User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] Mangle DMG

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message796
idan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2018 09:59)
Joined: 30 May 2011
Posts: 48, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 85.4
Votes: 6

 
Post Posted: 12-01-2012, 01:08:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau sa ma pronunt daca este vre'un bug sau nu insa am observat cu stupoare ca DMG la mangle a scazut Considerabil. Mi se pare imposibil sa dau 8.2k si 15k crit pe un mob de lvl 78. Sa ajung sa dau in arena 4k dmg si 8k crit. Vreau sa stiu daca se incearca vreun fix ceva, daca este o problema intalnita de toata lumea sau daca este vreo problema de'a mea( insa ma indoiesc ). Toate numerele astea le'am dat cu 14500 atack power.

Sper sa nu apara lume care sa inceapa cu: "Da' de unde stiu eu ca tu nu ti'ai dat jos din itm la screenuri"

Credeti'ma nu este in interesul meu sa fac asa ceva....sa vad ca inainte dadeam 13-14k crit pe un player cu 3000 resil si acuma sa dau 8k crit ....e foarte frustrant. Nu cred ca unui warrior care inseamna burst pur i'ar conveni sa se trezeasca, ca in loc de criturile alea de 30k pe 2500 resil sa dea doar 15k crit...

Partea urata a fost la o faza in arena care m'a debusolat complet....am prins pe un player pe care dadusem numai 8k-9k crit dintr'o data 25k crit...Wooooooot!!!!????

Retin foarte bine ca n'am dat niciodata cu atack powerul asta si gearul meu un crit format din 4 cifre( vorbind de partea de pvp)

Un screen Pve doar cu un mob


Uploaded with ImageShack.us



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Faith

[Observer]



Status: Offline
(since 18-06-2023 13:22)
Joined: 09 Nov 2010
Posts: 750, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 751.4
Votes: 62

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-01-2012, 02:50:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si tot o sa mai scada, inca nu s-a bagat weapon dmg fix. Tot este prea mare dmg-ul chiar si asa; am si eu un druid feral mic de lvl 82 si la aproape 900 agi vreo 3300 atack power dau 4.2k non crit mangle si 8k+ crit; si Dr Damage zice ca ar trebui sa dau in jur de 2700 non crit si 5400-5500 crit.
Daca este nevoie pun si screenshots.

Nu cumpara abilitatea principala de damage de la warrior cu mangle de la feral care se foloseste doar pt debuful pt bleed mai mult sau pt cand targetul este cu fata la tine(rarele ocazii).
Feral dps=FF, mangle pt debuf, tiger's fury si berserk la CD, rake, rip la 5CP, savage roar, si se foloseste shred pt CP gen.

Cei care fol spamu de mangle sunt doar niste exploiteri care profita de bugurile jocului...asta nu inseamna ca au vreo treaba cu druidu feral.


Apropo de war...nici ala n-ar trebui sa dea atat pe bloodthirst. Pe vers asta warru nici macar nu se afla in top 5 dps si la noi pe sv e pe primele locuri -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 12-01-2012, 04:13:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta nu e bug report
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 12 January 2012 02:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-06-2024, 01:14:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password