User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message71647
Flexknight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2012 21:55)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 17, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 81.4
Votes: 2

 
Post Posted: 30-01-2012, 23:39:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Flexmage
Clasa:mage
Talente:fire
Profesii:enchanting si tailoring
Played time(comanda ingame /played):
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flexmage

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? Am 21 de ani.
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Fara experienta.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? In Wotlk lich king down 25h, 10n,25n.
Mai ai si alte chare de 85? Am un dk la alianta,dar nu joc cu el.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am fost in ENS pana sa bage cataclysmul(Flexknight). M-am lasat de joc pentru o perioada.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu,nu mai am. Doar vechii colegi din ENS.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa ma relaxez,distrez si de asemenea sa am cu cine si in ENS,in wotlk,mi s-a aratat ca am cu cine si intentionez sa arat si guildei ca are cu cine se distra,relaxa etc.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) - E stabil internetul cand sunt acasa. Cand sunt plecat la Bucuresti acolo mai pica in unele zile. 1-3 ori pe luna (sunt anumite zile)

Ca incheiere as vrea sa adaug faptul ca sunt constient de faptul ca nu sunteti in cautare de mage. Nu am pretentia sa vin la raiduri,nu am pretentii la nimic. Vreau sa fiu doar o rezerva pentru ca vreau sa revin inapoi in guilda in care m-am simtit bine.
Multa bafta!
Cornel.



Last edited by Flexknight on 31-01-2012, 02:02:57; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Albush

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2013 13:27)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 31-01-2012, 00:09:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---
Numele Char-ului: Galbenus
Clasa:Warrior
Talente: Fury
Profesii:Mining/BS
Played time(comanda ingame /played): 22days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Galbenus

---Informatii despre tine---
Cati ani ai? 23
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? : Chimaeron,Valiona,Halfus,Argaloth,Maloriak
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? : Am jucat cateva luni
Mai ai si alte chare de 85? : Da , 1 dk si 1 hunter
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? : ELGG - probleme cu gm-ul
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? : Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? : Foarte mult PVE
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )- RDS/RCS 100mb/s.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 31-01-2012, 02:04:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flexmage - accepted
galbenus - accepted, gearul arata bine, sa vedem ce poti, dai /w unui offiter in-game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
3lfangor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 19:22)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 2

 
Post Posted: 02-02-2012, 00:27:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:Tsurara
Clasa:Rogue
Talente:Combat
Profesii:Herbalism/Inscription
Played time(comanda ingame /played): - Total Time : 10 days, 20 hours, ; This Level - 1 day .
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tsurara

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? : 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? : BH , BWD - Chimaeron , Maloriak - Script Stiut , BoT - Scripturi stiute
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanila - Molten Core, Ahn'Qiraj , TBC - SWP , BT , TK , ZA , Serpentshrine, Gruul , Hellfire .
Mai ai si alte chare de 85 : Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? : Keepers of Something , Inactivitate - cel mult 8-10 persoane on chiar si la raiduri anuntate.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Distractia si placerea ....prin creerea unor noi prieteni , alaturi de care sa ma bucur de acest joc ...fara "suferinte" inutile
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) - Destul de stabil , daca nu se intrerupe curentul nu am probleme in general . Restul sunt doar probleme minore ce trec cam intr'un minute.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharpShooterPRO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2013 15:34)
Joined: 14 May 2011
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 49.5
Votes: 3

 
Post Posted: 04-02-2012, 16:30:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-02-2012, 23:18:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Meow

Clasa: Paladin

Talente: retri. pve / retri. pvp

Profesii: jwc/eng. + cooking, fishing si first aid. -- all full --

Played time(comanda ingame /played): 14 day's

Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Meow nu mi se vede chestul si manusile.

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17

Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Nu am avut pana acuma pe catalysm o guilda cu care sa fac hc-uri si raiduri.. - tot ce am prins a fost cu globalul.. dupa 1 boss se lasa cu ninja si over.Ma descurc.. stiu scripturile.. stiu ce trebuie sa fac.Am facut halfus pe toate dificultatile si chimaeron pe 10n/hc si 25n , valion doar pe 25n.

Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Pe vanilla nu am jucat, in TBC doar o luna(am pris perioada cand se punea wolk).. si in wolk cam tot.. in afara de lk 25hc..

Mai ai si alte chare de 85? Nu..

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Pai.. pe cataclysm, am fost in Kickass (doar pentru lvl, de aceea am iesit si pentru ca nu era guilda pve..) si am mai fost in Realness pe wolk, nu pot spune ca am iesit.. am stat in Realness pana a fost desfiintata... motivul se stie.. dupa au incercat sa faca o guilda asemanatoare, dar nu a iesit nimic bun.

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu cred.. poate.. nu sunt sigur.

Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Performanta, realizari si obiective indeplinite cu succes in ceea ce priveste pve-ul. Sa ma distrez cu guilda..

Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS : Intrenet-ul este local, merge destul de bine.. daca nu pot reveni candva sun pe cineva.



Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 04-02-2012, 23:27:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tsurara - Rejected
Meow - Sa zicem accepted, cauta-ma ingame cand ma vezi sa vorbim , /w Burton.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 05-02-2012, 13:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Kdoi

Clasa: Warrior

Talente: fury / prot nam un spec propriu zis,stau in functie de ce este nevoie la raid tank sau dps

Profesii: blacksmithing/jewelcrafting

Played time(comanda ingame /played): 23 days

Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE): http://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=Kdoi&&searchType=all

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19

Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Halfus,Valiona and Theralion,Chimareon,Maloriak cam tot ce se putea face

Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TbC si WOTLK,am avut progres full inclusiv lk 25 hc aici pe server cat si pe Eternal Wow

Mai ai si alte chare de 85? Da,mai am inca 2

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? pe WOTLK am fost in mai multe guilde,All Stars,am parasit guilda pentru ca sa desfintat,Mad Dogs tot pe WOTLK,aclasi lucru sa intamplat si acolo,iar apoi Specii

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu cred,desi sunt o persoana sociabila,in plus nu cunosc chiar tot rosterul guildei

Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Progres pve si socializare,in rest just looking for friends

Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS : conexiune stabila,nam avut niciodata probleme cu internetul.

Alte mentiuni:Sunt player Pve all long,numi place sami pierd timpul,caut guilda serioasa,motivul pt care am aplicat aici,stiu ce poate sa faca ENS inca de pe WOTLK



MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 05-02-2012, 14:13:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rejected , ai postat la toate ghildele de pe genesis.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 05-02-2012, 14:18:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doar la cele serioase, - ,nu aveam de unde sa fiu sigur ca sunt acceptat de asta am postat la mai multe


MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
poro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2018 18:30)
Joined: 14 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 1
Location: Ireland

Reputation: 47.3
Votes: 4

 
Post Posted: 05-02-2012, 18:08:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puteti completa urmatorul model de cerere de inscriere:

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: porro
Clasa: shaman
Talente: enhancement
Profesii: engi/mining
Played time(comanda ingame /played): 8d dar am avut celalant shamy tot porro si lam mutat pe celalant realm pe ala am 47d
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 27
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? stiu toate scripts
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? pe woltk am fost in mad dogs second gm si am cam organizat raiduri pe tbc am jucat alt srv la fel si acolo cunosc bine
Mai ai si alte chare de 85? da cam cate 1 din fiecare clasa
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? hkp nu pot fi activ la toate raids am familie copil
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? da baracuss help
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? sincer sa fiu imi place ca am cu ce imi ocupa timpul
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) rds 100mb/ckicknet 50mb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 05-02-2012, 19:07:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Greu era sa pui link la armory , nu ? Meh , am cautat singur.Imi place ceea ce vad , accepted daca imi confirma si Help.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Epical

[WoW Maniac]



Status: Offline
(since 27-03-2012 08:34)
Joined: 20 Apr 2011
Posts: 36, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 62.4
Votes: 2

 
Post Posted: 05-02-2012, 19:10:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Mariusghe
Clasa: Hunter
Talente: Markmanship
Profesii: - (deocamdata)
Played time(comanda ingame /played): 9d dar dar pe Epical am peste 30 de zile -
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Mariusghe

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 14 -
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? stiu toate scripturile
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Pe WOTLK am fost in The Life is Pve si am facut lk 25hc de 3 ori si pe celalte dificultatie de mai multe ori cu Epical
Mai ai si alte chare de 85? Nu, prefer sa imi duc un caracter la gear bun mai inainte si apoi sa ma apuc si de altele
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Mortis (unii erau prea "jjmekery"
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Rucs(nu am mai vb demult cu ea pt ca am facut o pauza de wow)
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Ceea ce am facut si pe WOTLK sa dau jos tot ce se poate si de asemenea sunt un Achievement Hunter -
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) rds 100mb

Prin cu DPS ( mi-a zis Trish sa pun) http://imageshack.us/f/832/wowscrnshot020512184722.jpg/
Tin sa precizez ca in ciuda varstei NU AM ORA DE CULCARE cum stiu ca multi dintre voi astia mari si tari credeti -
De asemenea precizez ca acesta este main charul meu... Epical mi-a fost furat cu tot cu mail -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 05-02-2012, 21:31:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Profesii: -


`nuff said.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Epical

[WoW Maniac]



Status: Offline
(since 27-03-2012 08:34)
Joined: 20 Apr 2011
Posts: 36, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 62.4
Votes: 2

 
Post Posted: 05-02-2012, 22:06:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Profesii o sa imi fac cand o sa ma gearez mai bine - Sau cand o sa o duc mai bine cu goldu -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 21-05-2024, 09:03:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x