User
Pass
2FA
 
 

Recrutari !
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message36807
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 20-01-2012, 00:21:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins !
Nu stii macar sa faci o aplicatie serioasa iar gearul tau e praf ! (lol 359 zise el -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiman0011

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2019 14:25)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 676, Topics: 45
Location: Iasi

Reputation: 175
Votes: 17

 
Post Posted: 20-01-2012, 14:40:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam doar Balance Druid si Shadow Priest.La restul claselor recrutarile s-au inchis!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tactix

[Account disabled]



Status: Offline
(since 03-04-2013 18:22)
Joined: 11 Oct 2011
Posts: 60, Topics: 11
Location: Timisoara

Reputation: 49
Votes: 5

   
Post Posted: 20-01-2012, 16:21:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Preda Marian

2. Varsta: 20 ani

3. Localitate: Tg-Jiu de moment facultate Timisoara

4. Clasa: anu 1 Facultate

5. Main Spec/OFF spec: Shadow ambele speck PvE si PvP

6. Link Freakz Armory **: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tactix

7. Screenshot cu Interfata(foloseste http://imageshack.us/): http://imageshack.us/photo/my-images/27/wowscrnshot012012155129.jpg/

8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta unor stats in fata altora, etc)(sa vedem daca esti noob :p ):specul ales de mine cred ca e unul foarte bun k rotactie nu cred ca tre sa explic la priest se pun doturile dupa Mind Blast, Mind Flay dupa cand e nevoie iar sa pui doturile

9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta?: aproximativ 4 luni

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: io joc de pe Cataclysm stiu scripturile de moment la toate raidurile , BoT, BwD, BH, la fiecare boss in parte

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): ELGG am iesit deoarece eram foarte drastic cu ceilaltzi adica ceream ceva si unii nu ascultau si toata vina la raiduri cadea pe mine

12. Detalii PC***.: Procesor Intel Core i7-26300QM, 2.00GHz, Placa video Nvidia GT540M CUDA 2 GB , 4 GB RAM , 500 GB HDD, Mouz RAzer DiamondBack 1800 DPI, Pad steelseries Fanatic, am 3 retele de internet in caz ca imi cade una sa revin foarte rapid la raid

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Vreau sa ma alatur acestei guilde pentru fan, pentru a creste in item lvl , pentru ca vad ca are o activitate buna , sa o ajut la raiduri in ce presupune dps..., si orice ar mai fi nevoie

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt student in primu an la 2-a facultati una de Informatica aplicata si una asistenti medicali generalisti am mai jucat multe jocuri RPG si MMORPG imi place sa vorbesc cam mult , sa ajut pe cei din jur sunt o persoana fixista daca imi propun ceva vreau sa si indeplinesc , punctual de gen , si serios in treburile foarte importante , in rest sunt o persoana mai comica , dupa parerea mea in timp veti vedea ce persoana sunt si sper sa va faceti o parere buna despre mine

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Nu mai am nimic de spus



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Benga000

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2018 15:03)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 115, Topics: 5
Location: United Kingdom

Reputation: 82.3
Votes: 4

 
Post Posted: 20-01-2012, 16:54:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat
La toate capitolele stai bine, experienta de wow nu e prea mare dar aici o sa intervenim noi -
Cheers!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iulyart

[Gospodar Consumator]



Status: Offline
(since 31-12-2021 22:30)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 1115, Topics: 92
Location: Romania

Reputation: 151.7
Votes: 25

   
Post Posted: 20-01-2012, 17:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Iulian

2. Varsta:
20

3. Localitate:
Deva

4. Numele caracterului:
Freaka

5. Clasa : Main Spec/OFF spec:
Undead Priest: Holy/ Discipline dar o sa-l fac Shadow

6. Item level pe ambele specuri (daca e cazul) :
363 Item Lvl

7. Link Freakz Armory *:
Freaka

8. Screenshot cu Interfata(foloseste http://imageshack.us/ sau http://tinypic.com/ ):


9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta?
Joc wow cam de pe bc si cu priestul tot cam asa cu multe pauze de joc . . .

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW :
Ar fi mult de povestit, nu vrea sa plictisesc pe nimeni dar am inceput pe TBC versiunea 1.2.1 atunci am invatat pentru prima data sa joc, era chiar fain full buffed sa ai in jur de 12k HP ca si tank. Am facut mai multe pauze de joc, m-am apucat iar de wow tot pe tbc pe un srv care am jucat destul demult. Care din pacate s-a desfintat plecase adminu la munca in spania. Pentru prima data am aflat ce inseamna un raid in joc pe TBC, faceam in fiecare sapt HYJAL, BT, SSC, TK inca mi-i dor de acele vremuri. Dupa am trecut pe wotlk

11. Ce progression ai in Cataclysm pe acest caracter ? (ex:Chimaeron 10 HC,Valiona 10 HC) :
Acest caracter e oarecum offchar, dar am pe el cam tot in-afar de valiona heroic.

12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Nu prea am fost in guilde... avand in vedere ca e un offchar.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre si ce asteptari ai de la noi ?
Inca astept Valiona 25heroic… si nu fac flame.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am fost student pana in decembrie cand am hotarat ca nu are rost sa mai continui. Deocamdata sunt somer, timpul liber de obicei il petrec in wow, la bere sau prin oras cu prietenii. Imi place foarte mult sa joc billiard si sunt pasionat de grafica.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Hmm let me guess, nothink I think or wait i think it is something...
Aceasta aplicatie e mai mult de forma, n-o faceam dar daca m-a rugat tantor… -


"The world has come to a point where nobody is an asshole. Because everyone is."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiman0011

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2019 14:25)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 676, Topics: 45
Location: Iasi

Reputation: 175
Votes: 17

 
Post Posted: 20-01-2012, 18:04:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted madafakar!Poti continua povestea ca si asa jumate stiu:)))))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalinn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2015 08:08)
Joined: 05 Sep 2010
Posts: 55, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 166.5
Votes: 3

Post Posted: 23-01-2012, 18:19:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin

2. Varsta: 17

3. Localitate: Wiena

4. Numele caracterului: Maninblack

5. Clasa : Main Spec/OFF spec: Main frost dps off blood

6. Item level pe ambele specuri (daca e cazul) : 360

7. Link Freakz Armory *: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maninblack

8. Screenshot cu Interfata(foloseste http://imageshack.us/ sau http://tinypic.com/ ): -

9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta? wow joc de vreo 4 ani mai mult am jucat pe retail dk joc de cand a aparut de pe wotlk inca mai joc si pe retail nuami pe freakz joc ca mie dor de romani si am si cativa preteni

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW : Cand am inceput sa joc wow nu prea stiam ce sutn alea raidurii - de pe la TBc am icneput sa joc cum se cade TBC il stiu tot cum stiu si WOTLK icc toate dificultatile RS toate dificultatile . Same si al TBC karazahn BT Sunwell PLateau The botanica Hyjal si mutle altele.

11. Ce progression ai in Cataclysm pe acest caracter ? (ex:Chimaeron 10 HC,Valiona 10 HC) : Bwd 10/25hc Bot 25n 10hc 10n tot hoo BH The stonecore

12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Exiled(Nu miau placut pentru ca nu erau de treaba nu se comportau frumos unii cu lati se injurat chesti de astea si in The Betrayers la fel)

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre si ce asteptari ai de la noi ? ( In primul rand vreau pve bun si am astept de la guilda voastra ca e in stare de orice)

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Liceul cls 11 in timpul liber imi palce sa lucrez pe la tata pe la serviceuri detine 15 serviceuri auto in wiena asat fac cand am chef. Hobby-ul meu este skateboardingul am participat la fff multe concursuri internationale la care intotdeauna am iesit printre primi 6.LOgic ca orice adolescent seerile mi le petrec in cluburi bine inteles dupa ce termin raidurile.In rest sunt o persoana buna va pot ajuta daca aveti probleme cu masina:)) cat de cat ce sa mai zic sper sa ma acceptati:).

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Poate mai incurc cateodata cuvintele din romana cu germana:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 24-01-2012, 00:08:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins !
Nu avem nevoie de dk dps si daca te-as primi nu as putea sa iti ofer decat un loc in raidurile de 25 nu si de 10 !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
castiel123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2014 20:34)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 168, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: -45.4
Votes: 5

Post Posted: 24-01-2012, 13:04:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Emanuel

2. Varsta: 20

3. Localitate: Sibiu

4. Numele caracterului: Unificator

5. Clasa : Main Spec/OFF spec: DPS/tank

6. Item level pe ambele specuri (daca e cazul) : 360 / 355

7. Link Freakz Armory *: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Unificator

8. Screenshot cu Interfata + dps dummy hc (buff + flask) si normal (doar buff) (foloseste http://imageshack.us/ sau http://tinypic.com/ ):


Uploaded with ImageShack.us

9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta?
WoW joc de 6 ani. 2 ani Official 4 privat wow ro si spidernet. Paladin si Warr tank / dps.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW :
Cum spuneam mai sus joc wow de 6 ani. Am facut raidurile de Woltk si Cataclysm.Pe official am ajuns sa fac de la naxx -icc sindragosa 25n apoi am renuntat datorita faptului ca starea financiara era mai slaba.

11. Ce progression ai in Cataclysm pe acest caracter ? (ex:Chimaeron 10 HC,Valiona 10 HC) :
Toti bosii in afara de Valiona.

12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Perverts: O guilda cu oameni calumea dar cand e vorba de profesionalism la raiduri dau dovata de lacomie si nesimtire.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre si ce asteptari ai de la noi ?
Deoarece vreau o guilda in care sa promovez si sa imi fac si prieteni.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev la Coolegiul Economic George Baritiu. Hooby-uri basketul si grafica de calculator.Timpul liber il petrec cu familia sau cu prietenii.

15. Alte mentiuni
Nu am nimic de adaugat. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alinho

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2021 22:07)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 297, Topics: 42
Location: United Kingdom

Reputation: 97.4
Votes: 11

Post Posted: 24-01-2012, 17:24:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nice crit -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 24-01-2012, 21:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins !
ne pare rau dar nu recrutam warriori momentan !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheJok

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 08:34)
Joined: 26 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: 65.8
Votes: 2

 
Post Posted: 26-01-2012, 07:13:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 21 ani
3. Locatie: Bucuresti
4. Numele Caracterului: Snugglebuneh
5. Clasa:Main Spec/Off Spec: Protection Paladin/Retribution
6. Item Level: 358/361
7. Link Freakz Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Snugglebuneh
8. Screenshot cu Interfata + dps dummy hc:

Uploaded with ImageShack.us
9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta?
Cam din 2005 asa.Am inceput pe oficial si apoi am continuat pe privat.Am tot facut switch intre warrior si paladin dar am mai multa experienta pe paladin, dar tot protection prefer, la fel ca si pe warrior.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW : Decand joc WoW, am reusit sa trec mai prin toate raidurile, inclusiv cele din Vanilla, dar pe la Lich King nu am mai reusit sa termin sia ceste raiduri, exemplu nu am ajuns niciodata cu raidul la consiliu si Arthas, in rest am facut tot.
11. Ce progression ai in Cataclysm pe acest caracter ?
Pe acest caracter am in bingo book BH 10n,HC si 25N, BWD 10n(Chimeraon),25n(Chimeraon),Bot 25n, 25 HC (Halfus), 10n, 25HC (Tentativa Valiona si Teralion), Stonecore Normal,Heroic, Halls of Origination, Heroic, Throne of Tides Normal, Heroic.
12. Foste Guilde: Mortis si Perverts.
Nu imi prea place sa comentez asa ca nu voi comenta caci am raiduit impreuna si am capatat experienta de Cataclysm.
13. De ce nu?Sunt freelancer, nu am decat de castigat, experienta si parteneri de wow, nu provoc altercatii, imi palce PVE-ul si vad ca aveti un progres impresionant.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: Sunt un tip optimist si care mereu cauta partea pozitiva, dand de-o parte chestiile naspa.Imi place sa desenez mult si sa pictez, dar mai nou m-am dus de partea intunecata a graficii digitale sa creez concept art-uri pentru jocuri -.Sunt student la Universitatea de arte dar asta nu inseamna ca sunt artist, astia m-au desfiintat ca sunt la Istoria Artei.Pe langa facultate mai am si 2 part-time jobs la doua firmulite de jocuri pentru platforme mobile.Eu sunt din Brasov si in anul asta jumate decand sunt in Bucuresti nu prea am cunoscut multa lume inafara de prietena mea asa ca nu sunt foarte outgoing, dar sunt ok asa si nici nu refunz daca e sa bem ceva -...acum depinde si ce bem ca sunt pretentios.Cam atat ca deja e prea mult -.
15. Alte mentiuni: Geci!?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 26-01-2012, 15:47:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins




Last edited by Negrunegru01 on 31-01-2012, 18:50:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreixx2xd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2012 12:39)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 29-01-2012, 14:15:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andy

2. Varsta:19ani

3. Localitate:Constanta

4. Numele caracterului:Bloodargeron

5. Clasa : Main Spec/OFF spec:Clasa:Warrior:Main spec Fury/OFF spec tank(dar am ilvl slab pe tank)

6. Item level pe ambele specuri (daca e cazul) :pe Fury 360ilvl/pe tank 300ilvl

7. Link Freakz Armory *:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bloodargeron

8. Screenshot cu Interfata(foloseste http://imageshack.us/ sau http://tinypic.com/ ):http://tinypic.com/view.php?pic=96xfgk&s=5


9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta?(Joc wow de 4ani/pe clasa curenta de 7ani)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW Surprise,pai ce sa va mai spun...In raiduri merge bine sunt bun in raiduri (adica prin bun=stiu scripturile)

11. Ce progression ai in Cataclysm pe acest caracter ? (ex:Chimaeron 10 HC,Valiona 10 HC) :(Halfus 25N/HC,in rest stiu scripturile dar nu m-am dus in raiduri)

12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):am fost in Mortis/ETERNAL/the broken Hearth(dar nu faceau nici un raid si daca faceau(1 la o luna)erau leaveri in raid

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre si ce asteptari ai de la noi ?Sunteti o guilda foarte buna(Best Guild Forever)=astept de la voi amabiliate si respect(nu mie dar in fine sa nu adresati cuvinte obscene sau ceva de genul)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Da muncesc.Hobiuri nu prea am dar na....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Benga000

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2018 15:03)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 115, Topics: 5
Location: United Kingdom

Reputation: 82.3
Votes: 4

 
Post Posted: 29-01-2012, 22:38:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    


The time now is 12-05-2024, 02:59:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x