User
Pass
2FA
 
 

Mda
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message4430
UserBanat
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 01:06)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 63, Topics: 13
Location: Husi

Reputation: 71.2
Votes: 5

Post Posted: 11-12-2011, 01:19:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nenead wrote:
@3: e ceva prin regulament in genu' la "Libertatea pe care o ai pe server este impusa de mine si pot sa ti-o iau cand vreau fara un motiv anume"
Ei (game masterii) nu sunt obligati sa te ridice pe tine in slavi si sa iti faca toate poftele, doar pentru ca joci aici. Got it?


Tu intelegi cam gresit si te rog numai posta. serios acum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 11-12-2011, 01:20:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UserBanat wrote:
nenead wrote:
Da' tu nu intelegi cateva lucruri amice:
1.Joci gratis
2.Nu tu faci legea, ca nu e serverul tau
3.Respecti "legile" impuse de ala care detine serverul.
4.Nu te tine nimeni aici cu forta, esti liber sa pleci cand vrei.

Ai venit pe forum sa plangi si sa ne arati ca vrei sa parasesti serverul crezand ca o sa te rugam sa ramai?


1. Joc gratis da
2. NU fac eu legea, doar incerc sa port o discutie si sa fac ceva pt a ajuta acest server sa nu decada in prostie, idiotenie, si alte lucruri.
3. Le respect, dar cu ce sunt tratat?? CUM SUNT TRATAT DEFAPT?? si nu ma refer neaparat la mine ci si la restul.
4. Ai dreptate, mult numai dureaza...(si bineinteles ma astept la un ban cu motivul: RATAT!) e ceva classic deja.

Defapt.. aveti dreptate.. pt ce ma chinui? oricum nimic nu se va schimba.
Stiti cum e si cu owneriii astia?? ca si cu bogatasii sau medicii. ati vazut cum se poarta? nici nu se uita la tine si te trateaza ca ultimul gunoi.. Asa suntem noi toti tratati aici chiar dak nu va dati seama, sau nu vreti sa recunoasteti asta.

Uitati-va si invatzati de la cei buni in ceea ce fac si cum se poarta.
Nu va bateti joc de jucatori!


Human nature, DEAL WITH IT.


drthbe5rt6jertjerthergvtbbreterr55byrtbyrt
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Insidia

[Time's not kind.]



Status: Offline
(since 27-12-2017 20:21)
Joined: 13 Nov 2010
Posts: 2455, Topics: 24
Location: i live by the river

Reputation: 185.1
Votes: 59

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  udieded 
Post Posted: 11-12-2011, 01:23:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ROFL @ eM -

tbh, te inteleg, sunt faze de "tratament cu fundu"..
+ ca uneori unii se comporta de parca ar face o favoare si un sacrificiu imens omenirii pt ca raspund(sau nu) la cateva tickete, dau cateva mute-uri si inchid cateva topicuri pe forum.

but then again, cum nu sunt obligati GMii sa fie nice and friendly with everyone (retards inculded) pt ca nu sunt platiti pt asta, nici tu nu esti obligat sa ramai aici daca nu-ti convin toate astea -

look on the bright side, e gratis, poti sa joci decent,
get a guild, a bunch of friends, make things better -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UserBanat
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 01:06)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 63, Topics: 13
Location: Husi

Reputation: 71.2
Votes: 5

Post Posted: 11-12-2011, 01:24:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Turbokill1337 wrote:

Human nature, DEAL WITH IT.


Ma jur. as prefera sa platesc pt putin respect pt cei care joaca si mai ales doneaza. pe cand aici totul e vb de bani iar noi suntem niste cobai.

Daca vrei ceva... iti da si o palma pe deasupra, mai nou.. mute 50k zile.



Last edited by UserBanat on 11-12-2011, 01:24:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 4 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 11-12-2011, 01:24:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va certati degeaba. Oricum o sa vina un Gm / S-mod / Shocker si o sa zica NU dupa inchide topicu. TL;DR 90% din ce s-a scris pe aici.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 11-12-2011, 01:28:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Insidia wrote:
get a guild, a bunch of friends, make things better


Best comment.
UserBanat, intelege ca daca o sa fie nevoie sa se scada rata , se va scadea. Legat de 4.2, momentan nu se afla in grafic, pentru ca nu sunt platforme stabile. (pentru servere cu multi playeri).

Revolta pe care o faci tu acum, nu o sa aduca niciun beneficiu, nici tie, nici serverului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UserBanat
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 01:06)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 63, Topics: 13
Location: Husi

Reputation: 71.2
Votes: 5

Post Posted: 11-12-2011, 01:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k0s wrote:
Insidia wrote:
get a guild, a bunch of friends, make things better


Best comment.
UserBanat, intelege ca daca o sa fie nevoie sa se scada rata , se va scadea. Legat de 4.2, momentan nu se afla in grafic, pentru ca nu sunt platforme stabile. (pentru servere cu multi playeri).

Revolta pe care o faci tu acum, nu o sa aduca niciun beneficiu, nici tie, nici serverului.


Nu aduc omule nici o revolta, doar ma deranjeaza unii care nu stiu cum sa se poarte si mai ales ca esti in forumul discutii iti inchid postul la orice!
Trebuie putin schimbata gandirea, ma simt ca in scoala pe care am facut-o de subofiteri, multa prostie si iarasi... prostie! o gloata de oameni care se manifesta numai in spirit de turma! iar comandantii desi stiu ca ordinele sunt atat de idioate, nu au ce face.. pt ca trebuie sa le respecte la randul lor.

Imi doresc sa vad mai multa intelegere pt jucatori si un pic mai multa atentie la ceea ce isi doresc ei, dar si voi sa fiti mai profesionisti si va rog nu "angajati" orice om necalificat pt asi bate joc de noi. Atat va rog.

Ceea ce vedem aici, este exagerat! In joc e si mai rau... banuri si muteuri unele peste altele.. cenzuri la maxim, uneori ma trezesc ca scriu ceva normal si primesc ***, sau scriu de 2 ori "da" si primesc mute 3 minute !! 3 minute!!! o gramada.
GM-ul.. nici nu ar trebui sa vorbeasca pe chat. Exista ticketuri, Bug report pe forum.
Nu ma plang de server, nu! doar de modul in care jucatorul evolueaza si anume intr-o directie negativa, nu spre ceea ce ar trebui sa fie acest joc cu adevarat, iar adminii.... foarte slabi intelectual.. mai avansati va rog! sau alegetii cu atentie.. dati-le un test psihologic, chiar nu stiu..
Am ramas surprins dar va spun ca am intalnit servere private unde gm-ii.. au fost de nota 11. nu am ce comenta.. jucai cu cea mai mare placere pe acel server. nu ce se intampla la noi.

Vreau sa trag un semn de alarma si cei care pot face ceva sa schimbe lucrurile spre pozitiv, ii rog sa o faca cu cea mai mare seriozitate si nu uitati ca jucatorul e cel mai de pret, pt ca altfel.. nu ar exista serverul si nu ar fi fost atat de cunoscut, mai ales pt numarul mare de jucatori.



Last edited by UserBanat on 11-12-2011, 01:45:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 11-12-2011, 01:44:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O tu, marite intelept, daca nu conduci o revolutie , macar zi tu o rezolvare la criza asta a wow freakz-ului (or w/e you said this is)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UserBanat
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 01:06)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 63, Topics: 13
Location: Husi

Reputation: 71.2
Votes: 5

Post Posted: 11-12-2011, 01:46:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stigmata wrote:
O tu, marite intelept, daca nu conduci o revolutie , macar zi tu o rezolvare la criza asta a wow freakz-ului (or w/e you said this is)



dupa cum am scris mai sus "Vreau sa trag un semn de alarma si cei care pot face ceva sa schimbe lucrurile spre pozitiv, ii rog sa o faca cu cea mai mare seriozitate si nu uitati ca jucatorul e cel mai de pret, pt ca altfel.. nu ar exista serverul si nu ar fi fost atat de cunoscut, mai ales pt numarul mare de jucatori."

Atat am avut de spus.
si... ma bucur ca in sfarsit.. sau macar pana acuma nu s-a inchis acest topic. as vrea sa pot face ceva. dar din pacate nu se poate.
Nu uitati, voi ar trebui sa fiti exemple pt noi. Sa va educati jucatorii, pt ca datorita lor ati ajuns ceea ce sunteti.(Freakz comunity)

Daca se face un chestionar, dc nu il lasati deschis? imediat vine unu destept si il inchide imediat... daca cumva se intampla sa zici ceva gresit.. primesti ban instant cu motivul ratat..

E DISCUTII FRATILOR!!! Nu se intampla nimic rau, lasati oamenii sa DISCUTE!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thronez
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 00:13)
Joined: 08 Dec 2011
Posts: 70, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

 
Post Posted: 11-12-2011, 02:08:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai ce sa faci, nu avem puterea de a face nimic.Mai trebuie sa induram vreo 6-7 luni pana o sa updateze molten la cataclysm, pe urma o sa avem unde juca wow, nu world of mario cum e aici....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 11-12-2011, 02:12:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Nu suntem gradinita sa educam playerii. Avem un regulament bine stabilit, cine nu e in stare sa il respecte ne paraseste.

- De ce inchidem topicurile ? Pentru ca sunt topicuri idioate, cu subiecte idioate, sau propuneri de-a dreptul retardate. Acolo scrie Discutii, nu Loc in care sa isi dea toti cu parerea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UserBanat
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 01:06)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 63, Topics: 13
Location: Husi

Reputation: 71.2
Votes: 5

Post Posted: 11-12-2011, 02:20:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stigmata wrote:
- Nu suntem gradinita sa educam playerii. Avem un regulament bine stabilit, cine nu e in stare sa il respecte ne paraseste.

- De ce inchidem topicurile ? Pentru ca sunt topicuri idioate, cu subiecte idioate, sau propuneri de-a dreptul retardate. Acolo scrie Discutii, nu Loc in care sa isi dea toti cu parerea


"Propuneri retardate"

Luati exemplu... se pare ca acest cuvant nu trebuie sa lipseasca din vocabularul oricarui gm de aici.
Avem un regulament.. te referi la cine?noi sau voi?
Deci chiar nu ai explicatie si motive sa inchizi topic-uri, mai ales ca sunt niste simple discutii.. eventual chestionare... lucruri care jucatorii uneori vor sa va atraga atentia cu ceva bun sau macar lasatii sa isi exprime parerea.. cred ca e un drept totusi. sau aici nu se aplica probabil.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 11-12-2011, 04:53:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eM a pierdut un pariu, kos ti-a explicat o chestie, Stigmata a fost de treaba cu tine.


Acum vine randul meu.

Tot te bati cu pumnu-n piept ca si cum i-ai fi cumparat o camera plina cu rahat turcesc lui Shocker, ca vreti sa discutati. Vrei sa discuti? Nicio problema; faceti-va canal de chat, si ardeti-o in stil Oprisan.

http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-PEDEPSE-RULES-PUNISHMENTS-t58312.html

In caz ca n-ai observat secera si ciocanul din fundal o sa-ti explic eu ca un Gorbaciov de treaba. Daca va tinem din lesa mai lunga, incepeti sa o luati razna ca in alte locuri. Asa cum a zis Stigmata, unele propuneri sunt extrem de...cum s-o spun sa nu jignesc pe nimeni...speciale. Sincer, nu-mi pasa ceea ce crezi tu, sau ce crede altul. You ask? I answer. Daca propunerea e ok, raspunsul va fi pe masura. Daca propunerea e retardata si raspunsul e la fel (in cazul de fata, close topic).


UserBanat wrote:
Din asta ar trebui sa inteleg ca retardat=freakz. tu reprezinti freakz defapt.. CORECT?


Probabil el face figuri de genul uneori, dar eu am tendinta sa fiu mai serios. Prin simplul fapt ca o persoana se manifesta intr-un mod mai ciudat pe forum, nu trebuie sa judeci intreaga comunitate. Asta nu-mi place la mentalitatea cretinopata de liceu/roman. Ca daca o persoana e de *****, automat tot colectivul e de *****, si vice-versa.

UserBanat wrote:
Uitati-va si invatzati de la cei buni in ceea ce fac si cum se poarta.
Nu va bateti joc de jucatori!


Mai devreme ziceai ca nu te intereseaza, sufereai ca iti inchidem topicul, acum ne zici sa nu ne batem joc de jucatori, ca un fel de profet dinala, ce ne avertizeaza ca daca nu facem x, sau y, vine apocalipsa (ca si Hancu de pe OTV). Multumim de grija, te rugam sa revii la punctul 1.


This made my day insa:
Quote:
Stiti cum e si cu owneriii astia?? ca si cu bogatasii sau medicii. ati vazut cum se poarta? nici nu se uita la tine si te trateaza ca ultimul gunoi.. Asa suntem noi toti tratati aici chiar dak nu va dati seama, sau nu vreti sa recunoasteti asta.


Raspunsul la asta e simplu: Preferi un doctor de treaba care sa te pupe in cur in timp ce mori? Sau preferi un doctor care sa te trateze ca pe un gunoi, dar sa te TRATEZE? Varianta se aplica si in cazul de fata.


Bottom line: Nu iti convine? Te invitam frumos sa pleci pe alte servere. Nu esti legat de vreo pseudo-vrajitorie, care sa-ti tina ovarele/testiculele legate de acest server, astfel incat daca pleci pe altul ramai steril. Relax, poti face stramosi si dupa.




Stii ce mi se pare interesant insa? Ca sunteti multi care se revolta si ziceti ca pleaca, si totusi populatia serverului ramane constanta. I wonder why Thinking



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LightPaladin

[.: -Light Inside- :.]



Status: Offline
(since 25-01-2022 20:01)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 1162, Topics: 116
Location: Bucureºti - Ferentari

Reputation: 322.1
Votes: 17

           
Post Posted: 11-12-2011, 05:26:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UserBanat wrote:
Se pare ca nu va pasa deloc de esenta acestui joc..- va bateti joc de el.. chiar imi pare rau.

Asa putea si blizzu sa il faca 30x si stiti ce? va asigur ca nici un sfert din jucatori nu avea!
Chiar nu pot sa-mi imaginez ce fel de wow ati jucat voi, vad ca stiti numai sa inchideti topicurile si nu va pasa deloc de ceilalti.

Si apropo daca tot e Discutii... dc nu lasati oamenii sa vorbeasca? la fiecare chestie inchideti topicu imediat... ce inseamna asta?? lasa-ne sa discutam!!!!!

Tocmai ce am gasit un post:
WoW Freakz este cel mai mare server privat romanesc cu mii de playeri online, fapt care confirma suprematia serverului in topul romanesc.

DIferenta dintre noi si altii e simpla: Noi STIM ce facem si STIM ce VREA PLAYERUL. Bugurile/problemele se rezolva foarte profesional, in functie de prioritatea acestora. Cele de prioritate mare/maxima se rezolva de cele mai multe ori in decursul a catorva zeci de minute/ore, astfel jucatorii au un gameplay decent in orice moment.

Cum fiecare afirmatie are nevoie de dovada, va prezentam lista cu fixuri a serverului. Dupa cum vedeti bugurile se rezolva constant, scripturile se imbunatatesc pe zi ce trece, serverul fiind intr-o continua evolutie.

Ce mai astepti? Inregistreaza-te acum[url] https://www.wow-freakz.com/register.php?inviter=14316%5B/url%5D pe cel mai mare server privat din Romania!

Ce e pe rosu... NU E ADEVARA!!!! cu siguranta 100% NU!

inca ceva.: De ce nu puneti un anti-hack sau ceva..Se stie deja si pe Wotlk probabil 50% foloseau hackuri ori de cate ori au avut ocazia.. acuma iarasi au aparut vreo 2-3 modele de hackuri functionabile.
Chiar nu se poate face nimic? macar o limita de viteza.. fly.. orice!!

Defapt oricum vb degeaba.. ma astept sa inchideti threadu. Evident!


Cool story bro, n-ai gasit nimic mai bun de facut sambata noaptea decat sa scrii poeme?

UserBanat wrote:
Pt prima data sincer ma gandesc sa caut alt server.. ori Original. Tot ce ma atrage aici e nr de jucatori dar in acelasi timp.. prostia lor e exorbitant de vasta.


Nu te tine nimeni cu forta aici, daca nu esti in stare sa apreciezi munca depusa de niste oameni, go away.

Bine pa. - Don't let the door hit you on the way out.


"Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark;
I was born in it, molded by it." - Bane (The Dark Knight Rises)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 11-12-2011, 06:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UserBanat wrote:
Imi pare rau de server si atata tot.- omul incearca sa faca ceva si toti te trateaza cu fundul, te jignesc si te fac in tot felul.. Prima data am trecut cu vederea acum 1 an jumate, mi s-a parut ca Nu se merita deloc sa joci aici

ok, ban permanent, cauta-ti alt server
Thronez wrote:
Nu ai ce sa faci, nu avem puterea de a face nimic.Mai trebuie sa induram vreo 6-7 luni pana o sa updateze molten la cataclysm, pe urma o sa avem unde juca wow, nu world of mario cum e aici....

ok, ban permanent, cauta-ti alt server

Ca fapt divers, lesinatu' asta de UserBanat se agita in halul asta din cauza asta: http://forum.wow-freakz.com/Unban-Maydie-t119366.html, e doar un random lesinat banat


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 11 December 2011 04:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 03-10-2024, 19:20:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x