User
Pass
2FA
 
 

Spam zone 1 [ Romanian ] -Part 11-
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 998, 999, 1000  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message793865
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 15-09-2011, 00:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wow, atacul celui detinut de wikipedia.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 15-09-2011, 00:34:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atentie!



Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T4 *Cost1n

[Nobody Changes]



Status: Offline
(since 06-12-2017 22:17)
Joined: 09 Dec 2007
Posts: 11219, Topics: 162
Location: cu pianul in baie<3

Reputation: 321.9
Votes: 230

Post Posted: 15-09-2011, 04:20:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liq wrote:
Levier, ai mai vorbit cu tovarasu tau wikipedia? ce mai zice ?

In2 In2: levier e wiki.
Alin S: stiu ma
Alin S: ala are wiki la bookmarks
Alin S: si pe telefon are
In2 In2: ala are shortcut cu wiki
In2 In2: bind scroll wiki


in2 e mare bo$$ ma pe mess...


You gave him what he asked for.
I gave him what he needed.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 15-09-2011, 04:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liq wrote:
Wow, atacul celui detinut de wikipedia.


Stii, e trist ca si un Smod e implicat intr-o conversatie din ce in ce mai tipica noii generatii.
Din pacate zice multe despre voi, nu despre mine. Poate ca stau mult pe wiki, poate ca sunt momente cand par sa stiu mai multe si poate chiar asa-mi place.
Si intr-o lume normala, cred ca toti ar trebui sa avem aceasta tendinta, relativ naturala, de a evolua si de a incerca intotdeauna sa facem mai mult si sa ne impingem limitele.

Din pacate insa, ca sa revin la generatia de-am zis de ea, voi, exponentii noii generatii (si sa fie clar, nu-i corect despre toti membrii generatiei, dar sunt putine exceptii) dati dovada de ce poate fi rezumat ca o mandrie si o incapatanare in statutul vostru intelectual scazut. Mai trist e ca va si visati liderii lumii noi, viitoarea generatie care va conduce si alte prostii scoase din filme execrabile. Da-mi voie sa-ti elucidez natura planetei: Putini conduc, multi sunt condusi. Dat fiind faptul ca va mandriti in propria prostie si sunteti si multi, ce va asteptati sa fiti? Conducatori? Nu, imi pare rau, veti fi condusi.

Sunteti viitorii santieristi, chelneri si maturatori ai acestei tari. Si sa nu se inteleaga ca am ceva cu aceste meserii, nu, deloc, fiecare are statutul sau si necesitatea sa. Dar va rog, dragi viitori chelneri, ospatari si santieristi, nu va mai incapatanati sa pareti lei ca va aud mieunand in surdina in loc sa ma speriati cu vreun raget asurzitor.

Vad ca n-ai citit Biblia nici acum, chiar de ziceai ca e singura carte pe care ai citi-o. De ai fi citit, ai fi stiut ca:

Quote:
11 Cei blînzi moºtenesc þara, ºi au belºug de pace.
12 Cel rãu face la planuri împotriva celui neprihãnit, ºi scrîºneºte din dinþi împotriva lui.
13 Domnul rîde de cel rãu, cãci vede cã -i vine ºi lui ziua.


E din Psalmul 37.

Succes in viata pe viitor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yapiz

[Caineeee]



Status: Offline
(since 14-02-2024 16:50)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 11925, Topics: 279
Location: Constanta

Reputation: 569
Votes: 266

   
Post Posted: 15-09-2011, 08:24:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricum yapiz ramane boss



liq wrote:
Dispari dire.

Otelul a jucat foarte bine azi cu Basel, in ciuda scorului. Apararea a fost buna, mijlocul lafel, meciul a fost echilibrat dar atacul lasa de dorit, ceea ce s-a vazut si din sezonul trecut si speram noi (suporterii otelului) sa remedieze M. Stan in pauza competitionala, n-a facut-o. SIngurul pe care l-a adus e Chavez care e nepregatit fizic. Daca am fi avut atac pur sange, cred ca nu era scorul asta.


Pacat de otelul , pacat de jucatori gen Sergiu Costin sau Antal care tot meciul au alergat si Ibeh ala nici macar nu a trecut de mijlocul terenului.Cinci pase a primit si nu a facut nimic bun inafara de sutu ala =
Dire wrote:
iv de la inceput.Aia de la Basel nu au fost mult peste Otelul , daca aveati si voi atac...


[quote="Dire"]
liq wrote:
Dispari dire.



Vorbeste frumos ... ca eu nu te-am jignit ...


liq wrote:
Otelul a jucat foarte bine azi cu Basel


De aia a pierdut cu singuru adversar cu care putea scoate puncte ...
Sa ajungi in Champions League si sa dai din fata portii din toate pozitiile cum dau eu cand is beat e foarte rau
Nu am vrut sa se ajunga la ce am zis eu ca nu vor face puncte ca e vai si amar de coeficientu nostru dar se pare ca acolo se ajunge!


Sti ca la faza asta esti berbec , nu ?

Cam ai o problema cu chestia asta , nu esti mandru de echipa asta ? nu te uiti la meci , daca vi si dai din clont pe forum ca sa vedem noi ca tie nu iti place cine ne reprezinta nu rezolvi nimic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sMine

[insane ;o]



Status: Offline
(since 20-10-2021 11:02)
Joined: 01 Sep 2010
Posts: 2246, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 4563.8
Votes: 51

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  COSuperStar 
Post Posted: 15-09-2011, 08:40:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neaþa... Cersesc click-uri.

 
Staff message (Gh0sT):
 
+2 warn-uri, cunosti regulamentul foarte bine.







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yapiz

[Caineeee]



Status: Offline
(since 14-02-2024 16:50)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 11925, Topics: 279
Location: Constanta

Reputation: 569
Votes: 266

   
Post Posted: 15-09-2011, 10:00:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut secre7

eu m-am carat la scoala.Ceau



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 15-09-2011, 10:00:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neatza:X

Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 15-09-2011, 10:21:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
liq wrote:
Wow, atacul celui detinut de wikipedia.


Stii, e trist ca si un Smod e implicat intr-o conversatie din ce in ce mai tipica noii generatii.
Din pacate zice multe despre voi, nu despre mine. Poate ca stau mult pe wiki, poate ca sunt momente cand par sa stiu mai multe si poate chiar asa-mi place.
Si intr-o lume normala, cred ca toti ar trebui sa avem aceasta tendinta, relativ naturala, de a evolua si de a incerca intotdeauna sa facem mai mult si sa ne impingem limitele.

Din pacate insa, ca sa revin la generatia de-am zis de ea, voi, exponentii noii generatii (si sa fie clar, nu-i corect despre toti membrii generatiei, dar sunt putine exceptii) dati dovada de ce poate fi rezumat ca o mandrie si o incapatanare in statutul vostru intelectual scazut. Mai trist e ca va si visati liderii lumii noi, viitoarea generatie care va conduce si alte prostii scoase din filme execrabile. Da-mi voie sa-ti elucidez natura planetei: Putini conduc, multi sunt condusi. Dat fiind faptul ca va mandriti in propria prostie si sunteti si multi, ce va asteptati sa fiti? Conducatori? Nu, imi pare rau, veti fi condusi.

Sunteti viitorii santieristi, chelneri si maturatori ai acestei tari. Si sa nu se inteleaga ca am ceva cu aceste meserii, nu, deloc, fiecare are statutul sau si necesitatea sa. Dar va rog, dragi viitori chelneri, ospatari si santieristi, nu va mai incapatanati sa pareti lei ca va aud mieunand in surdina in loc sa ma speriati cu vreun raget asurzitor.

Vad ca n-ai citit Biblia nici acum, chiar de ziceai ca e singura carte pe care ai citi-o. De ai fi citit, ai fi stiut ca:

Quote:
11 Cei blînzi moºtenesc þara, ºi au belºug de pace.
12 Cel rãu face la planuri împotriva celui neprihãnit, ºi scrîºneºte din dinþi împotriva lui.
13 Domnul rîde de cel rãu, cãci vede cã -i vine ºi lui ziua.


E din Psalmul 37.

Succes in viata pe viitor.


Cam multe palavre pentru o gluma -. Am uitat, cand esti nascut ? 90? Si vorbeai de noua generatie?


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 15-09-2011, 11:50:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liq wrote:
Levier wrote:
liq wrote:
Wow, atacul celui detinut de wikipedia.


Stii, e trist ca si un Smod e implicat intr-o conversatie din ce in ce mai tipica noii generatii.
Din pacate zice multe despre voi, nu despre mine. Poate ca stau mult pe wiki, poate ca sunt momente cand par sa stiu mai multe si poate chiar asa-mi place.
Si intr-o lume normala, cred ca toti ar trebui sa avem aceasta tendinta, relativ naturala, de a evolua si de a incerca intotdeauna sa facem mai mult si sa ne impingem limitele.

Din pacate insa, ca sa revin la generatia de-am zis de ea, voi, exponentii noii generatii (si sa fie clar, nu-i corect despre toti membrii generatiei, dar sunt putine exceptii) dati dovada de ce poate fi rezumat ca o mandrie si o incapatanare in statutul vostru intelectual scazut. Mai trist e ca va si visati liderii lumii noi, viitoarea generatie care va conduce si alte prostii scoase din filme execrabile. Da-mi voie sa-ti elucidez natura planetei: Putini conduc, multi sunt condusi. Dat fiind faptul ca va mandriti in propria prostie si sunteti si multi, ce va asteptati sa fiti? Conducatori? Nu, imi pare rau, veti fi condusi.

Sunteti viitorii santieristi, chelneri si maturatori ai acestei tari. Si sa nu se inteleaga ca am ceva cu aceste meserii, nu, deloc, fiecare are statutul sau si necesitatea sa. Dar va rog, dragi viitori chelneri, ospatari si santieristi, nu va mai incapatanati sa pareti lei ca va aud mieunand in surdina in loc sa ma speriati cu vreun raget asurzitor.

Vad ca n-ai citit Biblia nici acum, chiar de ziceai ca e singura carte pe care ai citi-o. De ai fi citit, ai fi stiut ca:

Quote:
11 Cei blînzi moºtenesc þara, ºi au belºug de pace.
12 Cel rãu face la planuri împotriva celui neprihãnit, ºi scrîºneºte din dinþi împotriva lui.
13 Domnul rîde de cel rãu, cãci vede cã -i vine ºi lui ziua.


E din Psalmul 37.

Succes in viata pe viitor.


Cam multe palavre pentru o gluma -. Am uitat, cand esti nascut ? 90? Si vorbeai de noua generatie?


Printisor, suntem nascuti in acelasi an? Ca parca tin minte ca nu e cazul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Canabis

[i love Haters]



Status: Offline
(since 28-12-2016 18:11)
Joined: 12 Aug 2010
Posts: 2615, Topics: 35
Location: SpawnZone

Reputation: 172.4
Votes: 20

   
Post Posted: 15-09-2011, 14:43:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce quote lung, si o intrebare , levier: ai citit biblia (intreb serios, fara misto-uri si altele) ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 15-09-2011, 14:47:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A citit biblia chiar daca e ateu.


Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 15-09-2011, 14:50:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Waynee wrote:
A citit biblia chiar daca e ateu.


Sunt sarb-ortodox din aprilie.
Si nu am citit-o integral dar am citit buna parte din ea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 15-09-2011, 14:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai salut.. ce faceti?

Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 15-09-2011, 15:27:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yapiz wrote:
Sti ca la faza asta esti berbec , nu ?

Cam ai o problema cu chestia asta , nu esti mandru de echipa asta ? nu te uiti la meci , daca vi si dai din clont pe forum ca sa vedem noi ca tie nu iti place cine ne reprezinta nu rezolvi nimic.



AS putea sa fiu suporteru oricarei echipa atat stiu despre fotbal .. si ma doare in cot ca nu sunt modest ...
Crezi ca am vorbit aiurea fara sa ma uit la meci ??

Am vazut si eu ce poate sa faca Otelul ... nimic ....
Basel nu a jucat nimic si astia nu au fost in stare de nimic ... -

Voi toti sariti pe mine cand zic ceva urat si cand va zic ceva pusc un warn ...
De ce nu documentezi inainte sa vorbesti Yapiz ??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by In2ition, 02 January 2012 17:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 998, 999, 1000  Next    


The time now is 27-04-2024, 04:57:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x