User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message184751
femalee

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2012 19:03)
Joined: 19 Mar 2012
Posts: 11, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 14-04-2012, 13:06:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: ovidiu
2. Varsta: 15
3. Localitate: bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-6 ore pe zii
5. Clasa: warrior
6. Main Spec/OFF spec: fury/tank
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Femaleea
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/841/wowscrnshot033112211102.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :e un spec de scos dps adica cu specu asta scoti cel mai mare dps daca esti imbracat si skilat
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :am facut tot pe wotlk lk pe 25h
11. Foste Guilde guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :specii,i need a life , pervets
12. Detalii PC*. Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :am auzit ca sunteti o guild foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt elev la liceu profilu mate-info imi place sa imi petrec timpu pe pc si la fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :am niste prieteni in guild cu care ma inteleg foarte bine si as vrea sa pot face la un raid tot pe hc
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/861/wowscrnshot032012112436.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 14-04-2012, 13:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

femalee wrote:
1. Nume IRL: ovidiu
2. Varsta: 15
3. Localitate: bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-6 ore pe zii
5. Clasa: warrior
6. Main Spec/OFF spec: fury/tank
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Femaleea
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/841/wowscrnshot033112211102.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :e un spec de scos dps adica cu specu asta scoti cel mai mare dps daca esti imbracat si skilat
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :am facut tot pe wotlk lk pe 25h
11. Foste Guilde guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :specii,i need a life , pervets
12. Detalii PC*. Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :am auzit ca sunteti o guild foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt elev la liceu profilu mate-info imi place sa imi petrec timpu pe pc si la fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :am niste prieteni in guild cu care ma inteleg foarte bine si as vrea sa pot face la un raid tot pe hc
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/861/wowscrnshot032012112436.jpg/


RESPINS!!! AVEM RECRUTARILE INCHISE



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jujambo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-04-2015 17:20)
Joined: 08 May 2011
Posts: 79, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 15

Post Posted: 17-04-2012, 18:09:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GG fearforall si antot, cer pe global oameni pt raiduri si apoi la loot dau kick la toti, gg The Betrayers


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lerothon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2012 11:58)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

Post Posted: 17-04-2012, 19:10:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Valy
2. Varsta: 15
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : ... nu sunt disperat dar nici sa joc putin.. sunt un baiat care joaca constant.. cam 4-5 ore asa:D
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec: holy 363/retry 358
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Lerothon
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/194/lerothon.png/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pt ca joc de mult pe pala holy si imi place mai mult decat celelalte specuri si in plus mie imi place rolul de "Healer".
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). EU joc dupa wotlk si am foarte mare experienta... stiu orice script de la orice raid si am iteme bune ...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):I need a life, wanted assasin,heaven,brootherhood,specii... si am plecat ca din majoritatea guildelor ,playerii nu erau de trb ca in alte guiilde si nu mi`a placut cum se desfasurau la raiduri...
12. Detalii PC*: Procesor Amd Amthlon(tm) 64 X2 Dual Core,Processor 5200+ ,Ram 3Ghz,Memory Size 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pt ca aveti un progress bun si playerii ii cunosc pe unii.. si imi place mult de voi , adica va admir ca aveti progress mare si dintre toate guildele voi imi placeti mult si unii playeri miau zis ca sunteti de trb...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sunt student in cls a 9a ... hobbyuri imi place fotbalul,plimbarile.. si in weekenduri sa ies cu prietenii..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Imi place de voi cum va descurcati la raiduri si poate ma alatur voua.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:Nu prea joc retry.. ca nu imi place , e pus la misto, eu sunt bun pe holy -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shoutgun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2012 12:07)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 37, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 53.3
Votes: 2

 
Post Posted: 20-04-2012, 09:21:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-6 ore pe zii
5. Clasa: hunter
6. Main Spec/OFF spec: mm pve/mm pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shoutgun
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/688/wowscrnshot042012130640.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : ....
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe wotlk full run 25hc pe cata maloriak,valiona hc si full pe n si artramedes
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :specii (am avut cd la bot 10h care am luat cd tot cu astia din guild)
12. Detalii PC*. AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :sunteti o guild cu prosgres si serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : sa joc fotbal sa ies pe afara cu prietenii si sa ma joc la pc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :stiu scripturile toate nu vorbesc urat cu alte persoane sau ma port
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. :http://imageshack.us/photo/my-images/688/wowscrnshot042012130640.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neamtu87
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-03-2013 11:05)
Joined: 27 Sep 2009
Posts: 166, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 64.5
Votes: 10

 
Post Posted: 24-04-2012, 13:51:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Neamtu
2. Varsta:25
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Mai tot timpul,deocamdata nu mai muncesc.
5. Clasa:Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto 363
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Neamtu
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pt ca joc heal de cand m`am apucat de wow.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pai pe lk am facut tot ce se putea cu hkp-u. Pe Cataclysm am facut tot pana acum inafara de Atramedes hc. Dovada am achievurile.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) hkp,qqgivers,i need a life,exiled,heaven. dc am iesit? pai in ultimele 3 guilde mentionate,ba nu prindeai loc la raid,ba nu se strangeau playeri pt 1 10 hc macar.
12. Detalii PC*. Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 4gb ram 1gb video si Net de la RDS.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am inteles ca sunteti o Guilda buna cu potential mare.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Cum am spus si mai sus deocamdata nu muncesc,sunt somer - mai multe detalii le veti afla pe parcurs daca voi fi recrutat -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am.




Last edited by neamtu87 on 25-04-2012, 14:25:45; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Duca25Alex

[All Stars]



Status: Offline
(since 05-11-2017 13:42)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 178, Topics: 43
Location: Soimus

Reputation: 120.5
Votes: 7

 
Post Posted: 24-04-2012, 17:22:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 20
3. Localitate: Deva
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5 ore pe zi
5. Clasa: mage
6. Main Spec/OFF spec: arcane/frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nwo
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pt ca este cel mai bun pt pve , parerea mea
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe tbc am jucat in Gravity pe un server privat unde ati jucat akm cativa ani, si pe wotlk am jucat tot in gravity dar nu mai joaca pe acest server, si in wotlk am facut tot ce merga pe serverul acesta
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pe cata nu am avut guilde pve, doar guilde fantome
12. Detalii PC*. 4Gb ddr3 procesore core i3 540, placa video 1 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca este o guilda veche si buna in pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) momentan nu lucrez
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 24-04-2012, 18:31:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neamtu87 wrote:

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) hkp,qqgivers,i need a life,exiled,heaven. dc am iesit? pai in ultimele 3 guilde mentionate,ba nu prindeai loc la raid,ba nu se strangeau playeri pt 1 10 hc macar.


Daca nu prindeai tu raiduri in HEAVEN asta nu inseamna ca nu erau oameni pentru 10 hc.In plus de asta,te-am luat la un raid de 25h si la ODS faceai cercuri in jurul raidului cu x-ul pe cap.Asta ce inseamna ca stii scripturile de pe Cataclysm? -

P.S. M-am interesat in HKP si nu au auzit de tine acolo,dc minti?

Bafta in The Betrayers si scuze pentru off-topic



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 24-04-2012, 21:36:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lerothon,shoutgun,neamtu87 & Duca25Alex va multumim pentru timpul acordat completarii aplicatiilor dar dupa cum vedeti,avem recrutarile inchise . Oricum,nu va incadrati in cerintele noastre,Bafta in continoare.


@cyclon,multumesc de interventie,tineti munca sus. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-04-2012, 17:46:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
neamtu87 wrote:

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) hkp,qqgivers,i need a life,exiled,heaven. dc am iesit? pai in ultimele 3 guilde mentionate,ba nu prindeai loc la raid,ba nu se strangeau playeri pt 1 10 hc macar.


Daca nu prindeai tu raiduri in HEAVEN asta nu inseamna ca nu erau oameni pentru 10 hc.In plus de asta,te-am luat la un raid de 25h si la ODS faceai cercuri in jurul raidului cu x-ul pe cap.Asta ce inseamna ca stii scripturile de pe Cataclysm? -

P.S. M-am interesat in HKP si nu au auzit de tine acolo,dc minti?

Bafta in The Betrayers si scuze pentru off-topic


Neamtu a jucat la noi in guilda pe WOTLK, vreo 2 luni si ceva cred, pe charul lui de atunci Paladin Holy.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 26-04-2012, 10:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
RECRUTÃRI ÎNCHISE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
porro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2013 05:44)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 53.3
Votes: 2

Post Posted: 14-05-2012, 20:26:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: mihai(porro)
2. Varsta: 27
3. Localitate: suaceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : seara dupa 7 pana dupa miezu noptii
5. Clasa: shaman
6. Main Spec/OFF spec: enhancement/restoration
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Porro
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pe woltk am jucat doar resto si incepusem sa ma plictisesc asa ca am vrut ceva nou
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput pe vanilla stiu toti bosii toate scripturile si pe cataclysm am foll progres
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) hkp ens heaven mad dogs
12. Detalii PC*. 4gb ram placa video gf 8600
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?am intelesc ca se tin raids si imi place pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
dps trec peste 20k la 3 mil si ma mentin acolo va dau test in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 20-05-2012, 11:09:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

porro wrote:
1. Nume IRL: mihai(porro)
2. Varsta: 27
3. Localitate: suaceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : seara dupa 7 pana dupa miezu noptii
5. Clasa: shaman
6. Main Spec/OFF spec: enhancement/restoration
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Porro
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pe woltk am jucat doar resto si incepusem sa ma plictisesc asa ca am vrut ceva nou
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput pe vanilla stiu toti bosii toate scripturile si pe cataclysm am foll progres
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) hkp ens heaven mad dogs
12. Detalii PC*. 4gb ram placa video gf 8600
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?am intelesc ca se tin raids si imi place pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
dps trec peste 20k la 3 mil si ma mentin acolo va dau test in game



/w marrow in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
feel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 20:18)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 58.5
Votes: 10

 
Post Posted: 20-05-2012, 11:10:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Porro te astept cu un wisper in game la pickpoke


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 23-05-2012, 22:51:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTÃM 2 HOLY PALADINI
*nu avem nevoie de nimic alceva,nu vreau sã postați aiurea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 28-04-2024, 23:56:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x