User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message90725
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 24-02-2012, 14:31:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w la un ofiter ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xeroez

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-04-2012 08:34)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 2

Post Posted: 26-02-2012, 20:10:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, sunt Eldoren si am un pala holy cu care as dori sa intru in guild, din cate am vazut eu nu sunt prea multi pala heal in guild si de aceea m-am gandit ca pot ajuta guilda.Mai am un offchar: Xeroeza, shamy resto dar nu e prea gearat, e in guild pt ca am 2 meserii full si am ajutat la gachiev si daca vreti puteti sa il dati afara din guild imi e indiferent -. Astept un raspund in privinta palacului: Xeroezz. Multumesc -
P.S.: 348 ilvl pe pala

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baiatrebel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2012 18:36)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Spain

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 26-02-2012, 23:04:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scz uitativa jos la Terrek


Last edited by baiatrebel on 29-02-2012, 12:03:54; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 27-02-2012, 01:17:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eldoren la alturi nu am cerut post - in fine, o sa vedeti o mare schimbare in guild -

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ruffylyx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 17:05)
Joined: 31 Dec 2011
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 28-02-2012, 22:37:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de la 2 la 4 ore depinde putin de ziua respectiva in weekend mai mult

2. Clasa:Paladin

3. Main Spec/OFF spec:Protection/Retribution

4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kaiyarah

5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece intotdeauna mi'a placut paladinul tank in pve.Parerea mea este k paladinul este cel mai bun tank. Joc si retribution deoarece intotdeauna am jucat pvp cel mai bn pe acest spec dar si in pve scoteam dps destul de bun.

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Protection eu joc in combinatie cu retribution deoarece de exemplu Pursuit's Justice ma ajuta foarte mult la kyte in pve dar si in pvp contra casterilor. Ca rotatie : [Avenger's Shield][Hammer of Righteous][Shield of Righteousness](in special in pve pt bonusul de Holy Shield)[Judgement]. Ca gear prefer sa joc mastery si cu gemuri de stamina deoarece mastery imi da block rating kre dupa parerea mea este foarte bun pt un tank kre foloseste scut, iar fara sockete de parry sau dodge nu este vulnerabil deoarece nu imi scad stats dekt cu 2-3%. Pe specul Retribution ca rotatie folosesc : [Crusader Strike][Judgement][Templar's Verdict](daca intra Divine Purpose dau Zeaoltry urmat de Crusader Strike si Templar's Verdict][Avenger's Wrath][Trinket dps][Guardian of Ancient Kings][Hammer of Wrath] impreuna cu rotatia normala. Eu joc pe acest spec la hit si expertise cap pt lvl 85 si k gemuri folosesc strength, strength+stamina, Strength+critical strike rating. Pot juca si la haste pt a micsora cooldownul la Crusader Strike dar pot face acest lucru si cand dau Judgement.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Pe Vanilla nu am jucat cn stie ce . Am facut dekt Molten Core. Pe TBC am jucat mult timp si am jucat k paladin protection in special k imi placea s tankez in Black Temple sau Sunwell Plateau. Este expansionul meu preferat deoarece toate raidurile se potrivesc destul de mult cu WoW Lore si acolo aveai pt ce juca. In Wotlk am jucat tot paladin tank dar si paladin retribution/holy cel din urma dandu'mi o impresie destul de buna ca healer. Totusi la un raid unde vroiam sa batem pe Lich King consider k un paladin protection era mai bun k tank dekt un dk blood kre era pur si simplu un balon(full stamina si inghitzea tot dmg'u).Pe Cataclysm am tankat ODS, Halfus, Chimaeron, Argaloth si heroicele kre nu cred k au cn stie ce grad de dificultate. Bossu kre mi'a placut mereu a fost Chimaeron kre mi s'a parut foarte greu la inceput dar apoi am realizat k are un mecanism foarte usor.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost in guilda Deathwish pe Cataclysm, o guilda destul de buna in pve dar nu imi place strictetzea lor. Adik dak am urgenta in familie sau ceva si am dat leave la raid ei spun k nu am stat la tot raidul si deci iau gkick. La fel si dak nu ma prezint la raiduri iau gkick. Eu pun WoW pe ultimu loc dak e vorba de cate un lucru din real life la ora aceea. Am fost si in PvP Addicted, o guilda pvp ce promite multe si face putine si cred k am spus tot cu asta . Am fost cu un alt char in Old Gang dar la fel o strictete prea mare si dupa un item iti judecau tot gearul ceea ce este o prostie. Acum sunt in guilda <Slayers> si este o guilda destul de buna la capitolul respect dar totusi nu exista o anumita ordine si o strictete cat d cat (nu ma refer k in guildele mentionate mai sus dar nici deloc) si multi din membrii cand vad k luam un wipe la un boss gata se duc si fac cu globalul nu asteapta alt try ziua urmatoare.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Doresc sa ma alatur guildei <We Pee in Moonwells> datorita pve'ului. Am jucat destul de mult pvp dar intotdeauna o sa imi placa mai mult pve si vreau un loc unde raidurile sunt organizate si sa stie oamenii ce au de facut cat de cat k nimeni nu'i perfect. De asemenea doresc sa fiu intr'o astfel de guilda k tank.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spectra92

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2014 19:02)
Joined: 18 Dec 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 93.3
Votes: 3

Post Posted: 28-02-2012, 22:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
- de la 4 la 6 ore depinde de ziua respectiva

2. Clasa: warrior (BrutallKill)

3. Main Spec/OFF spec: main furry off prot

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Brutallkill

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
- eu am inceput pe cataclysm waru sa-l joc arms.....pvp ...apoi am trecut pe fury datorita dmg, dupa ultimele fixuri dupa parerea mea tot waru fury se renteaza pvp(eu am batut fiecare arms pe care l-am prins)....am propriul meu spec de war fury 2/31/8
- cat despre pve...waru s-a jucat fury inca din vanilla pve


6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
- waru fury pe cata este facut sa dea dmg....deoarece ..ca war fury eu bat greu castarii....a trebuit sa imi fac specul in asa fel sa ajung la gag order care este foarte bun impotriva casterilor
- exista rotatie la waru fury(nu cum zice oricine de pe cata ca nu exista rotatie).....c smash ,rend harmstring inner rage(heroic strike)- macro...bloodtherst....si la instant dua slam si raging blow.....cand tinta are jumatate de viata se activeaza oneshotu(macro) impreuna cu demo shout un macro facut de mine
- eu joc waru la str si expertise(stu multi or sa spuna ca sunt fail ca il joc la expertize...dar este mult mai eficient in arene) - cat despre pve am hit rating 8 si mastary
- eu cred ca aici pe cataclysm gearu inlocuieste capul....regula de baza la script.....stay out of fire.....am 361 i lvl dps 28k chym 25 hc am scos cel mai mult
- sincer fata de celalte specuri fury necesiita mai mult skill in pvp pt a ramane in viata..dar nimeni nu se gandeste la asta..toti spun ca daca da o caruta de dmg e op....da este op pana ii dai un stun -.....
- pe war in momentul de fata expertise te ajut mult mai mult decat orice alt stats in pvp ....deoarece u ai haste mic..si daca iti mai da si dodge aia e-

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
- raidurile de pe cataclysm nu se compara cu raiidurile vechi....eu nu stiu cum a facut jumatate din srv asta pe LK cand era otlk.....valiona are 3 faze:)))).........chym dps nu face nimic -) tot raidu...maloryak adevarat iti trebuie putin skill nu mult......si ODS e greut nu l-am inca ......am jucat pe 1x pe spidernet

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

darklegion- s-au mutat pe molten
oldgang- s-au mutat pe evo
slayers(o guilda a prietenilor pana gasesc o guilda ca a voastra)

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

- am un prieten ..nu stiu daca mai e la voi avocatul.....mi-a fost recomandata....si stiu ca sunteti o guilda care face istorie pe genesis

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 29-02-2012, 00:05:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w ingame la orice ofiter amandoi

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baiatrebel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2012 18:36)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Spain

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 29-02-2012, 03:13:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
R. 2-5 ore pe zi

2. Clasa:
R. Dead King

3. Main Spec : Blood / Off Spec : Frost

4. Link Armory*:

R. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Terrek

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?

R. Am ales Blood ... deoarece daca stii sa joci cu el nu te face nimeni ... are dmg mult si are si health = rezista mult ...

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).

R. Eu cred ca depinde de rotatia care o folosestii si cum te misti ... si cum folosestii skilurile ..

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

R. Joc de o luna jumate wow si nu le stiiu pe toate dar am cate ceva exp de wow depinde si de raid sunt raiduri la Care Ca Dk tank trebuie sa folosesti [ Dark Command ] Ca bosul sa te atace pe tine si Coechipierii tai sa isi faca treaba cu el ... Si daca nu se lucreaza in echipa si daca nu este macar 1 healer la un raid nu se face Treaba buna ... Bine Aste depinde si de raid sunt raiduri usoare care nu este nev de healer ...

8.Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

R. Am fost prin multe guilduri dar in nici una din guildurile in care am fost nu mi-am gasit locul ... Deoarece am fost prea ingaduitor si fraer ... Ajutam playerii cu bani sau Questuri si dupa ce i-am ajutat p toti , stateam chiar si 2 ore explicand la membrii guildului chestii care nu le intelegeau ... Si cand am avut si eu nev de ceva ,m-au tratat toti de fiecare data ca un strain ... Nu ma mai cunostea nimeni.Le-am dat 1 deget mi-au luat toata mana .. Dar nu se v-a mai repeta acea Greseala fatala ...

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

R. As dori as ma alatur voua Deoarece am vazut playeri priceputi ... + ca imi place faptul ca nu intria cine si cum vrea in guild ... si sper sa imi gasesc locul aici la voi -

Numele meu in joc Este : Terrek -----

Asta a fost tot ce am avut de spus nu le stiu pe toate in wow , joc de 2 luni aproape ! Dar ma descurc multumesc ca mi-ati oferit sansa de a ma asculta ! Bafta la toti ... -



Last edited by baiatrebel on 01-03-2012, 02:35:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 29-02-2012, 12:26:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS !! mai prinde ceva experienta in joc si fa ceva vechime




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
al3xnae

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2013 17:15)
Joined: 29 Feb 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Campulung , Arges

Reputation: 40.2
Votes: 2

 
Post Posted: 29-02-2012, 18:59:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Luni-Vineri am in jur de 2-5 ore(dupa ora 18:00) ,iar in week'ends am mult mai mult.
2. Clasa: Death Knight
3. Main Spec/OFF spec: Frost/Blood
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dkzoor
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Frost Dk joc dupa Lich King . Pe langa faptul ca este o clasa usor de jucat..cu o rotatie nu foarte grea...are un dps destul de mare, fapt care il plaseaza printre primii la dps.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Joc dupa un spec propriu , facut in asa fel incat sa maximizeze dps-ul. Rotatia este destul de simpla : Hawling Blast - Plague Strike - Obliterate - Frost Strike dupa care joc la Obliterate doar cand intra Proc'ul de crit(prioritar),in rest Frost strike iar Hawling Blast doar cand este No cost, la CD.Pentru mine, ca stats, Strength si Mastery conteaza , pe langa Hit Cap-ul de 8%.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : M-am apucat de Wow de pe TBC, unde am jucat 1x. Eram foarte familiarizat cu Black Temple si Sunwell Plateau. Pe Lich King la fel am jucat o perioada 1x dupa care m-am decis sa trec pe Freakz.In prezent pe cataclysm am facut Bot full (fara Valiona pe 25hc\10hc) , BWD doar Chimaeron (toate dificultatile), script ODS il stiu dar inca nu am reusit sa ii dau jos. BH 10\25 nu se pune problema.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Ultimele doua in care am fost au fost Deathwish si Slayers. Deathwish , timp la dispozitie pentru wow : intre 10 si 12 ore ( :-q ) , iar in Slayers,guilda de caterinca,nu erau destui playeri capabili de un raid, mai mult era o pierdere de timp.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Mi s-a recomandat de catre un prieten, mi s-a spus ca este o guilda cu playeri capabili, seriosi si intelegatori.

Nick: Dkzoor .

Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 02-03-2012, 00:29:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai fost acceptat deja vad, va rog sa postati si voi un raspuns inainte de invite

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragos360

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2012 08:39)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 12, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 100
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2012, 16:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
R: 2-4 ore Luni-Joi/Vineri si in weekend peste 6 ore
2. Clasa:Priest
3. Main Spec/OFF spec:Holy/Discipline
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alari (deobicei apare gearu de pvp..)
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
R: De cand am inceput sa joc wow cel mai mult am jucat pe healeri(priest/shaman/paladin) atat in pve cat si in pvp.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
R:AOE Heal:Pentru aoe folosesc in special [Circle of Healing] si [Prayer of Healing], dar nu inainte sa activez [Chakra]-Sanctuary. + [Renew] mereu pe tanci.
Singel Targer Heal: [Chakra]-Serenity sa fie mereu activata. [Renew] pe target mereu. [Heal] cand nu se da dmg mare, iar ca sa aduc targetu de la HP la mare reped 2x [Flash Heal] + 1x [Heal].
[Prayer of Mending] il dau ma mereu pe tanci.
Spec:http://www.wowhead.com/talent#bchZfhrrMkrkckoh

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
R:Joc wow de cand era LK 3.3.5a.In Cataclysm:cu guildul in care am fost am facut:
Argaloth : 10/25
Halfus : 10n/25n/h
Valiona : 10n/25n
Chimaeron : 10n/25n/h

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
R:District.Am iesit deoarece nu se respecta programul de raiduri+se faceau raiduri prin /w.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
R:Am fost in acest guild si in lk+am vazut ca aveti un progres mult mai bun decat cei din District.
Saptamana asta am cd doar pe bh10.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 03-03-2012, 17:30:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lol kede - daca esti chiar tu, era de ajuns un /w ingame -

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
medivth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2012 11:15)
Joined: 18 Mar 2011
Posts: 20, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 91.5
Votes: 2

 
Post Posted: 05-03-2012, 07:30:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? --- 3-4 ore pe zi
2. Clasa:---Druid
3. Main Spec/OFF spec:---feral dps/ resto
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Medivth
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru dps in pve ,desi stiu ca balance poate fi mai bun mie nu imi place
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). ---m-am informat inainte sa imi fac specul si am luat niste talente pentru max dps| pentru rotatie folosesc un addon-ntk- imi arata toate bleedurile si debufurile pe care trebuie sa le tin pe target | pentru gear cea mai mare importanta o are agility, dupa care mastery , critical strike , reforge din haste in mastery sau crit.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). ---cunosc scripturile la raidurile vechi- am achievment classic raider, la TBC- din nou stiu majoritatea scripturilor . Wotlk-cea mai lunga perioada care am jucat wow-am facut toate raidurile in afara de ulduar| Cataclysm- nu am apucat sa fac cu o guilda un raid intreg dar am facut majoritatea bossilor din cata- BoT-10n/h 25n/hc fara valiona/ BWD-doar chimaeron pe toate dificultatile- cunosc si scripturile la maloriak , omnotron numai ca nu am avut sansa sa ii fac cu un raid calumea
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ---unstoppable-erau prea multi playeri online -50 la raid- si luau la raid numai pe cine vroiau liderii
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru a face raiduri intregi si calumea / fun



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 05-03-2012, 07:53:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w cu trinketele tale

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 01-06-2024, 19:54:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password