca n-am starea, chef sau timpu necesar sa trec la "profesionisti"... deci is casual player .. Thinking/ sper cu noul expansion ori sa raman pe o clasa, ori sa-l sterg.. una din doua...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Arrow

[cine, eu ?]



Status: Offline
(since 27-10-2011 12:16)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 67, Topics: 19
Location: unde ploua

Reputation: 75.1
Votes: 2

Post Posted: 29-08-2011, 12:34:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Joc WoW de la 14 ani, acum am 19.
Tin minte ca am inceput sa joc cu un prieten, la hoarda. Mi'am facut un Troll rogue si am inceput sa explorez prin Valley of Trials. Dupa ceva timp am gasit "Hidden Path" pe unde merg Shamanii sa faca totem quest si l'am chemat repede pe prietenul meu sa vada, credeam ca am descoperit cine stie ce.
De acolo se vedea un oras (Booty Bay) si am inceput amandoi sa ne sfatuim ce sa facem, daca ar fi mai bine sa mergem spre oras sau sa ramanem aici. Eu fiind mai aventuros din fire l'am convins ca e mai bine sa sarim in ocean si sa inotam catre civilizatie.
Am sarit si in apa de jos am fost atacati de un Makrura, level skull pentru noi, care ne'a omorat. Am inceput sa ne certam, cum ca acuma ce facem.. etc.
In timp ce ne certam un Orc shaman ne'a vazut acolo, doi amarati de level 1 si ne'a intrebat ce e cu noi. Noi i'am povestit totul si s'a oferit sa ne conduca prin Barrens inapoi acasa.. Pe drum ne'a aparat de Raptori si diversi monstrii, numai ca nu ne'a dus in Valley of Trials, ci ne'a oferit primul nostru tur prin Orgrimmar...

Ce vremuri ale naivitatii.... m'a apucat melancolia in timp ce va povesteam.
Cat de putine stiam atunci si ce fascinant era totul.


Libertatea de a iti spune opinia presupune si responsabilitatea alaturata ei.
Calitatea unui barbat sta in controlul asupra sinelui.

Tine minte acestea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 29-08-2011, 12:51:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu il joc din 2004 caci am fost odata la unchimiu si mi-a explicat cum se joaca si ma mai ajuta el cand mergeam sa ma joc la el ca el joaca pe Blizz.Daca eu am acuma 16 ani si a aparut in 2004 atunci aveam 9 ani deci Beat This - Jucam pe shamanul lui unchimiu dar la un momendat m-a lasat sa imi fac un tauren warrior pe care l-am dus pana la level 20 si aveam un scut in forma de zmeu si cand mi l-am pus am urlat foarte tare de fericire ca ma pot juca acuma cu un zmeu - -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arhas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2018 17:01)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 14, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 2

Post Posted: 29-08-2011, 12:54:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de la 13 ani, am 17 acum. jocul a devenit deja o plictiseala pt. mine, abia astept SWTOR.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pewbear
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2011 19:54)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 1086, Topics: 28
Location: Insulele virgine , Marea Britanie(JK)

Reputation: 9.2
Votes: 16

 
Post Posted: 29-08-2011, 12:55:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2007 , btw Tony , te-am vazut la event pe AT <3 pacat de tine , paladinul ala *** Harkorlol a stricat totul . <<RESPECT>> :=-D


"Lumea a ramas la fel de mare , dar ca acum gandesti mai putin in ea.”
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TonyDaLeu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-09-2011 19:23)
Joined: 18 Dec 2010
Posts: 151, Topics: 23
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 61.1
Votes: 9

 
Post Posted: 29-08-2011, 13:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pewbear wrote:
2007 , btw Tony , te-am vazut la event pe AT <3 pacat de tine , paladinul ala *** Harkorlol a stricat totul . <<RESPECT>> :=-D


tx 10x

Posturi unite automat, 29-08-2011, 14:47:34

Arrow wrote:
Joc WoW de la 14 ani, acum am 19.
Tin minte ca am inceput sa joc cu un prieten, la hoarda. Mi'am facut un Troll rogue si am inceput sa explorez prin Valley of Trials. Dupa ceva timp am gasit "Hidden Path" pe unde merg Shamanii sa faca totem quest si l'am chemat repede pe prietenul meu sa vada, credeam ca am descoperit cine stie ce.
De acolo se vedea un oras (Booty Bay) si am inceput amandoi sa ne sfatuim ce sa facem, daca ar fi mai bine sa mergem spre oras sau sa ramanem aici. Eu fiind mai aventuros din fire l'am convins ca e mai bine sa sarim in ocean si sa inotam catre civilizatie.
Am sarit si in apa de jos am fost atacati de un Makrura, level skull pentru noi, care ne'a omorat. Am inceput sa ne certam, cum ca acuma ce facem.. etc.
In timp ce ne certam un Orc shaman ne'a vazut acolo, doi amarati de level 1 si ne'a intrebat ce e cu noi. Noi i'am povestit totul si s'a oferit sa ne conduca prin Barrens inapoi acasa.. Pe drum ne'a aparat de Raptori si diversi monstrii, numai ca nu ne'a dus in Valley of Trials, ci ne'a oferit primul nostru tur prin Orgrimmar...

Ce vremuri ale naivitatii.... m'a apucat melancolia in timp ce va povesteam.
Cat de putine stiam atunci si ce fascinant era totul.



Same here deja jocul a devenit o plictiseala pe care o fac aproape in fiecare zi practic numai am nimic de descoperit la jocul asta .Sunt shaman de aproape 1 an jumate si sunt tot mai plictisit de el , imi amintesc de zilele cand eram un simplu gnome male mage si mergeam impreuna cu un prieten (gladiator pe TBC care s-a lasat de wow ) tot gnome de fel Paladin (noob ca si mine la vremea aceea) si mergeam cu metroul din Ironforge - > Stormwind si eram fascinat cand am ajuns si am intrat prima dat intr-un portal !Acolo am fost atacati de un humanoid Skill lvl :o eram speriat deoarece am crezut ca va trebui sa-mi fac alt char - insa am vorbit cu gm si mi-a povestit ca sunt ghost si trebuie sa ma duc la corp pentru a ma invia - . Imi amintesc ca l-am intrebat pe un vendor unde este drumul spre elwyn forest - , pe un player din wow ce inseamna Global si el mi-a raspuns ca este un program prin care vorbesti cu cei de la blizzard iar eu am ramas ceva gen :o ! Prima instanta in SSC eram pe un srv care se bloca din 10 in 10 minute dar totusi nu imi faceam nervi .. nu eram deloc nervos precum sunt acum de fel - aveam ceva armura pe mine + ca eram full socketat ( socket bug , puneai 10413431431413 de sokete pe un slot :o ) eram cel mai bun healer de pe srv insa nu stiam ce e ala un totem sau ca il aveam . Prima mea arena pe xwow Gnome Frost Mage Alinutza & Paladin Shockadin ajunsesem la rank 3 fara un bind pus - insane clicker eram ! Apoi au urmat perioada de intelegere a jocului asta peste vreo 2 ani miss that time - pacat ca m-am desteptat as fi preferat sa raman acelasi noob care descopera jocul si rade cand vede ca il omoara un porc de lvl 2 iar eu fiind lvl 8 - imi amintesc si acum "Baaaaaa ma omoara porcu asta ce p**a mea fac ? 2 prieteni de pe skype imi raspund : Dai click stanga pe el si il ataca singur ! Eu : Dar nu merge ma !!! Nu merge ! Ei : Click dreapta BA prostule ! Eu : Acum zici dupa ce m-a omorat ----- !! Multumesc celor care au citit aceasta poveste :s - Peace I <3 u Tonydaleu Multumesc celor care m-au sustinut la Tournament scz nu am vrut sa dezamagesc pe nimeni insa nu pot da vina numai pe paladin =] WLP acela chiar mi sa parut foarte bun !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 29-08-2011, 13:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

13->18 = 5.
pe serveru pe care jucam eu aveai corpu in fiecare loc in care mureai, deci pe unde te plimbai cu clicku pe acolo scria "corspe of <x>" si nu stiam de dumnezo ii cu asta. tho, in vanilla spellurile nu ti le punea direct pe bara si eu incercam ca warlock sa omor un kobold cu daggeru, am murit de 10 ori inainte sa gasesc spellbooku

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 29-08-2011, 13:58:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

5 ani
14 -> 19
În primul an mi-am ºters jocul de vreo 3 ori, cã nu-mi plãcea.
În urmãtorii 2 ani fãceam doar PvE @BC (Desigur, cu globalul, eram ninjat non-stop, dareu tot nu ieºeam din raid, cã nu ºtiam ce se întâmplã). În ultimii 2 ani am descoperit PvP-ul, îmi pare rãu cã am dat de el aºa târziu. Tot timpul am jucat mage, iar de ~1 an joc priest.
Un singur lucru e deranjant la jocul ãsta. Nu este o balanþa între clase. O clasã retardatã gen dk/warr, pus pe lângã un healer, te pot bate fãrã sã depunã prea mare efort. Pur ºi simplu le ºtii toate miºcãrile, sunt 90% uºor de 'citit', dar nu ai ce le face.

"de la ce varsta credeti ca un gamer poate intelege mai bine ce se petrece cu acest joc"
Tind sã cred cã nu conteazã neapãrat vârsta, ci experienþa cumulatã. Dupã 2-3 ani, realizezi cã pentru a-þi învinge adversarul trebuie sã-i cunoºti toate miºcãrile (Cu excepþia hunterului, care face totul random).


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cipry999

["Master Warlock"]



Status: Offline
(since 01-09-2020 14:22)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 241, Topics: 59
Location: Deva

Reputation: 44.4
Votes: 8

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-08-2011, 14:18:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De 5 ani
13 ani - 18 ani !
Stiu ca prima data am jucat la o sala de internet si mia placut foarte mult ... acum in ultimu timp am inceput deja sa ma plictisesc de el !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 29-08-2011, 14:22:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Joc de 10 luni (pe 13 noiembrie 2010 mi-am facut primul caracter if i recall) ºi cre'cã am învãþat mai bine jocu ãsta decât mulþi care joacã de
<insert mulþi ani here> ani. Ca vârstã am 18.

Am mai jucat ~2 saptamani pe TBC pe un server cu rate 30x si set pvp la vendor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 07-07-2024, 16:37:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x