User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message94458
Trixbunner

[The Midget]



Status: Offline
(since 23-12-2014 12:10)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 250, Topics: None
Location: Campina

Reputation: 169.3
Votes: 6

 
Post Posted: 06-03-2012, 13:45:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?5-6 ore pe zi
2. Clasa:Priest
3. Main Spec/OFF spec:holy/disci
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Trixbunner
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?Am jucat holy de pe WOTLK si imi place acest spec
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pai in primul rand stats ca la oricare alt caster este intelect urmat de spirit apoi mastery care mareste healul de la echo of light..Principalele speluri sunt chakra holy word serenety(single target) holyword sanctuary(aoe) circle of healing si prayer of healing,iar mending mereu pe tank...Ca gem-uri eu folosesc pe rosu 40 intelect albastru 20 intelect+20 spirit iar pe galben 20 intelect+20 mastery
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).M-am apucat de wow cand era wotlk...Am batut toti bossi inclusiv LK25hc..iar acu pe cataclysm maloriak 25n/hc valiona 25n/hc si omnotrom 10n/25n
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)In mare parte am fost in Fallen Angels Alliance apoi in Deathwish..din Faa am iesit pt ca nu se faceau raiduri pe wotlk am intrat in Deathwish apoi am iesit cand sa bagat catacalysm ca sa revin la guilda actuala
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Pentru ca sunteti o guilda dormnica de pve si cat pvp(sper)..Si raiduri frumoase



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 06-03-2012, 15:35:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa'ti vad si eu gearu pve /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alin911ha

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2013 11:42)
Joined: 07 Mar 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

 
Post Posted: 07-03-2012, 11:41:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 5-6 ore pe zi
2. Clasa: Druid
3. Main Spec/OFF spec: Feral/Restoration
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zaralia
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec deoarece ofera mult mobility, mult damage, mult survivability si cel mai important imi place sa joc pe el.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Din proria experienta am aflat ca un feral are nevoie de mult mastery deoarece main damage este din bleeduri. Rotatia pe care o folosesc in pvp este Feral charge, punce, mangle, ravage, rake, 5 point rip si dupa aceia dai shred si ti bleedurile pe el. depinzand de adversar poti sa iti dai berserk , trinket sau tiger's fury, sau chia stun prin main. Rotatia mea in pve nu difera prea mult : magle rake , magle(sau shred daca poti) pui rip pe el si tii pe el bleed si pe tine tii savage roar.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc pe wotlk si nu prea faceam raiduri, mai mult pvp. Pe cataclysm am inceput cu raiduri serios, am facut cam toti bosii inafara de maloriak si omnotron, stiu scriturile si prind repede daca e ceva nou.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Ultima guilda a fost showdown , dar am fost dat afara din motive administrative si din cauza ca nu prea prindeam raidurile deoarece aveam scoala.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc sa ma alutar acestei guilde deoarece este o guilda serioasa, care face raiduri la ore acesibile, si din cate am inteles sunt numai playeri de mare caracter in ea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 07-03-2012, 11:53:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa'ti vad gearu pve /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vaspacio

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2017 19:48)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 24, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.9
Votes: 2

Post Posted: 07-03-2012, 14:05:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? de la ora 14:00 la ora 23:00 zilnic
2. Clasa:Druid
3. Main Spec/OFF spec::Main spec resto pve 366 item lvl ful pve ,ful leather "Leather Specialization"
4. Link Armory*-: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pyrizz sper sa se actializeze ca aveam gear de bufnita ...am pus gearu de resto sper sa se vada:) (orce cazz watch this -> http://imageshack.us/photo/my-images/802/wowscrnshot030612100735.jpg/
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? joc resto pve cat si pvp cai fun si imi place -
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).Druid resto nu se joaca la o rotatie anume,la fiecare bos depinde de situatia (nu ma pun sa povestesc ce si cum dar orcum tot timpu am fost locu 1/2 la recount heal nu pe faza ca spamez ,ci ca am dat heal cand trebuia si unde trebuia.)
ca spec folosesc acesta [url] http://www.wowhead.com/talent#0hrZcZrczIdMMuouo:oVcbVmz [/url]
ca reforge am ful pus in haste pentru ca :haste'u pe langa faptu ca reduce GCD (global cooldown) sau reduce cast time`u ajuta si la HoT`s (cresc tickuri la heal de exemplu la Rejuvenation` ->~1000 haste (~12%) 5 tickuri
~4000 haste (38%) 6 tickuri ,mai pe scut mai mult haste mai multe tickuri adica mai mult heal:P

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am jucat resto druid tot pve pe 3.3.5 acia pe freakz si m-am distrat fain eram in ,,opus dei ;; dar multi membri care erau au plecat/sau plictisit si nam mai ramas in guildu ala ...)
Exeperienta mea in cataclysm este :
): Valiona,Chimaeron,Halfus Wyrmbreaker 10n ,10 hc ,25n, 25hc toate dificultatile , Omnotron Defense System 10/25n ,Maloriak 10/25n
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)acia pe blizard am fost un pic innactiv ca am avut probleme in familie si am ramas fara guild ,am fost in Showdown
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Imi place pveul si as dori sa fac in continuare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 07-03-2012, 14:54:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

accepted /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vaspacio

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2017 19:48)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 24, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.9
Votes: 2

Post Posted: 07-03-2012, 16:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dami mesaj (acia pe site ca sunt pe net tot timpu ) cand esti on in wow

si multam -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
waib10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 16:49)
Joined: 08 May 2011
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 78.5
Votes: 2

Post Posted: 18-03-2012, 15:35:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?:pe zi vreo 4-5 ore , in weekend mult mai mult
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Protection / Fury
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spookiec
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pai imi place sa tankez , stiu toate scripturile la bosii activi de pe freakz si imi place sa gandesc lucrurile nu sa ma dau cu capu de butoane
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Destul de simplu in ce ma priveste , la talente se vad ingame , le-am ales pe cele care ma ajuta in tanking ( prioritar fiind stamina , dodge , parry si , block ( care se obtine prin mastery mai mult acum ) ) . Cu cateva puncte in arms si in fury ( blood craze + second wind pentru acel heal , mic dar totusi de ajutor . Rotatia e simpla , incepem deobicei la un boss cu heroic throw , pentru al trage putin de la locul lui ca sa il pot muta cum vreau eu , in caz ca este ca valiona cu spatele la un perete invizibil si daca nu-l misti putin nu poti sa il intorci . apoi punem rend > thunder clap , acum urmeaza o serie de prioritati care ar fi : shield slam >revenge>shockwave ( in cazul in care bossul nu are adds pe care tre sa ii iei ) si doar cand ai 3 x buff de la thunder clap , ca sa dai bucati de 40k + >> devastate si concussive blow cam asta ar fi rotatia , si nu uitati , daca este ot puneti pe el vigilance , daca nu puneti pe cine credeti ca ia dmg mai des , va da voua niste ap la vengeance si reset la taunt cd , foarte bun .

La gear importanta sa fie de tank ( + parry/dodge/hit/high stamina ) acum la gemming , sunt doua modalitati , depinde pe care o vrei sa urmezi , chit ca pe freakz se tine modelul mai multa stamina mai bine , ar fi si o alta varianta , nu in care pui toate cu 60 stamina unde poti , ci faci un mix intre stamina si prio stats care sunt la war mastery>dodge>parry dar , ca la fiecare clasa , ai nevoie de 8 % hit pentru a nu da miss / resist cu spells in momente cruciale...
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
vanilla n-am jucat
Tbc am facut pe un hunter bt 25hc full , stiam script la toate dar daca m-ati pune acum sa le zic , habar nu le am , sunt vreo 3-4 ani de cand a fost tbc pe privatul respectiv.
Pe wotlk m-am apucat mai serios de pve astfel tot pe un hunter am reusit sa ajung , cu GLOBALU , pe Freakz , pana la sindragosa , facut inclusiv , cu o guilda , am reusit si councilul , desi lich king nu am reusit niciodata deoarece nu gaseam guilda buna la gs meu cum era pe vremea aia , aveam 5300 si scoteam 10k dps ( nu mint , daca are cineva un sv de wotlk /w me si va arat ) neavand nici arcu de la lady .
Pe cataclysm , am reusit cu warrior , sa tankez bwd : Chimaeron ( 10n/hc 25 n/hc ) , bh tot , bot halfus pe toate dificultatile ( si ca mt si ca ot ) + valiona pe 25n si 10n , pe 25h si 10h nu sunt oameni destul de capabil in cat sa nu stea in focuri / sa nu intre in twilight care grupa nu trebuie sau sa nu stea in vortexuri ( la transitie mureau majoritatea , ca pana ajungeau in centru erau 1 shot.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)District ( singura) a fost ok , numai ca liderul era cam egoist , facea el un raid cu cine mai stia script in special alea de 10 , si pe restu ii dadea la o parte , motivand ca are cd ....., avea dkp , 25 faceam dar recruta oameni cam slabi , si de aceea am decis sa plec .
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am observat ca sunteti o guilda activa , cu oameni competenti , si am vazut si progresul guildei voastre , vreau sa ajut in progresul urmatorilor bosii ce vor aparea.


P.s e cam mare wall of textu asta dar sper sa fie bun -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 18-03-2012, 17:53:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa'ti vad gearu , ps : pe tbc nu exista raiduri de hc, erau doar 10 si 25 -

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hellsnyper

[Seraphim]



Status: Offline
(since 21-12-2014 20:44)
Joined: 04 Jan 2008
Posts: 456, Topics: 63
Location: Nicaieri

Reputation: 228.8
Votes: 7

 
Post Posted: 20-03-2012, 13:56:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
2. Clasa:
3. Main Spec/OFF spec:
4. Link Armory*:
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

1 - Depinde . Pe zi pot avea si 8 ore daca nu am ce face .
2 - Shaman Draenei
3 - Enhancement / Restoration
4 - http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spiritual

iLvL nu este foarte mare , dar ma trage in jos deoarece nu am dat inca de niste Wristuri . Wisturile sunt de lvl 300 . Oricum dps scot destul - . iLVL este 346

5 - Pentru ca m-am plictisit de Elemental si oricum Enhancement e mai bun acum in PVE .
6 - Aici ar fi foarte multe de zis . O sa incerc pe scurt :

- Talent tree : http://www.wowhead.com/talent#hhr0hZfIh0sbhMGo , excluzand faptul ca pe 4.3 avem https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=16544 (wowhead link) in loc de talentul cu Fire Nova . Oricum nu folosesc Fire Nova decat in AOE situations deoarece nu am timp sa aplic rotatia completa .
- Rotatie : Toteme ( Obligatoriu https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=3599 (wowhead link) ) -> https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=17364 (wowhead link) -> https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=73683 (wowhead link) -> https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=8050 (wowhead link) -> Daca avem 5 stackuri de https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=77657 (wowhead link) atunci putem folosi https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=65974 (wowhead link) si atunci cand avem CD la Unleash Elements dam cu https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=8042 (wowhead link) si atunci cand avem cast instant folosim https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=403 (wowhead link)
- Gear - Desigur e recomandat sa avem full mail sa beneficiem de 5% agility .
- DPS - Shamanu enhancement obtine un DPS frumusel dar trebuie atentie la cooldownuri deoarece are mai multe abilitati de folosit .
- Staturi - La staturi in ordinea importantei ar fi cam asa : hit rating ( undeva la 1740 recomandat ) > mastery rating ( undeva la 500 ) > agility > Critical strike > haste

7 - Am inceput sa joc WoW de la Vanilla . Atunci abia desluseam jocul . In TBC situatia s-a schimbat , am inceput sa cunosc PVP si PVE . Pe Wotlk am facut cam tot ce se putea face de la dungeonuri la instante . Pe Cataclysm nu am facut toti bosii deoarece am luat o pauza , dar ce nu am facut m-am documentat in legatura cu scripturile ca sa nu intampin probleme in raid

8 - Am mai fost in guilde pe care nu mi le amintesc . Oricum de cand era wotlk am fost cel mai mult timp in Too Many Buttons . Guilda s-a destramat si asta evident a dus si la kick automat .

9 - Imi pare o guilda promitatoare si serioasa . Doresc o guilda buna ca sa pot face niste raiduri serioasa pe baza de DKP si ocazional si niste PVP .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 20-03-2012, 14:54:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar daca gearu nu este satisfacator, pari o persoana cu potential, /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tzapasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:56)
Joined: 08 May 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Poland

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 20-03-2012, 20:18:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpu saptamani de la 6 pana la 12-1 seara si vineri sambata de la 6 pana cad e nevoie
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Mark/Survival
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nazrudin
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Intodeauna am jucat ca range dps deoarece mi se pare ca da un damage cat de cat bun daca stii sa joci cu el
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
O rotatie anume nu pot spune ca am da ii ceva de genu Steady shot---> Arcane shot--> Serpet Sting --> chimera shot --> steady --> arcane si cand se incarca chimera iar si aimed shot cand procuieste de la steady
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
WoW am jucat cam de cand a inceput insa in vanilla si tbc am jucat doar pe funservere insa cand a aparut WOLTK am intrat aicea pe freakz cu niste prieteni si characterul meu a fost prima data un warlock insa nu mi-a cam placut cu el si mi-am facut un druid cu care am jucat mai mult heal ca de aia avea nevoie guilda - si acum joc de o luna si ceva pe cata mai am sa invat script la valiona pe 25h si cam atat restu le stiu in 2 zile il invat cap coada perfect sa nu am nici o problema
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
am fost in "Boones of death" insa am decis sa ies de acolo deoarece erau foarte putini oameni si raidurile cam toate se faceau cu globalu si era o chestie care mie nu imi placea
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Imi pare o guilda promitatoare si serioasa Doresc o guilda buna ca sa pot face niste raiduri nu cu globalu si plini de ninjalai ca is satul de ei si programul pentru raiduri mi se pare ca ii foarte bun pentru mine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 20-03-2012, 23:14:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

accepted /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
piciupitik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:42)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 87, Topics: 15
Location: United Kingdom

Reputation: 344.5
Votes: 10

 
Post Posted: 21-03-2012, 19:35:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? pe saptamana in jur de 15-20 ore
2. Clasa: warlock demonology
3. Main Spec/OFF spec: demonology/demonology ca altceva nu stiu sa joc
4. Link Armory*: [url]http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Aloran[/url]
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ölen
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Burst damage cu tick redus in metamorphis
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am vazut tot ce se putea vedea prin raiduri /:)
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Inner Sanctum - ceva mai personal
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? m-am uitat la progress si stiti scripturi.... sper


Sau lasa ca raman tot la astia... Raised eyebrow



Last edited by piciupitik on 22-03-2012, 22:03:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 21-03-2012, 20:10:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 01-10-2024, 06:21:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x