User
Pass
2FA
 
 

Pony Zone 3 - WoW Edition
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 840, 841, 842 ... 845, 846, 847  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message653987
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 18-05-2012, 01:00:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Awww yeah! Bine Steaua!

- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 18-05-2012, 01:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lOl ^_* wrote:
Levier numele Georgescu Marius suna cunoscut??? de curiozitate


Nope.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tasquick

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2015 10:43)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 492, Topics: 14
Location: In stealth

Reputation: 39.5
Votes: 9

Post Posted: 18-05-2012, 01:29:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noapte buna copii... ce a mai ramas din ea -
maine la 9-10 cand ma trezesc parca vad ca o sa am niste ochi.. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
muthambals

[Mingonos]



Status: Offline
(since 02-10-2023 13:03)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 9029, Topics: 117
Location: Bucuresti

Reputation: 500.2
Votes: 88

 
Post Posted: 18-05-2012, 01:45:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CAT de mult ma oftic ca asta nu e si pentru PC! LINK -((((
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sygma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2013 09:45)
Joined: 18 May 2011
Posts: 196, Topics: 2
Location: Ploiesti

Reputation: 51.8
Votes: 3

Post Posted: 18-05-2012, 06:05:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dragi colegi de prin wow, cunoscuti si necunoscuti

va prezint mai jos o telenovela wow marca freakz plus vendetta mea personala asprua acestui individ care nu m'a crezut in stare sa 'mi apar imaginea; i'm not a whore..i'm just a woman, with needs:


povestea incepe cam asa: am fost inspirata rau la un moment din viata mea, cand eram singura si vulnerabila, ( da, sunt femeie, am voie) sa ma combin cu un tip cunoscut in wow; si mai mic ca mine (dar major evident...undeva la 21 fiind el) cu destui ani, dar e irelevanta chestia asta; personajul pe nume GHEF; cu care de altfel am fost teoretic vreo 6 luni impreuna; mentionez ca era relatie la distanta...ploiesti - campina; intr'adevar....huge distance; anyway...in decursul acestor luni, d'l GHEF nu a fost in stare sa ma satisfaca in nici un fel (incerc sa nu devin vulgara...banuiesc ca inteleheti toti ideea) asta e varianta pe scurt; nu are rost sa intru in detalii;

anyway...dupa ce ne'am despartit, oarecum amiabil ( am zis sa trec cu vederea multe chestii, eu aia matura cu capu pe umeri ) a venit ziua cand m'am plictisit de Falllen Angels Alliance si non'progresul de atunci; efectiv se statea degeaba, daca ghef nu era on'line nu se facea nimic; daca era on'line...de asemenea nu se facea nimic, pt ca teoria lui era ca's bossii buguiti etc; ( desi dw facea omno si cu r3 pe 25hc) eu eram ofiter dar degeaba...nu reuseam sa ma impun ca BARBATUL Ghef ;plus ca devenise el insusi prea enervant pe ts cu aerele lui de mascul feroce...si cu cat de LIFER e el si cat bea etc;

acum motivele pt care va povestesc asta: in clipa in care am iesit din guilda, a inceput sa ma faca in toate felurile, cred ca mai exista pe la ei la discutii toata cerata din ziua in care am iesit; da...intr'adevar, eram de mult in g, ne cunosteam cativa si in rl, dar asta nu inseamna ca daca tot am timp sa joc wow , trebuie sa stau degeaba, doar sa chat'uiesc sau sa ma enervez pe diversi din guild cu care luam wipe la valiona si pe normal. oricum nu plecam nicaieri, doar puteam ramane in stare de amicitie in continuare; doar ca Ghef a vazut altfel tot si nu s'a oprit cu insultele la adresa mea + defaimare;

am fost din nou aia matura, i'am zis pe privat sa termine, sa'si potoleasca el armata de virgini, si sa dnd ca altfel iese urat; a fost neinspirat sa discute cu mine in wow despre motivele pt care nu a putut performa anumite activitati obisnuite intr'o relatie...fie ea si la distanta ( plus ca mi'a declarat ca ma si iubeste ...love without sex? orly? ) pe care eu am avut inspiratia de a o salva; sunt prevazatoare din fire si da, frustrarea din mine de la ora aia si'a spus cuvantul; ghef a fost prima si sper ultima experienta de genu;;.not all chicks who play wow are ugly...and i'm in that category; ( spun asta pt ca conform unora daca esti fata si joci wow, esti obeza , stramba , no lifera etc...ete ca eu's doar somera;....si omu cand nu are job isi umple timpu si cu wow )

bun...ideea e ca pe moment s'a potolit; iar eu m;am sfatuit ca un bun prieten din wow, ca nu are rpst sa postez ss'urile respective, pt ca risc sa'i distrug si ultima farama de incredere pe care o mai are in el; plus ca meenwhile am descoperit si de unde provenea problema lui: fusese parasit de una pe motiv ca o are prea mica or smth; ( posibil si alte motive, eu zic ce'am auzit din surse apropiate fostei respective) varianta lui era alta, sincer nu mai tin minte ce'a batut campii la ora aia; probabil daca ar fi comunicat cu mine ce trebuie si nu aberatii gen "uite ce'am facut u azi" "tu?" (...genul de discutii care pe mine ma plictisesc teribil) nu s'ar fi ajuns la asta...stiu ceva psihologie, plus experienta; existau rezolvari o gramada; dar nu..el a preferat sa vina cu scuze gen "eu prefer sa te tin in brate doar" ( a da, evident tot timpul defensiv si tot eu eram de vina ca i wanna get ***; ca asta nu e important pt el ), nu pot, sunt iritat; si alte bazaconii; plus ca eu chiar m'am atasat de el la perioada respectiva, mai ales ca trecusem prin niste probleme cu maica'mea de natura medicala, datorita dependentei de wow, m'am trezit ca nu mai tinusem leg cu real friends...ma rog; nu are rost sa o iau de la capat cu vurnerabilitatea mea si nevoia acuta de a nu mai fi singura;


si acum vine deznodamantul ; marea gafa facuta de ghef sau nu desi tind sa cred ca el era personajul, mai ales dupa ce mi'a promis ca se abtine in a mai discuta despre mine cu cineva ( chestiunea a avut loc in ziua cand a fost eroarea aia de'au disparut toate guildele )




concluzia este: ghef...u loose; si ca sa'ti raspund la intrebarea care mi'ai pus'o pe acolo, raspunsul este ca da; si nu mi'e rusine sa recunosc; e ceva absolut normal intr'o relatie, nu? ( oh da, si sunt in prezent implicata intr'o relatie serioasa cu un tip non-wow'er....asta in caz ca'ti imaginai ca 's tot nolifera) doar imi aduc aminte ce fenomenala ai zis ca sunt cand am incercat si cu tine metoda; pacat ca n'a durat prea mult.....evident, ti s'a inmuiat instant cand a vb de chestii mai seriose; a da...sa nu uit, ca si tu ai avut onoare sa bagi botu' la "veveritza" mea ca sa ma exprim frumos si legat de glumele tale cu veveritze pe ts; dar eu nu cred ca te'am intrebat prin sw de pe char de lvl 1 daca mai dai limbi sau cum mai stai cu potenta;

asa ca mai jos sunt ss'urile din momentul despartirii noastre foarte inspirat tinuta in wow; asta doar pt ca m'ai calcat destul pe coada si nu mi'e rusine de absolut nimic; eu am incercat sa te fac sa'ti inveti lectia....pe calea mai putin dura;









Concluzia finala si morala : cine ce armata de virginei? unde? in faa....gramada; n dw mai putin, ca tot ai tu o problema cu tamaie si'l faci nolifer...sau cu moon; etc; mai bine te'ai uita la tine'n ograda, nu la altii; si dupa cum vezi, n'am nevoie de'o armata de virginei care sa ma apere...o pot face si singura

P.S Imi cer scuze pt eventuale erori gramaticale...am fost la o bere, 2,3 cu prietenii si deh...n'am dormit pana acum;

si nu'mi asum raspunderea pt eventuala cedare psihica a lui ghef; ce semeni aia culegi; si celor care citesc, sper sa va serveasca la ceva minunata mea poveste ; now, feel free to trolll about it;

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-05-2012, 08:14:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omfg,drama queen,nu trebuia sa spui chiar tot srsly.


@meciu vin bajetii dupa mine la liceu ca am zis pe Fb muj3 dinamo=).
Abea astept sa il trollez pe ghef ala=))haha.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 18-05-2012, 08:27:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
lOl ^_* wrote:
Levier numele Georgescu Marius suna cunoscut??? de curiozitate


Nope.



hmm ok...am vb cu el si zicea ca te stie doar de asta te-am intrebat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 18-05-2012, 09:33:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"draga" Sygma , 1 la mana , nu ai voie sa pui imagini aici la pony zone in stilu asta , deoarece daca ar pune fiecare , am sta 10 min sa intram in topicu asta .
2 la mana , cica esti "cu capu pe umeri" , la 20+ ani sa fii intr-o relatie intr-un joc , c`mon , era unu pe exodus (gazi il stie=)) )care isi facea poze pentru o fata din alta tara la webcam plangand. El era 2/2 (yeah , gras , dar EMO!!!! ) ,avand ~20 ani sau cv de genu , cica ultima relatie a lui fusese cu o fata de 14 ani . Va dati seama ce urat au ajuns "personajele" astea din ROMANIA ! - DRAMAA !!!



Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-05-2012, 09:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba xtkmo NEAYO ERA BARBAT=))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 18-05-2012, 09:47:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gazi wrote:
ba xtkmo NEAYO ERA BARBAT=))

Dafuq ?!



Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quadez

[EXILED Guild Master]



Status: Offline
(since 09-05-2019 23:05)
Joined: 05 Nov 2010
Posts: 1657, Topics: 89
Location: Toronto

Reputation: -71.2
Votes: 26

   
Post Posted: 18-05-2012, 10:02:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sad story... Xtkmo, imi aminteste de povestea ta de dragoste cu Lapusneanu , cand ti-a frant inima... mai sti cat de trista erai ?-

Zâmbește , mâine poate fi mai rãu !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghef

[Te frige las`o jos]



Status: Offline
(since 05-07-2014 05:24)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 1451, Topics: 43
Location: Campina & Bucuresti

Reputation: 4.2
Votes: 31

 
Post Posted: 18-05-2012, 10:15:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da malina (sygma), d`aia dupa juma de an de cand ti`am dat papucii inca scrii romane despre mine, ca nu eram io bun ... dar daca tot o vrei pe modu asta, iti raspund pentru prima oara sincer

De ce nu imi placea sa ma culc cu tine? simplu, ca ai 28 de ani (vorba aia, o gaura in prezervativ imi ftea viata), nu esti atat de atragatoare pe cum te crezi, ca esti atat de nimfomana ca vroiai s`o faci si cand erai pe ciclu si fara prezervativ, si ca nu ma atrageai absolut deloc din punct de vedere sexual..mai ai si anumite chestii, dar prefer sa le pastrez in caz ca iar faci pe desteapta.. Am stat cu tine doar pentru ca erai o partenera de baut super tare. Probabil si d`aia am facut greseala asta, ca m`ai imbatat mai intai sa ne combinam.

Daca mai ai frustrari emotionale varsale pe mine nu pe guilda mea ca ne suparam grav, oamenii mei sunt o gasca si in joc si in afara lui mai unita decat ai crede tu, pentru care o intalnire cu toti e mai presus ca un raid la ods.


Photoshop Art Requests


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sygma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2013 09:45)
Joined: 18 May 2011
Posts: 196, Topics: 2
Location: Ploiesti

Reputation: 51.8
Votes: 3

Post Posted: 18-05-2012, 10:27:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuze Xtkmo; habar n'am avut ca aici nu e voie cu ss'uri; si am explicat motivele pt care am avut aceasta experienta, pe care o data ce'am avut'o, n'o s'o mai repet; omu cat traieste invata; si pana la urma de ce nu? altii s'au casatorit datorita wow'ului; vb acum de cazuri de pe oficial; in fine ...irelevant total ; s'a intamplat, si deja tine de trecut; lectie invatata pt mine; se pare ca pt el nu a fost de'a ajuns sfatul care i l'am dat sa'si vada de ale lui ; stia exact ce'o sa se intample daca mai aud diverse aberatii la adresa mea; poate ca gestul meu pare imatur pt unii; srsly? i don't give a shit; eu am demonstrat ce'am avut de demonstrat; imi pare rau ca n'am facut'o de la bun inceput; me drama queen, maybe...but i feel good; si poate va plictiseati...luati'o ca pe'o comedie neagra si o lectie pt cei care cred ca d-zeu ne pedepseste pt faptele din wow; am primt replica asta geniala la plecarea mea "dramatica" din guild; inclusiv sa'mi fie rusine ca am tradat familia; serios? si tot eu eram aia care am fost acuzata ca traiesc in wow? genial; ete ca nu e chiar asa

Posturi unite automat, 18-05-2012, 11:25:22

ghef wrote:
Da malina (sygma), d`aia dupa juma de an de cand ti`am dat papucii inca scrii romane despre mine, ca nu eram io bun ... dar daca tot o vrei pe modu asta, iti raspund pentru prima oara sincer

De ce nu imi placea sa ma culc cu tine? simplu, ca ai 28 de ani (vorba aia, o gaura in prezervativ imi ftea viata), nu esti atat de atragatoare pe cum te crezi, ca esti atat de nimfomana ca vroiai s`o faci si cand erai pe ciclu si fara prezervativ, si ca nu ma atrageai absolut deloc din punct de vedere sexual..mai ai si anumite chestii, dar prefer sa le pastrez in caz ca iar faci pe desteapta.. Am stat cu tine doar pentru ca erai o partenera de baut super tare. Probabil si d`aia am facut greseala asta, ca m`ai imbatat mai intai sa ne combinam.

Daca mai ai frustrari emotionale varsale pe mine nu pe guilda mea ca ne suparam grav, oamenii mei sunt o gasca si in joc si in afara lui mai unita decat ai crede tu, pentru care o intalnire cu toti e mai presus ca un raid la ods.


si asta ce mai e ?o tentativa disperata sa ce? de parca te si crede cineva; eu neg absolut tot ce ai scris; lol..nimfomana....ai stat mult sa o gandesti? esti patetic; eu te'am imbatat si am incercat sa profit de tine? de asta ma iubeai? doar tu ai zis'o -)

Posturi unite automat, 18-05-2012, 11:27:54

si nu mi'ai dat tu papucii draga; dar daca te simti tu bine crezand asta ok - fie ca tine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 18-05-2012, 10:28:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quadez wrote:
Sad story... Xtkmo, imi aminteste de povestea ta de dragoste cu Lapusneanu , cand ti-a frant inima... mai sti cat de trista erai ?-

Frate , iar venisi cu glumele tale de prost gust , de taran care vin de la sapa ? Raised eyebrow 1. Nu sunt fata . 2.Esti un prost , care nu stie sa faca glume si cauti anturaj aici . Esti patetic , ti-am zis-o si eu si Lapusneanu (in sf sunt de acord cu cv zis de el , dafuq !)


 
Staff message (aste):
 
Cand o sa inveti sa vorbesti, o sa mai poftesti si pe la noi. +1warn=ban.




Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 18-05-2012, 10:29:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu care voiam sa o oblig pe prietena mea sa se apuce de warcraft:))
cat despre drama din fallen angels aliance - guilda aia a fost otvul x wowului -) acum vor sa fie otvul freakzului
sygma sau madalina cum iti zice ghef:)) uadafac ...ai 28 de ani ar trebui sa fii inteleapta...
- mi-am adus aminte de inca un cuplu de la voi din guild care atunci cand se desparteau isi stergeau charele itemele se injurau pe global/raid/party/yell
sa va faceti o guilda cu numele otv
si revin la madalina...asa sunt baietii fraieri...mai ales cand se ajunge la "sentimente" -


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 18 May 2012 11:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 840, 841, 842 ... 845, 846, 847  Next    


The time now is 08-06-2024, 23:17:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password