User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message182981
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 14-02-2012, 17:24:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)


RECRUTÃM:






* Verificati ultima pagina*

ovidiu_2311 wrote:


Druid: resto/balance/guardian
Shaman: resto
Priest: holy/disci
Paladin: holy




Aplicatie recrutare:
Quote:
1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
5. Clasa:
6. Main Spec/OFF spec:
7. Link Armory*:
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.





Orice reply in legatura cu ce scrie aici se face pe topicul de Discutii.



Last edited by HarDer123 on 05-11-2015, 01:26:59; edited 26 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SwAp2188

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2014 01:44)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 209, Topics: 29
Location: Timisoara

Reputation: 115
Votes: 9

Post Posted: 29-02-2012, 17:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The Betrayers recruteaza shaman resto.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Enitro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2012 12:29)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 59, Topics: 16
Location: Botosani

Reputation: 46.7
Votes: 9

   
Post Posted: 03-03-2012, 15:19:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan (Enitroo)
2. Varsta: 21
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 ore
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: fire / frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Enitroo
7. Screenshot cu Interfata*:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : joc pe mage de 2 ani de zile si mi se pare destul de bun la dmg.
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). nu stiu script la : valiona , maloria si omnotron pe HC
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
11. Detalii PC*.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Ca sunteti buni si v'a cunosc in mare parte
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Vreau inapoi - vad ca nu recrutati clasa mea dar macar sa incerc -



wow.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SwAp2188

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2014 01:44)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 209, Topics: 29
Location: Timisoara

Reputation: 115
Votes: 9

Post Posted: 06-03-2012, 11:43:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Enitro wrote:
1. Nume IRL: Bogdan (Enitroo)
2. Varsta: 21
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 ore
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: fire / frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Enitroo
7. Screenshot cu Interfata*:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : joc pe mage de 2 ani de zile si mi se pare destul de bun la dmg.
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). nu stiu script la : valiona , maloria si omnotron pe HC
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
11. Detalii PC*.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Ca sunteti buni si v'a cunosc in mare parte
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Vreau inapoi - vad ca nu recrutati clasa mea dar macar sa incerc -


Nu recrutam migratori.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
drogy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2012 11:44)
Joined: 06 Mar 2012
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 06-03-2012, 12:08:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: ovidiu(drogy)
2. Varsta: 15
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi 5 ore
4. Clasa: warrior
5. Main Spec/OFF spec: fury/tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drogy

7. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/651/wowscrnshot030612001551.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
imi place sa joc tare si rapid acest lucru ma face sa rup si sa dau cu arma in ei !

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Avand in vedere ca warrior inca nu este fixat 100%...nu stiu daca exista un spec perfect momentan....cat despre rotatie...cam principala idee de dps din cataclysm...folosestete de toate spelurile in conditii optime tinand cont de rage usage si de prioritati....cat despre gemming...

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am experienta numa din WOTLK in coace ...am mai jucat pe freakz...am facut cam toate instantele/raidurile posibile ... inclusiv Lk 25hc

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-mad dogs ( sau certat 2 offiteri si sa distrus toata guilda )
-awaken ( am iesit deoarece sa trecut la cata )

12. Detalii PC***.
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc din nou instante..si pe viitor raiding de calitate

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Informatica , neangajat , timpu liber mi-l petrec in mai multe feluri , fie la pc fie afara cu niste amici , deobicei sunt punctual...daca intarzii vreodata...motivul este unul intemeiat si nu a depins de mine... cat despre hobby-uri...imi place programarea , sportul precum fotbalul sau tenis de masa...si deasemenea mai practic si culturism de 3-4 ori pe saptamana.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
imi place sa imi petrec mult timp in wow sau sa joc fotbal

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Enitro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2012 12:29)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 59, Topics: 16
Location: Botosani

Reputation: 46.7
Votes: 9

   
Post Posted: 07-03-2012, 18:34:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze pentru postare facuta dar Enitroo a plecat -


wow.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SwAp2188

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2014 01:44)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 209, Topics: 29
Location: Timisoara

Reputation: 115
Votes: 9

Post Posted: 07-03-2012, 22:07:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drogy wrote:
1. Nume IRL: ovidiu(drogy)
2. Varsta: 15
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi 5 ore
4. Clasa: warrior
5. Main Spec/OFF spec: fury/tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drogy

7. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/651/wowscrnshot030612001551.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
imi place sa joc tare si rapid acest lucru ma face sa rup si sa dau cu arma in ei !

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Avand in vedere ca warrior inca nu este fixat 100%...nu stiu daca exista un spec perfect momentan....cat despre rotatie...cam principala idee de dps din cataclysm...folosestete de toate spelurile in conditii optime tinand cont de rage usage si de prioritati....cat despre gemming...

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am experienta numa din WOTLK in coace ...am mai jucat pe freakz...am facut cam toate instantele/raidurile posibile ... inclusiv Lk 25hc

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-mad dogs ( sau certat 2 offiteri si sa distrus toata guilda )
-awaken ( am iesit deoarece sa trecut la cata )

12. Detalii PC***.
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc din nou instante..si pe viitor raiding de calitate

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Informatica , neangajat , timpu liber mi-l petrec in mai multe feluri , fie la pc fie afara cu niste amici , deobicei sunt punctual...daca intarzii vreodata...motivul este unul intemeiat si nu a depins de mine... cat despre hobby-uri...imi place programarea , sportul precum fotbalul sau tenis de masa...si deasemenea mai practic si culturism de 3-4 ori pe saptamana.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
imi place sa imi petrec mult timp in wow sau sa joc fotbal


Momentan recrutam maxim 2 shamani resto si un Holy Pala cu experienta in PVE. Cand o sa recrutam si clasa ta, vei primi un PM.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neural

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2013 16:34)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 31, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 5

Post Posted: 10-03-2012, 10:20:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

swag


Last edited by Neural on 16-06-2013, 14:01:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grosan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 10:01)
Joined: 24 Oct 2010
Posts: 69, Topics: 4
Location: Cuiu harti

Reputation: 85.9
Votes: 2

 
Post Posted: 11-03-2012, 17:24:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Casi
2. Varsta: 22
3. Localitate: Satu-Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4 ore pe zi
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Prot | Retri-Holy
6. Link Armory*: Link armory
7. Screenshot cu Interfata*: Interfata
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Din diverse locuri cautate am decis sa folosesc specul actual
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de cand era 2.4.3 pe retail... dar am fost demoralizat complet cand sa bagat wotlk
Si pe Freakz bag meserie de vreo 2 ani. Actual cunosc toate scripturile care sunt active pe server mai putin strategiile cu care isi desfasoara activitatea guildu.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Last One - Cateva persoane s-au saturat de facut raiduri si au iesit din guild (acele persoane mentineau desfasurarea pozitiva a unui Encounter
11. Detalii PC*. AMD Athlon(tm) 64 Proccesor 3000+ | 1 gb ram | Video card Ati Radeon 9600 Series 512 mb
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Proges pve constant si eficacitate.
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student .
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu sunt lucruri iesite din comnu.[/url]


Real Life 1st Place
Player Life [1st Place][Virtual World]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ChaosX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 07:43)
Joined: 14 Nov 2011
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 13-03-2012, 19:31:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:George
2. Varsta:17 ani
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) de luni pana vineri de la ora 19 in sus si sambata si duminica cam toata ziua si noaptea
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Shadow pve/shadow pvp
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Chaosboy
7. Screenshot cu Interfata*:http://imageshack.us/photo/my-images/109/wowscrnshot031312193426.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Imi place si mi se pare interesant .
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe tbc am vreo 4-5 ani de experienta pe freakz joc de pe WOTLK,tot shadow priest am facut lich king ,consil diverse fighturi care necesita miscare.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.). Pe Wotlk am fost in Hardcore.Pve. Wanted Assasins, si pe cataclysm am ramas tot in wanted am decis sa parasesc acest guild deoarece doresc o provocare mai mare o guilda care poate sa ofere mai mult.
11. Detalii PC*.Am un Pc facut pe bucati Procesor i3 ,placa video Gigabyte Nvidia GeForce GT 450 1GB GDDR5 N450-1GI,4 gb ramn .....etc
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece da dovada de profesionalism ,cu oameni capabili de ceva si in plus am cativa prieteni in acel guild.
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 11 . in marea parte a timpului liber joc wow si merg in cluburi cu prieteni.
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).............
15. http://imageshack.us/photo/my-images/39/wowscrnshot031312190910.jpg/


http://imageshack.us/photo/my-images/853/chaosnab.jpg/%5D[/URL]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 13-03-2012, 22:25:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chaosboy,iti vom analiza aplicatia,maine iti vom da un raspuns.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Koco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2012 19:59)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 00:27:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 23
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : am obiceiul sa intru doar cand se fac raiduri la ore fixe( mentionez ca stau de la inceput pana la sfarsit raidului si nu-mi plac oameni ies ''ca nu ma mai lasa tata sau mama'') .. is ultimu an la facultate si am licenta si alte proiecte si nu stau sa pierd timpul in WoW cu achivmenturi sau alte prostii.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Main Spec is TAnk( protection) 362 ilvl/ am si spec de dps 359 ilvl(fury)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kokosila ( sar putea sa vedeti itemele de pvp, nu stiu de ce dar eu garantez pentru iteme 3 piese t 11 hedu hc valiona trinketa la fel etc..... si dc ma primit imi puteti vizualiza itemele live;)
7. Screenshot cu Interfata*:http://i41.tinypic.com/288twtv.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : deoarece consider ca a fi tank este un privilegiu si ,dc esti bun , esti de neinlocuit .
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Eu joc WoW de pe Vanilla si primele mele raiduri in care am fost sunt Blackwing Lair( cand ma bateam pentru piesele de T2 - ) si naxxaramas ( cand ma bateam pentru setul de t3 ) , tbc lam jucat pe multe servere illidan down , iar pe wotlk am jucat putin dar am facut LK pe 10 n(pe freakz) , pe cataclysm valiona pe 10 hc down ( mai important ) in rest maloriak si omnotro pe N.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) wantted Assasin , la inceput mio placut , ne-am tranferat cu toti pe evolution unde a mers bine la inceput si dupa, lumea a inceput sa se certe si sa iasa din guild .
acuma ma-m tranferat charu inapoi pe genesis si am intrat tot in wanted assasin dar nu avem progres
11. Detalii PC*.Intel Pentium Dual CPU T3200 @ 2.00 Ghz 2.00Ghz, placa video de 1 gb, si 3 gb ram
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sincer , doresc sa ma alaturi guildei datorita progresului.
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student ( Aritectura Navala) , in timpul liber il ocup cu plimbari , beti si distractie ( dar in ultimu timp mai rarutz cai mai dragutz), Hobby-uri:muzica( toate genurile fara rock ), si Filme(seriale)
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Pe specul meu de protection joc la minimul de avoidence si full stamina . ( pentru mine minim avoidence insemana50% block 16 parry si 16 block.. full buffat ajug pana la 196k) dar joc si full avoidence cand tankez multi mobi gen mobi de la maloriak.
15. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. nu stiu dc este nevoie eu vreu sa vin ca tank nu ca dps . dar o medie va pot spune pe specu de fury scot vro 16-17k

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
drogy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2012 11:44)
Joined: 06 Mar 2012
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 11:39:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: ovidiu(drogy)
2. Varsta: 15
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi 5 ore
4. Clasa: warrior
5. Main Spec/OFF spec: fury/tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drogy

7. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/651/wowscrnshot030612001551.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
imi place sa joc tare si rapid acest lucru ma face sa rup si sa dau cu arma in ei !

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Avand in vedere ca warrior inca nu este fixat 100%...nu stiu daca exista un spec perfect momentan....cat despre rotatie...cam principala idee de dps din cataclysm...folosestete de toate spelurile in conditii optime tinand cont de rage usage si de prioritati....cat despre gemming...

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am experienta numa din WOTLK in coace ...am mai jucat pe freakz...am facut cam toate instantele/raidurile posibile ... inclusiv Lk 25hc

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-mad dogs ( sau certat 2 offiteri si sa distrus toata guilda )
-awaken ( am iesit deoarece sa trecut la cata )

12. Detalii PC***.
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc din nou instante..si pe viitor raiding de calitate

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Informatica , neangajat , timpu liber mi-l petrec in mai multe feluri , fie la pc fie afara cu niste amici , deobicei sunt punctual...daca intarzii vreodata...motivul este unul intemeiat si nu a depins de mine... cat despre hobby-uri...imi place programarea , sportul precum fotbalul sau tenis de masa...si deasemenea mai practic si culturism de 3-4 ori pe saptamana.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
imi place sa imi petrec mult timp in wow sau sa joc fotbal

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dauroots

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2012 11:50)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 34, Topics: 3
Location: Galati

Reputation: 64.1
Votes: 2

 
Post Posted: 14-03-2012, 17:40:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Robert
2. 23 ani
3. Galati
4. de luni pana vineri de la ora 17:00 pana 01:00 maxim ... iar in weedend cam de dimineatza pana seara ...
5. Druid
6. Restoration / Balance
6. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dauroots
7. http://img263.imageshack.us/img263/9779/rootse.png
8. este mult mai relaxant sa dau heal decat sa rup tastatura sa dau dps mare - astai opinia mea si-mi face mare placere sa tin lumea in viata ... pt ca nimeni nu o face mai bine ca mine la nivel de druid -
9. eu unu am inceput sa joc wow de pe tbc ... la raiduri acolo ma duceam mai mereu ca dps eram la inceput nu prea stiam joaca ... in timp , trecand la wotlk am prins experienta mai mare , am inceput sa incerc si alte clase ... imi stiu foarte bine rolul intr-un raid cu orice clasa as juca mai ales ca resto druid ... ceea ce tine ce cataclysm pana in momentul de fata eu cred ca am avut rezultate foarte bune ca healer la raiduri .. lucru pe care il poate confirma si Aenos de la voi din guilda , el ma cunoaste foarte bine .
10. pe acest server am mai fost doar in guilda Specii pe care o respect foarte mult baieti foarte de treaba , caterinca ii respect ... dar cateodata din prea multa caterinca ies prea multe wipeuri la raiduri importante ... ceea ce pe mine ma deranjeaza .Mai multe nu vreau sa mai spun despre guilda aceasta pentru ca as putea deranja anumite persoane si nu vreau sa stric niste prietenii .
11. Pentium 4 / 3.40 Ghz / 1.50 GB ddr1 RAM / placa video - ATI radeon 9750 Gamer Edition
12. Deobicei la punctul asta lumea pupa in cur guilda respectiva si spune cai cea mai buna bla bla bla .... Eu vreau doar mai multa concentrare mai multa seriozitate la raiduri ... vreau performanta ... ceea ce am inteles ca pot gasi la aceasta guilda .
13. Lucrez in cursul saptamanii in santierul naval Galati ... mai joc un wow ... mai beau o bere ... mai fac o laba ... treburi barbatesti -
14. AENOS PUNE O VORBA BUNA ACOLO !!! -


Doar healu' conteaza !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 14-03-2012, 18:33:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ drogy
Quote:
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


apoi,o sa-ti raspund la aplicatie.

@ Dauroots

S-ar putea sa avem nevoie de un druid resto,o sa primesti raspuns ,stay tuned.

@Kokosila

deocamdata nu recrutam clasa ta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 28-03-2024, 11:27:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x