User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message71337
zmeura93

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2015 12:28)
Joined: 11 May 2011
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 81.4
Votes: 2

 
Post Posted: 06-03-2012, 13:14:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Zmeuras
Clasa si rasa: Huner Orc
Talente: markmanship pve /pvp
Profesii: jwl si engi
Played time(comanda ingame /played): 29 zile 14 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) ---http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zmeuras

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? ---pai am facut tot ce se poate pe normal , pe hc valiona , halfus , chimaeron
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? am jucat doar pe wotlk si am facut tot in mai putin lk ca nu am avut cu cn
Mai ai si alte chare de 85? --- nu am alte chare
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? -Pai am fost in specii si nu mi-au placut din pct de vedere al organizarii
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? ---nu stiu daca prin membru te referi si la rank , dar este acum intrat bucher
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Pai ca ideal sa invat scripturile si sa fac full progress , as vrea sa il realizez cu ajutorul unei guilde serioase
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) nu am probleme cu netul
Stiti ce este sistemul DKP ? da stiu ce este sistemul dkp
Teamspeak si/sau microfon ? am ts am si microfon
Screenshot cu interfata : interfata este clasica

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 06-03-2012, 13:42:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Membru = sa fie in ghilda la noi, nu conteaza rank-ul.
Quote:
Screenshot cu interfata : interfata este clasica


Rejected, simple as that.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madalin12345

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-03-2012 15:59)
Joined: 21 Feb 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 2

Post Posted: 06-03-2012, 20:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:Chaoslord
Clasa si rasa: blood elf/paladin
Talente: retribution/protection
Profesii: enginering/enchanting
Played time(comanda ingame /played): 26d, 6h, 21m, 34s
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&n=Chaoslord

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 15
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- BH10.25MAN,bot halfus si valioan pe 10/25 n si hc inafara de valiona pe hc si bwd toti bosi pe toate dificultatile inafara de omnotron pe hc
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? in vanilla si in tbc nam jucat dar in WotLK am jucat de cand a aparut si am facut toti bosi pe toate dificulatile inclusiv LK OE HC
Mai ai si alte chare de 85? --- nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- am fost in pride si am iesit pentru ca nu am laua la niciun raid si imi faceam treab bine ma si inscriam pe site si tot nu am invitau eram in guilda de 2 saptamani si nam fost invitat in niciun raid
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- nam deocamdata
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?in primul rand vreo sa fac cat mai multe raiduri,dungenuri si progrese si cam atat
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) -100mb/s am un internet foarte stabil
Stiti ce este sistemul DKP ? da
Teamspeak si/sau microfon ? da
Screenshot cu interfata : http://s1077.photobucket.com/albums/w475/jmecherul96/?action=view&current=WoWScrnShot_030612_203708.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
septy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2012 21:27)
Joined: 06 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 06-03-2012, 22:09:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hidden message

 
Staff message (PsychoBoT):
 
This message was hidden because the user was automatically banned due to excessive spam.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kentlol

[Angry Bird ]



Status: Offline
(since 12-06-2015 12:22)
Joined: 27 Oct 2011
Posts: 57, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 58.9
Votes: 5

 
Post Posted: 07-03-2012, 01:35:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

--Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Kentftw
Clasa si rasa: Druid Troll
Talente: Balance
Profesii: Enchanting, Tailoring (neterminat)
Played time(comanda ingame /played): 22 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kentftw (Doresc sa precizez ca port iteme pvp deoarece joc la leather specialization, iar altele mai bune nu am momentan.)

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? - 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- BoT: 10n, 10hc, 25n, 25hc BWD: 10n, 25n BH: 10, 25
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Joc WoW de cand a aparut, deci da, toate.
Mai ai si alte chare de 85? --- Da, am : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kentlol
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Am fost in Wanted Assassin, dar am iesit pentru ca pur si simplu nu ai cu cine sa te intelegi, plus ca limba romana acolo e...o limba straina.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Da, am: Frostbeat, Hrn, Crithappens.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Vreau sa joc alaturi de niste oameni cu care te poti intelege
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) - Rds, Fibra optica, 100mb/s
Stiti ce este sistemul DKP ? - Da.
Teamspeak si/sau microfon ? - Da.
Screenshot cu interfata : http://www.picz.ro/show-image.php?id=ff61c350f4fc28744325e3025c0b83b4



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Komin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2014 20:27)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54.3
Votes: 2

 
Post Posted: 07-03-2012, 09:32:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Komin
Clasa si rasa: Tauren Druid
Talente: Resto/balance
Profesii: Inscription&alchemy
Played time(comanda ingame /played): 28 days 14 hours
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Komin

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- bh 10/25 Valiona n/hc Maloriak n Omnotron n Halfus n/hc Chimaerion n/hc
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Am jucat incepand cu tbc dar nu pe servare cu script bun... pe wotlk am achivment litch king 10 hc voa rs ....
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Elgg deoarece nu se stangeau in ultimu timp oameni pt 25....faceam in 20 raid de 25hc
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Nu stiu sigur am mai fost si pe wotlk eu imi aduc aminte de guild master:burton si de asterix
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu in wow este de a deveni cel mai bun facand progres si invatand ..
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) 100.0 Mbps
Stiti ce este sistemul DKP ? da
Teamspeak si/sau microfon ? da si ts si microfon
Screenshot cu interfata : http://i39.tinypic.com/2vs28zl.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zmeura93

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2015 12:28)
Joined: 11 May 2011
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 81.4
Votes: 2

 
Post Posted: 07-03-2012, 14:30:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Zmeuras
Clasa si rasa: Huner Orc
Talente: markmanship pve /pvp
Profesii: jwl si engi
Played time(comanda ingame /played): 29 zile 14 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) ---http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zmeuras

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? ---pai am facut tot ce se poate pe normal , pe hc valiona , halfus , chimaeron
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? am jucat doar pe wotlk si am facut tot in mai putin lk ca nu am avut cu cn
Mai ai si alte chare de 85? --- nu am alte chare
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? -Pai am fost in specii si nu mi-au placut din pct de vedere al organizarii
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? ---bucher
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Pai ca ideal sa invat scripturile si sa fac full progress , as vrea sa il realizez cu ajutorul unei guilde serioase
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) nu am probleme cu netul
Stiti ce este sistemul DKP ? da stiu ce este sistemul dkp
Teamspeak si/sau microfon ? am ts am si microfon
Screenshot cu interfata : http://i39.tinypic.com/opmzw0.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 07-03-2012, 15:12:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kentftw - Rejected
Komin - Accepted, /w Crithappensz/Asterix in-game


Zmeuras, il cauti pe Bizo in-game si discuti cu el.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
x.InMySoul_

[DotA Player]



Status: Offline
(since 19-12-2017 18:52)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 310, Topics: 25
Location: Langa Inna

Reputation: 92.3
Votes: 20

 
Post Posted: 07-03-2012, 20:26:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Chaoslord accepted , /w unui ofiter in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nicrom01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2012 16:55)
Joined: 07 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

Post Posted: 07-03-2012, 20:57:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Nicrom
Clasa si rasa: Undead /Rogue
Talente: Combat
Profesii: Enchanting & Enginering
Played time(comanda ingame /played): 45 days, 20 hours
Profilul Char-ului: --- Link la armory. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nicrom

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? : 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? ---Bwd : chimeron 10/25 n/hc , maloriak 25/10n, ODS 10n. BOT : Halfus 10/25 n/hc , valiona 25n
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC tot , WOTLK tot inclusiv lk 25hc
Mai ai si alte chare de 85? --- da , dar pe realm exodus , totusi las un link >http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Arkanius
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? ---The Betrayers , am luat o pauza de la wow cand s-a facut update de la wotlk la cata si am primit kick
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? ---Nu , dar abia astept sa imi fac
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? > Sa ma integrez intr-o comunitate de oameni seriosi , cu care , prin munca si efort , sa atingem cea mai inalta pozitie .
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) : Internet furnizat de clicknet , nu am nici o problema , viteza de 20 mb/s
Stiti ce este sistemul DKP ? : Cu siguranta da
Teamspeak si/sau microfon ? : Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
drogy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2012 11:44)
Joined: 06 Mar 2012
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 08-03-2012, 10:28:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: drogy
Clasa si rasa: warrior orc
Talente: fury/Protection
Profesii: jwlc
Played time(comanda ingame /played): 14 zile si 9 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drogy

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? :15
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc. am facut toti bossi inafara de omnotron pe 10h si 25h
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? wotlk am facut toti bossi inclusiv lk 25h
Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Focsy
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo. specii-am plecat ca nu mia scazut dkp degeaba , awaken -nu se faceau raiduri zilnice
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine. ----
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? :
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) :este foarte stabila
Stiti ce este sistemul DKP ? -a
Teamspeak si/sau microfon ? :da
Screenshot cu interfata : Upload aici la poza. :http://imageshack.us/photo/my-images/651/wowscrnshot030612001551.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kenvelo

[1337]



Status: Offline
(since 16-04-2017 12:19)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 130, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 78.5
Votes: 14

   
Post Posted: 08-03-2012, 10:48:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Meh gearu e low,avem destui warrs imbracati in momentul de fata plus de asta ai completat formularul total aiurea,cum ar zice unii "la sto'". -

REJECTED

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tirion

[Beyond Imagination]



Status: Offline
(since 04-04-2013 22:49)
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 49, Topics: 2
Location: Bacau

Reputation: 13.4
Votes: 5

 
Post Posted: 08-03-2012, 12:02:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nicrom01 wrote:
---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Nicrom
Clasa si rasa: Undead /Rogue
Talente: Combat
Profesii: Enchanting & Enginering
Played time(comanda ingame /played): 45 days, 20 hours
Profilul Char-ului: --- Link la armory. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nicrom

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? : 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? ---Bwd : chimeron 10/25 n/hc , maloriak 25/10n, ODS 10n. BOT : Halfus 10/25 n/hc , valiona 25n
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC tot , WOTLK tot inclusiv lk 25hc
Mai ai si alte chare de 85? --- da , dar pe realm exodus , totusi las un link >http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Arkanius
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? ---The Betrayers , am luat o pauza de la wow cand s-a facut update de la wotlk la cata si am primit kick
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? ---Nu , dar abia astept sa imi fac
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? > Sa ma integrez intr-o comunitate de oameni seriosi , cu care , prin munca si efort , sa atingem cea mai inalta pozitie .
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) : Internet furnizat de clicknet , nu am nici o problema , viteza de 20 mb/s
Stiti ce este sistemul DKP ? : Cu siguranta da
Teamspeak si/sau microfon ? : Da



Rejected



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaladinTrainer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-06-2012 07:41)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 232, Topics: 16
Location: Kassad Sefu`

Reputation: -10.8
Votes: 9

Post Posted: 08-03-2012, 21:11:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai noroc.

--Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Quink
Clasa si rasa: Goblin Rogue
Talente: N/A - momentan nu sunt puse, acum am transferat charul pe realm. Dar stiu sa le fac np.
Profesii: N/A - momentan nu mai am profesii, le fac curand. depinde ce are nevoie guilda.
Played time(comanda ingame /played): Total time played: 40 days, 10 hours, 10 minutes, 12 seconds Time played this level: 12 days, 3 hours, 31 minutes, 37 second @ este time-ul de pe main char. pe asta nu am prea mult :<
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Quink

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 22 (*/03/1990)
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc.
Tot ce s-a putut face pe WoW Freakz. BH10/25, BWD10N/H 25N/H, BOT 10N/H 25N/H - Toti Bossi, toate scripturile le cunosc la perfectie.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?
Vanilla de la 1.5 pana la 1.12.1 tot(MC,BWL,AQ,NAXX, Onyxia's Lair) - Toti bossi, toate scripturile le cunosc la perfectie.
TBC tot (Black Temple, SWP, Tempest Keep, SSC, Gruul's Lair, Karazhan, Magtheridon's Lair, Hyjal) - Toti bossi, toate scripturile le cunosc la perfectie.
WOTLK tot(Trial of the Crusader, Icecrown Citadel, Naxxramas, Onyxia's Lair, EoE, Ulduar, VOA, RS) toate scripturile le cunosc la perfectie.
@Naxxramas - realm first de 2 ori pe 2 servere pe wotlk :<
// De ce cunosc toate aceste scripturi? Joc de pe 1.5 Vanilla :<

Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory.
Kassad - Holy Paladin Full Vicious / 6 HC items.
Everstorm - Blood Death Knight Tank.
Lemminkainen - Destro Lock / Demo Lock Full Vicious / 3 hc items.
// inca 3 chare pe exodus, dar nu le mai pun armory(n-am mai jucat acolo)
Xarthazew.
Lemminkainen.
Xartha.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo.
VeritaS - Tbc/Wotlk / Au plecat pe blizz realm Darkspear EU
Gravity - TBC / Au plecat pe un alt server.
Mistery - TBC / Disbanded.
Unknown - Wotlk/Cata (@ wotlk , 3 realm first) Disbanded.
InspiratioN - Wotlk/Cata
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine.
aye.
Kenvelo b0$$, Alin(Mysan zeu) ;O, Catelyn zeita ;O. Crithappenz(Critulet nobulet =) ). Probabil mai sunt si altii, dar nu le stiu numele de pe realm.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
Nu prea mai am ce sa realizez.
Pe wotlk 6.6k GS.
Pe Tbc full t6.
Vanilla full t1/t2.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )
SC ROMEX NETWORK SRL - Stabilitate 100%. Chiar stau cu Fibra la coltu casei :<
Stiti ce este sistemul DKP ?
Aye, am folosit sistemul DKP. Cunosc tot sistemul.
Teamspeak si/sau microfon ?
Aye, mai putin microfon trebuie sa fac placa de sunet -
Screenshot cu interfata : Upload aici la poza.
Kassad - Paladin Holy Interface.
Quink - Goblin Rogue Interface




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 08-03-2012, 21:31:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Quink - Sa revii cand ai luat bacul.Rejected -


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 03-05-2024, 22:15:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x