User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message90322
Inuyasha02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2016 17:41)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 108, Topics: 5
Location: Undeva departe undeva pe Marte

Reputation: 109.1
Votes: 4

   
Post Posted: 07-05-2012, 20:30:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptati /w in game orice secgm/offiter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hazardel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2012 14:10)
Joined: 11 May 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 11-05-2012, 15:54:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
in timpul saptamanii cate 3-4 ore pe zi.....in weekend cu mult mai mult

2. Clasa:
Mage

3. Main Spec/OFF spec:
Main spec fire/Off spec arcane

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hazardel

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru acest patch magul fire are cel mai bun dps

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatia pe care o folosesc este Scorch+Living Bomb urmat de Fireball si Pyroblast iar cand am toate doturile procuite aplic combustion
Talentele mele :http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&cn=Hazardel&gn=SlayerS&group=1
Stats: Intelect>Hit(am acel 17% necesar)>critical>haste>mastery

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Din nefericire joc doar de pe cataclysm (desi am incercat si putin TBC la cea vreme) dar achiev pe normal la toti bosii de pe freakz iar pe hc nu am la atramedes si omno

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Ultima guilda in care am fost era Opus Dei....ce pot spune....o guilda buna...dar sa destramat....cei buni au plecat.....iar unii din conducere sufereau de prea mult bine

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Consider ca aceasta guilda este perfecta mai ales datorita faptului ca este apta de progres si as dori sa ajut si eu....dar mai ales numele mi se pare genial -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mayavin

[Future World]



Status: Offline
(since 23-06-2018 15:49)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 3033, Topics: 173
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 119.8
Votes: 48

Post Posted: 12-05-2012, 15:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hazardel wrote:

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru acest patch magul fire are cel mai bun dps


Inseamna ca nu stii cum da rogue - .
/w un Second GM sau Officer .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-05-2012, 17:50:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mayavin wrote:
Hazardel wrote:

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru acest patch magul fire are cel mai bun dps


Inseamna ca nu stii cum da rogue - .
/w un Second GM sau Officer .


sorry for oftopic dar omu se refera la Fire>Arcane>Frost nu dps`ul tuturor claselor



Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mayavin

[Future World]



Status: Offline
(since 23-06-2018 15:49)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 3033, Topics: 173
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 119.8
Votes: 48

Post Posted: 13-05-2012, 10:40:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

efekt12 wrote:
mayavin wrote:
Hazardel wrote:

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru acest patch magul fire are cel mai bun dps


Inseamna ca nu stii cum da rogue - .
/w un Second GM sau Officer .


sorry for oftopic dar omu se refera la Fire>Arcane>Frost nu dps`ul tuturor claselor


da.
stiu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 15-05-2012, 21:29:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume:Misespuneham
2. Clasa:Mage
3. Main Spec/Off Spec: Fire/Frost(am hotarat sa schimb off spec pe arcane dar mi-a fost lene pana acum)
4. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Misespuneham
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Personal pentru mine Fire a fost cel mai atractiv spec de mage.Cum nu ma dau in vant dupa PvP ,iar la arcane nu mi s-a parut ceva foarte interesant am ales Fire.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Sincer, la inceput nu ma gandeam ca o sa imi placa vreun caster vreodata...pur si simplu mi se parea ca este prea monoton si plictisitor, pana cand am decis intr-o zi sa imi fac un mage de distractie si...am ramas profund incantat de versatilitatea acestuia in raiduri in ceea ce implica modurile de a da dps.Un fire mage poate practic sa dea dps in orice ipostaza:-De pe loc,la un boss stationar cum este Chimaeron
-In momentele de miscare datorita talentului care permite castarea schorchului in miscare
-Cand e nevoie de AoE dps cand Fire Mage practic e ,,THE Boss'' ca la Magmaw si Maloriak
Talente:Eu folosesc un talent tree care imi permite sa dau o tona de dps in situatiile AoE fara sa imi scada dps-ul in situatiile single-target si trebuie sa spun ca e foarte putin modificat fata de cel standard...are o amprenta personala
Rotatia:La inceputul fightingului un Scorch pentru Critical Mass(acest debuf trebuie mentinut permanent pe boss, ceea ce nu este foarte greu deoarece dispare dupa 30 sec...o perioada destul de mare de timp) urmat de un Living Bomb(iarasi acesta trebuie tinut in permanenta pe target), 3 Frostfire Bolt(folosesc frostfire deoarece parerea mea este ca glyphul ii da un mare avantaj fata de cel pentru Fireball),1 Living bomb, Intotdeauna Pyroblast cand procuieste, proces ce poate fi accelerat cu Fire Blast(mai ales cand procuieste Impact) dar cu Fire Blast tebuie sa avem grija deoarece este un mare consumator de mana si nu este prea placut sa te trezesti in mijlocul luptei fara mana. Pentru mana folosesc primul Mana gem pe la 70-80k mana(presupunand ca am 100k) inca unul daca trece cooldownul si nu a fost nevoie inca de evocation(pe care il folosesc la 20-30k mana) si ultimul daca este un fight mai lung tot la cooldown.La AoE damage mi se pare foarte important sa profit de faptul ca pe Freakz Living bomb poate fi pus pe un numar nelimitat de targeturi(inca) si in momentul in care procuieste Fire Blast bag perede un LB pe un mob si un Impact pentru a raspandi LB.Fireblast e spelul de AoE.Deaci practic rotatia de single target este:Scorch-LB-spamat Frostfire Bolt pana la sfarsitul LB-ului care poate sta max 1 sec off target deoarece nu are sens sa il pui dinainte-Intotdeauna Pyroblastul cand procuie este prioritar.Rotatia AoE:Spamat Flamestrike si LB cand procuieste Fire Blast pt raspandirea LB-ului.Nu am mai inclus Combustion,Mirror Image si Flame Orb in rotatia asta(le fololsesc stati linistiti) deoarece nu am vrut sa mai complic rotatia aici.
Importanta Gear:Parerea mea este ca pe Fire Mage gearul este foarte important si ca sunt 2 mari praguri, unul la ilvl 350 si unul la ilvl 355(neluand in calcul saltul la itemele heroice) la care Fire Magul are o mare schimbare in dps.
Stats:O sa fiu scurt si nu o sa intru in amanunte:
INTELECT>HIT(Hit trebuie pana la cap adica pana la 17%)>Crit>Haste
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Sincer eu am inceput sa joc pe Cataclysm(cele cateva levele de pe Wotlk nu se pun) si din Noiembrie de cand am inceput sa joc serios eu zic ca am facut mari pasi inainte,de la un n00b(toti plecam de acolo sa fim sinceri) am ajuns,zic eusa cunosc jocul aproape total si clasa de care m-am ,,indragostit":Mage la perfectie plus paladinul pe care am jucat putin tank dar m-am plictisit.In raiduri pot sa zic ca am dat jos pe normal absolut tot dar pe heroic sincer nu am avut cu cine(si nici gearul daca suntem realisti) pana acum sa fac nimic.Cunosc toate scripturile la perfectie, am destul timp sa joc zic eu(Luni-Joi=2-3 ore pe zi si Vineri-Duminica=5-8 ore) si incerc sa ma implic in PvE cat mai mult(daca ar fi dupa mine m-as juca PvE intruna deoarece e ceva ce ma atrage in el desi nu stiu ce:)).
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Guildele mai importante din ,,viata mea" din WoW(adica fara cele de crescut) au fost :-Epoca de Gheata pe care am parasit-o deoarece desi oamenii erau draguti nu erau tocmai pregatiti nici macar de raiduri normale
-District-o guilda organizata cu ts si care cred ca acum sarbatoreste lvl 25 in care mi-am facut cativa prieteni dar din care sincer nu inteleg de ce am fost dat afara in urma unui wipe la maloriak 25hc in care nu a fost vina mea macar(am supravietuit mai mult decat tankii)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Din ce am citit si am auzit am inteles ca aceasta guilda este una foarte organizata cu oameni de treaba si care stie sa faca PvE de calitate.Cred ca nu are rost sa ma mai lungesc la acest punct desi motive ar mai fi dar cel de mai devreme este principal.
Sunt Misespuneham, un Fire Mage ilvl 356(357 cand fac ringu din archaeology).Va multumesc ca mi-ati citit cererea si singura mea rugaminte ar fi sa imi dati un raspuns pe forum chiar daca el este negativ sau pozitiv.Multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inuyasha02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2016 17:41)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 108, Topics: 5
Location: Undeva departe undeva pe Marte

Reputation: 109.1
Votes: 4

   
Post Posted: 15-05-2012, 21:44:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu se mai fac recrutari momentan



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 16-05-2012, 23:16:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se fac pe forum night /w nightshard

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 19-05-2012, 00:44:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hazardel wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
in timpul saptamanii cate 3-4 ore pe zi.....in weekend cu mult mai mult

2. Clasa:
Mage

3. Main Spec/OFF spec:
Main spec fire/Off spec arcane

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hazardel

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru acest patch magul fire are cel mai bun dps

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatia pe care o folosesc este Scorch+Living Bomb urmat de Fireball si Pyroblast iar cand am toate doturile procuite aplic combustion
Talentele mele :http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&&cn=Hazardel&&gn=SlayerS&&group=1
Stats: Intelect>Hit(am acel 17% necesar)>critical>haste>mastery

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Din nefericire joc doar de pe cataclysm (desi am incercat si putin TBC la cea vreme) dar achiev pe normal la toti bosii de pe freakz iar pe hc nu am la atramedes si omno

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Ultima guilda in care am fost era Opus Dei....ce pot spune....o guilda buna...dar sa destramat....cei buni au plecat.....iar unii din conducere sufereau de prea mult bine

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Consider ca aceasta guilda este perfecta mai ales datorita faptului ca este apta de progres si as dori sa ajut si eu....dar mai ales numele mi se pare genial -


Am scris la discurii mai multe dar nu ma pot abtine - cine dintre "cei buni" a iesit din guilda?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DuduMatt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2012 19:50)
Joined: 03 May 2012
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 36.3
Votes: 3

 
Post Posted: 21-05-2012, 09:08:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va rog sa ma scuzati ca am intervenit si eu dar nu te supara Hazardel, ce guilda s-a destramat, cine a iesit?

A iesit kmkzz crezi ca fara el noi nu mai avem progres...? Sa sti ca a picat ods pe 10h si pe 25h a ramas cu 4 mil da ma rog... oricum eu zic ca nu ai fata de asa guilda, e prea buna pt tine, fara suparare.

Mita fara gluma, eu zic sa nu il iei ca nu prea merita, e in increzut... si pe deasupra mai si minte (Hazardel fara suparare dar asa e... cand lu-ai /w sa vi la raid te faceai ca nu esti si cnad veneai dupa 1 try scoteai mufa de net, ba daca nu suntem destul de buni pt tine dute frate in madness sau showdown)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DuduMatt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2012 19:50)
Joined: 03 May 2012
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 36.3
Votes: 3

 
Post Posted: 24-05-2012, 21:53:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
D-J (15-24) V-S (non stop)

2. Clasa:
Warrior

3. Main Spec/OFF spec:
Furry/Prot

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Matt

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales specul de fury pt a da dps cat mai mare ... (lol)

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie (6 butoane), Expertiza 26/26, Master 18, Hit 7.6%

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC (Privat - Tot ce era bagat cu Mayavin, fostul vostru ofiter), Wotlk (freakz - Nu mai tin minte, va puteti uita la progres pe armory), Cata (lafel ca pe tbc, full progres, va puteti uita de asemenea pe armory)

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Ultima guilda in care am fost a fost Opus Dei in care am petrecut 7 luni de zile... am iesit din cauza unor certuri intre mine si niste ofiteri... (din cauza raidurilor neprogramate si din cauza playerilor care ba trebuia sa manace, ba nush ce... evident in timpul raidului)

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Mi se pare o guilda mult mai organizata... acuma om vedea, sa speram ca am avut dreptate.


+ Offchar: DUdu heal 361ilvl : Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Druidslav

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 25-05-2012, 13:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DuduMatt wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
D-J (15-24) V-S (non stop)

2. Clasa:
Warrior

3. Main Spec/OFF spec:
Furry/Prot

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Matt

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales specul de fury pt a da dps cat mai mare ... (lol)

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie (6 butoane), Expertiza 26/26, Master 18, Hit 7.6%

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC (Privat - Tot ce era bagat cu Mayavin, fostul vostru ofiter), Wotlk (freakz - Nu mai tin minte, va puteti uita la progres pe armory), Cata (lafel ca pe tbc, full progres, va puteti uita de asemenea pe armory)

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Ultima guilda in care am fost a fost Opus Dei in care am petrecut 7 luni de zile... am iesit din cauza unor certuri intre mine si niste ofiteri... (din cauza raidurilor neprogramate si din cauza playerilor care ba trebuia sa manace, ba nush ce... evident in timpul raidului)

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Mi se pare o guilda mult mai organizata... acuma om vedea, sa speram ca am avut dreptate.


+ Offchar: DUdu heal 361ilvl : Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Druidslav


Ba nesimtitule si aici minti! Daca vor ofiterii din WPIM sa imi dea /w sa le zic adevarul! Ia amintesteti cine facea cele mai mari probleme la raiduri.Raiduri neprogramate?Te-ai drogat cumva inainte sa aplici aici?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DuduMatt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2012 19:50)
Joined: 03 May 2012
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 36.3
Votes: 3

 
Post Posted: 25-05-2012, 13:18:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja o dam in basme yssera, v-ati comportat chiar urat aseara... parerea mea... sti ca nu sunt eu baietul rau sa fac scandal sau asa, dar dupa faza cu charle am inceput sa deraiez si eu tot mai tare... infine... voi credeti ce vreti, eu am dat levave din 2 motive:

1: Nu se respecta programul de 25 din cauza grupului "VIP" care facea raiduri de 10 in tipul celor de 25
2: Nu am chef sa ma mai cert cu oamenii din cauza unui nesimtit care face scandal pe ts si pe joc pt ca e el ala tare... (nu dau nume ca oricum sti despre cine e vb)


PS: ce probleme amfacut eu la raiduri -?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 26-05-2012, 23:25:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DuduMatt wrote:
Deja o dam in basme yssera, v-ati comportat chiar urat aseara... parerea mea... sti ca nu sunt eu baietul rau sa fac scandal sau asa, dar dupa faza cu charle am inceput sa deraiez si eu tot mai tare... infine... voi credeti ce vreti, eu am dat levave din 2 motive:

1: Nu se respecta programul de 25 din cauza grupului "VIP" care facea raiduri de 10 in tipul celor de 25
2: Nu am chef sa ma mai cert cu oamenii din cauza unui nesimtit care face scandal pe ts si pe joc pt ca e el ala tare... (nu dau nume ca oricum sti despre cine e vb)


PS: ce probleme amfacut eu la raiduri -?

Nu cred ca e locul potrivit sa incarcam forumul la baietii astia! daca vrei detalii go la noi pe discutii



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
healpowerx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2013 10:24)
Joined: 28 May 2012
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

Post Posted: 30-05-2012, 05:39:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: aproximativ 5-6 ore/day.
2. Clasa:Druid
3. Main Spec/OFF spec:Resto/feral
4. Link Armort*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Healpowerx
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:imi plc f mult deoarece are aoe heal senzational.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).:Talente pt aoe heal..putin despre c.um joc:Efflorescence Rank 3/3 :e cel mai bine gandit talent pentru AOE heal. Gift of the Earthmother 3/3 :aici numa intereseaza final bloom'u de la Lifebloom ci instant heal'u de la Rejuvenation tinand cont ca Rejuvenation folosesti 30% - 50% intr`un AOE fight e un ajutor binevenit pentru 3 talente.Castez Wild Growth si Swiftmend la cooldown pentru Effloresncence proc , Regrowth si Lifebloom cand am timp.Rejuvenation e imba cu Swift Rejuvenation.(Daca mai intereseaza ceva voi spune daca voi fi ales)-
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Din pacate pentru mine joc de la inceput de cand a aparut Cataclysm stiu toate script deoarece am fakut toti bosi bwd/bot.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Momentan nu sunt in niciuna am fost:-TurkWow
-Oxygen si inca cateva slabute..(voi vb cv cu 1 ofiter despre guilde daca voi fi ales)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : As dori sa ma alatur voua deoarece am auzit ca sunteti o guilda serioasa cu toti bosii fakuti.-
M-as bucura daca as deveni 1 membru al acestei guilde axate mai mult pe pve.


C BO$$
R
A
Z
Y
P
O
P
A
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 23-05-2024, 13:25:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x