User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message90198
Inuyasha02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2016 17:41)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 108, Topics: 5
Location: Undeva departe undeva pe Marte

Reputation: 109.1
Votes: 4

   
Post Posted: 18-04-2012, 15:30:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

catyx1 wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: intre 3 si 8 ore ( cand sunt la bunici stau si toata ziua )
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Main Protection ilvl356, OFF : Fury ilvl 354
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mondor
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am ales specul de tank .. pentru ca imi place sa joc pe el si aprozimativ la fiecare boss el e singur nu ca healeri si dps .
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).: a poi ca tank nu prea imi trebuie o rotatie dar sa zicem , heroic strike 2x devastate , sfield slam .revenge doar cand imi apare ) si heroic strike ca sa nu pierd agroo
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe WOTLK acolo eram frost dk , in raiduri am reusit sa termin Chimaeron 10n/hc 25n/hc Halfus 10n/hc 25n/hc BH 10n/25n , si restu nu am reusit sa le termin din cauza ca m-am transferat pe exodus si acolo playeri sunt noobi
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost in gravity si m-am transferat .. am ajuns pe genesis si am intrat in kissmydarnassus si am creat un raid si imi apare jos ca mi-a scazut reputatia cu guilda .. si nu mai eram in ea ...
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : pentru ca am auzit ca e o guilda buna ( de la un prieten care a fost la voi ) cu oameni care stiu sa vorbeasca

Acceptat /w Nightshard in game




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pedro_17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2013 14:23)
Joined: 14 Nov 2011
Posts: 74, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 66.5
Votes: 3

Post Posted: 18-04-2012, 19:04:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore zilnic
2. Clasa: warrior
3. Main Spec/OFF spec: dps(359)-tank(358)-am schimbat mainul pe dps de curand asa ca n-am iteme usor de luat gen cele din chimareon hc
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Foughom
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca am vazut ca nu chiar toti warriorii scot min 22k dps si e mai distractiv decat tank
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). despre talente nu prea am ce sa zic,warrior fury clasic TG,rotatie incep cu collosus,raging si macro de bloodthirst,heroic strike combinat,ca si gear sunt reforged spre critical(am deja 8% hit si 26 expertise) pentru ca am vazut ca e mai bun decat full mastery(cum eram inainte);ca si gamming stiu toate scripturile si incerc sa mai ciupesc un pic zonele de aoe ca sa iau un pic de rage(nimic periculos-nu ajung sub 3 sferturi de hp)
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). m-am apucat de wow destul de recent;am jucat doar pe cataclysm si doar pe acest server(stiu ca atunci cand am inceput abia bagasera argaloth),depsre raiduri ce sa zic am facut toate raidurile pe n fara atramedes de multe ori,pe hc am facut valiona,chimareon,halfus dar stiu scriptul la toate,avand multe tryuri la toti bossi.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) cand te apuci de wow esti tentat sa joci contra altor jucatori asa ca am fost in PVP ADDICTED multa vreme unde am ajuns second gm,am parasit-o pentru ca parea mai tentant pve-ul,am mers in Legends of Crime unde am fost Class Leader ca tank si Raider ca dps,dar un membru important participand la toate incercarile de hc;am parasit-o pentru ca nu vedeam progrese
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o guilda buna capabila de raiduri mari si cu lideri care stiu sa organizeze un raid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deknight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 10:25)
Joined: 19 Apr 2012
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

 
Post Posted: 19-04-2012, 12:18:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? pai in jur de 3 ore pe zi in timpul saptamanii si 5+ weekend
2. Clasa: Death Knight
3. Main Spec/OFF spec: Frost (pve) 359 / blood (pvp) 358
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Deknight
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca pe frost scot mult dps.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). pe dk frost e cel mai bine sa joci daca ai DW cu frost presence, deoarece haste care il luai de pe unholy presence + 2H il iei din armele 1 hand care au atack speed mai mare. ca la toti platerii dps, trrebuie stackat cu strength. nu este o clasa foarte grea, dar ca sa o stii perfect iti trebuie multi ani de gameplay.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput pe un fel de fun server WOTLK (nu dau nume) unde niciun boss nu era scriptat si pica tot lootu de la un boss. cand am aterizat pe freakz, chiar cand s-a bagat cata, a fost mai greu sa ma adaptez, dar intr-un final am invatat scripturile si acuma mi se pare mult mai interesant wow-ul.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.). am fost prin mai multe guilde (Urban Elite, Bones of Death, Epoca de gheata, PvP ADDICTED) dar in niciuna dintre ele nu m-am simtit ca "acasa", adica se faceau raiduri rar, organizarea era proasta, etc.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? am auzit ca este o guilda buna, cu membrii foarte de treaba, si imi doresc si eu sa intru in guilda pentru ca vreau sa fac si eu raiduri cu guilda, nu cu globalu, cu care nu faci niciun heroic!

Cu respect, Deknight

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mangu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2013 21:00)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 2

 
Post Posted: 21-04-2012, 21:04:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): De obicei joc World of Warcraft in jur de 3-5 ore pe zi in special seara.
2. Clasa:Druid
3. Main Spec/OFF spec:Restoration si Feral dps
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shredderwtf
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Am ales specul Restoration deoarece am jucat ca resto druid pe blizzard aproximativ 5 ani si stiu specul poate mai bine decat ma stiu pe mine.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):Talentele sunt facute de mine cum am jucat pe Blizzard si am facut randamentul maxim,gearul il vreau in mare parte cu spirit+haste,stats le urmez asa Intelect>Haste>Spirit>Mastery>Crit.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Am facut toate raidurile incepand cu Karazhan pana la Heroic Madness of Deathwing.Am fost in mare parte healer dar am jucat si ca blood dk in ultimul patch al blizzardului.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Pe Freakz nu am mai jucat pana acum.Acest char este de la un prieten deci nu stiu ce a facut el pana acum cu el.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Deoarece am auzit ca sunteti oameni seriosi si imi place numele guildei. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inuyasha02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2016 17:41)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 108, Topics: 5
Location: Undeva departe undeva pe Marte

Reputation: 109.1
Votes: 4

   
Post Posted: 21-04-2012, 21:40:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptati toti 3 /w in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furious428

[~Life is Music~]



Status: Offline
(since 25-11-2017 09:48)
Joined: 25 Aug 2011
Posts: 1337, Topics: 36
Location: Piatra Neamt

Reputation: 47.3
Votes: 27

     
Post Posted: 27-04-2012, 18:01:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)
Dimineata merg la scoala, dupa amaiaza intru de pe la 6-7 pana pe la 10-11 , depinde de program.
2. Clasa:
Paladin
3. Main Spec/OFF spec:
Holy/Retri
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Noeffect
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca majoritatea claselor care le-am jucat au fost healeri si dintre toti paladinul holy mi s-a parut cel mai atractiv.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente: http://www.wowhead.com/talent#scIbzrkuufkhbZc - acest spec il folosesc eu pentru ca il consider cel mai bun.
Neaparat la CD: Holy Radiance, Holy Shock, GotAK,Divine Favour, Avenging Wrath.
Rotatie: Beacon > Judgement > HolyShock > Flash > Holy Light (filler) > WoG / LoD > Divine Light la proc
Full plate, no leather/mail/cloth pt Bonusul de intelect.
Orange: 20int+20haste / Purple: 20int+20spirit (asta doar daca ai nevoie de bonus) in rest Red: +40 intelect
Intelect > Spirit > Haste > Crit > Mastery
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe Wotlk, prima mea clasa cu carea am jucat a fost pala holy, dupa care am jucat toate clasele sa vad ce pot . Am dat jos Lich Kins pe 25n cu guilda Madness (aveam druid atunci).
Joc de cand s-a pus cataclysm pe freakz. Am jucat toate clasele, stiu cam din toate cate ceva, cel mai bine stiu sa joc cu warrior si cu paladin.
Am facut Bot 10n/hc 25n/hc full, iar in BWD, Magnaw, Maloriak, Chimareon pe n/hc si ODS pe n.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Guilda in care am fost pana acum este Opus Dei. Am iesit deoarece in ultima vreme nu se mai faceau raiduri mai deloc, si incepusera sa iasa toti playerii buni.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am auzit ca este o guilda buna, cu progres, in care se fac raiduri cu serioziate si care, totusi, nu pune WoW-ul pe primul loc in viata.


"You can see God when I take my mask off"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MasterMD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2021 15:24)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 284, Topics: 3
Location: Birmingham

Reputation: 149.2
Votes: 14

 
Post Posted: 27-04-2012, 21:13:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat! /w Mattster ingame
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
emygx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2019 18:02)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 174, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 84.3
Votes: 8

 
Post Posted: 02-05-2012, 12:48:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
In timpul saptamanii cam 3-4-5 ore,in weekend ceva mai mult.

2. Clasa:
Priest.

3. Main Spec/OFF spec:
Main Shadow (367ilvl) / Off Discipline.

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emygx

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Are un dps bun single target,pot oricand renunta la dps(daca o cere situatia) sa ajut pe cineva cu healul,rezista foarte bine in pve/pvp,nu are mereu aceeasi rotatie monotona,ci se adapteaza in functie de adversar.

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-Mi se poate reprosa ca nu am talentul improved mind blast,dar si eu le pot reprosa altor shadow priesti ca ii iau la dps si fara el,deoarece nu afecteaza aproape deloc rotatia sau dps-ul.Precizez ca va fi util pe 4.2,cand mind blast e boostat,pe 4.0.6 nu e must-have.
-Am tot timpul 5 stakuri de Evanghelism,Mind blast atunci cand am shadow orb pentru a avea tot timpul Empowered shadow pe mine,dots up mereu,mind flay pt a asigura procul de shadow orbs si pentru a mentine stakurile de Evanghelism,eventual Shadow word:Death pentru mana.
-Gemming : red: 40 int, yellow: 20 int 20 crit, blue : 20 int 20 spirit.
-Stats priority: int-> hit/spirit(cap)->haste->critic->mastery.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc de pe 3.3.5,am facut apx toate raidurile pe hc ( fara ulduar) ,am batut toti bosii (icc progres nu il am pe acest caracter,am doar cataclysm full)

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Fosta guilda Madness,am plecat deoarece in opinia lor trebuia sa dau wipe unui raid intreg decat sa mor doar eu,la atramedes a fost vina mea cu sunetul desi un alt player a stat in foc => multe acuzatii nefondate.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
As dori sa ma alatur deoarece vreau progres,am auzit ca aveti oameni "open minded",si pot ajuta guilda cu sfaturi,tip-uri etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mayavin

[Future World]



Status: Offline
(since 23-06-2018 15:49)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 3033, Topics: 173
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 119.8
Votes: 48

Post Posted: 02-05-2012, 15:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w Mayavin sau Records ingame.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zizzzo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 11:23)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 22, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 2

 
Post Posted: 02-05-2012, 18:27:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore
2. Clasa:hunter
3. Main Spec/OFF spec: main markssmanship si off survival
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bickslow
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoareca da dmg mai mare
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe bc am jukat pe wow scape pana a inceput lk ca sa inchis si pe lk am jukat pe wow Freakz ama avut un druid 6.1k gs si dk 5.5k gs am v=facut lk cu guildu nihilum eral la hoarda pe evolution 8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) burning legion am parasit-o deoarece era o guilda cam slabuta
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pe ca am vazut ca este o guilda buna si in viitor o sa fie printre cele mai bune guilde
si am 359 ilvl

Posturi unite automat, 02-05-2012, 19:27:11

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore
2. Clasa:hunter
3. Main Spec/OFF spec: main markssmanship si off survival
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bickslow
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoareca da dmg mai mare
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe bc am jukat pe wow scape pana a inceput lk ca sa inchis si pe lk am jukat pe wow Freakz ama avut un druid 6.1k gs si dk 5.5k gs am v=facut lk cu guildu nihilum eral la hoarda pe evolution 8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) burning legion am parasit-o deoarece era o guilda cam slabuta
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pe ca am vazut ca este o guilda buna si in viitor o sa fie printre cele mai bune guilde
si am 359 ilvl

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 03-05-2012, 01:45:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w orice secgm

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TaYpHoOn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-08-2012 11:07)
Joined: 01 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 03-05-2012, 14:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore/zi
2. Clasa: Mage
3. Main Spec/OFF spec: Fire(360ilvl)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ownyoualla
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? e cel mai bun pt dps
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatie: Scroch>Living Bomb>Fireball>Pyroblast!>Combustion stats: Intelect>hit(cap 17%)>critical>haste>mastery
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am jucat doar cataclysm si doar pe freakz. Am toti bossi pe n fara atramedes iar pe hc am doar halfus si chimaeron dar stiu script si la ceilalti bossi
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Legends of Crime am plecat de buna voie
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inuyasha02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2016 17:41)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 108, Topics: 5
Location: Undeva departe undeva pe Marte

Reputation: 109.1
Votes: 4

   
Post Posted: 03-05-2012, 16:45:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w in game orice secgm/offiter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
palika13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2012 11:36)
Joined: 04 May 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 46.2
Votes: 2

 
Post Posted: 04-05-2012, 18:29:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Am la dispozitie 3-4 ore pe zi (dar sunt si weekend-uri pe care le petrec plecat de acasa dar de obicei si in weekend-uri am la dispozitie 3-4 ore)
2.Mage
3.Main spec:Arcane/off Spec:Fire
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Xontai
5.Fiindca le-am incercat pe toate si dintre toate 3 cel mai bine ma ajutat sa joc Arcane!
6.Pai e bine sa incepi cu Arcane Blast (si pentru mobi si contra playeri) findca da un slow care te ajuta ca in acel timp sa poti lovi adversarul ,apoi sa lovesti cu speluri care sunt rapide si iau mult gen Arcane Barrage sau Arcane Missiles iar dupa aceea cu ce te avantajeaza in acel minut cell mai mult sa lovesti!!!
7.Prima mea experienta in wow a inceput cam acum 3ani cand ma tot chemat un prieten sa incer si eu jocul. Am experienta in wow dobandita prin WOTLK si Cataclysm. In raidurin in guild-a anterioara mergeam in fiecare raid posibil chear daca se termina noaptea tarziu! Eu acest joc al joc din placere fiindca imi place iar parerea mea este ca pana acum tot wotlk e cel mai bun (poate gresesc dar eu acolo mi-am obtinut experienta)
8.Am facut parte din : KissMyDarnassus , Se Freaca de Tine, iar ultima a fost Madness.Prima nu mai tin minte dc am parasito a doua din cauza playarilor nu am mai fost daor 3on in fiecare zi ! Madness acum ma dat afara cam de 4 saptamani finndca nu am mai jucat timp de 4 saptamani wow!Dintre toate 3 cea mai buna a fost Madness Sunt playeri okey si chear de treaba iar guild-a a fost organizata bine!
9.Fiindca am auzit multe lucluri bune despre aceasta guilda si pentru ca vreau sa fac parte dintr-un collectiv cu persoane multe sa impart placerea de a juca wow si cu altii!!!

Sa aveti o zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-05-2012, 13:32:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW: Duminica si lunea dupa ora 8, in rest am timp nelimitat
2. Clasa:Paladin
3. Main Spec/OFF spec:Rertibution
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Daisiotai
5. De ce ai ales specul pe care joci acum:Deoarece m-am apucat de wow pe wotlk si rpaladinu era o clasa destul de usoara pentru un incepator , mi-a placut si am continuat
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec:http://wowtal.com/#k=7BIoAq7.b0w.paladin. cu aceste talente joc eu , rotatia este destul de simpla la rpaladin [Crusader Strike][Judgement][Holy Wrath][Exorcism](la proc), [Guardian of Ancient Kings] pentru a creste Attak Power cand faci full holy power full burst[Avenging Wrath]+trinket cu use+[Zealotry][Inquisition] [Crusader Strike][Templar's Verdict] pana la terminara burstului dupa revenim la rotatia initiala.Pentru un Retribution Paladin main stat este [Mastery]deoarece iti da holy damge Hit Rating este de 8% iar Expertise Rating de 26% , Critical Strike este mult mai slab pentru Retri Paladin lafel si Haste . La reforge dupa ce ai ajuns Hit/Expertise cap reforge`ul se da in Mastery.Glyphs:In primul rand pentru Prime Glyphs Glyph of Seal of Truth este esential pentru a ajunge mai usor la expertise cap un al doilea Prime Glyph este Glyph of Templar's Verdict pentru ai creste damage-ul dat , lafel pot spune si despre Glyph of Crusader Strike , Pentru Major Glyphs primul este Glyph of Holy Wrath pentru a ajuta la trash(in cazul in care tankul are probleme cu netul/curentul/afk etc) Un al doilea glyph este Glyph of Hammer of Wrath pentru a economisi mana in timpul encountarului(pentru a putea folosii [Holy Radiance] pentru bosi gen maloriak,ods unde aoe damage este infernal) lafel pot spune si despre Glyph of the Ascetic Crusader , La minor glyph folosesc Glyph of Truth , Glyph of Righteousness , Glyph of Blessing of Might(pentru un rebuff in timpul encountarului unde de exemplu din diverse motive tankul a murit). Pot sa spun ca nu am o ordine exacta la gemuri de obicei le aranjez in functie de gear si stats.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum:Pe Wotlk nu eram adeptul pve-ului eram mai mult cu pvp-ul dar de cand sa schimbat Patch-ul, deoarece in pvp sunt foarte multe bug-uri m-am reprofilat in pve, unde pot sa spun ca am invat destul de repede.Pe caracterul care doresc sa il bag la voi in guilda nu am facut pve nu prea am cum sa va demonstrez prin Achievement-uri sau alte moduri deoarece nu am avut guilda , in schimb la hoarda am un mage end gear cu full progress pe el
8. Foste Guilde:Fosta mea guilda este Exiled , din diverse motive ofiteri s-au certat si am plecat un grup considerabil si am creeat guilda Heaven
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:Imi doresc de mai mult timp sa intru cu paladinu la voi in guilda dar nu mi-a permis timpul.De ce? Pentru ca vreau o guilda pve capabila si la alianta si doresc sa ajut la progres-ul guildei

Off: Pe acest paladin nu prea am gear pve dar cu timpul daca ma primiti in guilda il imbrac
On: Va salut cu respect Naturemixx



Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 16-05-2024, 23:39:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x