User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message196357
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 03-04-2012, 21:08:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate:Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie , nu exista un nr exact.
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost(pvp)
7. Link Armory*: Deocamdata am charu pe Exodus , miercuri (03.04.2012) cred ca o sa-l mut pe genesis deci sar putea sa nu corespunda numele - link cu armory aici
8. Screenshot cu Interfata*:Am binduri , dar le "ascund" cu addon , deci nu prea are rost + joc default pentru +FPS
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc de pe wotlk specu asta si imi place.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):TBC-illidan , wotlk-lk 25n / 10hc , va pot demonstra pe un char de pe evolution tot mage.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Ground Zero , staff "nepoliticos"
12. Detalii PC*: Pff ... aici cam stau prost , dar nu este problema in raiduri . Am 20+fps totu la low , dar o sa-mi fac acum un pc deci nu este problema.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda experimentata , va stiu de pe tbc cand erati pe XWOW (Blue , daca ma stie cnv , gnome rogue) -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Hobby? Muzica .Cum imi petrec timpu liber ? Daca sunt acasa , la pc , daca nu pe afara - .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Eu caut o guilda experimentata , cum am zis si mai sus , si de aceea am ales guilda aceasta.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls,etc : Revin maine , nu am inca ... gear am (359 ~full , imi mai trb shoulders , scot 20k+ dps - .



Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Naak01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2012 11:59)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.2
Votes: 2

Post Posted: 04-04-2012, 13:42:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: liviu
2. Varsta: 18
3. Localitate: blaj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-5 ore pe zi
5. Clasa: shammy
6. Main Spec/OFF spec: resto/enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Naak
8. Screenshot cu Interfata*: Am bartender asa ca nu mai are rost sa il arat
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca mii se pare mult mai palpitant decat dps
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput cu wolk
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) specii. neorganizata
12. Detalii PC*. destul de bine ,dar mai am probleme cu netul din cind in cind
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) hobby wow si sport Cum imi petrec timpu liber ? cu prieteni
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). sper sa ma acceptati -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 04-04-2012, 22:59:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
RECRUTÃM
    :UN SHAMAN ELEMENTAL/ENHA
    :UN PALADIN PROT
    :UN WARR PROT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 05-04-2012, 09:22:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Naak01 wrote:
1. Nume IRL: liviu
2. Varsta: 18
3. Localitate: blaj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-5 ore pe zi
5. Clasa: shammy
6. Main Spec/OFF spec: resto/enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Naak
8. Screenshot cu Interfata*: Am bartender asa ca nu mai are rost sa il arat
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca mii se pare mult mai palpitant decat dps
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput cu wolk
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) specii. neorganizata
12. Detalii PC*. destul de bine ,dar mai am probleme cu netul din cind in cind
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) hobby wow si sport Cum imi petrec timpu liber ? cu prieteni
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). sper sa ma acceptati -



Vãd cã ai și spec elemental,dacã te intereseazã sã fi main spec ele/enha,te aștept cu un recount aici sau cu un /w in game sã fi testat pe un dummy live. Mulțumesc pentru timpul acordat completarii aplicației.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2012 20:24)
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 17, Topics: 4
Location: Acasa

Reputation: 49.2
Votes: 4

Post Posted: 05-04-2012, 15:00:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Madalin
2. Varsta: 16
3. Localitate: Campina - Prahova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Pe timp de scoala 7 ore,in week-end cat e nevoie si in vacanta cat vreau. -
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Frost (364)/Blood(359) , dar poti schimba ms/os ca nu mi-e greu.
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Soko
8. Screenshot cu Interfata*: O sa vedeti in ss-urile cu recount !
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai,imi place sa joc frost. stiu la bossi ce sa fac,cum sa ma misc... Imi place sa incerc diferite stats-uri,sa ma axez pe ele,sa vad care cum dau mai bine,etc...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe Woltk,inainte sa bage Lk,stiam destul de bine scripturile la raiduri. Am plecat de jos,nu m-a ajutat nimeni,sa ma fac 5,3k gs sa ma duc la icc-uri,chiar daca am avut prieteni pe joc . Am facut si Lich king si... imi cam lipseste versiunea de Woltk.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am jucat de pe Woltk,inainte sa bage Lk,stiam destul de bine scripturile la raiduri. Am plecat de jos,nu m-a ajutat nimeni,sa ma fac 5,3k gs sa ma duc la icc-uri,chiar daca am avut prieteni pe joc . Am facut si Lich king si... imi cam lipseste versiunea de Woltk. Acum de curand,am fost in Specii dar nu prea se faceau raid-uri si am dat leave. -
12. Detalii PC*. Nu prea am pc-u asa "performant" dar ma tine destul de bine incat sa ma pot misca cum trebuie la raiduri,cand am ceva pe mine sau sub mine
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita progresului si doresc sa cunosc oameni noi si sa-mi fac prieteni. -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 10-a , am 16 ani,imi place sa ma distrez cu prietenii,sa ies cu ei,sa fac caterinca,etc...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nope.
16 . - http://i42.tinypic.com/fz92xu.jpg
- http://i44.tinypic.com/ielchd.jpg
( + plus interfata jocului )



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meckk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2014 20:09)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 26, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2012, 11:44:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzati-ma ca am postat aici, s-ar putea sa intervina ceva daca nu intervine o sa postez din nou cererea nu vreau sa intru si sa ies dupa -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 06-04-2012, 12:57:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Soko wrote:
1. Nume IRL: Madalin
2. Varsta: 16
3. Localitate: Campina - Prahova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Pe timp de scoala 7 ore,in week-end cat e nevoie si in vacanta cat vreau. -
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Frost (364)/Blood(359) , dar poti schimba ms/os ca nu mi-e greu.
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Soko
8. Screenshot cu Interfata*: O sa vedeti in ss-urile cu recount !
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai,imi place sa joc frost. stiu la bossi ce sa fac,cum sa ma misc... Imi place sa incerc diferite stats-uri,sa ma axez pe ele,sa vad care cum dau mai bine,etc...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe Woltk,inainte sa bage Lk,stiam destul de bine scripturile la raiduri. Am plecat de jos,nu m-a ajutat nimeni,sa ma fac 5,3k gs sa ma duc la icc-uri,chiar daca am avut prieteni pe joc . Am facut si Lich king si... imi cam lipseste versiunea de Woltk.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am jucat de pe Woltk,inainte sa bage Lk,stiam destul de bine scripturile la raiduri. Am plecat de jos,nu m-a ajutat nimeni,sa ma fac 5,3k gs sa ma duc la icc-uri,chiar daca am avut prieteni pe joc . Am facut si Lich king si... imi cam lipseste versiunea de Woltk. Acum de curand,am fost in Specii dar nu prea se faceau raid-uri si am dat leave. -
12. Detalii PC*. Nu prea am pc-u asa "performant" dar ma tine destul de bine incat sa ma pot misca cum trebuie la raiduri,cand am ceva pe mine sau sub mine
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita progresului si doresc sa cunosc oameni noi si sa-mi fac prieteni. -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 10-a , am 16 ani,imi place sa ma distrez cu prietenii,sa ies cu ei,sa fac caterinca,etc...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nope.
16 . - http://i42.tinypic.com/fz92xu.jpg
- http://i44.tinypic.com/ielchd.jpg
( + plus interfata jocului )


RESPINNS Nu recrutam clasa ta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 06-04-2012, 14:36:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM DOAR SHAMAN ELE/ENCHA CU OFF SPEC RESTO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cSSk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 11:18)
Joined: 19 Mar 2012
Posts: 75, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -94.9
Votes: 7

 
Post Posted: 06-04-2012, 23:02:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristy
2. Varsta: 17
3. Localitate: TG MUres
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : peste 2 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Prot/HOly
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cssk
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : I like tanking
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : joc de pe patchu 2.2 + sau 2.3+ nu mai stiu exact.am facut si LK pe normal mod , am f acut si archimonde
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Specii - nabs
12. Detalii PC*. 4gb ram , procesor dual core 2.8 placa video mai slabuta 256 MB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Fun.Friends.Raids
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : elev .clasa a 10a , profil : prot mediului , imi place sa joc fotbal/tenis de masa .sa imi petrec cat mai mult timp distranduma cu prieteni etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 06-04-2012, 23:20:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cSSk wrote:
1. Nume IRL: Cristy
2. Varsta: 17
3. Localitate: TG MUres
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : peste 2 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Prot/HOly
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cssk
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : I like tanking
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : joc de pe patchu 2.2 + sau 2.3+ nu mai stiu exact.am facut si LK pe normal mod , am f acut si archimonde
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Specii - nabs
12. Detalii PC*. 4gb ram , procesor dual core 2.8 placa video mai slabuta 256 MB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Fun.Friends.Raids
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : elev .clasa a 10a , profil : prot mediului , imi place sa joc fotbal/tenis de masa .sa imi petrec cat mai mult timp distranduma cu prieteni etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


Nu mai recrutam pala tank.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 06-04-2012, 23:58:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI INCHISE


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 07-04-2012, 13:03:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omfg,ma duc sa plang in pestera(adaptare) -)))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SwAp2188

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2014 01:44)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 209, Topics: 29
Location: Timisoara

Reputation: 115
Votes: 9

Post Posted: 08-04-2012, 03:38:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in pestera ??? wtf


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aliaswest

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2017 20:25)
Joined: 20 Feb 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -56.7
Votes: 5

 
Post Posted: 09-04-2012, 18:33:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

. Nume IRL: fasth
2. Varsta: 21
3. Localitate: c-lung mold
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4 ore pe zi
5. Clasa: druid restro
6. Main Spec/OFF spec: restro/feral
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fasth
8. Screenshot cu Interfata*: IMG: http://i40.tinypic.com/2cxg6ls.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru a tine un raid in viatza mi se pare important
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de lk totul pana la lk down si in cata tot down pe normal
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) exiled (putina neseriozitate)
12. Detalii PC*. i3 4gb ram video 256 cu 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? am auzit ca e o guilda foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student in timpul liber sunt un inger rebel:))
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).daca considerati ca aveti nevoie rog sa am loc in raiduri 10/25

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 09-04-2012, 19:35:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI INCHISE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 01-10-2024, 09:44:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x