User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 23, 24, 25  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message41095
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 06-11-2011, 21:30:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ia stai ca nu inteleg cateva chestii aici.

1. In primu rand, chiar am dreptu sa te judec, nu vad de ce nu, nu am facut niciodata chestia pe care ai facuto tu in nicio guilda in care am fost. Si daca chiar vrei sa stii, am fost in multe guilde de top si nu am stat atat de mult ca am stat in guilda asta, si mai mult ca sigur o sa mai stau mult si bine deoarece e o guilda cu potential mare, o trageti in jos voi astia care va credeti importanti si credeti ca totu graviteaza in jurul vostru, reality check: putem si fara "voi".
2. Care dintre noi e "random"? Documenteaza-te mai bine ce experienta am pe serveru asta, intreaba si tu prin ce guilde am fost si cu ce oameni am jucat inainte sa intru in guilda si sa ma imprietenesc cu voi. Realness, Randoms, Mad Dogs, GMs and Donors, etc poate iti zic ceva.
3. Ce bine ai incercat tu sa faci? Guild kickuri si demoteuri din gluma sau cand iti dadea maxim alt player? Nu te-a luat nimeni de prost, stii bine ca unii cateodata sar coarda cu glumele, asta nu inseamna ca te trateaza cu disrespect. Eu unul (poate ca o sa ramai socat) te-am respectat pana cand s-a intamplat ce s-a intamplat, indiferent de ce certuri personale am avut cu tine (in majoritatea eu am fost cel care a gresit).
4. "guilda asta de praduitori si de suferinte care mai de care", esti in postura sa ne critici pe noi pentru suferinte? Scuze ca te jignesc, dar uita-te in oglinda.
5. Iti doresc joc placut in requiem.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ansiedad

[I'm back]



Status: Offline
(since 30-12-2022 11:26)
Joined: 03 Apr 2011
Posts: 1232, Topics: 18
Location: ∞

Reputation: 1196.5
Votes: 56

     
Post Posted: 06-11-2011, 21:48:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau ca a iesit asa. Sigh

Nim

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xerxerses

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 04-12-2021 11:42)
Joined: 24 Apr 2011
Posts: 481, Topics: 40
Location: in the middle of nowhere

Reputation: 284.3
Votes: 20

 
Post Posted: 06-11-2011, 22:32:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu teai suparat si din cauza lu liv. itemu a fost doar picatura care a umplut paharul.

hai totusi sa nu mai aruncam cu noroi unii in alti... pana acu 2 zile eram colegi de guilda (cel putin asa scria sub nume ingame)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nenead
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-12-2014 23:06)
Joined: 25 Nov 2010
Posts: 1957, Topics: 148
Location: Bucuresti

Reputation: -179.1
Votes: 43

   
Post Posted: 06-11-2011, 22:41:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

omfg..
TI-A LUAT PRAJITURA,TI-O DA INAPOI, nu mai faceti emorageuri pentru iteme, ffs e un joc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 06-11-2011, 22:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nenead wrote:
omfg..
TI-A LUAT PRAJITURA,TI-O DA INAPOI, nu mai faceti emorageuri pentru iteme, ffs e un joc


A mancato deja, si a si kacato, cum vrei sa io mai dea?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
starwurs

[T.n.T For Ever]



Status: Offline
(since 16-09-2018 19:36)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 182, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 118.7
Votes: 10

 
Post Posted: 07-11-2011, 17:28:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sovereign wrote:
Ia stai ca nu inteleg cateva chestii aici.

1. In primu rand, chiar am dreptu sa te judec, nu vad de ce nu, nu am facut niciodata chestia pe care ai facuto tu in nicio guilda in care am fost. Si daca chiar vrei sa stii, am fost in multe guilde de top si nu am stat atat de mult ca am stat in guilda asta, si mai mult ca sigur o sa mai stau mult si bine deoarece e o guilda cu potential mare, o trageti in jos voi astia care va credeti importanti si credeti ca totu graviteaza in jurul vostru, reality check: putem si fara "voi".
2. Care dintre noi e "random"? Documenteaza-te mai bine ce experienta am pe serveru asta, intreaba si tu prin ce guilde am fost si cu ce oameni am jucat inainte sa intru in guilda si sa ma imprietenesc cu voi. Realness, Randoms, Mad Dogs, GMs and Donors, etc poate iti zic ceva.
3. Ce bine ai incercat tu sa faci? Guild kickuri si demoteuri din gluma sau cand iti dadea maxim alt player? Nu te-a luat nimeni de prost, stii bine ca unii cateodata sar coarda cu glumele, asta nu inseamna ca te trateaza cu disrespect. Eu unul (poate ca o sa ramai socat) te-am respectat pana cand s-a intamplat ce s-a intamplat, indiferent de ce certuri personale am avut cu tine (in majoritatea eu am fost cel care a gresit).
4. "guilda asta de praduitori si de suferinte care mai de care", esti in postura sa ne critici pe noi pentru suferinte? Scuze ca te jignesc, dar uita-te in oglinda.
5. Iti doresc joc placut in requiem.



1.Ba da ai facut chiar si pe wotk si pe Cata aici cand ai facut o gluma de prost gust asupra mea eu finiind nervos tiam dat demonte in 3 sec ai dat leave! Chiar Graviteaza cam tot in juru meu alfel nu ajungeati cu progresele la nivelu asta!
2.Te-am facut random pt Guilda asta! poate tu nu sti de cand ma cunosc baieti pe mn
3.Bine cine statea pana la 3 noaptea sa Faca Xp LVL la guilda ? Cine sa milogea de oameni care acuma sunt in Top in guilda sa ramana sa lase certurile Prostesti ? Gkick am dat doar la cei care meriatau + cei care sunt prieteni cu ei de mult Meler,Delrake daca de astea zici.
4.Ce nu e ai vazut vrunu sa Farmeze iteme sa le puna in Gv nope Go praduieste pe Global scot bani.... "si de suferinte care mai de care" aici am gresit eu!
5. cine tia zis tie ca ma duc in Req?

Adevarata chestie e ca nu de la item am iesi felu in care mia ziso Mysan cand l-am intrebat frumos sa dam roll poate am noroc + ca nu eram afk avusem freez si nu am dat log sa imi iau valor de pe BOss, Liv ce sa zic un Copil de 16 ani nai ce sa i ceri!!

IMI CER MI DE SCUZE CEI CARE IAM FACUT RATATI a fost o iesire necontrolata a mea se mai intampla cam rar da se intampla.

Nenead tu esti doar un Gnom!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 07-11-2011, 17:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

starwurs wrote:

1.Ba da ai facut chiar si pe wotk si pe Cata aici cand ai facut o gluma de prost gust asupra mea eu finiind nervos tiam dat demonte in 3 sec ai dat leave!

"fiind nervos" mi-ai dat demote... revin la punctu 4 din celalalt post "guilda asta de praduitori si suferinte care mai de care", te vezi cat suferi?


starwurs wrote:
Chiar Graviteaza cam tot in juru meu alfel nu ajungeati cu progresele la nivelu asta!

Te rog intoarcete inapoi iti dam orice item vrei, iti dam gold, iti dam guild master, te rugam!!11. - reactia asta vrei sa o provoci? reality check nr.2: esti ca un fir de par dintro freza hipioata, degeaba si replaceable. Daca tu crezi ca nu ne putem descurca fara tine... n-are rost sa mai lungesc vorba.


starwurs wrote:
cine tia zis tie ca ma duc in Req?

Esti cu druidu in requiem... sau deja ai si primit guild kick?


starwurs wrote:
Liv ce sa zic un Copil de 16 ani nai ce sa i ceri!!

E de zece ori mai matur ca tine... asa cum e el, chiar daca iese la 9 seara.


starwurs wrote:
IMI CER MI DE SCUZE CEI CARE IAM FACUT RATATI a fost o iesire necontrolata a mea se mai intampla cam rar da se intampla.

Cred ca glumesti... in legatura cu raritatea intamplarilor de genul asta.


starwurs wrote:
Adevarata chestie e ca nu de la item am iesi felu in care mia ziso Mysan cand l-am intrebat frumos sa dam roll poate am noroc + ca nu eram afk avusem freez si nu am dat log sa imi iau valor de pe BOss

Keep telling yourself that, darling.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AlinRo

[Emokidu']



Status: Offline
(since 04-06-2017 09:08)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 1095, Topics: 101
Location: Bucuresti

Reputation: 298.1
Votes: 12

   
Post Posted: 07-11-2011, 17:50:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

starwurs wrote:
felu in care mia ziso Mysan cand l-am intrebat frumos sa dam roll
Ce ma? Ti-am zis scurt si la obiect "nu", nu te-am injurat, nu ti-am facut nimic. Nu e problema mea ca ai fost afk la loot+boss din cine stie ce motiv.

Ocoliti-ma in scandalul asta, nu e treaba mea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-11-2011, 19:41:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand o sa incetati?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nenead
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-12-2014 23:06)
Joined: 25 Nov 2010
Posts: 1957, Topics: 148
Location: Bucuresti

Reputation: -179.1
Votes: 43

   
Post Posted: 07-11-2011, 19:45:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gastiti-va cate un colt si taiati-va venele.. nu vad rostu' acestei certi, guilda NU depinde doar de un om, indiferent cate si ce a facut pentru guilda.. daca de la un item faci emorage Desolator, se vede maturitatea ta.. (no offense)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
starwurs

[T.n.T For Ever]



Status: Offline
(since 16-09-2018 19:36)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 182, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 118.7
Votes: 10

 
Post Posted: 07-11-2011, 20:00:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nenead wrote:
Gastiti-va cate un colt si taiati-va venele.. nu vad rostu' acestei certi, guilda NU depinde doar de un om, indiferent cate si ce a facut pentru guilda.. daca de la un item faci emorage Desolator, se vede maturitatea ta.. (no offense)


MA JUR COIE SUNTETI RETARDATI NU INTELEGI CA NU ARE LEGATURA CU ITEMU SUNETI CU CAPU DOBITOCI NU INTELEGETI!


 
Staff message (Zohlomg):
 
+1 warn, caps / limbaj


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nenead
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-12-2014 23:06)
Joined: 25 Nov 2010
Posts: 1957, Topics: 148
Location: Bucuresti

Reputation: -179.1
Votes: 43

   
Post Posted: 07-11-2011, 20:08:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu asta am inteles, nu te mai ataca atat.. puteai sa imi explici


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
starwurs

[T.n.T For Ever]



Status: Offline
(since 16-09-2018 19:36)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 182, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 118.7
Votes: 10

 
Post Posted: 07-11-2011, 20:14:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nenead wrote:
Eu asta am inteles, nu te mai ataca atat.. puteai sa imi explici


Am nervi am luat mare Farm la Arene!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nenead
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-12-2014 23:06)
Joined: 25 Nov 2010
Posts: 1957, Topics: 148
Location: Bucuresti

Reputation: -179.1
Votes: 43

   
Post Posted: 07-11-2011, 20:14:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pff.. nu te mai enerva pentru arene.. stii ca nu joci bine


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-11-2011, 12:15:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No spam here?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 23, 24, 25  Next    


The time now is 21-09-2024, 12:56:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x