User
Pass
2FA
 
 

Sugestii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 242, 243, 244  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message337759
play^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2012 13:27)
Joined: 07 Jul 2011
Posts: 74, Topics: 4
Location: localhost

Reputation: -79.3
Votes: 6

 
Post Posted: 21-05-2012, 18:22:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bagati mai multi helperi, deoarece cand intra un player nou acesta asteapta sa fie ajutat, sau daca e la inceput acesta nu stie samp, si putin ajutor nu ar strica, in plus ar ramane pe server, eu cand am intrat nu am fost bagat de nimeni in seama, si nu raspundea nimeni pe /needhelp.

"Don't be a prisoner of your own style!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
KillForFun

[East Side Grove]



Status: Offline
(since 04-08-2020 19:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 3950, Topics: 230
Location: Caras-Severin

Reputation: 528.7
Votes: 514

           
Post Posted: 22-05-2012, 17:20:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca poti raspunde si la astea te rog , eu zic ca sunt bune :

Code:
Prin vara cand gati cu treburile sau cand ai timp daca poti :

1. Sa faci un spawn in LV
2. Un bancomat in LV sau chiar o banca
3.O primarie in SF/LV si sa fie primari diferiti la toate , sa concureze pentru infrumutesarea orasului etc.
4. Primarii sa poata sa faca mai multe.. nu doar taxele sau astea..
5.Daca poti marii numarul de randuri la ziarele din joc de la NR
6. Un rent car si in LV
7.Sa mai scazi din numarul masinilor ca sa fie folosite si rent car-urile
8. Liderii sa fie obligati sa faca war-uri in fiecare saptamana ca sa nu se mai planga TT/ TM ca sunt degeaba..
9.Sa mai faci niste zone si prin satele alea de langa LS.
10.Curse noi , am gasit eu doua locatii unde ar merge sa faci curse , sunt foarte bune,daca faci imi dai pm pe forum si ti le arat
11.Prin 0.3e daca poti face sa dam foc la case ca in misiunea aia din single player, nu la toate casele , doar vreo 2 pe zona si daca cei din gang-uri la take sau foc atunci sa primeasca 2 puncte in plus.

12. Sa adaugi grenade la ganguri, maxim 2 pe membru ca sa nu se abuzeze si sa fie folosite doar la war / take


13. Si ultima cu care cred ca te-am stresat cel mai mult : sa scoti tecurile.Fa macar un topic sa vezi daca chiar vor playerii sau nu.. multi vin , vad ca sunt tecuri si ei nu au si pleaca.. si daca le scoti sa le dai ceva in plus.. gen 0.4 interest sau nu stiu.. o alta arma infinita..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-05-2012, 17:37:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am mai raspuns la sugestia asta.


13. E exclus, nu bagam ceva ca sa scoatem.


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TzaTki

[Creep]



Status: Offline
(since 22-05-2014 18:26)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 769, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: -66.1
Votes: 27

Post Posted: 28-05-2012, 10:57:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa se faca un topic de discuti libere unde playeri sa isi zica nemultumirea fata de cineva(chiar si admin)fara sa ia ban sau ceva de genu(desigur fara injuraturi)
Prea multa ura intre playeri....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-05-2012 15:41)
Joined: 29 May 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: United States

Reputation: 45.3
Votes: 2

Post Posted: 29-05-2012, 17:34:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prea multa ura:))? FOARTE MULTA URA NUMAI DIN CAUZA LA ADMINI/HELPER

Posturi unite automat, 29-05-2012, 18:34:20

play^ wrote:
Bagati mai multi helperi, deoarece cand intra un player nou acesta asteapta sa fie ajutat, sau daca e la inceput acesta nu stie samp, si putin ajutor nu ar strica, in plus ar ramane pe server, eu cand am intrat nu am fost bagat de nimeni in seama, si nu raspundea nimeni pe /needhelp.



pai toti helperi is afk is degeaba helperi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillForFun

[East Side Grove]



Status: Offline
(since 04-08-2020 19:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 3950, Topics: 230
Location: Caras-Severin

Reputation: 528.7
Votes: 514

           
Post Posted: 29-05-2012, 17:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eli wrote:
prea multa ura:))? FOARTE MULTA URA NUMAI DIN CAUZA LA ADMINI/HELPER

Posturi unite automat, 29-05-2012, 18:34:20

play^ wrote:
Bagati mai multi helperi, deoarece cand intra un player nou acesta asteapta sa fie ajutat, sau daca e la inceput acesta nu stie samp, si putin ajutor nu ar strica, in plus ar ramane pe server, eu cand am intrat nu am fost bagat de nimeni in seama, si nu raspundea nimeni pe /needhelp.



pai toti helperi is afk is degeaba helperi


sunt vreo 4 helperi (minim) la maxim 60 de playeri , tu cati helperi vrei ? 70 din 60 de playeri ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
I.UniTeD.I

[GodFath3R]



Status: Offline
(since 22-06-2013 10:19)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 772, Topics: 61
Location: In my brain .

Reputation: -34.5
Votes: 25

Post Posted: 29-05-2012, 18:27:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Remove e varza sugestia mea sorry
@kill ma ideea lu ala ar fi k cam 6 helperi ar trebui ca pnm au si ei dreptate seara daca te uitti nui niciun helper on (majoritatea is afk) astfel ar di sufiicienti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sothale
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2012 23:12)
Joined: 24 Apr 2012
Posts: 49, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 37
Votes: 5

 
Post Posted: 30-05-2012, 19:04:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Un sistem de auto kick la drugs/weed la takeuri
2.Micsorarea CD dintre takeuri
3.Sa existe o regula prin care si lsv sa intre macar odata pe saptamana sa apuce lumea sa dea si cu ei take...nu sa stea harta galbena degeaba...caci aia nu intra,,nu iau fpk nu patestsc nimic si toata mapa e galbena..

Sau chiar sa se faca un sistem prin care daca nu intra lideru 4-7 zile (asta depinde de striker) unul din terenurile lor sa revina aliatilor astfel incat sa poate cealalta alinata sa atace pe terenu respectiv....

4.Helperi mai activi caci seara(21-22:00 +) si pe la pranz e PAUZA helperi/admini ... seara ce mai sunt 1-2....
Intra vrun player nou se plimba 2 minute nu merge nimeni la el da /q LOGIC...si asa pierdem playeri - si e nasol..

5.La takeuri sa poata sta sa supravegheze cate un aliat din fiecare alinta (cate 1-2 in taberele inamice) evitanduse certurile gen ”Era doar 1 helper si ala statea doar pe noi la aia nu sau dus :@” astfel incat aliati celor care dau take sa anunte repede pe /report /nh si sa se ia masuri ..... pe scurt 1 aliat deal meu la ei in baza si unu deal lor la noi anuntand helperu ce supravegheaza daca e ceva

NU ca acuma gen ”Dar tu ce te bagi in seama?”+mute de /nh aiurea cand da un aliat /nh in legatura cu dereglarile produse in take...





Last edited by Sothale on 31-05-2012, 14:27:21; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TzaTki

[Creep]



Status: Offline
(since 22-05-2014 18:26)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 769, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: -66.1
Votes: 27

Post Posted: 30-05-2012, 20:46:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sothale wrote:
1.Un sistem de auto kick la drugs/weed la takeuri
2.Micsorarea CD dintre takeuri
3.Sa existe o regula prin care si lsv sa intre macar odata pe saptamana sa apuce lumea sa dea si cu ei take...nu sa stea harta galbena degeaba...caci aia nu intra,,nu iau fpk nu patestsc nimic si toata mapa e galbena..

Sau chiar sa se faca un sistem prin care daca nu intra lideru 4-7 zile (asta depinde de striker) unul din terenurile lor sa revina aliatilor astfel incat sa poate cealalta alinata sa atace pe terenu respectiv....

4.Helperi mai activi caci seara si pe la pranz e PAUZa helperi/admini ... seara ce mai sunt 1-2....
Intra vrun player nou se plimba 2 minute nu merge nimeni la el da /q LOGIC...si asa pierdem playeri - si e nasol..

5.La takeuri sa poata sta sa supravegheze cate un aliat din fiecare alinta (cate 1-2 in taberele inamice) evitanduse certurile gen ”Era doar 1 helper si ala statea doar pe noi la aia nu sau dus :@” astfel incat aliati celor care dau take sa anunte repede pe /report /nh si sa se ia masuri ..... pe scurt 1 aliat deal meu la ei in baza si unu deal lor la noi anuntand helperu ce supravegheaza daca e ceva

ba da tu nu vrei sa dai take 1 dupa altu sau daca un lider nu intra la 6 ore dupa ce sa dat takeu sa ia fpk ca nu poti sa ataci tu,nu mai fi asa spart,si cu helperi aia au si eu viata lor (scoala,fetite,fotbal) ca ei nu sunt sinistrati sau "pui de avicola" ca tine


 
Staff message (Rizwan):
 
+1 warn - flame




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LILaleex

[Psihic Instabil :D]



Status: Offline
(since 17-04-2013 15:02)
Joined: 04 Jul 2011
Posts: 214, Topics: 21
Location: Rio

Reputation: 50.5
Votes: 7

Post Posted: 30-05-2012, 23:12:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prima ideea a lui osothale cea cu auto kick la take dka bagi weed/drugs mi se pare o idee buna.
@Tzaki : tu la comportamentul tau trb sa fi ras de pe fata pamantului. Nu mai fi taran , doar isi exprima opinia. Topicul este "sugestii" nu 'razi de sugestiile altora".


Take m3 slow !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zare
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-04-2013 12:27)
Joined: 08 Apr 2012
Posts: 75, Topics: 11
Location: in spatele tau :>

Reputation: -26.2
Votes: 4

 
Post Posted: 31-05-2012, 07:21:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sothale wrote:

4.Helperi mai activi caci seara si pe la pranz e PAUZa helperi/admini ... seara ce mai sunt 1-2....
Intra vrun player nou se plimba 2 minute nu merge nimeni la el da /q LOGIC...si asa pierdem playeri - si e nasol..


"Helperi activi caci seara si pe la pranz e pauza": Te asigur ca si dimineata e la fel de pauza. Ce moment al zilei a mai ramas. Adminii se gandesc ca daca au level maare, gata helper ca e activ. Pe naiba, au level ca stau afk si lasa PC deschis non-stop. Eu intru dim pe server si niciun helper on. Daca Sothale zice ca nu sunt nici la pranz nici seara, atunci cand sunt?
Nu zic sa fie eliminati dar dupa parerea mea, i-ati avansat prea repede de la h 1 la h 3 in nici 1 saptamana pe unii dintre ei. Si gata, intra 5 minute pe zi, mai raspund la o reclamatie, mai dau un mute si au iesit ca doar sunt helper frate. Nu dati cu parul, e parerea mea, daca nu sunteti de acord, foarte bine.
Si eu zic la fel, fiti atenti la playerii cei mai activi de pe server si alora dati-le helper. Nu la toti astia care se cred activi dar stau toata ziua AFK.
Eu unul nu am avut nevoie de ajutor, dar m-am intalnit azi de dim pe srv cu un playeri level 1. Si m-a intrebat mai multe.. unde e banca, ceva de factiuni si nush ce. Si l-am ajutat cum am putut si dupa i-am zis sa dea /needhelp mai departe daca mai are nev de ajutor. Si mi-a zis ca a dat de multe ori /needhelp, dar degeaba ca nu i-a raspuns nimeni. Nu e singurul care face asa, va asigur. Si daca nu e ajutat, iese.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
I.UniTeD.I

[GodFath3R]



Status: Offline
(since 22-06-2013 10:19)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 772, Topics: 61
Location: In my brain .

Reputation: -34.5
Votes: 25

Post Posted: 31-05-2012, 11:32:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ON: Sa faceti o chestie prin care daca un leader nu e activ 1 saptamana ( de ex) sa ia fpk automat sau daca nu da macar 2 takeuri
OFF: Terminativa si voi cu helperu daca vrea striker sa mai adauge helperi adaugqa daca nu, nu, e srv lui si stie ce e mai bne pt el .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghost4ever

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 15:36)
Joined: 30 May 2012
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 2

Post Posted: 31-05-2012, 11:44:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut ! As vrea daca se poate sa se bage un ventor cu off set wrathfull sau macar la un ventor deja existent cu iteme de lvl 80...poate vi se pare aiurea dar sunt servare in care se joaca low lvl si e foarte tare...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
I.UniTeD.I

[GodFath3R]



Status: Offline
(since 22-06-2013 10:19)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 772, Topics: 61
Location: In my brain .

Reputation: -34.5
Votes: 25

Post Posted: 31-05-2012, 11:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e sectiunea de samp, WOW e mai sus -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sothale
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2012 23:12)
Joined: 24 Apr 2012
Posts: 49, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 37
Votes: 5

 
Post Posted: 31-05-2012, 14:23:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TzaTki wrote:
Sothale wrote:
1.Un sistem de auto kick la drugs/weed la takeuri
2.Micsorarea CD dintre takeuri
3.Sa existe o regula prin care si lsv sa intre macar odata pe saptamana sa apuce lumea sa dea si cu ei take...nu sa stea harta galbena degeaba...caci aia nu intra,,nu iau fpk nu patestsc nimic si toata mapa e galbena..

Sau chiar sa se faca un sistem prin care daca nu intra lideru 4-7 zile (asta depinde de striker) unul din terenurile lor sa revina aliatilor astfel incat sa poate cealalta alinata sa atace pe terenu respectiv....

4.Helperi mai activi caci seara si pe la pranz e PAUZa helperi/admini ... seara ce mai sunt 1-2....
Intra vrun player nou se plimba 2 minute nu merge nimeni la el da /q LOGIC...si asa pierdem playeri - si e nasol..

5.La takeuri sa poata sta sa supravegheze cate un aliat din fiecare alinta (cate 1-2 in taberele inamice) evitanduse certurile gen ”Era doar 1 helper si ala statea doar pe noi la aia nu sau dus :@” astfel incat aliati celor care dau take sa anunte repede pe /report /nh si sa se ia masuri ..... pe scurt 1 aliat deal meu la ei in baza si unu deal lor la noi anuntand helperu ce supravegheaza daca e ceva

ba da tu nu vrei sa dai take 1 dupa altu sau daca un lider nu intra la 6 ore dupa ce sa dat takeu sa ia fpk ca nu poti sa ataci tu,nu mai fi asa spart,si cu helperi aia au si eu viata lor (scoala,fetite,fotbal) ca ei nu sunt sinistrati sau "pui de avicola" ca tine


Am zis eu sa dea take la 6 ore sau fpk??Am zis sa intre si ei ei macar in 3-4 zile odata e un take....nu incepe cu exagerarile paici sau faci posturi sau ceva,chiar nu esti folositor si opinia ta iti arata si gradu de inteleligenta deci silent....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 242, 243, 244  Next    


The time now is 22-09-2024, 18:39:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x