User
Pass
2FA
 
 

Jucatorii straini
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message4200
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 23-04-2012, 15:59:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De-a lungul timpul pe net am intalnit tot felul de jucatori din tot felul de tari. Nu numai in Wow ci si in alte jocuri online. Aici veti posta experientele vostre despre jucatorii straini.

Incep eu :

RUSNACII !!!

Aka rusii , spaima tuturor jucatorilor de pe internet , scursura jocurilor online. De ce sunt rusii asa ? Va spun eu , am intalnit la rusi in niste jocuri ( World of tanks , Company of heroes online ) de imi venea sa-mi rup parul din cap

- prosti , nu gandesc logic , ma mir cum de nu uita sa mai respire la cat de batuti in cap sunt . In COH online am jucat 2 v 2 , eu fiind in echipa cu rusnacu, inamicii faceau NUMAI tancuri iar parteneru meu in loc sa faca anti-tanc facea infanterie si vehicule anti infanterie . Logica 0 .

- rusii nu stiu engleza. Nu stiu ce dracu invata aia la scoala sau probabil au toate filmele de la ei DUBLATE in rusa. Nu am intalnit un rus care sa stie engleza macar la 50 % din cat stiu eu. In toate jocurile te saluta cu Здравствуйте! Здравствуйте! Здравствуйте! , in limba aia a lor de HUNI , tatari , barbari. Se uita doar la filme cu Bruce Lee sau filme dublate din chineza -

- joaca MEREU cu coade , cheaturi , WPE. Asta stiu de pe vremea cand jucam CS 1.6 prin 2002-2003 asa. Din 10 oameni banati pt hacks pe serverele internationale de CS , 8 erau rusi .

- incearca MEREU sa te pacaleasca , sa te fure. Sunt mai ceva ca evreii , numai cu gandul la cum sa iti dea teapa stau.

- AU LAG , TOTI .Nu am intalnit unu care sa aiba lagul mai mic de 200 ms. Zici ca toata tara lor este legata la internet printr-un singur modem de 56 kb .

Astept si experientele voastre.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pixelfreak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 18:49)
Joined: 23 Apr 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 23-04-2012, 16:12:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Negrii

Aka negros , spaima tuturor terenurilor de baschet , scursura jocurilor online. De ce sunt negrii asa ? Va spun eu , am intalnit multi negri la KFC , nu gandesc logic , comanda numai aripioare picante, mananca pepene cu samburi cu tot ,ma mir cum de nu uita sa mai respire la cat pui fript mananca . In cartier am jucat 2 v 2 , eu fiind in echipa cu negru, inamicii faceau NUMAI dribbling iar parteneru meu in loc sa faca pressing facea breakdance si canta R&B . Logica 0 .

- negrii nu stiu engleza. Nu stiu ce dracu invata aia la scoala sau probabil au toate filmele de la ei DUBLATE in ***. Nu am intalnit un negru care sa stie engleza macar la 50 % din cat stiu eu. In toate jocurile te saluta cu waddup ***, dis ya boyy whaditis holla , in limba aia a lor de africani, barbari. Se uita doar la filme cu Eddie Murphy sau filme cu Obama.

- joaca MEREU cu mainile unse de la pui fript , lanturi groase , BLING-BLING. Asta stiu de pe vremea cand jucam streetball prin 2002-2003 asa. Din 10 oameni luati de police pt ca sunt negrii in public , 8 din 7 erau negrii .

Racism is bad mkay ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vrabiesimion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2014 17:40)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 54, Topics: 8
Location: R.Moldova ,Hincesti

Reputation: 100.8
Votes: 3

   
Post Posted: 23-04-2012, 16:15:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- ft bine ai evindentiat specificul lor - .
Eu sunt din R.Moldova....am guilda mea...si de multe ori fac alianta cu War Kings plina de rusi fiindca ii mai invat scripturi etc. etc. deci engleza nu o invata....fiindca ei sunt buricul pamintului...(asa se cred) si daca ai nevoie de ei... gaseste o cale si punete in caleea lor.
aa mare parte din ei...nu vad chatul/nu cunosc majoritatea spellurilor/un caz: shaman enha sii ii zic sa treaca heal schimba specul , itemele le lasa de dps..si striga go -
si fiti atenti....dacai ii spui unui rus...uite un american la voi in tara....citeva minute si братаны is pe loc...si ala ajunge in coma....
in America zii unui american uite un rus... ala isi pune lacat la usa si nu se arata pina rusu nu dispare
Nu are rost sa educam rusii ,ei mereu se vor considera corecti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 23-04-2012, 16:29:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pixelfreak wrote:
Negrii

Aka negros , spaima tuturor terenurilor de baschet , scursura jocurilor online. De ce sunt negrii asa ? Va spun eu , am intalnit multi negri la KFC , nu gandesc logic , comanda numai aripioare picante, mananca pepene cu samburi cu tot ,ma mir cum de nu uita sa mai respire la cat pui fript mananca . In cartier am jucat 2 v 2 , eu fiind in echipa cu negru, inamicii faceau NUMAI dribbling iar parteneru meu in loc sa faca pressing facea breakdance si canta R&B . Logica 0 .

- negrii nu stiu engleza. Nu stiu ce dracu invata aia la scoala sau probabil au toate filmele de la ei DUBLATE in ***. Nu am intalnit un negru care sa stie engleza macar la 50 % din cat stiu eu. In toate jocurile te saluta cu waddup ***, dis ya boyy whaditis holla , in limba aia a lor de africani, barbari. Se uita doar la filme cu Eddie Murphy sau filme cu Obama.

- joaca MEREU cu mainile unse de la pui fript , lanturi groase , BLING-BLING. Asta stiu de pe vremea cand jucam streetball prin 2002-2003 asa. Din 10 oameni luati de police pt ca sunt negrii in public , 8 din 7 erau negrii .

Racism is bad mkay ?




Ahahahahahaha , ai 10/10 , GG

Continui eu :

CHINEZII !!!!

Astia se impart in 2 categorii :

1. Ni hao Ni hao . You buy gold very cheap , 9,99$ very cheap, me farm for you ALL day.

The GOLD-FARMER aka "termitele Wow-ului" . Vrei sa minezi adamantite in Outland ? Nu mai gasesti mine , le-au golit chinezii pe toate. Cum afli cati chinezi joaca pe oficial pe realmul tau ? Strigi : WTB GOLD !!!!! , WILL PAY WITH VISA CARD. Te aud baietii pana in Northrend -

2. The UB3R GOD ! aka this guy
http://news.softpedia.com/news/Doi-jucatori-impatimiti-de-World-of-Warcraft-au-murit-din-cauza-acestui-joc-ro-11822.shtml

Chinezii sunt la Wow precum coreeni la Starcrat. Daca vrei sa te insori cu o fata din China intai trebuie sa-l bati pe taicasu intr-un duel in fata la SW / Orgrimmar.



Last edited by Padurarul on 23-04-2012, 18:20:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 23-04-2012, 16:36:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Daca vrei sa te insori cu o fata din China intai trebuie sa-l bati pe taicasu intr-un duel in fata la SW / Orgrimmar.

BAHAHAHAHAH -)))))))))))) GENIALA !!!



Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 23-04-2012, 16:59:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apropo de Coreea de Sud , sper sa va placa asta ( daca pricepeti gluma ) :


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 23-04-2012, 17:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tiganii se pun ?

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
failedd

[nicu gheara]



Status: Offline
(since 04-12-2012 13:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 266, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 2.3
Votes: 14

 
Post Posted: 23-04-2012, 17:39:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:






The GOLF-FARMER aka "termitele Wow-ului" . Vrei sa minezi adamantite in Outland ? Nu mai gasesti mine , le-au golit chinezii pe toate.

de asta nu oi fi gasit eu oare mine -?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 23-04-2012, 17:41:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sartorius wrote:
Tiganii se pun ?


Rasismul in Romania ( e facut de mine ) :


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 23-04-2012, 18:10:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tigan care sa zica "sper sa ai o zi minunata" - nu am inalnit si orasul meu e plin de tigan

Francezii pe retial wow: nu trec 5 minute fara sa vorbeasca in franceza pe toate canalele publice ... really annoying sometimes

Hooolandezi pe wow retial: Duuude i can cast flaaames, pretty pretty flames, HOLY CRAP i just had 3 crits in a row madness i tell you !


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ACHT

[Assasin]



Status: Offline
(since 18-03-2015 15:26)
Joined: 09 Sep 2011
Posts: 3847, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 129.1
Votes: 42

 
Post Posted: 23-04-2012, 18:15:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu pe retail am intalnit un party de 4 irish peeps, eu eram healeru'. AM facut normale naked lol. They are insane.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZeNNNeR

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 30-07-2020 21:05)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 2256, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 354.9
Votes: 30

   
Post Posted: 23-04-2012, 18:34:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Polonezi si hitleristi:
Ei: hi, where you come from ?
Tu: hi, im come from Romania
Ei: woooow, you're gipsy ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 23-04-2012, 18:37:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necris wrote:

Francezii pe retial wow: nu trec 5 minute fara sa vorbeasca in franceza pe toate canalele publice ... really annoying sometimes


Asa sunt si in realitate , iti spun din experienta. Francezii au ceva cu limba engleza , multi o stiu dar NU VOR SA O FOLOSEASCA !

In 2008 cand am fost intr-o excursie in Franta a fost la fel , nici unu nu iti raspundea in engleza , e ca un fel de insulta pt ei. Noroc ca mai stiam putina franceza din liceu. Se cred sefii Europei - - cand Germanii i-au batut la toate capitolele. Ei inca mai sufera de un complex de tara post-coloniala de acum 200 ani -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 23-04-2012, 18:39:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZeNNNeR wrote:
Polonezi si hitleristi:
Ei: hi, where you come from ?
Tu: hi, im come from Romania
Ei: woooow, you're gipsy ?


nu cred ca exista cetatean european care sa nu ne faca gipsy cand afla de unde suntem



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lapusneanu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 17:33)
Joined: 03 Nov 2011
Posts: 810, Topics: 6
Location: Portugal

Reputation: -102.3
Votes: 17

Post Posted: 23-04-2012, 19:33:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ROMANII
singura rasa mai proasta decat rusii
romanii se impart in:
batrani- cei ce au acum 20+ si au jucat CS,fifa,starcraft 1,dota,wow(corhnolio,abc,nrgia) majoritatea s-au lasat de jocuri si viseaza la un trai mai bun ori sunt cocalarii care sparg seminte in carol/herastrau/unirea si fac "katerinka" pe seama copiilor cu 10 ani mai mici decat ei.
CS-plin de cocalari prin 2004,2005 dar nu era joc de "echipa"asa ca nu prea iti pasa.
fifa- la fel.nu aveai treaba.
starcraft- jucau doar cei intregi la minte
wow-eram 60-70 de persoane pe un server..nu era wowu la noi asa popular cum e acum..si nu suferea nimeni.Era o placere sa joci(cel putin unde jucam eu..era rivalitate intre hoarda- alianta si atat...in rest se ajutau intre ei)
dota- aici..mai aveai 2-3 cocalari..care dupa ce ii omorai de 2,3 ori iti cereau adresa sa te bata..mai aveai si ghinionul sa nimeresti cu ei in echipa dar erau acceptabili..

bai bajeat..si mai vine si a 2-a categorie..
generatia 94,95,96,97+++...
feciorii..mustaciosii...BIEBERII,fanki,panki,gangsterii Romaniei unde majoritatea joaca LOL si WOW.
cei mai begari si mai plangaciosi si ofticosi si nobi oameni din univers...
IN PRIMUL RAND!
au nickuri de *****(de obicei insotite de anul nasterii): radu1996,alex1994,xxxGEANYxxx,Killer98,Regele,EuBossEU,DarkRadu95,Mircea,Horatiu,Leontin, ETC
in fiecare joc ei trebuie sa faca KILLURI! pentru ei nu conteaza team...ei trebuie sa dea in cap,sa omoare,sa distruga!sa faca ei cumva sa apara numele lor pe ECRAN MARE ACOLO.Asa ca mereu aleg un rol important in joc. DPS,CARRY,bla bla.
nu au o treaba cu jocul...nu vorbesc si nu tin cont de indicatii.
riposteaza doar cu "du-te dracu", "cine zice ala e", "prostule" ,"lasa-ma mai" de parca ii verifica ma-sa chat logu.
te aduc la disperare si cu siguranta pierzi multe meciuri+ ore din cauza lor.
CU SIGURANTA PIERZI UN JOC DIN CAUZA LOR!
CU SIGURANTA ATI AVUT IN RAID UN ASTFEL DE COPIL!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Setemotion, 24 April 2012 08:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 16:40:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x