User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message73068
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 25-09-2011, 13:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puteti completa urmatorul model de cerere de inscriere:

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:
Clasa si rasa:
Talente:
Profesii:
Played time(comanda ingame /played):
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory.

---Informatii despre tine---

Cati ani ai?
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?
Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )
Stiti ce este sistemul DKP ?
Teamspeak si/sau microfon ?
Screenshot cu interfata : Upload aici la poza.

Cei acceptati /w unui ofiter in-game pentru invite.

Deciziile nu se discuta, comentariile si discutiile nu isi au locul aici!



Quote:
Victor: ce ratat sunt



Last edited by Burton on 07-02-2012, 23:06:33; edited 7 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 25-09-2011, 13:40:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Success tuturor!

-Victor


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 25-09-2011, 13:45:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ffs , ai si aparut victore. Recrutari inchise -> deci topic locked pana avem pve content.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speaksoftly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2016 10:46)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 160, Topics: 28
Location: Oradea

Reputation: 107.3
Votes: 15

 
Post Posted: 04-10-2011, 20:18:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam 1x Feral Tank si 1x Protection Warrior +1 holy priest si 1 resto shaman
Nu altceva!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
odium

[Black Metal \m/]



Status: Offline
(since 18-08-2015 15:01)
Joined: 15 Sep 2010
Posts: 58, Topics: 7
Location: Timisoara

Reputation: 74.1
Votes: 6

 
Post Posted: 09-10-2011, 12:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Shabaka
Clasa: Shaman
Talente: Restoration
Profesii: Alchemy & Herbalism
Played time(comanda ingame /played): 20 zile
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Shabaka

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Am jucat pe oficial si am facut tot contentul pana la Firelands. Din Firelands nu am apucat sa "gust" tot.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC si WotLK tot, Vanilla nu chiar.
Mai ai si alte chare de 85? Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? THE LIFE IS PVE, dupa lansarea Cataclysm-ului, lumea a cam abandonat jocul, nu mai avea sens sa raman.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Nu stiu daca trebuie sa fac un ideal dintr-un joc, dar cu siguranta odata ce am intrat, vreau sa dau totul, mai ales ca joc clasa de healer de foarte mult timp. Idealul meu, defapt e un motto: keep the health bar fully red!
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Internet prin fibra optica, latime 100 MB.


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Shabaka
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iamhaisictir

[Read my name.]



Status: Offline
(since 12-02-2014 01:58)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 89, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 66
Votes: 3

Post Posted: 09-10-2011, 13:05:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shabaka -Clar nu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
x.InMySoul_

[DotA Player]



Status: Offline
(since 19-12-2017 18:52)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 310, Topics: 25
Location: Langa Inna

Reputation: 92.3
Votes: 20

 
Post Posted: 11-10-2011, 20:17:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Frostbeat
Clasa: Mage
Talente: Frost / Arcane
Profesii: Tailoring / Jwlc
Played time(comanda ingame /played): 47 days , 6 hours
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Frostbeat

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 21
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Argaloth 10 / 25 man down , Halfus 10 /25 n 10 /25 hc down.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanilla din pacate nu am jucat , Tbc foarte putin pe un hunter - iar wotlk am prins tot - am si lk down pe toate dif.
Mai ai si alte chare de 85? Da mai am un Death Knight 356il Frost dps.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Wanted AssaSSin , nu mai suport incompetenta , nesimtirea si , cum bine aveti si voi pus la reguli , lipsesc in totalitate notiunile de limba romana.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?Nu,dar as dori sa am pe viitor.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?Sa fiu alaturi de un grup de oameni care stiu ce vor , stiu ce au de facut si care tintesc sus.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )Furnizorul de internet este clicknet , am modem ofc - dar e stabil , o viteza de 20mb/s



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iamhaisictir

[Read my name.]



Status: Offline
(since 12-02-2014 01:58)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 89, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 66
Votes: 3

Post Posted: 12-10-2011, 17:02:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Frostbeat - Clar da(Accepted),/w unui officer pt invite.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moothy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-10-2011 20:24)
Joined: 03 Oct 2011
Posts: 5, Topics: None
Location: Brasov

Reputation: 50.2
Votes: 2

 
Post Posted: 12-10-2011, 18:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Moothy
Clasa: Rogue
Talente: Assassination
Profesii: Tailoring / Jwlc
Played time(comanda ingame /played): 31 days , 5 hours
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Moothy

---Informatii despre tine---

Cati ani ai?20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?Argaloth 10/25 man down , Halfus 10 / 25 n/hc down
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanilla nu am jucat , putin TBc pe Ultimate iar aici pe Freakz Wotlk full cu Lk down pe toate dificultatile
Mai ai si alte chare de 85? Da , un Dk tank blood spec.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Wanted Assassin a fost ultima guilda , am decis sa ies deoarece urasc nedreptatea la raiduri si felul in care se primesc itemele.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? un foarte bun prieten Frostbeat
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Vreau sa petrec cat mai mult timp pe cataclysm alaturi de oameni de la care am ce invata.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Rds , Fibra optica , 100mb/s






Last edited by Moothy on 13-10-2011, 12:51:04; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
peshte2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2012 05:13)
Joined: 02 Jun 2011
Posts: 32, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 21.1
Votes: 8

Post Posted: 12-10-2011, 21:20:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

--Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:Pannzer
Clasa:priest
Talente:holy/shadow
Profesii:alchemy/tailoring
Played time(comanda ingame /played):29 zile
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pannzer

posibil sa arate gearul de pvp dar am gear de pve 360 itl

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 22
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?Argaloth 10 / 25
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?am jucat pe toate am inceput sa joc wow de la patchul 1.2.1 pana in prezent
Mai ai si alte chare de 85?da am un dk frost
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?Destiny Awaits nu se facea nimk in guilda nu e nici pic de organizare si se ninjeaza in guild.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?da am.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?sa fiu intr-un grup care e bine organizat si fiecare stie ce are de facut intr-un raid.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) rds , fibra nu am probleme nici q pc nici q netul

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 12-10-2011, 22:03:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

peshte2 wrote:
--Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:Pannzer
Clasa:priest
Talente:holy/shadow
Profesii:alchemy/tailoring
Played time(comanda ingame /played):29 zile
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pannzer

posibil sa arate gearul de pvp dar am gear de pve 360 itl

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 22
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?Argaloth 10 / 25
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?am jucat pe toate am inceput sa joc wow de la patchul 1.2.1 pana in prezent
Mai ai si alte chare de 85?da am un dk frost
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?Destiny Awaits nu se facea nimk in guilda nu e nici pic de organizare si se ninjeaza in guild.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?da am.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?sa fiu intr-un grup care e bine organizat si fiecare stie ce are de facut intr-un raid.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) rds , fibra nu am probleme nici q pc nici q netul


Iti arata gear'ul de pvp, da un relog cu gearul de pve pe tine ...


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
peshte2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2012 05:13)
Joined: 02 Jun 2011
Posts: 32, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 21.1
Votes: 8

Post Posted: 12-10-2011, 22:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am dat dar tot asa apare... imi poti da inspect sa imi vezi gearul am 360 itl pve
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 13-10-2011, 01:48:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

peshte2 wrote:
am dat dar tot asa apare... imi poti da inspect sa imi vezi gearul am 360 itl pve



El e warr, clasa bruta, n-are traba cu jocu. La holy nu mi-au placut glyphurile, chiar deloc. Mass dispell si spirit of redemption? wtf, seriously?
Sa vad si eu gearul de pve pe tine, si vedem dupa :d.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
peshte2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2012 05:13)
Joined: 02 Jun 2011
Posts: 32, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 21.1
Votes: 8

Post Posted: 13-10-2011, 07:45:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se pare k u nu ai nici o trb cu jocul esti complet || . in primul rand armory e bugat , spirit of redemption nu mai exista sa transformat in Prayer of Mending si mareste healul la primul charge q 60% prayer of mending este foarte folosit .. mass dispel este obligatoriu pt k reduce castul de la mass dispel q 1 secunda . yo nu joc warr pt k nu imi place si nu am nici un caracter q warr. Daca mai ai nevoie de guide pt holy priest /w me. dar era mai bine sa verifici inainte sa comentezi asa te-ai facut de ciocolata k esti paralel q jocul. aqm se vede si gearul meu de pve.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 13-10-2011, 10:33:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sti ca ai raspuns asta unui ofiter nu? mai intai uitate cine sunt ofiterii, si dupa vb asa -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 01-07-2024, 04:45:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x