User
Pass
2FA
 
 

BLACKLIST
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message9968
edimihai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2017 23:36)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 29, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 116.8
Votes: 3

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:25:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu Parinho,dar fac unii mult prea mult pe desteptii. Din acest moment nu mai zic nimic la acest topic. Si da,+1 ,e trist ca vorbim si ne rezumam doar la WoW. Am zis ce vroiam sa zic acum va las pe toti cei care ati fost la noi sa va vedeti de treaba voastra si de guilda voastra.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:26:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Creem o imagine proasta si pt noi si pt voi...- ...cred ca , cu toti am dat ce e mai rau din noi.-..Enough..!-..


Last edited by Ell3na on 06-04-2012, 14:28:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leocta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2013 12:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 389, Topics: 17
Location: Romania;Constanta;Delfinariu

Reputation: -149
Votes: 12

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:26:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Simmis wrote:
Elena, pentru asta te apreciez, dar deja multi au citit, sa vedem acum ce se intampla.



si? va supara adevarul sau ce?-) ca nu inteleg , va este rusine de cine sunteti ?!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dxme666

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 09:29)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 30, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 54
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:27:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ghessoo asta e al 2 lea caz "mortis" am vrut sa nu ma bag dar as dori un raspuns nu o justificare deoarece nu cred ca cineva ar trebui sa se justifice in fata mea sau a altcuiva poate doar fata de propria persoana ar trebui oameni sa se justifice insa trecand peste acest aspect spune-mi si mie dc guildele in care intri se schimba radical cand iesi.In Mortis recunosc ai fost dinaintea mea dar cand ai iesit ai facuto miseleste dand mailuri si whisperuri la mai multe persoane unele urmandute si ar fi ipocrit din partea mea sa spun ca atunci nu te-am sustinut deoarece am facuto asa ca u ai plecat cu mai mult de juma din mortis deoarece gmu din mortis nu a fost ferm pe pozitie si ti-a acordat prea multa incredere insa dupa ce am venit cu tine sa intamplat acel incident si ragequit-ul meu din guilda pe care ai creato "A New Hope" eu m-am intors in mortis unde am ramas pentru o bucata sanatoasa de vreme iar dupa multe evenimente am venit in Awaken guilda care imi place datorita spiritului de prieteniei si intrajutorare de exista intre playeri existenti insa se pare ca u impreuna cu cei de au iesit (acest post al meu nu are nimic cu ei) si iar sa intamplat un scandal iar din ce imi aduc aminte si "A New Hope" ai parasito intr-un stil asemanator desi erai co gm.

Intrebarea mea este doar pt ghessoo , sper sa nu o vezi ca pe un atack este doar o intamplare simpla, omeneasca pe care eu ti-o adresez tie.
Iar membrilor din Awaken le adresez o "alta intrebare" Dc? Dc va complicati? Voi nu observati ca va faceti voua rau incercand sa castigati o disputa pe care nu o putem castiga? Dc nu o putem castiga? Simplu fiecare om are punctu lui de vedere iar unora li se pare ca e ok sa faca ceva in timp ce celorlalti li se pare acelasi lucru gresit asa ca noi sa fim sanatosi ca restu se reface....Timpul vindeca multe....
Ca un sfarsit vreau ca cei de au iesit sa stie ca eu inca ii respect ca oameni dar nu ca oameni care au iesit si au iscat acest scandal ci ca oameni care au fost inainte sa iasa din guilda niste prieteni,niste amici, niste colegi.



Last edited by dxme666 on 06-04-2012, 14:28:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:27:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Leo..hai sa incetam..-..demonstram mai multe..prin indiferenta..-..O sa fie mai bn sa lasam totul in urma..-...guilda este inca in picioare..asta e important:*..-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LightPaladin

[.: -Light Inside- :.]



Status: Offline
(since 25-01-2022 20:01)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 1162, Topics: 116
Location: Bucureºti - Ferentari

Reputation: 322.1
Votes: 17

           
Post Posted: 06-04-2012, 14:34:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Dumb: Nu stiu omule ce ai inteles tu, dar nimeni n-a plecat din Awaken pentru ca am plecat eu. Cel mult, eu am fost triggerul. Eram pe TS si mi-a zis Elenea ca sunt "distrus", moment in care am zis "A da? Bine" si am dat leave guild. Nu e vina mea ca aia a fost scanteia care a declansat toata treaba asta, a.k.a. au iesit toti in grup a 2-a zi.

Cat despre A New Hope, stii foarte bine care a fost problema. Am avut un co-GM extrem de gresit, care a decis sa ia doar deciziile proaste. Decat sa raman Guild Master la o guilda in care exista discutii, am preferat sa o dizolv. Tu, mai bine decat oricine, ar trebui sa stii ca mie nu mi-a placut niciodata sa am rank sau ceva, "puterea corupe".

Nu inteleg de ce compari situatia asta cu cea din Mortis, de acolo au iesit toti cu mine, pentru ca eu eram singurul care organiza raidurile, dupa cum stii extrem de bine. Ti-ai ales gresit partea cu care sa tii in acest conflict, conflict in care tu nu ai avut nici o legatura. Am crezut ca suntem amici, dupa toate chestiile petrecute prin WoW. Imi pare rau sa vad ca nu este asa. Iti urez tot binele din lume in Awaken, sper sa te simti bine la ei.


"Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark;
I was born in it, molded by it." - Bane (The Dark Knight Rises)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:37:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ghesoo Nu esti painea lui D'zeu si sti bn de ce am zis asta...-..Am zis PUNCT..LA ACEST TOPIC..!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dxme666

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 09:29)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 30, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 54
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:43:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2 secunde ca eu nu inteleg nu mai suntem prieteni pentru ca am pus o intrebare? eu unul inca te consider un amic la fel ca si pe ceilalti imi pare rau sa vad ca u nu ma mai consideri asa intradevar in mortis u ai fost cel de organiza dar totusi trebuia sa procedam altfel eu unul am fost inapoi acolo si am vazut ce parere siau facut oameni despre noi cei ce am plecat inclusiv despre mine si a durat ceva sa le mai schimb din opinie si de asta incerc acuma sa fiu cat mai distant ca sa nu fiu considerat intr-un anume felcat despre A new hope n-am aflat niciodata ce sa intamplat acolo....
In ultimu rand eu nu tin cu nimeni, mie imi place sa ma consider un observator, cel mult am incercat sa aplanez acest conflict nu sa va sustin pe voi sau pe ei

Ellena te rog eu nu te mai ataca cu ei si pe tn si pe restu va rog hai sa incercam sa avem o discutie fara atackuri la persoana....

Posturi unite automat, 06-04-2012, 15:43:54

Simmis wrote:
Dumb, observator esti in momentul in care ai fost de fata. Zi odata Pass, si sa dea odata delete la post.

Cine a vrut sa demostreze ceva, sigur a facut-o deja.

Mie mi sa explicat si sincer am fost putin socat sa aflu ca au plecat oameni care pana in acel moment ma intelegeam de la foarte bine in sus!
Cat despre plecare am ramas prost sa aflu ca nu v-ati luat macar un la revedere macar ceva gen ba prostilor sau cum vreti voi sa ziceti noi plecam nu va mai suportam cel putin pentru mine ar fi contat deoarece desi nu va stiu decat de cateva saptamani miati parut niste persoane foarte ok ...

scuze pt uzitarea cuvantului"prostilor" PS:asta pt admin sau cei de citesc prostilor si nu vor sa vada aforisisme de nici un fel



Last edited by dxme666 on 06-04-2012, 14:45:16; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LightPaladin

[.: -Light Inside- :.]



Status: Offline
(since 25-01-2022 20:01)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 1162, Topics: 116
Location: Bucureºti - Ferentari

Reputation: 322.1
Votes: 17

           
Post Posted: 06-04-2012, 14:45:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dxme666 wrote:
2 secunde ca eu nu inteleg nu mai suntem prieteni pentru ca am pus o intrebare? eu unul inca te consider un amic la fel ca si pe ceilalti imi pare rau sa vad ca u nu ma mai consideri asa intradevar in mortis u ai fost cel de organiza dar totusi trebuia sa procedam altfel eu unul am fost inapoi acolo si am vazut ce parere siau facut oameni despre noi cei ce am plecat inclusiv despre mine si a durat ceva sa le mai schimb din opinie si de asta incerc acuma sa fiu cat mai distant ca sa nu fiu considerat intr-un anume felcat despre A new hope n-am aflat niciodata ce sa intamplat acolo....
In ultimu rand eu nu tin cu nimeni, mie imi place sa ma consider un observator, cel mult am incercat sa aplanez acest conflict nu sa va sustin pe voi sau pe ei

Ellena te rog eu nu te mai ataca cu ei si pe tn si pe restu va rog hai sa incercam sa avem o discutie fara atackuri la persoana....


(Elena, imi cer scuze ca postez in continuare, dar trebuie sa ii raspund lui Dumb, din moment ce el discuta cu mine)

Stii foarte bine la ce ma refer. Discutam ceva cu tine pe privat (banuind ca esti noul ultras Awaken), iar tu ai fugit repede sa dai raportul legat de ce vorbim. Chestii de-astea nu se fac, prietene, decat cel mult la clasele primare.

Cu asta am terminat ce-am avut de spus, daca mai ai ceva, te invit sa ma cauti pe /w ingame sau sa dai PM, nu am nici o satisfactie sa postez intr-un topic deja plin de ura.


"Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark;
I was born in it, molded by it." - Bane (The Dark Knight Rises)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BojaN

[sefu' la valoare]



Status: Offline
(since 30-01-2019 09:54)
Joined: 23 Jul 2009
Posts: 5420, Topics: 286
Location: Giurgiu, RO.

Reputation: 754.3
Votes: 132

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  sinnerzqrr 
Post Posted: 06-04-2012, 14:45:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stai putin ca va linistiti imediat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:49:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LightPaladin wrote:
dxme666 wrote:
2 secunde ca eu nu inteleg nu mai suntem prieteni pentru ca am pus o intrebare? eu unul inca te consider un amic la fel ca si pe ceilalti imi pare rau sa vad ca u nu ma mai consideri asa intradevar in mortis u ai fost cel de organiza dar totusi trebuia sa procedam altfel eu unul am fost inapoi acolo si am vazut ce parere siau facut oameni despre noi cei ce am plecat inclusiv despre mine si a durat ceva sa le mai schimb din opinie si de asta incerc acuma sa fiu cat mai distant ca sa nu fiu considerat intr-un anume felcat despre A new hope n-am aflat niciodata ce sa intamplat acolo....
In ultimu rand eu nu tin cu nimeni, mie imi place sa ma consider un observator, cel mult am incercat sa aplanez acest conflict nu sa va sustin pe voi sau pe ei

Ellena te rog eu nu te mai ataca cu ei si pe tn si pe restu va rog hai sa incercam sa avem o discutie fara atackuri la persoana....


(Elena, imi cer scuze ca postez in continuare, dar trebuie sa ii raspund lui Dumb, din moment ce el discuta cu mine)

Stii foarte bine la ce ma refer. Discutam ceva cu tine pe privat (banuind ca esti noul ultras Awaken), iar tu ai fugit repede sa dai raportul legat de ce vorbim. Chestii de-astea nu se fac, prietene, decat cel mult la clasele primare.

Cu asta am terminat ce-am avut de spus, daca mai ai ceva, te invit sa ma cauti pe /w ingame sau sa dai PM, nu am nici o satisfactie sa postez intr-un topic deja plin de ura.


--SE ACCEPTA:)..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 06-04-2012, 14:51:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma nu stiu dc dati atat importanta celor care au plecat.. ereau playeri slabi care trageau in jos guild cu mofturile lor ! ce atata tam tam ? ce am pierdut?
va zic eu niste jucatori care daca fac spam pe global iau 3 in 5 min ... si daca e sa plec eu sau orcare nu vad cum as afecta eu guilda va zic ca guild a facut un progress un urma ultimelor modificari ... avem progress full asa ca awaken e baza nu ma intereseaza ce faceti voi care plecati sau nus ce... aici ar fi frumos ellena sa apara doar numele ATAT nu sa comenteze toti care nu au ce face. sa scrie romane pe acilea ... Nu te inteleg ma ellena dc le dai cea mai mica atentie:))




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 14:52:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AM MODIFICAT..NEXUS..INTRODUCEREA..ASTpET UN GM SA STEARGA TOPIC-UL..-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreif11c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2014 17:55)
Joined: 12 May 2011
Posts: 39, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 6

Post Posted: 06-04-2012, 15:38:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

na ca nu esti ultima -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gh0sT, 06 April 2012 14:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6    


The time now is 02-07-2024, 08:54:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x