User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message94217
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-03-2012, 17:05:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Depinde de zi, sunt cu facultatea, daca am o saptamana incarcata de proiecte nu pot garanta ca voi fi on in fiecare zi, in mod normal stau si 5 ore pe zi.
2. Clasa: Druid
3. Main Spec/OFF spec: Resto.
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Radicallol (s.ar putea sa fie gearul pvp)
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece feral dps e foarte low aici pe server( nu merge weapon dmg), ca tank armura e buguita(nu primesti destula armura pe feral), iar pe balance nu mii se pare asa stralucit dpsul in comparatie cu alti range dpseri.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pfai...ca sa raspund la aceasta intrebare ar trebui sa umplu pagini, o sa incerc sa fiu cat mai scurt si la obiect.
Talente:
http://www.wowhead.com/talent#0hrZcZrczIbzruouo
O sa explic unele optiuni si de ce am ales ce am ales.
Nu am bagat un nature swiftness deoarce talentul pe cata a devenit pur pvp( pe wotlk mai mergea cand druidul resto era bun si ca single target spamand nourish, instanta te ajuta in caz ca tankul cadea foarte low,ns+healing touch si puneai tankul pe picioare, acum nu mai e asa vital acest talent)
Am ales sa bag 2 puncte in malfurios gift deoarce pe 4.0.6 clear castul procuie doar din dps spell, deci fara acel talent druidul nu mai primeste clear cast, asa ca am renuntat la 2 pct in natures bounty care oricum imi oferea decat 20% crit pe regrouth(care il folosesc doar daca am clearcast proc sau cand sunt in tree si raidul e foarte low, avand deja cd pe wildgrowth si swiftment),
Am ales natures cure, in principal pentru BH- pt ca da obisnuiesc sa dau dispell in bh daca nu e priest in raid.

Rotatie.. nu e mult de spus si nu stiu daca o poti numii o rotatie, e mai mult o lista de prioritati, obisnuiesc sa arunc shiftmendul pentru eflorecense apoi wild growth peste, ca wildgrowth sa primeasca bonus din mastery.
Tin lifeblooms pe tank( benefic si mie -pentru clearcast si replenismehnt).

Gameplay - Ca druid resto si ca orice healer care l.as juca incerc sa aflu modalitati noi de a imi mentine mana cat mai sus.(momentan druidul resto e clasa care ramane cel mai greu fara mana).
Rasiala are o importanta foarte mare aici, daca esti nightelf- folosind shadowmeldul iti vei reseta cdul la potiuni(10000k mana)- ce iti permite sa dai potiuni de mana la fiecare 2 minute( zic potiuni deoarece daca ai low fps poti apasa foarte rapid pe buton si iti va da 2 3 potiuni deodata-30k mana)
Inervateul obisnuiesc sa il dau foarte rapid in fight, de genul cand sunt la 75% mana, pentru resetarea cdului cand voi fi low mana.

Importanta stats.
Nu o sa vorbesc de intelect ca e la mintea cocosului importanta acestui stats pentru orice healer/dpser.
Fac tot posibilul ca druid resto sa ajung la capeul de haste- 12.5 ( pentru extra tick rejuve/lifebloom/wildgrouth/eflorecence/ tranquility)- daca sunt in raid cu un priest/shamy etc pot prinde lejer 17.5 haste pentru extra tick la regrouth si lifebloom(2).
Intre mastery si crit, momentan sunt pe crit deoarece mastery facea figuri nu cu mult timp in urma( o sa mai fac niste teste, daca si.a mai revenit o sa ma mult mastery- ajuta mai mult deoarece wildgrouth va fi influentat mai mereu de mastery daca voi arunca eflorecence sub cei care il primesc).

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Hmm, am inceput sa joc wow prin 2005(nu mai tin minte luna)-nu erau foarte multe servere private atunci(toxic/evolva 1)
Patchul de atunci cred ca era 1.6.1 (evolva1- pe vremea aia la lvl 1 vedeai playeri cu dungeun gear pe ei- nonsoulbound gear)
Raidurile nu erau scripted pe atunci, dar atmosfera jocul era f captivanta(ceva nou).
Am continuat pe sylvanas apoi, guilda Guardians of lights( da stiu trebuia guardians of light, dar gmul avea 5 la engleza).
La venirea tbcului am trecut pe private iar- evolva 3/abcnet/echonet(care avea alt nume atunci, nu mai tin minte exact)/ czone, hollowwow(care s.a unit cu bittorrent si a format xwow) rowow si lista continua.
Mentionez pe tbc- am facut full scripted bt hyjal ( swp doar pana la brutalus, inclusiv)
Wotlk am revenit pe blizz( unde am jucat cateva luni in guilda YOU GO FIRST- Guild master -SCAFANDRU, care le facea concurenta la realm firsturi celor din Adinfinitum a lui athenelol- pt cunoscatori, pana cand mi.a fost spart accountul cu un keylogger, iar blizzul din toate itemle sterse mi.a oferit posibilitatea sa recuperez doar 10) asa ca am revenit pe privat- rowow(mai multe luni).
Tot pe wotlk am venit pe freakz(din cauza populatie uriase; scripturile lipseau in perioada aia, dar erau pusi mai toti bossi/mai putin lk).
Mentionez am facut lk/all dificultys(10/25).
Cataclysm- am continuat sa joc pe freakz.
Experienta- Full run toti bossi actuali pusi pe server( pot raspunde la orice intrebare legata de scriptul unui boss actual).

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Guilde in care am fost pe freakz
Wotlk- am fost guild masterul guildei Madness, cand s.a bagat cata am fost nevoit sa renunt umpic la wow deoarece aveam sesiunea de restante( asa ca am lasat gmul altcuiva, care cand am revenit mi.a dat kick guild pe motiv ca am char pvp la H)
Am intrat in guilda gravity(am stat alaturi de ei 2luni, dar s.au mutat pe blizz si mai erau 2 3 online)
Am continuat cu cei din guilda Old gand, dar s.au mutat pe evolution si guildless iar.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Personal nu ma intereseaza gearul care il am pe un char( im passed that), joc pentru atmosfera din raid/ventrilo/teamspeak, joc pentru bucuria de a da un boss jos pentru prima data, iar ca sa fac asta am nevoie de o guilda(cu globalul nu prea e bucurie:)) ).
Recrutam doar 355 + ilvl.
Avem nevoie in special de shaman, warlock, rogue, priest[/quote]
Ilvlul il am, singura problema e ca inca am chestul pvp(deoarece incerc sa joc la leather armor pentru 5% increase intelect).
Am si priest, ilvl 357-cu toate ca joc bine si pe el, main classul e druid.
Am o lista de alturi considerabil de lunga- toate over 355 IL, dar majoritatea le tin pentru meserii si gold banks

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 27-03-2012, 17:24:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa'ti vad si eu gearu pve, alta problema nu cred ca exista, ( pe armory arata pvp gear ), cred ca o sa urmeze sa zic, Welcome to We Pee

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koko96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2019 14:17)
Joined: 20 Jan 2012
Posts: 20, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 63.8
Votes: 4

 
Post Posted: 29-03-2012, 13:48:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? ……….pe zi-6 ore
2. Clasa: Rogue
3. Main Spec/OFF spec: Assassination pt PVE / Subtlety
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lionk
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec deoarece este mai usor,imi place foarte mult de aceea am ales acest spec..pe de alta parte mi se pare cel mai bun spec pt Roug !!
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatie: Snd-Muttilatex2-Envenom-Muttilatex2,dupa 5 cp pun Rupture pe boss(Rupture trebuie tinut tot timpul pe boss)…Stats: Hit-12% Mastery 18% Agility 20% (doar daca se poate)….Gear: la setul de 2 piese pe roug este bun,dar cel mai bun este bonusul de la 4 piese…are 100% sansa de crit
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). WOTLK….am dat jos pe Lk pe toate dificultatile cu alt char…Cataclysm Toate raidurile on in afara de Omnotron pe hc…!!
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Fallen Angels Aliance…..am stat mai mult AFK si nu am mai intrat la raiduri…cand era vb de raiduri eu plecam in oras..-
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma aletur guildei pt a lega prietenii,sa facem raiduri impreuna si in timpul liber caterinca si alea alea..!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tzifrea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-02-2016 14:18)
Joined: 26 Jun 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

Post Posted: 29-03-2012, 20:52:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Dupamasa, seara si noaptea daca e nevoie
2. Clasa: Paladin
3. Main Spec/OFF spec: Prot / Holy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Elita
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca e nevoie de tanci si chiar imi place
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). fiind tank nu cred ca ai nevoie de o anumita rotatie, trebuie sa iti faci datoria de tank
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow la 11ani (vanilla) eram vai de capu meu:)) dar la final am ajuns sa fiu cum sunt acum, doborand toti bosi (de la vanilla la wotlk), TBC`ul jucand pe Blizzard(aprox 3 ani)
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) inainte de cataclism am fost printre cele mai tari guilde ex: ENS, Opus Dei, MadDogs s.a care nu mi le mai amintesc iar acum pe cataclism nu am guild deoarece m`am fost lasat de wow cand s`a updatat la cata.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece seriozitatea intr`o guilda inseamna tot iar aceasta este prezenta la voi.

Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
herowwan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2014 09:35)
Joined: 23 Jan 2012
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 48.6
Votes: 2

 
Post Posted: 31-03-2012, 08:43:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat vreau , nu am limita de timp pot fii online si peste 6 ore pe zi , in ceea ce priveste zilele saptamanii pot fii online in fiecare zi.
2. Clasa : Priest
3. Main Spec/Off Spec : Shadow pve / Shadow Pvp
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Beautty
5. Am ales sa am shadow ca si main spec deoarece am o slabiciune personala pentru RDPS si o pasiune pentru clasa priest. Cele doua combinate au dus la alegerea asta.
6. Specul de shadow este unul relativ simplu , accent punandu-se la priest RDPS pe rotatie si pe un gear care sa combine intelectul cu haste ratingul si mastery in special. pe scurt se tine cont de gear in masura in care nu ai atins capurile , iar restul se bazeaza pe rotatie.
7. Am inceput sa joc wow in 2007 , pe TBC , si am prins toate raidurile tari ale vremii. Am refuzat sa joc pe WTOLK pana nu invatasem tacticile la toti bosii din TBC , iar cand am trecut pe Lich King am inceput cu instantele mici ajungand in cele din urma sa cunosc toate raidurile (ICC , RS). Acum pe Cataclysm am invatat tacticile la bosii din BWD BOT si BH foarte repede , in general fiind pasionat de urmarirea tankspoturilor legate de bossii care urmeaza sa apara.
8. Pana sa aplic pentru voi , am mai fost in 3 guilde : Unstoppable , Death Ground si Raiders of Freakz Mafia. Primele doua au fost guilde bune , pentru ei era important progresul , dar au aparut ulterioare neintelegeri intre mine si cnducerea guildei. Raiders of Freakz Mafia in care sunt acum lasa de dorit si de aceea doresc sa ma reprofilez.
9. Doresc sa ma alatur acestei guilde pentru ca consider ca intrunesc toate calitatile necesare unui membru al unei guilde de top (respectuos , cunosc scriptul pentru toti bosii , sunt de treaba si in general las multe lucruri sa treaca de la mine) si in plus am observat ca se recruteaza clasa priest.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 31-03-2012, 17:55:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptati amandoi




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catyx1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2022 18:26)
Joined: 07 Dec 2011
Posts: 56, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 122.3
Votes: 4

 
Post Posted: 03-04-2012, 08:31:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: intre 3 si 8 ore ( cand sunt la bunici stau si toata ziua )
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Main Protection ilvl356, OFF : Fury ilvl 354
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mondor
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am ales specul de tank .. pentru ca imi place sa joc pe el si aprozimativ la fiecare boss el e singur nu ca healeri si dps .
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).: a poi ca tank nu prea imi trebuie o rotatie dar sa zicem , heroic strike 2x devastate , sfield slam .revenge doar cand imi apare ) si heroic strike ca sa nu pierd agroo
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe WOTLK acolo eram frost dk , in raiduri am reusit sa termin Chimaeron 10n/hc 25n/hc Halfus 10n/hc 25n/hc BH 10n/25n , si restu nu am reusit sa le termin din cauza ca m-am transferat pe exodus si acolo playeri sunt noobi
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost in gravity si m-am transferat .. am ajuns pe genesis si am intrat in kissmydarnassus si am creat un raid si imi apare jos ca mi-a scazut reputatia cu guilda .. si nu mai eram in ea ...
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : pentru ca am auzit ca e o guilda buna ( de la un prieten care a fost la voi ) cu oameni care stiu sa vorbeasca



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 03-04-2012, 10:16:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w cu waist si pants d tank

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Razvansama

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 09:32)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 148.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-04-2012, 10:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
In timpul saptamani de duminica-joi intru cam pe la ora 8 si pot juca pana la 11:30 cam asa iar in weekend cat ma tin ochi:D
2. Clasa: Druid
3. Main Spec/OFF spec: Feral/Healer
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Berelaplic
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca joc de 2 ani druid feral si imi place foarte mult.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Stats importante :mastery<agility<crit<hit, la gear nu ai nevoie de setu de 4 piese de t11 pt ca este foarte slab dupa cate am calculat eu.
In pve eu deschid cu fearie fire->mangle>rake>shred>rip>shred>shred>shred>rake>ferocious bite>shred>shred>shred>rip>rake>mangle.......
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow doar din WOTLK 3.1.3 .Progrese de cand joc sunt TOC 10/25 n/h facute icc 10/25 n/h scriptate full pe un alt server privat nu pe freakz unde trebuia sa stai in loc sa dai damage,RS 25/10 n/h , in cataclysm am facut BOT 25/10 n/h amandoi bosi bn nu am achevment pt ca atunci cand am facut eu bossi nu mergeau achevmenturile,BWD am facut pe chimareon pe toate dificultatile. pe maloriak pe 25n si pe 10n dar stiu scriptul si pe hc
Magmaw nu lam facut inca pt ca nu am mai jucat pe server de ceva vreme, omnotron la fel, a si am uitat BH 10/25:D
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Opus Dei: Am parasit aceasta guilda pentru ca ei faceau raidurile la ora 6 si eu nu mai puteam sa intru la acea ora in joc si de atunci am avut multe guilde din Sons of Lothar care sa dastramat. a fost a doua guilda care a facut pe valiona pe hc atunci cand era buggata rau,FAA de unde am iesit deoarece nu se mai faceau raiduri
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
In primul rand datorita programului de raiduri.
In al doilea rand ca am vazut ca aveti progres mare la guilda si eu asta caut nu caut o guilda care sa stea 7 ore la halfus:D

ILVL am 361 parca pe feral ceva in genu true item lvl ca ilvl din joc e 365:D
Atat am avut de spus ceauless

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 07-04-2012, 11:46:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dirtyskillz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2012 15:59)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 565, Topics: 38
Location: Egipt

Reputation: 32.6
Votes: 24

Post Posted: 09-04-2012, 02:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? peste 2 ore pe zii
2. Clasa: Warr
3. Main Spec/OFF spec: Fury si cred ca voi incepe off spec PROT
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dirtyskillz
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? i like BIG numbers
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec : nu sunt prea multe de spus despre warr,si nu cred ca are rost sa stau sa povestesc aici , o sa vedeti cum imi joc clasa in raiduri si dupa rezultate
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum: TBC -archimonde defetead,WOTLK : LK 25n/10n , Cataclysm: valiona down...maloriak down..omnotron down..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Showdown ,probleme cu unele persoane
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Proges PVE , FUn.Friends


SmS gratuite pt orice retea
http://www.youtube.com/watch?v=GbVbskSLk-I
Concurs Steam licenta Counter - Strike
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OrangeFTW

[The one and only]



Status: Offline
(since 27-05-2015 07:09)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 121, Topics: 32
Location: Ploiesti

Reputation: 120.3
Votes: 7

 
Post Posted: 09-04-2012, 07:11:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5h/zi
2. Clasa: Rogue

3. Main Spec/OFF spec: Combat/Subtetly

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&&cn=Shadowprint&&gn=Unstoppable&&group=1

5. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Deoarece dupa parerea mea Combat este cel mai bun pentru dps

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Pai talente 7/22/3, la rotatie este important sa fie mentinut Slice&Dice,dupa rupture (daca te ajuta gear ) ,4xsinister strike 1 reveling strike si Eviscerate,Ca gear prefer sa soketez itemele cu agility si haste iar intre mastery si crit prefer mastery (trebuie sa fie un oarecare echilibru intre cele doua )

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc WoW de pe WOTLK ,acolo am jucat multa vreme pe warr furry ,in Cataclysm am ales sa joc rogue iar ca progres PvE mai "notabil" am reusit sa fac Valiona si Maloriak pe HC

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Unstoppable(Doresc sa parasesc aceasta guilda deoarece nu reuseste sa progreseze in PvE)

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Deoarece sunteti o guilda cu un progres PvE admirabil,o guilda cu raiduri organizate si nu in ultimul rand un staff prietenos



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 09-04-2012, 13:04:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptati amandoi /w in game !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Irondruidd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2012 07:39)
Joined: 10 Feb 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 6.4
Votes: 3

 
Post Posted: 09-04-2012, 20:11:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde 4-5 ore pe zi
2. Clasa: druid
3. Main Spec/OFF spec: Balance/Feral
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Irondruid
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece joc pe el de vreo 2 ani si nu mam plictisit nici acum
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). pun doturie monnfire si insect dupaia starfall dupaia un starsurge si de obicei vine solar eclipse dupaia spam wrath dupa pun iara doturile si iara spam wrath pana la lunar eclipse dupaia spam starfire pun iara doturile si bla bla bla tot asa pe cata fata de wotlk trebuie mult haste
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe wotlk am facut tot ce se poate pe wotlk si acuma astept sa se bage toti bosi sa fac tot ce se poate si pe cata
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Inner sanctum o fost bine nu am ce sa zic playeri prietenosi dar o inceput gmu sa o suga aiurea si am decis sa ies
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?deoarece am vazut ca sunteti o guilda foarte serioas si capabila de multe

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 10-04-2012, 12:09:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 20-09-2024, 04:41:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x