User
Pass
2FA
 
 

Warlock 3v3 opinii
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message4244
dodyionut
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-02-2012 13:14)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 120, Topics: 34
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: -108.2
Votes: 7

 
Post Posted: 30-01-2012, 18:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost combou asta...cel putin eu am facut pe evo 2k cand era lk..mai mult era imposibil ptr ca nu erau playeri, dar mergea super bine. O sa mai incerc cu rshamy dak o sa fie shay liber, cu altu nu are rost.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-01-2012, 20:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adica ce vrei sa spui ca nu stiu a juca shaman? ma faci grasa? vaca proasta? grasa proasa, autista, vaca grasa autista. VACO!!!

Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dodyionut
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-02-2012 13:14)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 120, Topics: 34
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: -108.2
Votes: 7

 
Post Posted: 30-01-2012, 20:34:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tari robotzii nai ce zice:))
Si eu unul nici stiu cine esti pe shamyu tau:)) Si judecand dupa rate shay a mai ramas sincer. Si dak nu iei din best clas pe cat posibil, nu faci nimic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trickz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2012 15:17)
Joined: 08 Jan 2011
Posts: 461, Topics: 15
Location: Dubai

Reputation: -189.8
Votes: 20

   
Post Posted: 01-02-2012, 18:41:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ar mai juca aici tony sau bratone..


[url=http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tricksz]
[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 01-02-2012, 19:22:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trickz wrote:
de ar mai juca aici tony sau bratone..


da, de ar mai juca aici tonypedala, cel care avea 100-120 scor pe atr.
shay, scary teh 1337est. mai era unu: natureforce sau ceva-n genu, juca ok;

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 01-02-2012, 19:31:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MLS cred ca merge , deoarece a reparat hasteu la affly -


Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blade13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2012 22:42)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 34, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 77
Votes: 2

 
Post Posted: 03-02-2012, 20:14:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-rdruid/mag/lock ar trebuii sa bata lejer junglecleave (hunter/feral)
-WLD in continuare f bun chiar si cu rshamy(posibil chiar mai puternic combo)
-RLS wtf? so easy to play, bati orice daca ai exp mai putin majoritatea teamurilor triple dps care la noi pe freakz nu sunt lol.
-warlockul este una din cele mai puternice clase la pvp alaturi de priest,mage,rogue,feral. Retail rankings dovedesc asta si nu numai.
Si cum poti spune NU VA FACETI WARLOCK IN PATCH ASTA... wtf? omule ai 2500 rating si te'am vaz cum joci stau cu tine si cu kigy 3-4 minute in arena, tu joci la sucubbus si ai pe autocast charmul vs mine (rdruid) care nu ma prins niciodata, fear nu ai castat niciodata la fel si druidul cyclone/bash.Tactica voastra e dai pana moare nimik altceva (cc)noi fiind undergeared jucand fail comp (rdruid/hunter).
La 3v3 lockul are un rol ff important in team, dar tu probabil joci destruction cu succubus si te intrebi de ce pierzi si apropo de "Si daca nu iau oamenii cei mai buni din clasele respective nu rezolv nimic" (I NEED CARRY LOLOL) te'ai gandit macar pt o secunda ca tu iti tragi partenerii in jos ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 03-02-2012, 20:34:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blade13 wrote:
-rdruid/mag/lock ar trebuii sa bata lejer junglecleave (hunter/feral)
-WLD in continuare f bun chiar si cu rshamy(posibil chiar mai puternic combo)
-RLS wtf? so easy to play, bati orice daca ai exp mai putin majoritatea teamurilor triple dps care la noi pe freakz nu sunt lol.
-warlockul este una din cele mai puternice clase la pvp alaturi de priest,mage,rogue,feral. Retail rankings dovedesc asta si nu numai.
Si cum poti spune NU VA FACETI WARLOCK IN PATCH ASTA... wtf? omule ai 2500 rating si te'am vaz cum joci stau cu tine si cu kigy 3-4 minute in arena, tu joci la sucubbus si ai pe autocast charmul vs mine (rdruid) care nu ma prins niciodata, fear nu ai castat niciodata la fel si druidul cyclone/bash.Tactica voastra e dai pana moare nimik altceva (cc)noi fiind undergeared jucand fail comp (rdruid/hunter).
La 3v3 lockul are un rol ff important in team, dar tu probabil joci destruction cu succubus si te intrebi de ce pierzi si apropo de "Si daca nu iau oamenii cei mai buni din clasele respective nu rezolv nimic" (I NEED CARRY LOLOL) te'ai gandit macar pt o secunda ca tu iti tragi partenerii in jos ?


lock nu vezi la 3v3 si in general la orice bracket, zice lumea ca le e buguit resilu la pet si moare instant+shadowbite nu merge, da wld merge, lumea 3v3 in general putin face mai ales in ultimele 2 saptamani, da multi au facut ratings la arene dar care nu li se atribuie, ma rog unbalanced patch+bugs+lags+low server skill cap+no arena frames etc.

@mupy, joaca si tu rls ca e bun combo si e viabil pentru top si nu, nu e nevoie sa ai best players africa sa faci top, cu un rogue medium faci lejer 2k+ .


drthbe5rt6jertjerthergvtbbreterr55byrtbyrt
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blade13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2012 22:42)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 34, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 77
Votes: 2

 
Post Posted: 03-02-2012, 20:48:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai degraba medium shaman si scrub rogue
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dodyionut
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-02-2012 13:14)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 120, Topics: 34
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: -108.2
Votes: 7

 
Post Posted: 04-02-2012, 13:49:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te inseli grav blade. In primul rand eu ca warlock nu prea am dmg deloc, stau numai la cc. Daca nu ai prins un seduce sau un cyclone asta nu inseamna ca trebe sa critici. Eu in arena pe cc ma bazez in teamu asta , pentru ca stiu cum este locku. Nu dau dmg, pic f rpd. Daca aveam combo fury&hunter, atunci puteai sa zici ca stam numai la dmg. Incearca sa vezi mai multe chestii in arena urmatoare.
Si da, credema lockul este f de *****. Nu ai idee cat ma chinui la fiecare arena.Nu sunt un mag sa am slow la greu , sau deepfreze unu dupa altu, sau sa fac si spam ice lance. Degeaba spui ca am 2500 vai lejer, cineva tot trebuia sa ajunga cu lock la rate asta. Si fara un partener bun nu am sanse sa fac cine stie ce cu locku. Si daca tu crezi ca am seduce-ul pe autocast te inseli. Am 2500 rate nu 1800 totusi. Incearca sa-l critici pe infa sau pe altii care sunt carati, nu pe mine.
Si ca sa stii si tu, fearu imparte dr cu seduce-ul. Dau degeaba pe focus fearu. Dau numai pe target cand are probleme kigy, nu sunt un spammer ca alti. Cand am nevoie dau fear.
Si legat de 3s nu joc destro neaparat, depinde cu ce combo fac. Vad ca ai cam multe de zis impotriva mea. Abia mai vazut in 2-3 arene si zici prea multe despre mine. Daca pur si simplu vrei sa demonstrezi ca sunt slab, iati un combo "bun" si dai join la arene.

@turbokill: Pe lk eu unu am facut 2k pe evolution cu rls. Si cred ca am caut cat puteam , ca mai mult pe realm ala nu aveai cum. Acum nush ce sa zic de combo, deoarece sunt multe teamuri cu 2 dispelleri. Eu o sa incerc daca gasesc playeri buni.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blade13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2012 22:42)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 34, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 77
Votes: 2

 
Post Posted: 04-02-2012, 22:16:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Eu in arena pe cc ma bazez in teamu asta" - cool story
"Si ca sa stii si tu, fearu imparte dr cu seduce-ul" - citeste ce am scris mai sus nu mi'ai prins niciun seduce.
"Dau numai pe target cand are probleme kigy, nu sunt un spammer ca alti" - deci tu esti bun deoarece nu spamezi un spell spamabil. Interesant. Ce prostii sunt top rated locks (nu de aici) ca fac chain fear de 12 sec la fiecare dr.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dodyionut
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-02-2012 13:14)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 120, Topics: 34
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: -108.2
Votes: 7

 
Post Posted: 04-02-2012, 23:27:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blade13 wrote:
"Eu in arena pe cc ma bazez in teamu asta" - cool story
"Si ca sa stii si tu, fearu imparte dr cu seduce-ul" - citeste ce am scris mai sus nu mi'ai prins niciun seduce.
"Dau numai pe target cand are probleme kigy, nu sunt un spammer ca alti" - deci tu esti bun deoarece nu spamezi un spell spamabil. Interesant. Ce prostii sunt top rated locks (nu de aici) ca fac chain fear de 12 sec la fiecare dr.


Amice, postezi degeaba aici. Nu va stiu numele dar stiu ca am picat numai cu un team rdruid hunter. Daca sunteti voi, atunci te inseli ca nu ti-am prins niciun seduce... din cate stiu ti-am dat full. Nu ma intereseaza ce zici tu pana la urma ca nu ma faci sa ma simt prost sau ce incerci tu sa faci. Ideea e ca nu dau 2 bani pe tine. Te-am batut , te-am batut. Nu trebe sa iti demonstrez tie ce stiu si ce nu. Nu am zis ca sunt bun deoarece nu spamez un spell "spamabil". Nu am zis nici macar ca sunt bun. Ai adus vorba de fear... ca nu il folosesc... si ti-am zis ca il folosesc. Dar hater cum esti tu, incerci sa intorci situatia impotriva mea. Poti sa iti iei ce partener vrei tu, in ce combo vrei tu, ca tot nu faci nimic. Am batut playeri din top, druizi adevarati, nu randomi ca tn. Cand o sa ma bati atunci sa mai comentezi despre mine, pana atunci lasa topicul sa decurga normal. L-am facut sa primesc raspunsuri nu sa vina toti haterii pe care i-am batut sa comenteze.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 05-02-2012, 01:47:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dodyionut wrote:
In primul rand eu ca warlock nu prea am dmg deloc, stau numai la cc.

La 3v3, scoti dmg-ul din multidotting + ca ai cel mai bun dispel protection (UA), la care se mai adauga cel mai bun CC spamabil, si sa nu mai spun cat de greu de ucis e un lock cu demon armor si un rshaman in spate.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dodyionut
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-02-2012 13:14)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 120, Topics: 34
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: -108.2
Votes: 7

 
Post Posted: 05-02-2012, 03:38:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu la faza aia ma refeream la 2s ca a inceput randomu ala sa comenteze. Cel mai bun dispel protection? Sa nu uitam ca e buguit si da dmg la dispeller nu la taregetu de pe care e dispelat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FrozenHeart

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2012 11:54)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 30, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

 
Post Posted: 05-02-2012, 09:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 warr si o popa sau feral / popa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 31-05-2024, 03:13:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password