User
Pass
2FA
 
 

Experienta WOW Cataclysm

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1443
AndreiGuinea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2012 11:43)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 12-02-2012, 22:20:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare. Revin la voi cu o mica problema.



Cum pot face experienta in zonele de mai sus? Am incercat sa fac diferite q-uri de pe mapa insa fara niciun succes. Experienta ramane aceiasi.

@trebuie sa fac anumite q-uri sau .. ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dirtyskillz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2012 15:59)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 565, Topics: 38
Location: Egipt

Reputation: 32.6
Votes: 24

Post Posted: 12-02-2012, 22:22:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In deepholm trebuie sa faci questuri pt earthen ring si terazane..

@ Guide leveling

Faci questurile astea :


Primele questuri sunt The Earth Claims All, Blood of the Earthwarder, Twilight Research si Elemental Energy de la Seer Kormo din Temple of Earth.
Continuam cu Explosive Bonding Compound si Something that Burns de la Initiate Goldmine - 1, 2 din Quartzite Basin.
Incheiem cu Core of Our Troubles de la Earthmender Norsala - 1, 2 si Hatred Runs Deep de la Diamant the Patient - 1, 2.


SmS gratuite pt orice retea
http://www.youtube.com/watch?v=GbVbskSLk-I
Concurs Steam licenta Counter - Strike
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Velaurius

[Herald of the Titans]



Status: Offline
(since 14-08-2021 12:54)
Joined: 05 Feb 2011
Posts: 747, Topics: 69
Location: Deathwing's Lair

Reputation: 267.5
Votes: 10

 
Post Posted: 12-02-2012, 23:41:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AndreiGuinea wrote:
Salutare. Revin la voi cu o mica problema.



Cum pot face experienta in zonele de mai sus? Am incercat sa fac diferite q-uri de pe mapa insa fara niciun succes. Experienta ramane aceiasi.

@trebuie sa fac anumite q-uri sau .. ?


Intelegi diferenta dintre experienta si reputatie?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UnPlayer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-03-2012 20:01)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 783, Topics: 29
Location: Pe marte

Reputation: -81.4
Votes: 8

 
Post Posted: 13-02-2012, 00:13:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AndreiGuinea wrote:
Salutare. Revin la voi cu o mica problema.



Cum pot face experienta in zonele de mai sus? Am incercat sa fac diferite q-uri de pe mapa insa fara niciun succes. Experienta ramane aceiasi.

@trebuie sa fac anumite q-uri sau .. ?


Alea sunt reputatii,si faci reputatie cu fiecare faction facand questuriie specifice.De exemplu: Te duci in Hyjal si vrei sa faci reputatie cu Guardians of Hyjal,pentru a`ti creste reputatia cu ei,iei questurile de la npc`ii care au dedesubtul numelor lor scris : Guardians of Hyjal.Valabil pentru toate reputatiile.

http://forum.wow-freakz.com/Basic-things-you-should-know-about-cataclysm-t94722.html .. Uitate la Chapter 2. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndreiGuinea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2012 11:43)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 12:45:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va multumesc tuturor pentru lamurire si multumesc UnPlayer si pentru acel ghid. Am reusit intr-un sfarsit sa termin reputatiile de la Cataclysm.


O singura mare rugaminte as mai avea la voi. De doua zile tot caut pe forumuri, prin ghiduri, google nu ma ajuta deloc, pe server nu mai zic.. Cum pot face rost de iteme pentru lvl-ul 85? Ma refer la itemele mov. Se pot cumpara sau... ? Am stat in astea doua zile in Twillight sa imi pice ceva insa am stat degeaba. Un singur vendor am gasit in Ramkahen / Uldum dar de la care am putut cumpara doar un singur item mov. Va rog mult, explicati-mi cum sta treaba cu itemele acestea. Multumesc mult. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UnPlayer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-03-2012 20:01)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 783, Topics: 29
Location: Pe marte

Reputation: -81.4
Votes: 8

 
Post Posted: 14-02-2012, 13:43:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hm,pai vezi in Hyjal ca la vendor sunt niste iteme mov (DPS , RDPS , Hunter si Tank)
Apoi,si in Ramkahen sunt multe mov: DPS , RDPS , Tank si RDPS . Si tot asa,apoi boti face BWD (Blackwing Descent) trash pentru inceput,apoi bosii cand ai ceva gear PVE , apoi BOT (The Bastion of Twilight) tot asa,trash apoi bossi. Cauti si tu pe /join global ,daca scriu aia pe acolo "LF dps/tank/heal bot trash/bwd trash , si le ceri la aia inv/etc. Iti gasesti si o guilda buna sa te mai ajuta din cand in cand. in orice caz,sper ca te`am ajutat,daca am omis ceva,va rog sa ma scuzati -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndreiGuinea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2012 11:43)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 16-02-2012, 18:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mersi mult de tot, iti raman cu adevarat recunoscator. Zilele astea am facut cateva raiduri si am facut rost si de cateva iteme. Am inceput sa invat din ce in ce mai bine. -

@Daca mai doriti, pentru a nu mai deschide alt topic, v-as mai ruga sa imi spune-ti cate ceva si despre punctele de onoare / "Honor points" . Am facut cateva Battlegrounduri (sper ca am scris bine) de unde am facut rost de cateva puncte. Mai sunt si alte surse de a face aceste puncte, sau aceea este singura metoda ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UnPlayer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-03-2012 20:01)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 783, Topics: 29
Location: Pe marte

Reputation: -81.4
Votes: 8

 
Post Posted: 16-02-2012, 19:26:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AndreiGuinea wrote:
Mersi mult de tot, iti raman cu adevarat recunoscator. Zilele astea am facut cateva raiduri si am facut rost si de cateva iteme. Am inceput sa invat din ce in ce mai bine. -
@Daca mai doriti, pentru a nu mai deschide alt topic, v-as mai ruga sa imi spune-ti cate ceva si despre punctele de onoare / "Honor points" . Am facut cateva Battlegrounduri (sper ca am scris bine) de unde am facut rost de cateva puncte. Mai sunt si alte surse de a face aceste puncte, sau aceea este singura metoda ?


Hm,pai nu cred,alta metoda sa faci Honor este sa omori Hordaci/Alliaci pe unde ii gasesti,dar nu iti da mult,5/6 Honor de persoana.Deci doar in Battleground`uri faci honor calumea.Cand ajungi pe la 1600 Honor iti poti cumpara Manusi PVP,sau la 2200 poti cumpara Casca/Pantaloni/etc. La 1250 poti cumpara Mantie/Trinket/Ring. Apoi dupa ce faci full iteme PVP din honor,cauti un partener de arene si incepeti sa faceti,punctele de arena se dau la sfarsitul saptamanii in functie de win`uri/loss`uri,si trb 5,sau 10,nu mai stiu sigur,arene facute pentru a lua punctele la sfarsitul saptamanii.In orice caz,continua cu battleground`urile - Good luck - Daca esti la Allianta ma bagi la friends,eu sunt Lz,sau la Horde Lzx. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndreiGuinea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2012 11:43)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 16-02-2012, 19:33:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, merci mult. -


P.S: Sunt la horde, te'am adaugat. ( sunt Andreinn - )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 25-09-2024, 11:17:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x