User
Pass
2FA
 
 

Open your eyes!
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message6232
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 02-12-2011, 19:01:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ii misto ca inainte pe toate dezastrele astea ce se intamplau dadeam vina pe dumnezeu "asa a vrut dumnezeu" etc. acuma dam vina pe guvern. parerea mea ii ca nu mai avem catre cine arata cu degetul si incepem sa vedem conspiratii la tot pasul. "aia s-au salutat altfel..ILLUMINATIIII!!!!" , " burgerul meu are cu un castravete in minus...SIONAJJJJ!!" , " eminem o inceput sa cante piese naspa...ILLUMINATII!!(again)".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkMagic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 12:10)
Joined: 28 Oct 2010
Posts: 100, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 7

 
Post Posted: 02-12-2011, 19:05:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
ii misto ca inainte pe toate dezastrele astea ce se intamplau dadeam vina pe dumnezeu "asa a vrut dumnezeu" etc. acuma dam vina pe guvern. parerea mea ii ca nu mai avem catre cine arata cu degetul si incepem sa vedem conspiratii la tot pasul. "aia s-au salutat altfel..ILLUMINATIIII!!!!" , " burgerul meu are cu un castravete in minus...SIONAJJJJ!!" , " eminem o inceput sa cante piese naspa...ILLUMINATII!!(again)".


crezi sau nu toate astea se intampla si sunt coordonate de catre elite..





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 02-12-2011, 19:08:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Normal ca le fac elitele. Tu chiar vrei sa se inmulteasca plebea in asemenea hal ? Ia gandeste , populatia planetei a ajuns la 7 MILIARDE DE OAMENI FFS. Cum crezi ca pot fi hraniti astia ?

Ai 2 solutii :

1. Nu reduci populatia si risti sa moara toti de foame
2. Reduci populatia ca cei ramasi sa aiba suficient.

Ti-ar conveni sa vina niste africani din aia nehaliti in RO ? Asa s-a intamplat in Franta si Anglia , la inceput i-au primit cu bratele deschise ca erau forta de munca ieftina iar acum se chinuie sa scape de ei.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkMagic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 12:10)
Joined: 28 Oct 2010
Posts: 100, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 7

 
Post Posted: 02-12-2011, 19:16:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Normal ca le fac elitele. Tu chiar vrei sa se inmulteasca plebea in asemenea hal ? Ia gandeste , populatia planetei a ajuns la 7 MILIARDE DE OAMENI FFS. Cum crezi ca pot fi hraniti astia ?

Ai 2 solutii :

1. Nu reduci populatia si risti sa moara toti de foame
2. Reduci populatia ca cei ramasi sa aiba suficient.

Ti-ar conveni sa vina niste africani din aia nehaliti in RO ? Asa s-a intamplat in Franta si Anglia , la inceput i-au primit cu bratele deschise ca erau forta de munca ieftina iar acum se chinuie sa scape de ei.


ei vor sa ajunga de la 7 miliarde la 2 miliarde si cam reusesc... ei au planuri facute exact ca la sah gandesc cu 3-4 mutari inainte sa mute, nu merge asa incercam altfel etc. si vom fi fortati sa acceptam implantul cu microcip , eu cred ca majoritatea nu vor accepta acest implant, la ce se va ajunge?





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 02-12-2011, 20:23:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarkMagic wrote:
Padurarul wrote:
Normal ca le fac elitele. Tu chiar vrei sa se inmulteasca plebea in asemenea hal ? Ia gandeste , populatia planetei a ajuns la 7 MILIARDE DE OAMENI FFS. Cum crezi ca pot fi hraniti astia ?

Ai 2 solutii :

1. Nu reduci populatia si risti sa moara toti de foame
2. Reduci populatia ca cei ramasi sa aiba suficient.

Ti-ar conveni sa vina niste africani din aia nehaliti in RO ? Asa s-a intamplat in Franta si Anglia , la inceput i-au primit cu bratele deschise ca erau forta de munca ieftina iar acum se chinuie sa scape de ei.


ei vor sa ajunga de la 7 miliarde la 2 miliarde si cam reusesc... ei au planuri facute exact ca la sah gandesc cu 3-4 mutari inainte sa mute, nu merge asa incercam altfel etc. si vom fi fortati sa acceptam implantul cu microcip , eu cred ca majoritatea nu vor accepta acest implant, la ce se va ajunge?



Cand aveam 6 ani ma apucau chestii gen "Daca mor, oare ce se intampla?" Am invatat la varsta aia, ca daca-ti traiesti viata, nu conteaza, cand, unde si cum mori. Daca e sa fie menit asta e.
Mai tarziu pe la 13-14 ani, m-a apucat si pe mine febra conspiratiilor. Ma tot intrebam "DACA X FACE Y ASTFEL INCAT Z", si am tot citit chestii dinastea.

Acuma nu ma intelege gresit, e bine ca-ti pasa, foarte bine chiar. Da' am incetat sa-mi pun intrebari cand vad ce retarded shit se intampla peste tot. -


Stai linistit. Nu s-a terminat pana acum, nu s-a termina ACUM.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DarkMagic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 12:10)
Joined: 28 Oct 2010
Posts: 100, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 7

 
Post Posted: 02-12-2011, 21:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:
Cand aveam 6 ani ma apucau chestii gen "Daca mor, oare ce se intampla?" Am invatat la varsta aia, ca daca-ti traiesti viata, nu conteaza, cand, unde si cum mori. Daca e sa fie menit asta e.
Mai tarziu pe la 13-14 ani, m-a apucat si pe mine febra conspiratiilor. Ma tot intrebam "DACA X FACE Y ASTFEL INCAT Z", si am tot citit chestii dinastea.

Acuma nu ma intelege gresit, e bine ca-ti pasa, foarte bine chiar. Da' am incetat sa-mi pun intrebari cand vad ce retarded shit se intampla peste tot. -


Stai linistit. Nu s-a terminat pana acum, nu s-a termina ACUM.



froster prin ati trai viata ce vrei sa spui? distractie bautura femei? doar atat , asta nu e viata!,nu stiu cati ani ai dar te ai gandit la viata copiilor tai si la urmasi nostri? Am postat asta ca sa mai deschid niste minti:) chiar daca este un forum destinat ptr gaming.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-12-2011, 21:51:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Treaba cu microcipul/pasaport biomeric etc a mai facut furori acum vreun an-2....dar s-a opus Vaticanul si totul a fost "uitat"....deci atat timp cat Vaticanul se va opune nu o sa ai microcip in tine...doar daca vrei

[


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 03-12-2011, 02:58:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarkMagic wrote:
Froster wrote:
Cand aveam 6 ani ma apucau chestii gen "Daca mor, oare ce se intampla?" Am invatat la varsta aia, ca daca-ti traiesti viata, nu conteaza, cand, unde si cum mori. Daca e sa fie menit asta e.
Mai tarziu pe la 13-14 ani, m-a apucat si pe mine febra conspiratiilor. Ma tot intrebam "DACA X FACE Y ASTFEL INCAT Z", si am tot citit chestii dinastea.

Acuma nu ma intelege gresit, e bine ca-ti pasa, foarte bine chiar. Da' am incetat sa-mi pun intrebari cand vad ce retarded shit se intampla peste tot. -


Stai linistit. Nu s-a terminat pana acum, nu s-a termina ACUM.



froster prin ati trai viata ce vrei sa spui? distractie bautura femei? doar atat , asta nu e viata!,nu stiu cati ani ai dar te ai gandit la viata copiilor tai si la urmasi nostri? Am postat asta ca sa mai deschid niste minti:) chiar daca este un forum destinat ptr gaming.



Viata= sa faci tie ce-ti place mai mult. Eu spre exemplu o sa fiu implinit cand probabil (daca e sa fie, Doamne ajuta) o sa ajung chirurg.


Distractie, Bautura, Femei, Jocuri, sunt auxiliare...Ajungi sa-ti pui prea multe intrebari si se innegreste peisajul din jur.

Nu stiu daca ai vazut filmul "Zodiac", e inspirat dupa o poveste adevarata. Uita-te, urmareste tipologia personajului principal si ai sa intelegi ce spun.



PS: aici nu deschizi minti, le bagi in ceata mai tare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aziz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2014 14:52)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 75, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 4

 
Post Posted: 03-12-2011, 07:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Normal ca le fac elitele. Tu chiar vrei sa se inmulteasca plebea in asemenea hal ? Ia gandeste , populatia planetei a ajuns la 7 MILIARDE DE OAMENI FFS. Cum crezi ca pot fi hraniti astia ?

Ai 2 solutii :

1. Nu reduci populatia si risti sa moara toti de foame
2. Reduci populatia ca cei ramasi sa aiba suficient.

Ti-ar conveni sa vina niste africani din aia nehaliti in RO ? Asa s-a intamplat in Franta si Anglia , la inceput i-au primit cu bratele deschise ca erau forta de munca ieftina iar acum se chinuie sa scape de ei.


Nu te supara ma dezgusta ca se ajunge sa se vorbeasca de oameni in felul asta, si te mai bati in piept cu punu ca ai o minte destul de deschisa incat sa intelegi ce o posibila entitate elitista ar gandi si cum. Principiile tale asupra lumii sunt foarte vulgare, va pisati pe The human spirit cu niste pseudosenzatii de intelectuali. Gandind in felul asta nici nu o sa va apropiati de inconstientul colectiv, dar ma rog, e cale lunga. Multa bafta la dezvoltat sau la perpetuat posibile subculturi fasciste.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MorphinG

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-05-2022 22:47)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 1120, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 335.1
Votes: 92

 
Post Posted: 03-12-2011, 11:09:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca mai avem de invatat de la animale, in special Paduwannaberulz.



Eu ma duc sa ma pis.



aziz wrote:
Multa bafta la dezvoltat sau la perpetuat posibile subculturi fasciste.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSwann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2013 13:19)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 477, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 42.2
Votes: 8

 
Post Posted: 03-12-2011, 12:42:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MorphinG wrote:
Inca mai avem de invatat de la animale, in special Paduwannaberulz.



Eu ma duc sa ma pis.



aziz wrote:
Multa bafta la dezvoltat sau la perpetuat posibile subculturi fasciste.


- lol spor la treaba , cat despre conspiratii...chiar daca ai stii 100% ce se intampla si cum, n-ai putea sa faci nimic ca sa schimbi ceva pentru ca nu ti s-ar da voie....asa ca let it flow...




Place my body on a ship, and burn it in the sea,
Let my spirit fly, Valkyries carry me,
Take me to valhalla, where my brothers wait for me,
Fire burning to the sky, my spirit will never die
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 03-12-2011, 12:49:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ aziz : stiu mai multe despre "the human spirit" decat multi de aici . Te-ai gandit vreodata ca poate ce scriu este pentru a "provoca reactii" din partea asa zisilor profesori universitari de pe forum ? . Vrei sa citesti o carte buna scrisa chiar de un roman ?

Transylvanian Sunrise scrisa de Radu Cinamar

Lectura placuta.

Posturi unite automat, 03-12-2011, 12:49:57

BlackSwann wrote:

- lol spor la treaba , cat despre conspiratii...chiar daca ai stii 100% ce se intampla si cum, n-ai putea sa faci nimic ca sa schimbi ceva pentru ca nu ti s-ar da voie....asa ca let it flow...


Ce mod pasiv de a gandi ai -

Sa fie clar un lucru: NU EXISTA NU TI SE DA VOIE. exista doar : "nu pot / nu am cum" si "imi e prea lene sa fac ceva asa ca las pe altii sa decida"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2013 20:25)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 11, Topics: 1
Location: Saudi Arabia

Reputation: 47.4
Votes: 2

 
Post Posted: 03-12-2011, 13:04:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Open your eyes...si totusi aberati mai mult ca-n filme.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 03-12-2011, 13:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce aberam ? Nu e vorba despre teoria conspiratiei aici ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 03-12-2011, 13:10:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
De ce aberam ? Nu e vorba despre teoria conspiratiei aici ?


this is bullshit , and you know it
nu va mai uitati atata la codu lui da vinci (mai am jumate si il gat si eu - )

le: am uitat..mai demult se zicea ca intr-o locatie secreta , subterana , guvernul americii a ascuns un ozn si niste extraterestrii
/start discussing about this



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 03 December 2011 13:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 22-09-2024, 10:49:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x