User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72245
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 12-02-2012, 12:55:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Meh , desi ai interfata aia de avion , si nu stiu ce poti sa intelegi din ea, am auzit chestii in regula despre tine. Accepted, sa vedem ce stii.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dorutz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2018 21:49)
Joined: 26 Feb 2011
Posts: 51, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 65.3
Votes: 5

 
Post Posted: 12-02-2012, 22:32:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Dizix
Clasa si rasa: La momentul actual sunt human warrior. Daca voi fi acceptat rasa va fi orc.
Talente: fury
Profesii: blacksmithing si engineering
Played time(comanda ingame /played): 23 days 11 hours
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dizix se poate sa se vada gearu de tank.

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 16
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc. Am facut urmatoarele raiduri: BH 10/25 BoT 10/25/n/hc(ambii bossi) BwD 10/25n/hc(maloriak doar pe normal)
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? vanilla, tbc nu am jucat. pe wotlk am facut tot in afara de lk
Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xsicsel
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo. Pe wotlk am fost doar in guilda addicted de unde am luat kick pentru inactivitate.(pauza de wow), iar pe cataclysm Opus Dei de unde doresc sa ies din cauza lipsei de organizare si a numarului de copii care sunt acolo
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? ---
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu este sa reusesc sa fac absolut toti bossi care vor fi implementati si doresc sa il realizez prin gasirea unei guilde foarte buna si unita cu care sa pot face raiduri.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Rds 100mb fibra optica foarte stabil.
Stiti ce este sistemul DKP ? da
Teamspeak si/sau microfon ? Am si teamspeak si microfon
Screenshot cu interfata :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 13-02-2012, 14:43:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krystyz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2012 09:19)
Joined: 26 Dec 2010
Posts: 53, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 57.8
Votes: 6

 
Post Posted: 13-02-2012, 19:31:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Krystyzx
Clasa si rasa: Tauren/Warrior
Talente: main-spec:fury / off-spec nu am momentan
Profesii: JC&Tailoring
Played time(comanda ingame /played): 117 day's
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory. : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krystyzx dar nu cred ca sa resetat din pacate -

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc. : am facut tot ce poate sa se faca la oara actuala BWD 10/25 n/hc,BOT 10/25 n/hc am si achiv ca sa demostrez
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanila nu am prins din pacate ,am prins TBC din patch 2.4.3 si am facut majoritatea raidurilor care se facea pe vremea aia BT,SWP,HYJAL,si in wolk am facut full progres cu Lk down pe toata dificultatile am si titlurile
Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory. Nu mai am,joc pe unul si bun parerea mea -
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo. Am fost in Deathwish,motivul plecarii mam mutat pe evolution o perioara de 3 sapt Thinking si am fost in Sublime si motivul plecarii de acolo a fost ca mam mutat inapoi pe genesis la H -
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine. Nu pot sa zic ca am prietini ce mai vb cu Kamylol
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa fiu intr-un grup de oameni cu cap,care stiu sa respecte si cu mari prioritati
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) : Rds , Fibra optica , 100mb/s Nu am avut niciodata probleme cu netu la raiduri sau in general Thinking
Stiti ce este sistemul DKP ? DA
Teamspeak si/sau microfon ? DA
Screenshot cu interfata : http://i41.tinypic.com/25jdshh.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spankey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2015 21:24)
Joined: 09 Apr 2011
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 132.7
Votes: 2

 
Post Posted: 13-02-2012, 19:36:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Iveri
Clasa si rasa: Shaman Troll
Talente:Enhancement
Profesii:Alchemy
Played time(comanda ingame /played):2 days,6h
Profilul Char-ului:Iveri

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 24
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH 10/25n BwD 10/25n
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Hyjal-full/Black temple pana la council(inclusiv)/ ICC all difficulties.
Mai ai si alte chare de 85?
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? The QQ Givers / Wanted Assassins - lipsa de preocupare
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Toate instantele pe toate dificultatile / seriozitate
Detalii conexiune internet:RDS abomanent
Stiti ce este sistemul DKP ?da
Teamspeak si/sau microfon ? da
Screenshot cu interfata : http://i40.tinypic.com/cm9l3.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 13-02-2012, 21:06:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

krystyzx, avem cativa warriori foarte activi, dar totusi e un plus faptul ca pari foarte dedicat jocului, singura problema este ca nu ai asigurat locul la raiduri, va trebuii sa ti-l castigi
ps: cu gramatica aia o sa te ia baietii la misto in guilda, asa ca fii mai atent la detaliile astea, chiar daca esti pe un forum si nu la scoala


iveri- rejected, avem destui enha, imi pare rau



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 13-02-2012, 22:46:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam 2 rogues , un feral si un shadow priest.Eventual si un prot pala.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ra1den*mZq

[THE BAWS]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:40)
Joined: 19 May 2010
Posts: 62, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 48.9
Votes: 10

 
Post Posted: 13-02-2012, 23:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.


Last edited by Ra1den*mZq on 15-02-2012, 20:48:22; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 14-02-2012, 02:00:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La shadow priest vreau link cu specul facut in wowhead (daca e schimibat ceva, sa precizati ce), cu gliphuri. Si dc ati alesc specul acesta, rotatie, etc. Tot tacamul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 14-02-2012, 12:10:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Reynar - Meh, mi-a zis froster de tine.Desi nu stiu cum ai reusit sa ajungi la mine la ignore list ingame , si ai doar 16 ani , let's give it a chance.Esti accepted , ca nu mi-e greu sa iti dau kick daca faci prostii.

Pentru restul :
Quote:
Recrutam 2 rogues , un feral, un resto shaman si un shadow priest.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catelyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2013 13:04)
Joined: 04 Nov 2011
Posts: 32, Topics: 7
Location: Bucuresti :<

Reputation: 58.2
Votes: 2

   
Post Posted: 14-02-2012, 22:20:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:
Catelyn
Clasa si rasa:Priest/Blood Elf
Talente:Holy
Profesii:Enchanting/Tailoring
Played time(comanda ingame /played):23d 5h
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory.
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Catelyn

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?

In Vanilla nu am jucat, dar stiu toate scripturile, raidurile(pentru ca sunt achiev addicted, si le-am facut pe majoritatea de multe ori pe expansionuri/servere diferite).
Am inceput sa joc din 2.4.3 pe servere private, majoritatea straine, in timpul TBC-ului am facut cam tot ce se putea face(de la normal dungeons pana la SWP, Kil'Jaeden).
Pe holy priest joc din WOTLK(m-am apucat de el pentru ca paladinul holy devenise extrem de plictisitor). In timpul WOTLK am avut progres mai slab, am jucat in general pe server private mai proaste, am facut cam tot in afara de ultimii bossi din ICC(Valithria, Sindragosa si LK) si Ruby Sanctum.
La inceputul Cataclysmului am jucat pe blizz, unde am facut level si majoritatea dungeons, dar am renuntat rapid la blizz din motive financiare. Dupa am inceput sa joc pe freakz unde am facut tot ce se poate face pe toate dificultatile.
Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory.
Am alte chare doar pe exodus.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo.
Pe exodus/evolution am fost in Ground Zero, guilda a fost ok din punct de vedere pve pentru standardele realmurilor respective. Unele persoane sub orice critica(acesta a fost si motivul pentru care am iesit din guilda).
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine.
Da, Alin(Mysanthropy).
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
O experienta PVE cat mai buna din punct de vedere calitativ.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )
Am internet de la RDS(abonament cu 50-75mps, nu stiu exact, oricum nu am probleme cu el).
Stiti ce este sistemul DKP ? Normal
Teamspeak si/sau microfon ?
Am si teamspeak si microfon.
Screenshot cu interfata : http://i43.tinypic.com/2hfsal5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Eraven

[YJR HS,R]



Status: Offline
(since 11-03-2013 15:39)
Joined: 10 Jan 2011
Posts: 317, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 94.6
Votes: 3

 
Post Posted: 14-02-2012, 22:28:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Lomadia
Clasa si rasa: Priest Blood Elf
Talente: Shadow
Profesii: Jewelcrafting+Mining
Played time(comanda ingame /played): Total time played: 22 days, 20 hours, 46 minutes, 16 seconds
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lomadia

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc. Pe freakz am facut tot ce este bagat pe orice dificultate.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Am inceput sa joc WoW cu putin timp inainte sa se bage TBC pe majoritatea serverelor deci experienta vanilla nu prea exista, pe TBC am facut tot iar pe WotLK la fel mai putin ultimii 3 bossi din ICC si RS deoarece am luat o pauza de la joc.
Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory. Da dar nu pe Genesis
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo. Pe Evolution am fost in Ground Zero din care am iesit datorita...greutatii lor de a intelege scripturi? am intrat in Requiem in care a fost bine pana s-au decis sa nu mai joace/sa se mute unul cate unul dupa care am revenit in Ground Zero unde am stat pana acum 2-3 saptamani cand am primit kick mai repede decat doream sa ies.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine. Mysanthropy
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? BiS si multe achievements!
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Mitnet 100mb/s este stabil iar in caz ca se intampla ceva isi revine repede.
Stiti ce este sistemul DKP ? Da.
Teamspeak si/sau microfon ? Da, amandoua.
Screenshot cu interfata : Upload aici la poza. http://i39.tinypic.com/awdxxv.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 15-02-2012, 00:07:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accept amandoi. O sa mai discutam noi in-game.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fishernab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2012 17:34)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 7, Topics: None
Location: United States

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 15-02-2012, 11:24:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Fisherman
Clasa si rasa:Tauren Warrior
Talente: Fury/Protection(fac main speck ce vreti voi)
Profesii: Mining&Blacksmithing
Played time(comanda ingame /played): 43 days 22 hours
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) ---. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fisherman

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 14
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? stiu scripturile la toate raidurile km is pe freakz+ am facut maloriak pe 25h Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Stiu cam tot despre woltk si tbc... vanilla cam putin
Mai ai si alte chare de 85? nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Wanted Assasins, motiv.. caut guild mai bun pt raiding
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?porro
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? vreau 1 grup capabil pentru raiduri cu care sa ma inteleg si sa fie cat de cat organizat
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )nu primesc discconect niciodata si nu cade netu deloc..
Stiti ce este sistemul DKP ? da
Teamspeak si/sau microfon ? da
Screenshot cu interfata : http://tinypic.com/view.php?pic=n4gn76&s=5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 15-02-2012, 13:23:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Cati ani ai? 14

Surprise
Quote:
Recrutam 2 rogues , un feral, un resto shaman.


Nu esti nici rogue , nici feral , si nici resto shaman. Rejected.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 07-06-2024, 17:29:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password