User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie unui tampit (embra)

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1615
Atrevida
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2012 20:40)
Joined: 19 Apr 2012
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -72.5
Votes: 10

Post Posted: 22-04-2012, 11:59:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau : Aimee xRubby
Numele adminului reclamat : embra
Harta, ora si data faptei reclamate : bycastor 12:50
Motivul / Regula incalcata : sa ma linistesc/nicio regula incalcata

Acest indivit pe nume embra,care nu are ce face si strica joaca celorlati,imi da slay fara niciun motiv,l-am omorat si de ofticat da slay,motiv ca eram in grota,bughi se uita pe mine si a vazut clar ca nu eram in grota,dar acest idiot ca nu pot sa ma abtin,tre sa ma scoata din sarite,nu stau niciodata in grota pe bycastor,se gaseste el sa dea slay ca asa are el chef,intru pe cs sa ma linistesc se gaseste 1 ratat ca asta sa imi strice toata ziua ca asa vrea el,dak esti nervos draga embra eu zic sa iti dai palme pana te calmezi,intri pe srv` si suferi de 1 amarat de admin,bughi iti spunea clar ca nu eram in grota tu spuneai ca da,esti tu mai cu motz,data viitoare beleste dracu ochii bine si fa-ti datoria cum trebuie,nu mai te oftica pt 1 joc,asa strici cheful celorlalti,din cauza celor ca tine nu mai intra lumea pe srv...chiar dak o sa iau ban forum/game nu ma int,dar 1 tampit ca tine ma scoate din sarite...



@Kira...cretina nu`s eu,e cine te-a adus pe lume...nu ma jignesti tu pe mn pe chat-ul adminilor,app,crezi ca ma int pe mn ca ai dat rep-???? afla ca nu,nu faci altceva decat sa te pupi cu embra unde nu trebuie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-04-2012, 13:29:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atrevida wrote:
Numele tau : Aimee xRubby
Numele adminului reclamat : embra
Harta, ora si data faptei reclamate : bycastor 12:50
Motivul / Regula incalcata : sa ma linistesc/nicio regula incalcata

Acest indivit pe nume embra,care nu are ce face si strica joaca celorlati,imi da slay fara niciun motiv,l-am omorat si de ofticat da slay,motiv ca eram in grota,bughi se uita pe mine si a vazut clar ca nu eram in grota,dar acest idiot ca nu pot sa ma abtin,tre sa ma scoata din sarite,nu stau niciodata in grota pe bycastor,se gaseste el sa dea slay ca asa are el chef,intru pe cs sa ma linistesc se gaseste 1 ratat ca asta sa imi strice toata ziua ca asa vrea el,dak esti nervos draga embra eu zic sa iti dai palme pana te calmezi,intri pe srv` si suferi de 1 amarat de admin,bughi iti spunea clar ca nu eram in grota tu spuneai ca da,esti tu mai cu motz,data viitoare beleste dracu ochii bine si fa-ti datoria cum trebuie,nu mai te oftica pt 1 joc,asa strici cheful celorlalti,din cauza celor ca tine nu mai intra lumea pe srv...chiar dak o sa iau ban forum/game nu ma int,dar 1 tampit ca tine ma scoate din sarite...



@Kira...cretina nu`s eu,e cine te-a adus pe lume...nu ma jignesti tu pe mn pe chat-ul adminilor,app,crezi ca ma int pe mn ca ai dat rep-???? afla ca nu,nu faci altceva decat sa te pupi cu embra unde nu trebuie

De ce nu te uiti in oglinda? O fi gresit sau nu, tu nu ai dreptul sa-l jignesti si sa te comporti ca un badaran. Mai esti si fata (daca asa o fi in realitate), ar trebui sa ai bunul simt sa pastrezi un limbaj civilizat pe forum. Pe server daca nu, primesti gag.

Cat despre ce s-a intamplat, oamenii mai gresesc, nu trebuie sa le sari in cap, sa-i jignesti, si sa ai speranta ca ei o sa se comporte ca niste ingeri cu tine. Esti penibila...


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GalacticuL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2012 23:00)
Joined: 20 Dec 2011
Posts: 232, Topics: 40
Location: Jud. Dambovita

Reputation: 57.7
Votes: 2

 
Post Posted: 22-04-2012, 13:50:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aceasta persoana nu are ce cauta pe server ,nu embra strica bunul joc ci tu strici jocul atunci cand iti dai drumul la gura ,dupa cum se vede mai sus limbajul adresat adminului nu ai cei 7 ani de acasa.

@ Imba - mie mi-a facut reclamatie pentru un gag daca i-a dat slay e grav.

Nu mai incercati degeaba ,embra 99% nu da fara motiv daca a fost in grota e normal sa-i dea ,si eu m-as oftica sa vad ca ma i-a din grota,si mai ales ca joaca e acest server si cunoaste regulile.
1. Cu o asa reclamatie nici nu ar trebuii bagata in seama ,la cos acolo ii e locul .
2. Eu nu cred ca ea/el spune intotdeauna adevarul ,asa ca il asteptam pe embra.
3. Cunosc aceasta persoana foarte bine si situ cat de irinanta e ,am trecut si eu prin astea.

@ Eu consider ca asemenea motive si limbajuri nu isi au locul aici ,le-ati dat un deget si v-a luat toata mana,ei nu au ce face si trebuie sa acumuleze reputatie postand. Din acest motiv Romania e vai de capul ei ,pustanii astia de pana in 17 ani sunt dusi cu pluta si nu au pic de minte ,daca mai zic sa si-o puna la contributie deja i-am faultat rau. Cu acest post spun ceea ce cred despre acest player. bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-04-2012, 14:05:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma nu conteaza daca a gresit embra. Se intampla. Greseala e omeneasca. dar ea nu trebuie sa se comporte asa, mai ales cu un admin care isi streseaza creierii sa tina serverul curat ca ea sa poata sa joace decent...

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Atrevida
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2012 20:40)
Joined: 19 Apr 2012
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -72.5
Votes: 10

Post Posted: 22-04-2012, 14:12:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avocatu poporului aka Akkan...erai pe srv de vorbesti????nu e treaba ta ce sunt ,fata/baiat,cn ma cunoaste stie,i-am exp odata ca nu eram in grota,de 2 ori + bughi ii spunea la fel,ca se uita pe mn si a vazut exact unde eram,cum sa nu te enervezi cand 2 playeri iti spun exact cum a fost faza si el ca e admin sustine o mare prostie,spui tu sa nu jignim pe nmn,dar pe chat`u adminilor e permis sa jignesti 1 player???Daca tu ca 1 player intri pe 1 srv sa te relaxezi si vezi ca 1 tembel nu te lasa in pace,nu cred ca ai ramane calm.Se intampla???PE WAR4 SE INTAMPLA MAI MEREU FAZE DE GENU ASTA,era 1 player fbi,tragea numai din grota,am zis de 3 ori...ala nu a primit slay deloc,nu am zis nimic,m-am gandit ca nu a vazut adminu,dar eu ca il omor pe el de 2-3 ori imd primesc slay???dak embra vine pe forum si ma jigneste stai tu lin ca nu ma deranjeaza,are tot dreptu si el exact cum am si eu,nu cred ca e o greseala,odata ce executa o comanda pe 1 player,stie exact ce face,corect??


@Galacticul:cei 7 ani de acasa ii am doar cu cine merita,in niciun caz cu tine
1.eu nu sunt TU,sa stau sa postez din 5 in 5 min,deci nu cred ca eu sunt cea care acumuleaza rep postand,dak vrei iti pot dem,ok?
2.eu fata de tn am o viata,nu stau pe srv non-stop ca tine,intru sa ma relaxez,din cauza asta am vrut doar SLOT!daca vroiam ceva mai mult puteam sa procedez exact ca tine,ai inteles ce vreau sa zic -
3.nu am 17 ani ca tine,iti garantez asta.
4.te-a deranjat ca ti-am facut reclamatie pt 1 gag????pt asta exista Cereri unban/Reclamatii,dak mi se face o nedreptate e normal.
5.Amice,daca nu sunt bine venita pe acest srv decide 1 owner,in niciun caz TU,ok?nu cred ca esti tu in masura sa vb

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 22-04-2012, 14:21:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:
Ma nu conteaza daca a gresit embra. Se intampla. Greseala e omeneasca. dar ea nu trebuie sa se comporte asa, mai ales cu un admin care isi streseaza creierii sa tina serverul curat ca ea sa poata sa joace decent...


Daca nu conteaza , asa gresim toti si nu luam nici 1 warn si ne facem de cap pe server , trebuie sa avem si putin respect.



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
embra

[Maniac]



Status: Offline
(since 27-12-2014 16:09)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 1117, Topics: 82
Location: Peste tot

Reputation: 134.7
Votes: 29

Post Posted: 22-04-2012, 15:12:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eram sus in casa pe byca si tu erai chiar in grota la intrare,nu esti singura care m`ai luat,murisem de 15 ori...nu ti`am dat slay pentru ca m`ai luat ci pentru ca stateai in grota,te`am vazut clar iar apoi tu ai inceuput sa ma jignesti dupa care ti`am dat ban 120 de minute sa te linistesti..

Nu putem rezolva probleme folosind același tip de gândire cu care au fost create
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 22-04-2012, 15:16:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricum tu le cam ai cu limbajul si ti-am tot promis ca-ti dau ban in game, nu-i nimic, data viitoare. Also, ai 3 conturi pe acest forum, zi repede pe care ramai pana nu ti le banez pe toate 3, astept pm.

L.E: Ba da.





Last edited by *0ranGe ! extrem on 22-04-2012, 15:26:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
embra

[Maniac]



Status: Offline
(since 27-12-2014 16:09)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 1117, Topics: 82
Location: Peste tot

Reputation: 134.7
Votes: 29

Post Posted: 22-04-2012, 15:17:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici un warn pentru limbaj orange?

Nu putem rezolva probleme folosind același tip de gândire cu care au fost create
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-04-2012, 15:30:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Battlefield wrote:
Akkan wrote:
Ma nu conteaza daca a gresit embra. Se intampla. Greseala e omeneasca. dar ea nu trebuie sa se comporte asa, mai ales cu un admin care isi streseaza creierii sa tina serverul curat ca ea sa poata sa joace decent...


Daca nu conteaza , asa gresim toti si nu luam nici 1 warn si ne facem de cap pe server , trebuie sa avem si putin respect.

Nu am insinuat ca are voie sa greseasca fiecare cum vrea. Am zis ca greseala este omeneasca si se intampla. Dar nu trebuie faci atat caz si in niciun caz sa vorbesti cum a facut ea.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 22-04-2012, 16:07:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Treaba asta cu slayul ii cam asa si asa... nu se poate demonstra decat cu screenshot ceea ce nu este. in log nu am cum sa vad unde si cum erai ... Oricum de la un slay nu trebuia sa actionezi in halul asta puteai sa vi sa vorbesti frumos pe forum ca nu suntem animale si intelegem

De asemenea ti-am dat ban 500 minute sa ai timp sa te calmezi .
Code:
 amx_banip 188.241.199.116 500
[AMXX] IP Banned


Ne vedem dupa ce iti expira banul . Topic inchis!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 22-04-2012, 19:51:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Urmatorul care face un topic asemanator,nu ma intereseaza deloc cine este il banez permanent.
Nu o sa repet,m-am saturat de atatea arfe,nu puteti vorbi obiectiv,e doar un rahat de joc,va place sa va balacariti si sa va dati in spectacol.
Nu o sa mai aveti posibilitatea sa faceti astfel de reclamatii pentru ca o sa le inchid imediat si o sa luati ban permanent.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LAPD, 22 April 2012 14:08



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 29-04-2024, 13:36:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x