User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message75184
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 31-10-2011, 18:20:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
- [Golden Rule] Prostia doare !


Regula nr #1. In 6 luni+ trebuia sa o inveti , totusi cauta-ma ingame/ skype sa vorbim.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KentHd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2021 09:58)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 249, Topics: 29
Location: Bucuresti

Reputation: 298.7
Votes: 16

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-11-2011, 11:35:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Saphina
Clasa:Priest
Talente: Shadow (9/32/0)
Profesii: Enchant&Tailoring
Played time(comanda ingame /played): 31 days,5 hours,41 minutes,30 seconds
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Saphina

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? De cand sa bagat Cata pe Freakz
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Dp vers 2.4.3
Mai ai si alte chare de 85? Da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Ethernal(ceva de gen)nu faceau raid urii
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Da
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa ma distrez alaturi de ceilalti membrii ai ghildei
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) NU AM AVUT PROBLEME CU NETU IN VIATA MEA,100.0Mbps

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iamhaisictir

[Read my name.]



Status: Offline
(since 12-02-2014 01:58)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 89, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 66
Votes: 3

Post Posted: 02-11-2011, 12:17:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Saphina - Clar nu(rejected).


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alinho

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2021 22:07)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 297, Topics: 42
Location: United Kingdom

Reputation: 97.4
Votes: 11

Post Posted: 02-11-2011, 19:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Akizor
Clasa:Rogue
Talente:Assassination
Profesii:Eng
Played time(comanda ingame /played): 18 zile 4 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Akizor

---Informatii despre tine---

Cati ani ai?18 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? am o luna si ceva
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? pe WotLk am jucat
Mai ai si alte chare de 85? da un paladin
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am fost in Brootherhood si nu mi-a placut programul ...-
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? poi il cunosc pe Trouble si Fanatikil
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? idealul meu este sa ma joc ca si asa .... e plictiseala mare ... sa fac gear bun si sa ii ajut pe alti membri ai guildei sa se geareze si ei
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Upc si nu imi pica deloc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 02-11-2011, 19:21:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?" e o intrebare la care se raspunde cu "am farmat weekly bh 10/25, halfus 10n/hc 25n/hc si n-am reusit sa o bat pe valiona niciodata" or sth like that, nu ne intereseaza de cand ai inceput sa incerci, ne intereseaza ce ai reusit, ce sti, ce poti

lasand asta la o parte, rejected, avem destui rogues



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Avidios

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2013 00:12)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.5
Votes: 2

 
Post Posted: 02-11-2011, 23:15:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Amenn
Clasa: Popa
Talente: Shadow (9/0/32)
Profesii: enchanting/tailoring full
Played time(comanda ingame /played): 11 zile, 13 ore (1 zi si 6 ore la level 85)
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Amenn

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 36
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH 10/25 done, Halfus 10n/hc 25n/hc done (nu pe acest caracter toate - am inceput sa joc mai mult pe asta datorita problemelor de la pala - aka block) nu am apucat sa dau piept cu valiona inca - am avut o incercare in prima zi (la un 25 n)
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? wotlk full raids - pe vanila si tbc nu am jucat
Mai ai si alte chare de 85? da - pala si dk
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? nu am prea fost in ghilde cu popa sau am stat prea putin pentru a mentiona vreuna
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? sa imi ajut cat pot de mult guilda si membrii ei, sa fiu on (daca o sa pot) la cat mai multe raiduri posibile si sa incerc pe cat posibilul sa nu imi dezamagesc parteneri la raiduri
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) - am romtelecom power destul de stabil ( nu pica decat foarte rar)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radoslavg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2012 12:50)
Joined: 05 Sep 2010
Posts: 6, Topics: 3
Location: Belgium

Reputation: 147
Votes: 2

Post Posted: 03-11-2011, 22:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Druidpwn
Clasa:Druid
Talente:Feral dps/feral tank
Profesii:JC/mining on full
Played time(comanda ingame /played):31 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)
Full Pve gear for DPS and tank 359 Item lvl
---Informatii despre tine---

Cati ani ai?21 years old
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?got it on retail server Jeadanar EU + firelands
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?TBC CLeared on full pe Retail server was 3rd guild where kill KIl`jade before Wotlk patch
Mai ai si alte chare de 85?i got 6 85 lvl but they are aliance
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?i see our guild going very good that exacly where i search Serious raiding
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? nah i dont got friends from ENS
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) My i-net connection is very up no Connection problems


sry for my wrong distinacion on my first apply

Posturi unite automat, 03-11-2011, 22:46:40

Numele Char-ului:Druidpwn
Clasa:Druid
Talente:Feral dps/feral tank
Profesii:JC/mining on full
Played time(comanda ingame /played):31 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)
Full Pve gear for DPS and tank 359 Item lvl
---Informatii despre tine---

Cati ani ai?21 years old
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?got it on retail server Jeadanar EU + firelands
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?TBC CLeared on full pe Retail server was 3rd guild where kill KIl`jade before Wotlk patch
Mai ai si alte chare de 85?i got 6 85 lvl but they are aliance
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?i see our guild going very good that exacly where i search Serious raiding
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? nah i dont got friends from ENS
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) My i-net connection is very up no Connection problems

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamykazey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2016 22:39)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 117, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 179.8
Votes: 10

 
Post Posted: 05-11-2011, 11:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Abstrakt
Clasa: Paladin
Talente: Retry + Tank
Profesii: Alchemy & Jwl
Played time(comanda ingame /played): 27 zile
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Abstrakt astea sunt de tank o sa vil arart si pe cele de dps

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Eu zic ca bine am tancat toti bosi si tiu toate scrpturile
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC si Wotlk
Mai ai si alte chare de 85? Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am luat unu la nimereala de pe global si nu e prea seriozitate in gluida astia cand iau un wipe sau ceva incep sa faca misto de unu sau sa rada -
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu este sa ajut cu cat mai mult gluida ca este destul de buna......si odata daca voi intra in ea sa ne apucam cu seriozitate ca vreau sa ajungem la un rank cat mai mare
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS si nu mi-a picat niciodata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 05-11-2011, 11:56:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amenn- rejected
druidpwn- rejected
abstrakt - accepted, /w unui ofiter in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bizell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2011 13:14)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 05-11-2011, 13:24:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Bizell
Clasa: Mage
Talente: Fire (PVE) si Frosi (PVP)
Profesii: am jucat putin pe wotlk si acuma pe cata si nu am avut timp sa fac profesie.....
Played time : 8 zile
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bizell (am 95 Tol Barad Commendation si strang sa schimb trinechetu)

---Informatii despre tine---
Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Am facut toti bosi pe 10 dar pe 25 nu am facut Valiona & Theralion
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanila nu am Jucat. TBC toti bosi. WotLK toti bosi.
Mai ai si alte chare de 85? Am un pala retry/holy Histeryan da nu imi mai place.....
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am fost si inca sutn in Awaken si pe WotLK in Saped Girls cant say no.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Pe Frostbeat. (ma invatat sa joc calumea cu magu)
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa fac ultimul boss din Fireland si sa fac rost de staful legendar daca o sa se bage q si pe freakz....
Detalii conexiune internet. Romtelocom si nu mai mia picat netu de cca 2 ani .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 05-11-2011, 14:25:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

avem destui magi, imi pare rau, rejected


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shreky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2011 15:01)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 50.7
Votes: 2

Post Posted: 06-11-2011, 13:44:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Histeryan
Clasa: Paladin
Talente: Holy/Retri
Profesii: Deocamdata incerc sa cresc Alchemy+Herbalism dar o sa le fac cat pot de repede
Played time(comanda ingame /played): 3 Zile
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Histeryan

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 15 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Am facut bh 10 si 25, iar in bot am facut primu boss pe toate difficultatile(al doilea inca nu l-am facut dar m-am uitat la script!
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanilla nu l-am apucat. TBC am facut tot si WOTLK lafel inclusiv LK pe toate difficultatile:)
Mai ai si alte chare de 85? Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am mai fost in Awaken dar am iesit deoarece nu se facea mai nimic,acum sunt in QQ Givers care nu e cine stie ce,dezorganizata
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Da,am unul-Abstrakt--
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu este sa aducem guilda ENS in TOP, si sa fim toti gearati full de cataclysm !
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) UPC,n-am probleme

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 06-11-2011, 15:22:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shreky wrote:
Cati ani ai? 15 ani


Pariu pe o donatie de 150 lei ca nu o sa fi acceptat?


 
Staff message (Levier):
 
Pariu pe 3 lazi de bere ca daca mai postezi asa iti faci instant alea 2 warnuri inapoi?



[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Crithappensz

[LOLCAT]



Status: Offline
(since 23-10-2012 20:34)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 41, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 7

 
Post Posted: 06-11-2011, 20:48:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rejected @ Histeryan.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 07-11-2011, 20:22:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Kdoi
Clasa: Warr
Talente: Fury / Protection
Profesii: Blacksmithing / Jewelcrafting pe warr Engineering / Mining
Played time(comanda ingame /played): 31 zile 6 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kdoi

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Am progres destul,bh 10n/h, BoT 10n/10h/25n/25h(halfus) valiona and theralion 10n
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC full si WOTLK full atat pe serveru asta cat si pe altele
Mai ai si alte chare de 85? Da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am mai fost Vice-Gm in Specii,ma nemutumit insa compozitia guildei si modul de gandire al Guild Masterului
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu momentan.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa fac cat mai multe raiduri,sunt player pve oldschool
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Rds,no problem internet struna,2-3 ms lag



MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 23-09-2024, 06:27:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x