User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message542610
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 24-03-2012, 23:52:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^^ Mai greseste omul , stii cum se spune , din greseli inveti .
Eu initial asta am crezut , nu inseamna ca e si adevarat .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-03-2012, 08:58:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
adevarata problema este ca nu se dau admine pentru cei cu experienta ci doar pe prietenii, dar exista si cativa admini care isi merita pe deplin adminul+ daca faci poze trebuie sa stii si cand sa le faci.


Code:
Eu dadeam contra la toti , pacat ca nu se tinea cont la decizia finala si acceptau asa aiurea , mai ales cand ai si prieteni owneri , e clar .

Am stat azi-dimineata de am strigat dupa un admin sa vina sa schimbe mapa/sa baneze un codat , pana mi-a venit rau .
Nu va mai bateti capul , nu se schimba nimic .



Voi doi nu a-ti demonstat nimic,va deranjeaza ca alti isi fac treaba corect si au avansat.
E vina mea? Sau a voastra?
Cat despre experienta pe care voi doi o aveti este 0 barat pe langa experienta pe care o am eu.
Daca nu a-ti avea atata orgoliu "aiurea" a-ti vedea singuri ce se intampla,voi doar stiti sa va uitati in gradina altuia si veniti repede pe forum mac' mac' mac' mac -
Ma scuza-ti dar a-ti vrut sa fiu corect si sa va zic lucrurile in fata,cel putin Avioane asta a cerut si asta a primit.
Daca vreti va pot demonstra si prin fapte lucrurile scrise mai sus ,nu doar prin vorbe.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-03-2012, 11:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twistere , cine a avansat si a deranjat ?
Tu deja o dai in alte subiecte , eu unul cel putin nu din cauza asta am venit pe forum si "mac mac" .
Daca tu asta spui , ca experienta mea si ce am facut pentru war4 = 0 , asa sa fie , nu te contrazic .

Stai tu linistit , atata timp cat ma pot juca linistit nu mai caut sa va arat ce decizii luati si cand gresiti .
Ti-am trimis un pm , nu ai fost in stare sa te ocupi de el , a facut-o altcineva , asa cum ti-am promis , nu ma mai bag .
Discutii war4 si liste codati este singurul loc unde o sa mai postez .

O singura dorinta mai am si eu , scoate-ti-ma din listele de admin , arata urat rau .
Multumesc ^^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
COBRAKK

[Head-Hunter]



Status: Offline
(since 06-02-2015 11:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 501, Topics: 8
Location: Constanta

Reputation: 171.9
Votes: 7

Post Posted: 25-03-2012, 12:23:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca s-a ajuns prea departe cu cearta asta.Cert e ca multi au de impartit multe si nu inteleg de ce.In loc sa fim uniti ca admini ne muscam de cur unii pe altii,cei fara experienta trebuie ajutati sa ajunga sa te bazezi pe ei,mai lasati suferintele.

Daca nu va suportati pur si simplu nu vorbiti unu cu altu,nu va mai improscati cu noroi atat.Dati un exemplu urat,plus ca imi pare rau sa spun dar nu prea imi mai place sa intru pe serer si pe forum sa vad numai cearta.E o atmosfera apasatoare atat pe server cat si pe forum.Inainte imi era drag sa intru pe server si sa ma distrez,acum parca nu mai am aceeasi tragere de inima.

Inainte puteam glumi,radeam cu gura pana la urechi,NE AJUTAM MULT,acum nimic,fiecare pentru el.Pe voi va doare cum si-a luat ala adminu,cum e ala prieten cu nu stiu cine,etc.

Serverul asta mi-a intrat la inima de prima oara cand am jucat aici,acum ma gandesc tot mai serios sa renunt la admin.Atat am avut de zis,nu stiu ce am rezolvat cu ce am spus aici dar vroiam si eu sa ma descarc,ca nu mai suport ce vad.Bafta.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ADy ViDiC

[Creep]



Status: Offline
(since 16-10-2013 20:38)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 687, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 42

Post Posted: 25-03-2012, 12:27:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de partea lui cobra
E clar ce zice el si ar trebuii ca toti sa invatati cate ceva din spusele lui -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-03-2012, 12:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cobra , cine se cearta ? Sunt doar discutii , atata tot .
AU FOST , greseala mea ^^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 25-03-2012, 12:53:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cobra asta am simtit si eu. Din cauza asta am cautat un alt server unde nu sunt cunoscut. Ajung si acolo sa fiu cunoscut de comunitatea aia, dar acolo pot juca linistit. Adminii au trecut peste faptul ca nu-s codat ci doar stiu jocul, si acum joc FARA nicio retinere. Joc cand vreau, cum vreau si cat vreau. Nimeni nu-mi cere nimic. Mai intru ocazional pe war4 dar atmosfera ma scoate de pe server. Si din pacate, dupa putin timp.

Dar fa si tu ceva de genul. Alege un alt server, joaca pe el o vreme si revino pe war4. S-ar putea sa fie mai ok asa. - Pentru mine inca nu este pentru ca acum sunt 1 pe serverul acelas si nah... tre sa-mi mentin pozitia. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marius28

[Born From Chaos]



Status: Offline
(since 14-06-2014 14:35)
Joined: 04 Aug 2009
Posts: 1661, Topics: 87
Location: Bucuresti

Reputation: 157.9
Votes: 20

 
Post Posted: 25-03-2012, 13:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Code:
adevarata problema este ca nu se dau admine pentru cei cu experienta ci doar pe prietenii, dar exista si cativa admini care isi merita pe deplin adminul+ daca faci poze trebuie sa stii si cand sa le faci.


Code:
Eu dadeam contra la toti , pacat ca nu se tinea cont la decizia finala si acceptau asa aiurea , mai ales cand ai si prieteni owneri , e clar .

Am stat azi-dimineata de am strigat dupa un admin sa vina sa schimbe mapa/sa baneze un codat , pana mi-a venit rau .
Nu va mai bateti capul , nu se schimba nimic .



Voi doi nu a-ti demonstat nimic,va deranjeaza ca alti isi fac treaba corect si au avansat.
E vina mea? Sau a voastra?
Cat despre experienta pe care voi doi o aveti este 0 barat pe langa experienta pe care o am eu.
Daca nu a-ti avea atata orgoliu "aiurea" a-ti vedea singuri ce se intampla,voi doar stiti sa va uitati in gradina altuia si veniti repede pe forum mac' mac' mac' mac -
Ma scuza-ti dar a-ti vrut sa fiu corect si sa va zic lucrurile in fata,cel putin Avioane asta a cerut si asta a primit.
Daca vreti va pot demonstra si prin fapte lucrurile scrise mai sus ,nu doar prin vorbe.


adica eu ce sa inteleg din ce zici tu? Ca nu stiu sa fac diferenta dintre codat si un player bun? Ca nu mi-am facut treaba corect? Cat timp am avut admin nu am primit o plangere,reclamatie sau cerere de unban sau warn( warn care l-am primit de la tn ). Daca tot zici in fata ceea ce mi se pare un lucru bun adu-mi te rog dovezi pentru care eu nu am demonstrat nimic.


Back From Hell !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alkayda

[Criminals League]



Status: Offline
(since 11-01-2016 18:01)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 4076, Topics: 46
Location: Botosani

Reputation: 17.2
Votes: 30

Post Posted: 25-03-2012, 13:39:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

COBRAKK wrote:
Cred ca s-a ajuns prea departe cu cearta asta.Cert e ca multi au de impartit multe si nu inteleg de ce.In loc sa fim uniti ca admini ne muscam de cur unii pe altii,cei fara experienta trebuie ajutati sa ajunga sa te bazezi pe ei,mai lasati suferintele.

Daca nu va suportati pur si simplu nu vorbiti unu cu altu,nu va mai improscati cu noroi atat.Dati un exemplu urat,plus ca imi pare rau sa spun dar nu prea imi mai place sa intru pe serer si pe forum sa vad numai cearta.E o atmosfera apasatoare atat pe server cat si pe forum.Inainte imi era drag sa intru pe server si sa ma distrez,acum parca nu mai am aceeasi tragere de inima.

Inainte puteam glumi,radeam cu gura pana la urechi,NE AJUTAM MULT,acum nimic,fiecare pentru el.Pe voi va doare cum si-a luat ala adminu,cum e ala prieten cu nu stiu cine,etc.

Serverul asta mi-a intrat la inima de prima oara cand am jucat aici,acum ma gandesc tot mai serios sa renunt la admin.Atat am avut de zis,nu stiu ce am rezolvat cu ce am spus aici dar vroiam si eu sa ma descarc,ca nu mai suport ce vad.Bafta.

Cat se poate de adevarat . asta simt si eu , dar nu am avut cuvintele necesare sa ma exteriorizez . -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-03-2012, 17:59:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avioane cat timp sunt eu owner nu vei mai avea admin.
Marius28 esti in aceiasi situatie.Eu stiu ce vreau ,stiu unde vreau sa ajunga acest server,voi doar demonstrati ca nu stiti ce vreti.Lucrurile pe care le-ati scris mai sus in acest topic demonstreaza clar acest lucru.
Aceasta atmosfera despre care vorbiti mai sus este stricata de astfel de persoane care nu stiu altceva decat sa critice, au un orgoliu nemasurat astfel incat sa nu recunoasca greselile pe care le fac.
Ce poti spune despre astfel de persoane e fara sens,pentru ca niciodata nu vor intelege nimic.
Imi pare rau sincer, insa eu am anumite standarde si pretentii ,asa fost dintotdeuna inca de cand s-a facut acest server.
Serverul merge inainte ,orice acces poate fi inlocuit ,chiar si accesul meu.
Consider ca si la inceput, daca vrei sa ajuti cu adevarat o poti face linistit cu orice acces, la orice ora,trebuie doar sa vrei.
Asta sunt si nu ma voi schimba,daca considerati ca e ceva gresit in gandirea mea,va rog sa ma sanctionati prin a nu ma baga in seama.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 25-03-2012, 19:39:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu va inteleg..


Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡



Last edited by Battlefield on 28-03-2012, 21:15:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marius28

[Born From Chaos]



Status: Offline
(since 14-06-2014 14:35)
Joined: 04 Aug 2009
Posts: 1661, Topics: 87
Location: Bucuresti

Reputation: 157.9
Votes: 20

 
Post Posted: 25-03-2012, 19:54:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

twister problema ta cea mai mare este ca nu stii sa iti recunosti greselile. Ai spus ca stai de vorba ca un om matur la altul. Nu mi-ai raspuns la multe intrebari. Nu poti sa accepti un sfat cand ti se da. Daca incerc sa spun ca ceva este in neregula cu serverul eu pic de vinovat chiar daca am intentii bune

Back From Hell !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-03-2012, 20:31:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Avioane cat timp sunt eu owner nu vei mai avea admin.

Am zis mereu ca nu ma face accesu` , am demonstrat ca ajut serverul si fara admin . (lista mea de codati inca creste)
Ti-am trimis pm , nici nu te-ai simtit sa raspunzi , preferi sa postezi aici , sa arati ca esti dur .

Nu vreau ma admin , stai tu linistit ca nu am nevoie , ba chiar te-am rugat sa ma scoti din listele de admini , este chiar asa greu ?

Imi cer scuze staff-ului acestui server daca am deranjat prin ceva , direct sau indirect .
Toate cele bune ^^
Te-as ruga sa trimiti pm daca mai ai ceva de adaugat , chiar imi displace sa purtam discutii aici .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blu3t0oth*

[Freakz * Blu3t0oth*]



Status: Offline
(since 07-12-2014 18:30)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 1742, Topics: 70
Location: Roma.

Reputation: 302.8
Votes: 69

Post Posted: 25-03-2012, 20:32:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marius28 wrote:
twister problema ta cea mai mare este ca nu stii sa iti recunosti greselile. Ai spus ca stai de vorba ca un om matur la altul. Nu mi-ai raspuns la multe intrebari. Nu poti sa accepti un sfat cand ti se da. Daca incerc sa spun ca ceva este in neregula cu serverul eu pic de vinovat chiar daca am intentii bune


Problema ta e ca te bagi unde nu trebe u nu poti sa taci deloc

ps laso balta ca e mai bn pt tine ,)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 26-03-2012, 11:54:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care imi dati PM ca sa va rezerv numele spuneti si pe ce server vreti. Asta ca sa nu asteptati prea mult .

Ex: Nick :
Parola:
Server .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 27-04-2024, 15:23:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x