User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message75193
lettheflamesbegin1802
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-01-2012 18:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 28, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 28-10-2011, 21:37:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Ozgiliath
Clasa:Warrior
Talente:Fury/Protection
Profesii:Blacksmithing/Mining
Played time(comanda ingame /played):53 zile,0 ore,32 de minute
Profilul Char-ului:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ozgiliath
---Informatii despre tine---Ma numesc Flavius.Sunt din Arad.Lucrez pe un program de 8 ore la o firma al carei nume nu are importanta pentru voi.Restul timpului liber mi-l petrec in fata pc-ului...respectiv de la ora 4/5 pana seara.Mai sunt si exceptii cand mai ies la un suc etc etc.

Cati ani ai?20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?Sincer nu prea multa:Bh 25 hc Argaloth Down,BOT 25N/HC Halfus Down.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?Joc de pe TBC.Am incetat sa mai fiu un noob de pe wotlk.Pe wotlk:Full achivement Lich King,TOC 25 HC etc etc.
Mai ai si alte chare de 85?Nu.Doar Warriorul
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?Initial am fost la Horde,apoi am donat sa imi transfer charul la alianta,am jucat ceva timp acolo in Madness si acum am revenit iar la Horde.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?Frostbeat-am fot impreuna in guilda Wanted Assassins.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?Sa joc cu niste oameni care stiu ce vor,care joaca WoW din placere si care vor sa ajunga cat mai sus in joc.
Detalii conexiune internet:Am internet prin fibra optica...pc-ul merge foarte bine.Imi pica foarte foarte rar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexbeniamin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2012 23:30)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 24, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 61.2
Votes: 9

 
Post Posted: 28-10-2011, 23:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Vanguard
Clasa: warr
Talente: furry/tank
Profesii: jwc 507/ bs 331 and growing..no mats at ah
Played time(comanda ingame /played): 5 days 3 hours ....
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vanguard
---Informatii despre tine--- ma numesc alex sunt din craiova student la automatica anul 2. daca nu sunt in wow sunt la facultate sedinte bla bla bla sau la un suc in oras. iesitul in oras doar 1 zi doua pe saptamana.

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? bh 10/25 halfus 10n/h 25n.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? joc wow de cand a aparut. au fost scurte perioade in care m-am lasat de wow dar n-am putut rezista tentatiei sa mai dobor un boss. de cand a aparut tbc illidan patch am jucat pe retail unde am reusit sa fac cu guilda mh 3/5 bt 4/9. & swp decat trash -. cand a aparut woltk m-am lasat de retail. pierdere de vreme plus scoala.woltk am jucat pe xwow servarul rival full icc hc.
Mai ai si alte chare de 85? paladin holy.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? eternal gathering. motive ar fi cam multe. este o guilda noua in recrutare...de ce..nu stiu asta. nu ceream sa facem raid raid raid. dar frate...acuma chiar deloc? nu faceam guild cap nu faceam nimica. plus oameni neseriosi si laudarosi.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? nu. sper sa-mi fac
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?idealul meu in wow e sa fiu respectat pentru ceea ce realizez si nu prentru gura mare. vreau sa fiu top si prin asta intentionez sa ma perfectionez. video tutoriale sugestii discutii si nu in ultimul rand wipe-uri
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )nicio problema!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 28-10-2011, 23:31:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

warriori fury avem destui, avem nevoie de MS protection, daca sunteti interesati de pozitia asta in guilda aprofundati putin pe tema asta, de cand ati inceput sa tankati, ce bossi ati tankat, pe ce perioade de timp ati activat ca tank, dar mai ales daca va simtiti in stare sa tankati orice boss disponibil din prima saptamana


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexbeniamin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2012 23:30)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 24, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 61.2
Votes: 9

 
Post Posted: 28-10-2011, 23:59:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmm tankez doar dungeonuri daca este nevoie . nu intentionez sa-mi fac main spec tank. nu mia placut nu-mi place si nici nu-mi va placea. daca se poate sa raman furry si sa speram ca puteti sa rezolvati cumva bine, dar nu-mi place tank si nu vreau sa joc jocul fortat. sper ca mai puteti dezbate putin pe tema asta, de pierdut nu aveti ce pierde. sunt ok..e ok..daca nu, are cine sa ma dea afara din guilda. chiar caut ceva serios si sper sa gasesc. nu ofer nimic mai putin din ce-mi este oferit.o seara buna
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lettheflamesbegin1802
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-01-2012 18:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 28, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 29-10-2011, 09:39:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ozgiliath:Pai tankez de pe wotlk.Am tankat lich king,toti bossii din icecrown citadel,cam toti bossii din WOTLK.Sincer sa va spun am tankat doar in TOT o singura data.Stiu sa tankez doar ca am mers foarte des ca dps in heroicele de pe Cataclysm. App nu am un gear score foarte mare pe tank.Sunt sigur ca aveti tanks mult mai gearati ca mine...dar gearul il voi face.Daca sau nu imi dati inv...multumesc anticipat oricum.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 29-10-2011, 12:29:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gearul se face usor usor, mai ales ca ai bs, dai w unui ofiter in-game si spui ca ai fost acceptat pe forum ozgiliath


vanguard, dupa cum am spus, fury nu avem nevoie, sunt cel putin 3 care sunt prezenti la orice raid, chiar daca intrii in guilda nu o sa prinzi raidurile, imi pare rau dar rejected



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shobyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2012 16:46)
Joined: 22 Apr 2011
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.8
Votes: 5

 
Post Posted: 29-10-2011, 18:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Shobi
Clasa: Dk
Talente: froost dps
Profesii: enginering/tailoring ambele 525
Played time(comanda ingame /played): 43days 13hours
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shobi

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? bh 10/25 ,bot 10n,10h,25n decat halfus
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? doar in wotlk absolut tot pana la lk nu am apucat sa il facem deoarece s.a bagat cataclismul
Mai ai si alte chare de 85? decat un rogue de 317 itm lvl nu prea joc pe el
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? in gulda Speci am ieshit pentru ca s.a destramat deoarece gm angelboy nu mai are timp sa se ocupe de guilda si a spus sa ne gasim totii cate o casa..
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?din pacate nu cunosc pe nimeni
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? idealul meu in wow este sa imi ajut cat pot de mult guilda si membrii ei, sa fiu on la toate raidurile posibile si sa incerc pe cat posibilul sa nu imi dezamagesc parteneri la raiduri si in primul rand sa invat cat mai mult despre clasa mea nimeni nu a intran in wOW ca PRO si jocul in sine
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )Rds , Fibra optica , 100mb/s

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crithappensz

[LOLCAT]



Status: Offline
(since 23-10-2012 20:34)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 41, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 7

 
Post Posted: 29-10-2011, 19:30:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sorry,rejected Shobi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 30-10-2011, 01:19:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avem nevoie de 1-2 pala holy activi si un shaman enha, in rest mai dam invite daca ne impresioneaza ceva in mod special, asteptam posturi


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meccaboss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2011 11:39)
Joined: 24 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 2

 
Post Posted: 30-10-2011, 08:57:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Malphas
Clasa: Druid/Resto
Talente:
Profesii: Lw
Played time(comanda ingame /played): nu am stat sa verific sincer.
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Malphas

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Am destula experienta ca joc de pe Tbc
Mai ai si alte chare de 85? nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? pai am fost in ENS si motive probabil ca nu am mai intrat o vreme
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Da
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? nu am
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )Router si Fibra optica 100MB/s

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speaksoftly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2016 10:46)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 160, Topics: 28
Location: Oradea

Reputation: 107.3
Votes: 15

 
Post Posted: 30-10-2011, 10:45:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Malphas rejected.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 30-10-2011, 15:00:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata Burton, scuze de intarziere

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Aanca
Clasa: Mage
Talente: Fire
Profesii: Alchemy/Herba ... intentionez sa schimb herba cu inscription
Played time(comanda ingame /played):
Code:
[14:50:32] Total time played: 1 day, 19 hours, 21 minutes, 25 seconds
[14:50:32] Time played this level: 1 day, 7 hours, 0 minutes, 37 seconds

Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) Aanca

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH 10/25 done, Halfus 25hc/n done (primu kill de pe freakz chiar), Valiona 25n done (tot primu kill), insa pe 25hc nu am reusit s-o facem -
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanilla si TBC nu am jucat, am inceput sa joc wow cam de cand s-a bagat WotLK unde am facut toti bossi ... inclusiv LK pe 25hc de nenumarate ori, la ambele factiuni (pe evolution). La alianta aveam charul bis, cu exceptia trinketului din RS.
Mai ai si alte chare de 85? Pe Genesis nu, insa mai am pe Evolution un Warlock pe care joc, un Feral pe care-l crescusem pentru pvp dar in ultimu timp nu am mai intrat pe el, si un Mage pe care l-am crescut pentru profesii
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Niciuna, charul e abia crescut si imbracat
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu cred
Detalii conexiune internet Fibra




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 30-10-2011, 18:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ,am vorbit de mai mult timp cu tine. Accepted , /w unui ofiter ingame pentru invite.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rimpak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2011 07:24)
Joined: 30 Oct 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Lithuania

Reputation: 47
Votes: 2

 
Post Posted: 30-10-2011, 19:50:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Char's Name: Resi
Class: Warlock
Talents: Destro/Demo
Professions: Getting Insribtion/Herb
Played time(ingame comand /played): 1 day 2 h
Armory: (don't forget, when u log out to do it whith you're pvp gear equiped/main spec-PVE)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Resi



How old are u? 16
You're experience about raid in cataclysm 10/25? No exp
But Vanilla/TBC/Wotlk ? Played on Molten-wow, had 2k+ arena rating, raided some ICC bosses
Do u have other chars lvl 85? No
What was u're last guild and why did u left it? As you can see, I'm playing here only for one week, so I haven't been in one before
Do u have firends that are members of ENS ? Nebunnu (ty for translation <3)
What's u're ideals in WOW and how do u want to acomplish them? To be in a friendly and social guild, to find friends there.
Detailed internet connection ( Stability - we don't like to loose time for dc's) My internet connection is okey. I have around 80 ms

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Boost

[BEST PLAYER EU]



Status: Offline
(since 08-03-2013 23:58)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 37, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 4

 
Post Posted: 30-10-2011, 20:32:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau sa fac QQ vreau doar invite inapoi in guilda

Avand in vedere ca am activat in guilda mai bine de jumatate de an pentru si sa fiu dat afara pentru 1 ninja pt ca nu am verificat noile reguli mi se pare absurd.

Luati in considerare ca nu sunt un newbie si ca am depus destul efort pentru a face prima aplicatie cand am intrat in ea iar pe langa asta am experienta necesara pt acest joc si mai ales pt guilda.

Nu am cum sa intru in alta guilda pt ca nu vreau alta vreau sa raman aici ... ENS a fost si v-a ramane singura guilda din care vreau sa fac parte pe sv asta.

Al vostru,

Apres.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 23-09-2024, 08:31:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x