User
Pass
2FA
 
 

Best Player In Class [GENESIS]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 39, 40, 41  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message157422
haresqete.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2012 07:25)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: United States

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2012, 09:02:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce discutii de "pro" players sunt p'aici..numa eroi care aveau 1800 pe wotlk.


Random scrubs.

see ya.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tacidrq
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2012 15:07)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2012, 09:19:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dudeuronfire wrote:
Mupy iz mad agaaaiiinnn! Imi place cum le spui tuturor ca nu dai doi bani pe ei, niste randomi, de parca tu ai fi tata lor. Si tu esti random ba, nu mai suferi aici atat. Pacat ca esti un random carat de Dklol, ai atins si tu 2.4k ca bujetii si esti zeu acum.. Fii serios, no one gives a crap.. Esti un wannabe.

Daca ai jucat pe ultimate sti foarte bine ce rate aveam. Nu se putea sa nu comentezi tu din nou. Esti un nimic, ti-am zis. Te bat in orice combo vrei tu vrajeala de mag ce esti. Nu sufar, doar postez cand un copil se oftica ca l-am batut comenteaza, ca tn de ex.
Puteti sa postati in continoare cat vreti, tot niste nimicuri ramaneti , nu in fata mea in special, in fata tuturor playerilor. Mereu apareti voi sa comentati cate ceva. Vreti sa dovediti ca unu e slab?Batel si dupaia mai vorbim. Dar cand ai 150-100 si lumea vede ca , comentezi doar ca sa nu taci, logic ca te crede un prost.
Nu mai venii tu cu mistrie mistrie atat ca numai pot eu de ce zici tu. Eu si mistrie am jucat pe acelasi realm, stim aman2 cum sta treaba. Am picat inainte sa ma mut pe genesis cu el, in faimosul combo si greu de jucat, rog/lock, eu fiind cu disci priest. Rezultatul il afli de la el daca vrei ca nu are rost sa zic eu ce am facut in arene cu nush cine. Am jucat mai toate combourile pe lock. Orice combo e greu cand joci cu lock, nu dai un deepfreeze si spam icelance si e win, asa ca e cazul sa taci.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudeuronfire

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2018 15:29)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 819, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 125.7
Votes: 16

 
Post Posted: 17-02-2012, 09:31:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-ai batut? -)) no you didn't, iar pe ultimate tr chinuiai sa treci de 1.8k rate, scuipat mic. Nu ne-am intalnit in arena, ma enerveaza caracterul tau de cretin imatur si suferind. Caine. Hai ca tac, o sa suferi iar la cereri mute, "randomule".

Btw, eu joc doar fire so.. You failed. Plus, tu ce faci? Alergi in juru stalpului in timp ce dk ii pica pe aia doi et voila, esti mare macaroana. Nu-mi pasa cat de random ma consideri tu sau oricare altul, tot jeg ramai si faptul ca eu sunt random nu imi schimba parerea cu nimic. Bafta.
Warr:Margius, am uitat de el
Priest:Turbokiller, si de el am uitat.





Last edited by dudeuronfire on 17-02-2012, 09:38:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tacidrq
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2012 15:07)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2012, 09:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dudeuronfire wrote:
M-ai batut? -)) no you didn't, iar pe ultimate tr chinuiai sa treci de 1.8k rate, scuipat mic. Nu ne-am intalnit in arena, ma enerveaza caracterul tau de cretin imatur si suferind. Caine. Hai ca tac, o sa suferi iar la cereri mute, "randomule".

Sure, nu te-am batut. Greu o fi oricum la 1.8k rate. Plus, idiotule, cand am vorbit eu vreodata cu tine sa vezi ce caracter am eu ma, inafar de posturile astea in care te iei de mine? Pe ultimate nu ma chinuiam la 1.8k rate, dar nu stau sa iti demonstrez tie, esti un nimic.
Trebuie sa intelegi ca NU STIU CINE NAIBII ESTI, nu te mai baga in seama cu mine. Noi 2 NU AM VORBIT IN WOW. Te am la ignore de cand ai inceput sa comentezi din senin, te vad doar cand vii in fata mea si topai ca un idiot. IN REST NU STIU CINE ESTI, NU AM VORBIT.

Ar fi cazu sa numai scrii ceva, o sa vina orange in forta cu banu, si nush daca mai fac alt cont akm. Asa ca taci te rog frumos, join la arene intre timp daca sustii ca nu te-am batut , si vrei sa ma corectezi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
failedd

[nicu gheara]



Status: Offline
(since 04-12-2012 13:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 266, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 2.3
Votes: 14

 
Post Posted: 17-02-2012, 11:30:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unulbunrau wrote:

Failed e un paralel de om care joaca doar combo-uri de rollfaceri.
Sper ca v-a placut, pa.

sure..


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, offtopic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deepinlove
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2014 20:16)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 145, Topics: 13
Location: Timisoara

Reputation: -185.7
Votes: 14

 
Post Posted: 17-02-2012, 12:16:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca multi dintre cei care s-au certat pe aici au orgasm cand intalnesc playerii pe care ii urasc cel mai mult de pe freakz in arena(si ii bat)
natia romaneasca... va certati ca si chiorii ... no offense but that's the truth.


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, offtopic.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Emoclz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2014 07:12)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 26, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 118.8
Votes: 2

 
Post Posted: 17-02-2012, 14:54:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DK- Dark
Druid- Cyd, Crythappenz, Cobrel, Dklol, Honourless.
Priest: Deepinlove, Syckness, Phixels.
Hunter : Azwraithz.
Mage: Failed.
Pala : Crunked, Deadmouselol.
Shaman: Shay.
Rogue: Raytorr, Trouble, Jong, Realduelist.
Warrior : Turbokill, Enrglol, Crashy.
Warlock: Lotzofdotz (akaforty).


@Deep: asta faci mereu, fara nici un motiv.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
infa

[sefu la magi!!!]



Status: Offline
(since 21-04-2013 23:19)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 105, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -126
Votes: 13

Post Posted: 17-02-2012, 16:35:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

era sa uit

hunter:bujor
mage:puscarie


l2p noobs !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 17-02-2012, 17:08:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata, gata, puteti reveni on-topic, am scapat de trolli.


Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 19-02-2012, 18:26:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tacidrq wrote:

4- oamenii ma pun probabil la best, ca sunt singurul din top ca lock ,ca sunt singuru lock probabil care a batut oameni din top, printre singurii care dau join proababil din top20 pe langa failed dar asta nu conteaza, si stilul de joc in general.
5- un lock nu e bun daca il bate pe azwriathz in duel oke?, ca pe demo il bat si eu no problem+fear(dupa cum nu stii nu folosesc fear in duele daca fac, nu imi place), plus ca nu e cazul sa ma critici tu, sau sa critici un om dupa ce duele face. cand nu mai e asa praf lock si asa nerfuit hunter (cu 2 aimed shot), atunci sa comentezi cine bate pe cine in duel.


Eu te pun in top doar pentru ca esti modest.
Ontopic
warlock - Mupyetc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2013 21:58)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 60, Topics: 9
Location: Bucuresti

Reputation: 94.4
Votes: 5

 
Post Posted: 20-02-2012, 00:54:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DK : Lolheroclass
Druid- Dklol/Kigy (balance) Honourless/Crithappensz (feral) Sunrazor/Ginsan(resto)
Priest: Deepinlove (shadow) Shopaholic/Phixels (disc)
Hunter : Azwraithz clar.
Mage: Abrak,Blessu,Failed,Jenzul si mai sunt cativa.
Pala : Deadmouselol (retri) Ashleigh/Crunked (holy)
Shaman: Shay (resto/enha) Bossuttai (resto)
Rogue: Raytorr
Warrior : Turbokill, Enrglol
Warlock: Mupy, Nebunnu

Probabil mai sunt cativa pe care i-am omis dar in mare astia sunt.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Auntgrimy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2013 14:31)
Joined: 27 Dec 2011
Posts: 12, Topics: 4
Location: Switzerland

Reputation: 53.4
Votes: 2

Post Posted: 20-02-2012, 21:46:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mage: Failed,Jenzul
Priest: Dispelbot, Skytec
Warlock: Nebunnu, Mupy
Rogue: Rayttor,Trouble
Druid: Zampakutou,Paulykk,Nightbeauty
Hunter: Azwraithz,Skarin
Shaman: Shay,Nightwalk
Warrior: Turbokill,Georgee
Death Knight: Nxy, Lolheroclass (fanul meu nr.1 <3)
Paladin: Deadmouselol


Topul este in functie de playerii pe care i-am intalnit in arena.Posibil sa fi omis cativa ... sorry -.

//Unclegrimy
sau cum spune fanul meu ...un random -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Odys

[PvP Legionnaire]



Status: Offline
(since 04-06-2014 13:09)
Joined: 28 May 2010
Posts: 78, Topics: 11
Location: Boston City

Reputation: 45.9
Votes: 7

 
Post Posted: 21-02-2012, 12:55:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

geez, nu mai sunt playerii ce erau odata pe serv asta... si multi acum incep sa sufere gen "stii tu pe wotlk te chinuiai sa faci 2k la 3s" si care ar fi problema? nu exista loc de progres? se pare ca ati "dominat" voi tare mult pe wotlk si va intrec din urma asa zisi "noobi" si va roade la stomac.... din cate am jucat eu pe wotlk nu prea mai vad multi top ranked players sa fie in top 10 acum... sau sunt si si-au schimbat numele si nu stiu eu pentru ca pe cata nu am jucat deloc wow din pricina bac-ului care urmeaza. toata lumea e noob la inceput, nu te poti naste pro. si eu cand m-am apucat de pvp acum 3 ani clickuiam dar cu progres am ajus sa fiu full wratfull si cu achivment de 2,2k la 3v3 si nu am fost boostat sa ajung la 3v3 la ratingul ala... doar am jucat cu un coleg de clasa si un shaman care avea 13 ani dar le avea baiatul (Gladiatorwtf si shamanul caruia i-am uitat numele...) so my point is: stop bitching around like this.... sunt diferente de skiluri dar se pot egala sau depasi prin repetitie.

On:
Hunter: Azwraithz
aladin: Deadmouselol, Crunked




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kendlol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 12:22)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 333, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -81.6
Votes: 12

 
Post Posted: 21-02-2012, 13:09:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Odys wrote:
geez, nu mai sunt playerii ce erau odata pe serv asta... si multi acum incep sa sufere gen "stii tu pe wotlk te chinuiai sa faci 2k la 3s" si care ar fi problema? nu exista loc de progres? se pare ca ati "dominat" voi tare mult pe wotlk si va intrec din urma asa zisi "noobi" si va roade la stomac.... din cate am jucat eu pe wotlk nu prea mai vad multi top ranked players sa fie in top 10 acum... sau sunt si si-au schimbat numele si nu stiu eu pentru ca pe cata nu am jucat deloc wow din pricina bac-ului care urmeaza. toata lumea e noob la inceput, nu te poti naste pro. si eu cand m-am apucat de pvp acum 3 ani clickuiam dar cu progres am ajus sa fiu full wratfull si cu achivment de 2,2k la 3v3 si nu am fost boostat sa ajung la 3v3 la ratingul ala... doar am jucat cu un coleg de clasa si un shaman care avea 13 ani dar le avea baiatul (Gladiatorwtf si shamanul caruia i-am uitat numele...) so my point is: stop bitching around like this.... sunt diferente de skiluri dar se pot egala sau depasi prin repetitie.

On:
Hunter: Azwraithz
aladin: Deadmouselol, Crunked


10x
on :
dk : nelly,florin lolheroclass salam

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 21-02-2012, 16:23:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Odys wrote:
geez, nu mai sunt playerii ce erau odata pe serv asta... si multi acum incep sa sufere gen "stii tu pe wotlk te chinuiai sa faci 2k la 3s"


Nu stiu cn tio zis tie asa cv dar totusi pe wotlk gearu se lua mai greu + ca trebuia mai mult skill (nu sa facut progres pe cata deloc, 75% din srv nu stie ce ii fake castu, aproape toate clasele sunt usor de jucat) acu orice prost face 5/5 si gata ii mare pro.

On:

Hunter : Azwraithz (Breakeru) pe toate charele
Druid : Honourless pe toate charele.. chiar daca nu mai joaca
Priest: Syckness, Hysagi, Phixels



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 39, 40, 41  Next    


The time now is 21-09-2024, 15:49:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x