User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] druid op pe feral!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1140
polihron
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-01-2012 15:42)
Joined: 31 May 2011
Posts: 61, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 3

 
Post Posted: 12-12-2011, 13:07:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wowhead/WoW Freakz Link: -
Descrierea bugului / Bug description: dmg prea mare!
Dovada / Proof: Nu stiu cine a reparat druidul dar un lucru este sigur ori nu stie matematica ori nu a cautat sts bine! pentru ca nu mi se pare normal sa vine un druid sa dea 2 bucati si apoi din cauza bleedurilor sa-ti scade 100k in 15 secunde! avand in vedere ca am mage si aveam scuturile up si am 3k rez!
Daca nu ma credeti sa va faceti unu dintre voi druid cu 2 iteme pvp si apoi un caracter cu full pvp sa vedem daca va place sa va bata in asa hal!
Va rog frumos nu mai faceti clase op si pe altele sa le lasat sa dea dmg din wotlk





Last edited by polihron on 12-12-2011, 13:19:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-04-2013 15:38)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 482, Topics: 39
Location: No where.

Reputation: -444.3
Votes: 24

 
Post Posted: 12-12-2011, 13:13:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nice bug report ... dar sunt deacord cu tine intr-o oarecare masura -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 12-12-2011, 13:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

polihron wrote:
Wowhead/WoW Freakz Link: -
Descrierea bugului / Bug description: dmg prea mare!
Dovada / Proof: Nu stiu cine a reparat druidul dar un lucru este sigur ori nu stie matematica ori nu a cautat sts bine! pentru ca nu mi se pare normal sa vine un druid sa dea 2 bucati si apoi din cauza bleedurilor sa-ti scade 100k in 15 secunde! avand in vedere ca am mage si aveam scuturile up si am 3k rez!
Daca nu ma credeti sa va faceti unu dintre voi druid cu 2 iteme pvp si apoi un caracter cu full pvp sa vedem daca va place sa va bata in asa hal!
Va rog frumos nu mai faceti clase op si pe altele sa le lasat sa dea dmg din wotlk


Daca pui problema asa , la anul o sa se repare bugul (asta daca exista)
Tresa vii tu cu dovezi , oricum mai mult ca sigur se inchide topicul , nu are nici o relevanta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twinblades
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-10-2012 03:26)
Joined: 07 Oct 2011
Posts: 357, Topics: 29
Location: Intre doua oua

Reputation: -3.4
Votes: 5

Post Posted: 12-12-2011, 13:21:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acuma o sa vina un GM o sa iti dea linkul : http://forum.wow-freakz.com/HOW-WHAT-TO-POST-BUG-REPORT-t36934.html si o sa inchida topicul -
Trebuie demonstrat si aduse dovezi daca chiar exista un bug

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
polihron
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-01-2012 15:42)
Joined: 31 May 2011
Posts: 61, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 3

 
Post Posted: 12-12-2011, 13:27:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bigblackjoey wrote:
polihron wrote:
Wowhead/WoW Freakz Link: -
Descrierea bugului / Bug description: dmg prea mare!
Dovada / Proof: Nu stiu cine a reparat druidul dar un lucru este sigur ori nu stie matematica ori nu a cautat sts bine! pentru ca nu mi se pare normal sa vine un druid sa dea 2 bucati si apoi din cauza bleedurilor sa-ti scade 100k in 15 secunde! avand in vedere ca am mage si aveam scuturile up si am 3k rez!
Daca nu ma credeti sa va faceti unu dintre voi druid cu 2 iteme pvp si apoi un caracter cu full pvp sa vedem daca va place sa va bata in asa hal!
Va rog frumos nu mai faceti clase op si pe altele sa le lasat sa dea dmg din wotlk


Daca pui problema asa , la anul o sa se repare bugul (asta daca exista)
Tresa vii tu cu dovezi , oricum mai mult ca sigur se inchide topicul , nu are nici o relevanta !

Imi spun si eu oful oricum nimeni nu ia masuri pentru ca a mai fost pusa problema dar au fost sterse posturile respective! si asa daca va uitati in top 2 vs 2 o sa vedeti teamuri numai cu druid feral! daca va uitati pe serv acum o sa vedeti ca in proportie de 40 % sunt numai druizi feral si statistica este in crestere! Daca ei isi doresc un serv numai de druizi feral eu nu pot face nimic ! doar am readus la lumina o problema mai veche! eu nu am terminat liceul cu profil mate info ca sa incep sa fac calcule de dmg crit etc!

Posturi unite automat, 12-12-2011, 13:27:17

Twinblades wrote:
Acuma o sa vina un GM o sa iti dea linkul : http://forum.wow-freakz.com/HOW-WHAT-TO-POST-BUG-REPORT-t36934.html si o sa inchida topicul -
Trebuie demonstrat si aduse dovezi daca chiar exista un bug

Va rog pe cei cu pc mai performante sa faca un filmulet cu un duel intre un druid feral si clasa voastra ! dar voi stati pe loc ca el sa va dea bledurile si atat apoi sa se distanteze sa se vada dmg mare pe care-l fac!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gyon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2012 21:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Bucharest

Reputation: 56.9
Votes: 2

 
Post Posted: 12-12-2011, 14:01:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai mage se plange de damage ? Sa fim seriosi.
Apoi un mage frost nici nu are ce discuta cu feralu', daca stii cat de cat cu mage-ul il cureti lejer.
Bleed-ul este prima si cea mai importanta sursa de dmg pt feral, dupa ce ca nu prea are aproape nici un fel de rezistenta vs casteri.. vrei sa nu aiba nici dmg ?


Filme, Muzica, Jocuri, Programe numai pe http://florintheking.blogspot.ro/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
polihron
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-01-2012 15:42)
Joined: 31 May 2011
Posts: 61, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 3

 
Post Posted: 12-12-2011, 14:07:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gyon wrote:
Tocmai mage se plange de damage ? Sa fim seriosi.
Apoi un mage frost nici nu are ce discuta cu feralu', daca stii cat de cat cu mage-ul il cureti lejer.
Bleed-ul este prima si cea mai importanta sursa de dmg pt feral, dupa ce ca nu prea are aproape nici un fel de rezistenta vs casteri.. vrei sa nu aiba nici dmg ?

Te rog frumos vezi ce posturi am mai pus eu! eu ma plang de shaman in mare parte ca da dmg de razi! magul il am de pe wotlk si fac decat cateva arene pe el! si asa magul are si el bube! mastery nu merge nici pe fire nici pe frost nici pe arcane si lista poat continua!

Posturi unite automat, 12-12-2011, 14:07:56

gyon wrote:
Tocmai mage se plange de damage ? Sa fim seriosi.
Apoi un mage frost nici nu are ce discuta cu feralu', daca stii cat de cat cu mage-ul il cureti lejer.
Bleed-ul este prima si cea mai importanta sursa de dmg pt feral, dupa ce ca nu prea are aproape nici un fel de rezistenta vs casteri.. vrei sa nu aiba nici dmg ?

a si uite cine sa apucat sa vb dk blood ! - la care ai nevoie de party ca sa-l bati! In orice caz sa nu schimbam subiectul! nu poti sa spui ca bleedul este corect sa-ti dea 30-40k la 3 secunde!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thunderstormm

[ddd]



Status: Offline
(since 21-04-2018 00:56)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 1107, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 68.1
Votes: 48

Post Posted: 12-12-2011, 15:48:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L2Report.
Casuta vocala - Burton

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bulanngiu

[Badass]



Status: Offline
(since 08-03-2018 16:37)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 113, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 138.5
Votes: 7

 
Post Posted: 12-12-2011, 16:03:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce bug report e asta ? "Da dmg prea mare".
Bug report=Numele la spell-ul/spell-urile care nu functioneza bine + dovada.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 12-12-2011, 16:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calculezi pentru fiecare spell ce nu merge + dovezi , si se va repara.

L2bug report.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 12-12-2011, 16:26:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

polihron wrote:
Wowhead/WoW Freakz Link: -
Descrierea bugului / Bug description: dmg prea mare!
Dovada / Proof: Nu stiu cine a reparat druidul dar un lucru este sigur ori nu stie matematica ori nu a cautat sts bine! pentru ca nu mi se pare normal sa vine un druid sa dea 2 bucati si apoi din cauza bleedurilor sa-ti scade 100k in 15 secunde! avand in vedere ca am mage si aveam scuturile up si am 3k rez!
Daca nu ma credeti sa va faceti unu dintre voi druid cu 2 iteme pvp si apoi un caracter cu full pvp sa vedem daca va place sa va bata in asa hal!
Va rog frumos nu mai faceti clase op si pe altele sa le lasat sa dea dmg din wotlk


daca stii tu asa multa matematica de ce nu faci tu calculele, sherlock?
ai noroc ca nu ai luat permanent.


Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 12 December 2011 14:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-05-2024, 11:01:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password