User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message33579
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 18-01-2012, 16:04:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wiise wrote:
Real life


Nume complet : Enachescu Georgian
Varsta : 19
Ocupatie : elev , mai ma duc la sala seara pe la 5


In-game

Nume caracter: Kranz

Clasa: Rogue

Spec/offspec : Combat

Profesii : In curand o sa ma apuc sa cresc Alchemy si Herbalism

Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kranz

Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
http://picz.ro/index.php?id=831d36872b3c27f73403da3db161b7f1 eu sunt al 2 lea rogue din recount , 14k dps cam micut dar am dat mult miss si dodge pe target inca nu am Expertise cap 26 trebuie lucrata chestia asta, deodata ce iau niste iteme din heroice. Pana aq nu miau picat , dar continui farmatul

Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : Poi mam apucat de wow aq 3 ani pe wotlk cu instanta Naxxramas , acolo am facut toti bosi inclusiv KT , apoi a aparut Ulduar unde am facut full run cu guilda + realm first Algalon the Observer din pacate SS leam pierdut cand am fost nevoit sa formatez complet calculatorul. In Totc am facut 4/5 pe anub nu am reusit sal facem deoarece era buguit la momentul acela , acestea ce intamplau pe Magic-wow , Mam mutat aici pe Freakz odata cu aparitia Icc , am reusit sa il dau jos pe Lk pe 10 hc cu guilda Ressurected Dead la alianta ( din nou SS sunt pierdute si nu pot dovedi cu o poza) , Intre timp am incercat si vanilla wow pe Feenix wow server , unde am avut ocazia sa joc pve cu rogue combat din nou , acolo am reusit sa fac molten core, ZG si AQ 20 , UBRS si celelalte instante mici, Naxxramas este inca foarte greu de facut si nu am avut nicio victorie acolo , doar wipe-uri usturatoare - . Pe Cataclism am facut cam tot ce este accesibil Bot 10 n/hc cu valiona inclusiv 25n / hc 1/2 aici nu am reusit sa fac Hc valiona cu guilda ELGG , insa cu alt char , pe care lam dat unui amic . BWd am facut Chimaeron pe toate dificultatile la alianta cu guilda Unstoppable.

Guilde precedente (motivul plecarii) : Cred ca leam precizat mai sus pe cele mai importante . ELGG , Unstoppable la alianta , We pee in moonwells parca , Twinkiez si cam atat aici pe server pe patchul acesta , In ELGG am jucat cu shaman enha , iar Veku nu ma lasat sa imi fac un alt rogue sa ma joc in guilda si am preferat sa ies sa ma joc rogue ( clasa mea preferata) , in Twinkiez am fost mai de mult cu un hunter si lam dat unui amic , iar mai departe nusht ce a facut cu el daca a iesit sau nu din guilda, iar la alianta nu se prea faceau raiduri in We pee in moonwells , Unstoppable a fost o guilda foarte frumoasa , oameni capabili , contul mia fost furat ( initial nu a fost accountul meu ) .

Screenshot cu interfata ta : http://imageshack.us/f/593/dpsc.png/ cam inghesuita poza dar era caracterul intrat sub pamant de la KS
Teamspeak /microfon(obligatoriu): am

Alte mentiuni: Am avut o pauza de 2 luni din cauza unor lucrari la scoala si nu am mai avut timp sa intru , Insa aq am scapat de tot si acum pot sa ma joc wow linistit - .

/w ingame Poi,Angelboy,Neffy,Butcher sau Dlcaporal



MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
morty11
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 13:13)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 226, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -70.6
Votes: 8

Post Posted: 18-01-2012, 17:43:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w gorck in game sa vorbim

http://i42.tinypic.com/15cj2j5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalinn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2015 08:08)
Joined: 05 Sep 2010
Posts: 55, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 166.5
Votes: 3

Post Posted: 23-01-2012, 18:05:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume complet : Istoan Catalin
Varsta : 17
Ocupatie : Liceu dupa liceu lucrez ca ajutor de mecanic la un service auto


In-game

Nume caracter: Maninblack
Clasa: Death-Knight
Spec/offspec : MAin spec frost off spec blood
Profesii : Jwc
Link armory(pve gear/spec) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maninblack
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) :
Guilde precedente (motivul plecarii) : Exiled The betrayers
Screenshot cu interfata ta : -
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Da
Alte mentiuni: Nu sutn din romania sunt din wiena dar la raiduri tot ajung nu este o probleme stiu sa imi joc clasa.Inca mai joc pe retail Aman'Thul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 23-01-2012, 19:20:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maninblack respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andy86andy21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2012 16:19)
Joined: 19 Dec 2011
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 24-01-2012, 18:44:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Lazar
Varsta : 14
Ocupatie : WoW


In-game

Nume caracter: Druidusul
Clasa: Druid
Spec/offspec :Reatoration,feral
Profesii : Skinning , letherworcking
Link armory(pve gear/spec) :
Screenshot Recount 3 Mil. Dau aproape de fiecaredata 10k heal cu regrowth
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) :
Screenshot cu interfata ta :
Teamspeak /microfon(obligatoriu): da
Alte mentiuni:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 25-01-2012, 06:08:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Druidusul respins ai completat doar ca sa te afli in treaba
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryukk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2012 19:54)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 7, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 73
Votes: 3

 
Post Posted: 28-01-2012, 23:03:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Olaru Stefan
Varsta : 20
Ocupatie : faculta sala si WoW


In-game

Nume caracter: Agolk
Clasa: warr
Spec/offspec : fury
Profesii : mining blacksmithing
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Agolk
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: nu am, addonul
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : ICC full 25N (pe alt char din pacate am luat ban pe el) si multe altele
Guilde precedente (motivul plecarii) :oblivion prea putini nu faceau raiduri
Screenshot cu interfata ta : nam momentat un site caer sa uploadez
Teamspeak /microfon(obligatoriu): AM
Alte mentiuni: as vrea sa intru in guld sunteti cei mai tari

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tuzy93

[Tokyo]



Status: Offline
(since 19-05-2013 15:26)
Joined: 26 Sep 2010
Posts: 19, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 67.6
Votes: 2

 
Post Posted: 29-01-2012, 01:14:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bot 10 n/hc bh 10 n bot 25 n/hc Bwd 25 n/hc..pe astea nu leai facut?



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AfCxTd8i8i4[/youtube]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryukk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2012 19:54)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 7, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 73
Votes: 3

 
Post Posted: 29-01-2012, 13:23:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din pacate nu am avut ocazia
guildele care am fost faceau doar intre ei

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 29-01-2012, 15:16:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Agolk respins
motiv:gearul este prea slab



MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bulciu11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2013 19:40)
Joined: 24 Oct 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2012, 22:38:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Bulciu Adrian Gabriel
Varsta : 17
Ocupatie : Elev


In-game

Nume caracter: Kateki
Clasa: Paladin
Spec/offspec : Protection
Profesii : -
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kateki
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : BT , TK , BoT Halfus 10n , BH 10n
Guilde precedente (motivul plecarii) : T N T ( ca sa intru in guilda cu adevarat de pve )
Screenshot cu interfata ta : http://imageshack.us/photo/my-images/513/wowscrnshot021012224040.jpg/
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Am
Alte mentiuni: Am fost in aceasta guilda mai demult cu hunteru Enclave - , dar am parasit pc-u cv vreme si acu joc paladin - .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 11-02-2012, 10:03:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kateki /w ingame Quadalahara acolo vreau sati dau un inspect si cateva intrebari
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bidingheals

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2014 08:36)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 42, Topics: 6
Location: Finland

Reputation: 54.5
Votes: 3

Post Posted: 11-02-2012, 11:45:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : avram mihai
Varsta : 17
Ocupatie : elev


In-game

Nume caracter: bidingheals
Clasa: priest
Spec/offspec : holy pve /shadow pvp
Profesii : enchantin /tailor full
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bidingheals ( am mai schimbat din iteme dar vad ca nu arata ) am 358 ilvl
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) :poi avand in vedere ca joc de 6-7 ani wow,am destula experienta ,jucand o foarte mare parte din timp pe blizzlike 1-2x: am facut pe classic wow :molten core ,bwl.tbc:mount hyjal,tk,gruul'lair ,zul'aman,kara.LIch king:am facut naxx,onyxia,voa,os,ruby sanctum si icc nu mergeau pe serv respectiv deci nam putut sa fac..si cata :am facut halfus pe toate dificultatile,valiona nam avut cu cine,chimeraon am facut,maloriak nam avut cu cine,bh 25/10 am facut
Guilde precedente (motivul plecarii) : am fost diferite guilde...ma invitau niste prieteni..dar guilde care debea se descurcau la halfus..si am plecat deoarece vreau sa caut una in care pot sa cresc in ilvl pve
Screenshot cu interfata ta : http://imageshack.us/photo/my-images/3/wowscrnshot020912185750.jpg/
Teamspeak /microfon(obligatoriu): am
Alte mentiuni: stiu scripturile la valiona si maloriak chiar daca nu i-am facut niciodata,si..eu joc sa ma distrez...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 11-02-2012, 16:21:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bidingheals /w Quadalahara ingame pt inspect si cateva intrebari
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Silvervein

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2012 16:18)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 14:06:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Petrescu Dragos
Varsta : 14
Ocupatie : Scoala si wow


In-game

Nume caracter: Rivex
Clasa: DK
Spec/offspec : Blood/Frost
Profesii : alchemy/jewlcrafting
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Rivex
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: --
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : stiu toate scripts la bossi scriptati pana acum Chimaeron . Maloriak , halfus , Valiona
Guilde precedente (motivul plecarii) : Inactivitatea Gm-ului .. > Din Heaven
Screenshot cu interfata ta : http://imageshack.us/photo/my-images/706/wowscrnshot021412141227.jpg/
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Am si folosesc Ts3
Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 28-06-2024, 16:34:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x