User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message94366
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 03-02-2012, 10:11:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w bijouxx ciupinel surface ACCEPTED !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GrasuX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2012 10:59)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 04-02-2012, 13:34:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?: In fiecare zi joc cel putin 5-6 ore in rest la antrenament.
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Survival/Mmr
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Grasux in fine, nu e updatat pt cata...
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pentru ca scoate cel mai mare dps.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Agility,hit,haste,crit... sp,blackarow,cobra,explosive,arcane,cobra
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Joc doar de pe Lk(9/12),in rest tot.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Unstoppable in rest nu imi mai amintesc, pentru ca am tinut o pauza si acuma m-am reapucat.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastr?: Pentru ca aud ca se fac multe raiduri activitate mare, si pentru evolutiile sale.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 04-02-2012, 16:43:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
simionescu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2012 04:49)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 05-02-2012, 23:06:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Intre 5-8 ore(4 ore dimineata 7-11 si 4 ore seara 7-11)

2. Clasa: Druid

3. Main Spec/OFF spec:Feral

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Aluny

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca l-am jucat si pe WOTLK, pentru ca imi plac melee classes. Imi place ca pot da over-time damage.

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai stats dupa cum le folosesc eu: Agy>Mastery>8%Hit>Crit>Haste.Rotatia pe care o folosesc Mangle,Rake,Mangle/Shred(depinde de situatie),Rip,apoi fac iarasi 5 combo points si dau Savage Roar, astea le tin mereu on.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat tot WOTLK unde am facut numai PVP pana sa bagat ICC dupa care am facut ICC pana la LK, iar acum pe Cataclysm am facut cam totul inafara de maloriak si valiona, unde stiu scripturile numai ca nu fac parte dintro guilda unde sa se incerce bossi.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am facut parte din guilda voastra pe WOTLK, in cata am facut parte din Kissmydarnassus a fost o cearta si sa destramat si sa format o alta guilda Boones of Death unde sunt acum, doresc sa plec deoarece raidurile nu sunt fixate pe zile se face oricand orice.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece am 2 prieteni in guilda voastra si miau povestit cum este, mia placut cemiau zis si vreau sa ma alatur voua.

Respect,
Aluny

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 06-02-2012, 05:22:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa'ti vad si eu gearu tau d feral pve - /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stefgalactic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2020 17:44)
Joined: 06 Feb 2012
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 06-02-2012, 20:01:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.dimineata pana la 11 si seara de la 7 la 11-12
2.shaman enhancement
3.main enhancement pve/off resto pvp
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Thunderfurya
5.scoate dps mare si imi place pentru ca e melle
6.pentru maximizare dps nu am o rotatie fixa ,mai mult o prioritate lava lash>stormstrike>lighting bolt(instant) >earth sock + toteme mereu
stats: hit cap pentru spell(17% spell hit) agility>mastery>crit>haste
7.am inceput sa joc wow pe TBC unde am jucat ca rogue apoi pe wotlk am jucat la inceput druid apoi cand am intrat pe freakz am avut DK dar mam plictisit de el pentru ca e doar pentru pvp si e full vicios.Shamanul il am de 3-4 luni si imi place foarte mult ,imi plac toate specurile si vreau sa le incerc pe toate
8.singura guilda serioasa in care am fost este KissMyDarnAssus dar nu imi placea pentru ca raidurile incep prea tarziu si se termina foarte tarziu pe la ora 1 noaptea si eu nu pot sa stau atat (pe la 11:30-12 ies si pierd raidurile )
9. vreau sa ma alatur guildei pentru ca am trei prieteni in ea si miau spus ca playeri sunt de treaba si guilda este serioasa

Multumesc,Thunderfurya

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 06-02-2012, 21:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w bijouxx ciupinel surface ACCEPTED !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trancez0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2012 18:52)
Joined: 13 Aug 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2012, 15:09:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 cam 3-4 ore pe zi in special seara
2 rogue
3 Assasination PVE \ Subtelty PVP
4 http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Asot
5 Am ales sa joc assasination pentru ca timp de un an de zile in Woltk am jucat pve assasination , si desi stiu ca s-au schimbat lucrurile, cred ca esentialele raman aceleasi.
6 In general rotatia de pe assasination este : Din stealth se incepe cu garrote , Slice and Dice, Mutilate pina la 5 CP , Cold blood evenom, repetat pina la 35% dupa care se foloseste backstab. Intre timp mai folosesc si abilitati de aggro reduce, ( daca e nevoie ) . Poisons pe MH :instant OH : deadly. Slow dagger in mh, fast dagger oh.
7 Am inceput sa joc din Burning Crusade, mai mult pe servere private, desi am avut o mica incursiune si pe blizz. Am jucat timp de 2 ani BC. Cea mai buna experienta pve insa am acumulato in Woltk, chiar cu rogueul. Am facut tot pina la Lich King. Woltk am jucat timp de 1 an. Instanta mea preferata este naxx pentru ca acolo miam pierdut nenumarate seri ( nu radeti ! )
8 Abia mam apucat sa joc pe acest server, si cu aceasta ocazie mentionez ca e prima experienta Cataclysm pt mine, iar guilda asta mi-a fost recomandata de Elrith.
9 Pentru ca mai am 2 prieteni acolo : Elrith si Zephyruth care miau zis ca faceti raiduri daily si imi doresc si eu sa vad cum sunt raidurile din Cataclysm.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 10-02-2012, 16:10:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w bijouxx ciupinel surface




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 10-02-2012, 16:37:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol ala e gearu tau? -

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Silviu.X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2013 19:59)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 297, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 20.7
Votes: 4

 
Post Posted: 10-02-2012, 22:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Intre zilele luni-joi cam 2 3 ore iar vineri-duminica Non-stop!
2. Clasa:
Priest
3. Main Spec/OFF spec:
Holy 362 ilvl
Disci 362 ilvl
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Moreea --- Spec pvp!
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Nu prea sunt priceput cu dps-ul pe priest si imi place foarte mult sa stau heal la raiduri!
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
http://www.wowhead.com/talent#bchZfurrMkrkczoh Talentele mele.
Staturile cele mai importante sunt intellect, spirit, haste, crit si mastery.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow si am jcuat pe versiunea de TBC timp de cateva saptamani/luni dupa care ca a aparut Lich king am jucat numai pe Freakz unde acum joc si Cataclysm. In Wotlk am facut toti bossi mai putin Lich King. in cata am facut tot cu exceptia Valiona 10/25 Hc si Maloriak.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Old Gang- eu consider ca nu mai au nevoie de mine.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Din Wotlk mi-am dorit la voi si sper daca voi fi primit va pot ajuta cu ceva si invers.


_____________________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 10-02-2012, 22:54:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w ciupinel bijouxx surface ! ACCEPTED !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fixation33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 20:47)
Joined: 08 May 2011
Posts: 433, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 133.6
Votes: 10

Post Posted: 14-02-2012, 19:34:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
2. Clasa:
3. Main Spec/OFF spec:
4. Link Armory*:
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?


1:Pai dupa ora 7-8 pana la ora 23 max 24 si in cursul zilei putin
2:Death Knight
3:Frost
4: Fireworrks
5:Pentru dps si unholy e bugged momentan. Si stiu sa joc foarte bine frost.
6:Este foarte usor pe dk frost, adica pentru mine ca statsi dupa ce ai facut hit si expertise este mastery si strength. Rotatia estie foarte usoara outbreak sau dots si frost strike ptr rune si obliterate la cd. la rime dau howling blast. <== este o descriere foarte pe scurt.
7: Din wotlk pana acuma am facut tot. Ba pe diferite chare, pe evolution , am un char care a fost main-ul meu pana ce sa bagat cata, am the kingslayer pe el.
8:Divide&Conquer, Pvp Addicted, Madness.
9: Pentru ca sunteti seriosi si stiti ce este aia PVE.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 14-02-2012, 23:54:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca reusesti sa schimbi umerii si backu : /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clautase

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2012 18:25)
Joined: 27 Sep 2010
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

Post Posted: 16-02-2012, 20:00:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

3-4 ore pe zi depinde de ziua respectiva a saptamanii
Rogue
Main :Subtlety pvp 8-0-23/off assassination pve
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Carnagium
Subtlety este cel mai bun pvp spec..mult cc..evade..iar assasintion scoate cel mai bun dps in pve
Specul assasination pve: Din stealth se incepe cu garrote , Slice and Dice, Mutilate pina la 5 CP , Cold blood evenom, repetat pina la 35% dupa care se foloseste backstab. Intre timp mai folosesc si abilitati de aggro reduce, ( daca e nevoie ) . Poisons pe MH :instant OH : deadly. Slow dagger in mh, fast dagger oh. (importanta stats agililty>hit rating>crit>mastery>haste)
Am inceput sa joc wow pe un server privat de tbc 2.4.3 chiar pe rogue..best achiev lady vash.., wotlk freakz icc best achiev sindragosa icc 25hc aici am linkul la roguel de la horde:P http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Highhuy
Chiar nu mai stiu cum se numea guilda de la horde pe care am jucat..cand am reintrat pe server..nu aveam guilda pe rogue(h)
Sunt doritor de pve, am inteles ca voi sunteti buni la asa ceva si as vrea sa fac parte din echipa voastra

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 28-09-2024, 17:34:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password