User
Pass
2FA
 
 

Admini incompetenti :)
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2682
Nutzulyk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2013 08:08)
Joined: 27 Nov 2011
Posts: 224, Topics: 12
Location: Csdm.Freakz.Ro

Reputation: 59.9
Votes: 2

 
Post Posted: 06-12-2011, 17:09:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dati ma Unban la oameni...
1.Cfg mai special? are voie sa utilizeze asa ceva..sunt permise!
2.De la cfg ai ajuns la wal..interesant...
3.Daca dai hs prin perete trebuie sa ai wall? ma fiti destepti si analizati ..si dupa scrieti..ce ganditi....nu va aruncati cu cuvintele inainte.

Deci dati Unban.Suntem un server respectat zic eu..si nu se face asa ceva...
Bafta!

Si lasati off-topicul odata m.a...nu suntem la piata sa negeciem..sa ne tocmim...si alte porcari!


ReSpEcT By UCIGASUL !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Niceee ;X

[[;x] Adr3Nal!n3 [;X]]



Status: Offline
(since 21-10-2015 00:33)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 246, Topics: 17
Location: Undeva unde nu poti ajunge :P.

Reputation: 10.1
Votes: 10

Post Posted: 06-12-2011, 18:27:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1) Nu am zis eu NIMIC DE WALL NU AM ZIS ASA CEVA.
2) Embra te rog sa taci tu ii iei apararea doar pentru ca il cunosti DECI NU ADMIT ASA CEVA SA II IEI APARAREA CA ITI ESTE PRIETEN SAU IL CUNOSTI.
3) Frate am vazut ca ai unban de la owner,asta e daca nici ownerul nu-si da seama e nasol.

P.S Embra daca mai discuti si ii iei apararea ca-ti este prieten TACI ca vorbesti degeaba.
Ceau!


Plagiatorii încep prin a iubi creaþia adevãraþilor creatori, continuã prin a o invidia ºi sfârºesc prin a ºi-o însuºi…
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RecorDs*

[BeCoMe a LeGeNd]



Status: Offline
(since 13-08-2014 12:48)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 2863, Topics: 118
Location: Branesti

Reputation: 32.3
Votes: 13

Post Posted: 06-12-2011, 19:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

....Cateva faze dubioase,eu zic ca e bulan..asa cred.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Niceee ;X

[[;x] Adr3Nal!n3 [;X]]



Status: Offline
(since 21-10-2015 00:33)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 246, Topics: 17
Location: Undeva unde nu poti ajunge :P.

Reputation: 10.1
Votes: 10

Post Posted: 06-12-2011, 19:13:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RecorDs fii atent la faza aia cand se intoarce si apoi o ia brusc la HS si am stat ceva pe el si am vazut unele faze dar am facut o greseala mare - nu am facut demo cum m-am pus pe el.
Fii atent sa vezi ala a fost aim chiar daca are steam poate baga si ceva pe steam,cred ca stiai si tu -.


Plagiatorii încep prin a iubi creaþia adevãraþilor creatori, continuã prin a o invidia ºi sfârºesc prin a ºi-o însuºi…
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RockRapper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2012 12:56)
Joined: 27 Nov 2011
Posts: 17, Topics: 2
Location: Tulcea, Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 06-12-2011, 19:55:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nutzulyk wrote:
Dati ma Unban la oameni...
1.Cfg mai special? are voie sa utilizeze asa ceva..sunt permise!
2.De la cfg ai ajuns la wal..interesant...
3.Daca dai hs prin perete trebuie sa ai wall? ma fiti destepti si analizati ..si dupa scrieti..ce ganditi....nu va aruncati cu cuvintele inainte.

Deci dati Unban.Suntem un server respectat zic eu..si nu se face asa ceva...
Bafta!

Si lasati off-topicul odata m.a...nu suntem la piata sa negeciem..sa ne tocmim...si alte porcari!


Nutzulyk prin cfg mai special ma refeream la un cfg cu silent aim in el , alea de cand sunt permise? Raised eyebrow
Si nu am zis de wall , tot la silent ma gandeam , Cfgul nu este ca aplicatia arhicunoscuta "Leys" ci are Silent aim setat foarte usor , destul de putin cat sa fie greu de depistat , dar destul cat sa "ajute" playerul foarte mult !
Documenteaza-te si doar ca sa stii...eu nu vorbesc aiurea !


Take me as I am
Or watch me as I go !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Niceee ;X

[[;x] Adr3Nal!n3 [;X]]



Status: Offline
(since 21-10-2015 00:33)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 246, Topics: 17
Location: Undeva unde nu poti ajunge :P.

Reputation: 10.1
Votes: 10

Post Posted: 06-12-2011, 19:58:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne rockpaper in sfarsit unu mai LUMINAT in calitate de cs.
Bravo in sfarsit unu care zice ceva bun.
GG rock -.

Nutzulik tu te faci de ras ca spui de cfg cu aim si dastea ca sunt permise lol,te faci de cacao.
Vezi ce zici si cum formulezi fraza.


Plagiatorii încep prin a iubi creaþia adevãraþilor creatori, continuã prin a o invidia ºi sfârºesc prin a ºi-o însuºi…


Last edited by Niceee ;X on 06-12-2011, 20:00:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nutzulyk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2013 08:08)
Joined: 27 Nov 2011
Posts: 224, Topics: 12
Location: Csdm.Freakz.Ro

Reputation: 59.9
Votes: 2

 
Post Posted: 06-12-2011, 19:58:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Am zis sa nu mai continuati cu offtopic am.Nu suntem la circ.
2.Cand vei sti ce stiu eu...ma cauti..pana atunci taci.
3.Rog un moderator sa dea TC!
Ne facem de ras ma in fata intregei comunitati.!
Rusine sa va fie.


ReSpEcT By UCIGASUL !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
B@U-B@U

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-01-2013 13:13)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 49, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 113.8
Votes: 2

Post Posted: 06-12-2011, 20:00:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

niceee ti.am mai spus joaca si u 13 14 ani sa veden ce reflexe ai si sa te mai invat ceva cu toate ca nu ar trebui sa spun multi habar nu au unde se tine tinta pt a da direct hs.pt cultura ta generala la mine tinta nu se misca pe monitor multi nu stiu asta:)si da records la unele faze am si bulan dar stim cu totii cum sare tinta de la unul la altul la aim dak la mine sare asa eu ma las de cs.....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Niceee ;X

[[;x] Adr3Nal!n3 [;X]]



Status: Offline
(since 21-10-2015 00:33)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 246, Topics: 17
Location: Undeva unde nu poti ajunge :P.

Reputation: 10.1
Votes: 10

Post Posted: 06-12-2011, 20:02:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce zici acolo nu inteleg nimic,ma lasi FRATE TI-AM MAI ZIS CS ESTE APARUT DIN 1999 DIN CATE A SPUS Socker deci nu ai cum sa joci de 14 ani ca asta inseamna ca nu se inventase cs;)).
A da si eu tin pentru a da HS usor si mai repede tin tinta la piept ca sare cap --.
Ba aimurile sunt setate acum in tot halul asa ca nu ma invata pe mine chestii dastea ca stiu despre hackuri foarte multe,ca deaia sunt admin sa stiu sa fac diferenta intre ele,nu ca tine sa zic asa ceva si dupa cum zici tu 14 ani de cs,sa zic ca la aim sare neaparat tinta la toti -,tu nu stii mai nimic din cate vad.
Aoleu mai bine tac ca degeaba vorbesc aici,puteti sa-i dati si unban nu ma intereseaza de la mine nu te voi considera altfel,poate imi schimb parerea altadata -.


Plagiatorii încep prin a iubi creaþia adevãraþilor creatori, continuã prin a o invidia ºi sfârºesc prin a ºi-o însuºi…
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
embra

[Maniac]



Status: Offline
(since 27-12-2014 16:09)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 1117, Topics: 82
Location: Peste tot

Reputation: 134.7
Votes: 29

Post Posted: 06-12-2011, 22:19:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba silent aim in cfg?Se vede ca sunteti luminatii aman2....In cfg e doar recoil...Dati ma unban si pe urma invatati sa adminatii.

app: nu ii iau apararea k il cunosc,ii iau apararea pentru ca tu inca o tii ca are aim pune demo ala pe un server cu admini foarte buni (war3,war4,sin)la pareri demo sa vezi cum te faci de ras ca nu iti dai seama la cat de simplu e acolo......


Nu putem rezolva probleme folosind același tip de gândire cu care au fost create
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RockRapper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2012 12:56)
Joined: 27 Nov 2011
Posts: 17, Topics: 2
Location: Tulcea, Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 06-12-2011, 22:39:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

embra wrote:
Ba silent aim in cfg?Se vede ca sunteti luminatii aman2....In cfg e doar recoil...Dati ma unban si pe urma invatati sa adminatii.

app: nu ii iau apararea k il cunosc,ii iau apararea pentru ca tu inca o tii ca are aim pune demo ala pe un server cu admini foarte buni (war3,war4,sin)la pareri demo sa vezi cum te faci de ras ca nu iti dai seama la cat de simplu e acolo......

Copilu' sunt CFGuri cu Silent aim pe net de multa vreme - documentati-va inainte sa comentati cand cineva vine cu un argument - si inainte sa acuzi pe cineva ca nu stie sa admineze...invata sa scrii... si in + ceea ce faci tu e reclama dak tot iti plac asa de mult adminii de pe serverele acelea , mergi acolo te rog - nu ii cunosc , nu imi pot da cu parerea foarte bine daca sunt buni , asa si trebuie dar asta este "Star.freakz.ro" nu alt server asa k nu mai aminti de alte servere - (P.S.: Cred k te refereai la "no-recoil" )

Good luck !


Take me as I am
Or watch me as I go !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
embra

[Maniac]



Status: Offline
(since 27-12-2014 16:09)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 1117, Topics: 82
Location: Peste tot

Reputation: 134.7
Votes: 29

Post Posted: 06-12-2011, 22:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu chiar ca la serverele astea mai le trebuie reclama?Ma demo ala e curat ce nu puteti sa intelegeti....

Nu putem rezolva probleme folosind același tip de gândire cu care au fost create
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Niceee ;X

[[;x] Adr3Nal!n3 [;X]]



Status: Offline
(since 21-10-2015 00:33)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 246, Topics: 17
Location: Undeva unde nu poti ajunge :P.

Reputation: 10.1
Votes: 10

Post Posted: 07-12-2011, 15:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba dute si te culca ca tu esti un lingau si unu care incearca sa obtina ceva pe acele servere!
Nu-mi zice tu mie ca eu nu stiu sa adminez -,ba daca eu iti dau un cs si cu el vei juca foarte bine te vei mira ca de ce joci asa,imi daduse unu LANT si mi-am luat ban pe un server ca avea cfg cu aim si no recoil in el si ca era interzis.Nu stiam asta despre acest cs,am cautat in fiecare fisier si am gasit acolo cfg-uri unu peste altu.
Dar na tu nu stii nimic si stii doar sa comentezi asa ce iti vine in capsorul ala al tau.
Pustiu daca nu te confrunti cu problema taci si dute pe serverele alea ale tale -.
Am stat pe el stiu ce am vazut si nu-mi schimb parerea.
Ceau si sa nu mai aud comentarii stupide de la tine!

P.S Invata sa scrii corect ma ca nu intelege nimeni nimic din ce scrii acolo:)).


Plagiatorii încep prin a iubi creaþia adevãraþilor creatori, continuã prin a o invidia ºi sfârºesc prin a ºi-o însuºi…
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StaTic-X
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-01-2012 18:37)
Joined: 25 Nov 2011
Posts: 148, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 48.6
Votes: 4

Post Posted: 07-12-2011, 16:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Hai ca incepem cu warnurile/banuri pe forum - daca nu incetati cu jignirile..



[ http://www.redirectecs.info/star.freakz ]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Niceee ;X

[[;x] Adr3Nal!n3 [;X]]



Status: Offline
(since 21-10-2015 00:33)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 246, Topics: 17
Location: Undeva unde nu poti ajunge :P.

Reputation: 10.1
Votes: 10

Post Posted: 07-12-2011, 16:18:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Soryy dar ce am zis nu este o jignire asa mare,dar ma enerveaza ca se baga pentru prietenie.
Trebuie sa fie tratat ca oricare altcineva.
Oricum asta se baga asa sa faca reputatie 100% -.
Static am stat pe el ceva timp dar am facut greseala de a nu face demo-ul imediat cum m-am pus pe el,dar am vazut ceva ciudat la el,dar in demo mi-a schimbat parerea dupa acea faza,dar ramane la alegerea voastra:).


Plagiatorii încep prin a iubi creaþia adevãraþilor creatori, continuã prin a o invidia ºi sfârºesc prin a ºi-o însuºi…
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by StaTic-X, 07 December 2011 14:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 09-05-2024, 03:02:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x