User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174662
ShamS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2012 17:23)
Joined: 30 May 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Azerbaijan

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 30-05-2012, 18:14:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Adrian
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):
Detin cont pe genesis al meu
Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc)Strakhi
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Shaman Dwarf
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 359
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): nu am lipsa
Offspec ItemLevel: 359 - encha
Meserii full sau peste 500: in crestere , imediat ma apuc dar ma gandesc ce sa fac. - Am si pe alte caractere meserii
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Strakhi
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: nu am pb 20-60
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): da si cu alte chare pe orice dificultate
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): da si cu alte chare pe orice dificultate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): da si cu alte chare pe orice dificultate
/played @85 (5d or more): 8 d dar am si alte chare
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): -----
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Deoarece aveti nevoie de shaman resto si sunt singur ca va pot fi de folos la orice dificultate - Am stat heal la ODS25HC , MALORIAK 25HC.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da

Asta e main charul meu , desi nu ati crede, dar asta e. Am jucat si pe altele in functie de ce a avut nevoie o guilda. Voi aveti nevoie de shaman resto asta e adevartul main

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 31-05-2012, 00:28:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShamS wrote:
Cum te numesti? Adrian
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):
Detin cont pe genesis al meu
Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc)Strakhi
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Shaman Dwarf
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 359
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): nu am lipsa
Offspec ItemLevel: 359 - encha
Meserii full sau peste 500: in crestere , imediat ma apuc dar ma gandesc ce sa fac. - Am si pe alte caractere meserii
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Strakhi
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: nu am pb 20-60
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): da si cu alte chare pe orice dificultate
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): da si cu alte chare pe orice dificultate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): da si cu alte chare pe orice dificultate
/played @85 (5d or more): 8 d dar am si alte chare
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): -----
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Deoarece aveti nevoie de shaman resto si sunt singur ca va pot fi de folos la orice dificultate - Am stat heal la ODS25HC , MALORIAK 25HC.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da

Asta e main charul meu , desi nu ati crede, dar asta e. Am jucat si pe altele in functie de ce a avut nevoie o guilda. Voi aveti nevoie de shaman resto asta e adevartul main



Daca minti macar invata sa minti frumos.RESPINS!....ai cloth pe tne/ring pvp....4 kills la HALFUS si e main charul tau? NU ai meserii?...vrei sa intrii in guilda asta fara meserii tata?...hai sa fim seriosi....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShamS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2012 17:23)
Joined: 30 May 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Azerbaijan

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 31-05-2012, 09:12:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Tamaie: Bine uite asta e main-charul meu , dar am jucat mai mult pe mage. Magul are achiv cu toate dificultatile la orice bos. Stiu asta m-ai respins m-ai zis pe mage (Strachi) dar va pot ajuta cu Shaman f mult. Cand am fost in Madness ei au avut nevoie de mage , mage am jucat. Voi aveti nevoie de Shaman, Shaman o sa joc. De ce aveti nevoie joc, daca vrfeti vin si tank cu DK. Doar da-mi o sansa si ai incredere in mine si nu o sa regreti. Am 5 ani de wow deci stiu tot
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Donothing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2012 08:37)
Joined: 31 May 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

 
Post Posted: 31-05-2012, 16:55:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nvm


Last edited by Donothing on 02-06-2012, 10:37:48; edited 7 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
balacaibos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2015 16:33)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 46, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 30.7
Votes: 4

Post Posted: 31-05-2012, 20:13:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?Cristi
Ce varsta ai?24
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)depinde de ture
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu , doar pe asta

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc)Bezzert
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)Dudu
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):362 heal
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): da full
Offspec ItemLevel: 363 dps
Meserii full sau peste 500:ambele engi si mining da vreau sa imi fac enchanting
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bezzert
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:50 maxim si minim 0
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):da , pe toate
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da, pe toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): doar pe normal 10 25 pe hc nam avut cu cine
/played @85 (5d or more): peste 3 luni
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):TurkWoW din cauza ca nu prea ne intelegem
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): dorinta de implinire a visului de a fi intro guilda pro si cu oameni de treaba

Dispui de Microfon+TS3?da , dar microfonul e defect, incerc sa il repar

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DuduMatt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2012 19:50)
Joined: 03 May 2012
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 36.3
Votes: 3

 
Post Posted: 01-06-2012, 12:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Bogdan
Ce varsta ai? 17 jumate
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?): Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?): in jurul orei 12 in timpul scolii si in rest nope
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Joc pe contul meu + un cont al unui prieten care nu mai joaca unde am offcahrul

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) Matt
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Warrior
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): DPS(fury) 363ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Plate
Offspec ItemLevel: Protection 359ilvl
Meserii full sau peste 500: Alchemy + Herbalism (full)
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Matt
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Minim: 9; Maxim: 37-38
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25 n/hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25 n/hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25 n/hc
/played @85 (5d or more): Overall: 39days ; This Level: 26days
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Momentan sunt in Showdown ca Social Member pana imi gasesc guilda, am fsot in Opus Dei si am iesit din cauza nerespectarii programului si din cauza ofiterilor calora le "pica netu" -
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Nu am dc sa fiu inventiv, eu vreau sa intri in Deathsiwsh pt a face progres atat in privinta gearului cat si in privinta wow-ului

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Le am -

Tin sa mentionez ca offchar am Dudu resto 361ilvl. Name: Druidslav


Multumesc pentru atentia acordata!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
axelskater

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2024 11:07)
Joined: 09 May 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 95.1
Votes: 3

Post Posted: 01-06-2012, 17:02:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?Alexandru
Ce varsta ai?18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)nu,doar scoala..
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)pe la 12 - 1
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):nu

Nume In-Game: varcolac - portocaliu
Rasa/Clasa: Druid Restoration - portocaliu
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama):361
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):
Offspec ItemLevel:nu prea am iteme de ballance
Meserii full sau peste 500:enchanting full
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Varcolac
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:nush oricum merge bine..
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):da pe 25 n si 10 n pe h nu am avut cu cine sal fac...
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da pe toate dificultetile
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):pe 10 n si 25 n..
/played @85 (5d or more):14 zile
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):am fost in opus dai si mau dat afara ca mam incurcat la atramedes 25 h..dar am invatat script intre timp
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate):sunteti o guilda buna ,aveti experienta si si cred ca veti fi multumiti de mine...

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bitzaclaudiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2013 10:22)
Joined: 24 May 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 01-06-2012, 20:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?:Claudiu
Ce varsta ai? 19
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) 14-18
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): detin cont

Nume In-Game: Shredderwtf
Rasa/Clasa: Resto
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 359 aproape de a fi bagat in seama,stiu sa joc bine imi cunosc clasa si scripturile.
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):Resto
Offspec ItemLevel: Balance 358
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shredderwtf
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): n nu am avut cu cine pe hc stiu scriptul perfect
/played @85 (5d or more): more
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): DeadGround /sa dus .
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate):Sincer stiu ca sunteti buni ,stiu ca puteti sa atingeti performanta,si vreau sa ma alatur.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): microfonul nu imi mai functioneaza momentan dar o sa imi iau altul in maxim 1 sapt ts3 detin


http://www.youtube.com/watch?v=o8Y9-JlSRXw
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2012 14:31)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 32, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

 
Post Posted: 02-06-2012, 08:48:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? :Alexandru
Ce varsta ai? :17 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :nu am
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :24
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Detin cont.
Nume In-Game:Marmeladda
Rasa/Clasa:Hunter
Mainspec ItemLevel -.Ilvl Marmelada>=361
Mainspec Armor Specialization:MM 361
Offspec ItemLevel: 359
Meserii full sau peste 500:full/alch herb
Link-Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marmeladda
Minim si Maxim Fps atinse in WOW;cand era delay 45 fps /cand nu e 11 fps
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Pe toate .10n/10h/25n/25hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate)::pe tot inafara de 25hc
/played @85 (5d or more): 120 de zile
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Discrict.este o guild buna .Dar Multi din oameni sunt ogoisti si nu se respecta
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Stiti organiza un raid iar toti memberii se respecta.Sunteti foarte buni si uniti.
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da .Am tot ce-mi trebuie pentru un raid .

Posturi unite automat, 02-06-2012, 09:48:45

Cum te numesti? :Alexandru
Ce varsta ai? :17 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :nu am
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :24
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Detin cont.
Nume In-Game:Marmeladda
Rasa/Clasa:Hunter
Mainspec ItemLevel -.Ilvl Marmelada>=361
Mainspec Armor Specialization:MM 361
Offspec ItemLevel: 359
Meserii full sau peste 500:full/alch herb
Link-Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marmeladda
Minim si Maxim Fps atinse in WOW;cand era delay 45 fps /cand nu e 11 fps
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Pe toate .10n/10h/25n/25hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate)-e toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate)::pe tot inafara de 25hc
/played @85 (5d or more): 120 de zile
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):Discrict.este o guild buna .Dar Multi din oameni sunt ogoisti si nu se respecta
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Stiti organiza un raid iar toti memberii se respecta.Sunteti foarte buni si uniti.
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da .Am tot ce-mi trebuie pentru un raid .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
awakeme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2016 18:31)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 146, Topics: 37
Location: Boston

Reputation: 84.8
Votes: 13

 
Post Posted: 02-06-2012, 15:14:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Marian
Ce varsta ai? 20
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) momentan showmer -
Ora de culcare fixa: DA/NU ( Daca DA- Ce ora?) - Nu

Nume In-game: Kmexback
Clasa/Rasa:druidu /night elf
Main Spec gs: resto 367 ilvl
Offspec gs: feral 365 ilvl
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kmexback (e salvat gear pvp)
Ai achiev LK? Daca da, pe ce dificultate: pai pe LK am facut 25n p hc facusem cu un lock ca era main char p vremea aia - da am achiv's wotlk
Dispui de microfon+ts3?: DA
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: sunt venit de p Evo realm ... si vreau sa intru in deathwish pentru ca e serioasa -


I'M BACK!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brober

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2019 09:34)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 27, Topics: 3
Location: United Kingdom

Reputation: 77
Votes: 5

 
Post Posted: 03-06-2012, 14:42:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti: Marian
Ce varsta ai: 18ani
Munca: Scoala dimineata intre 13-19
Ora de culcare fixa: NU

Nume In-Game: Brober
Clasa/Rasa:Rogue/Worgen
Mainspec ItemLevel:Combag 359
Offspec ItemLevel: Subtetly ( e pvp )

Baradin Hold/Halfus facut: Da + All inafara de Antremedes.. Doar halfus facut pe heroic
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Vreau raiduri calumea.. Toti cu capu pe umeri nu ca cei de pe global.. Nu e problema cu ts3.. ... si mna.. nu stiu ce sa mai zic.. Thinking.. Sper sa fiti de acord cu Cererea mea -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
awakeme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2016 18:31)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 146, Topics: 37
Location: Boston

Reputation: 84.8
Votes: 13

 
Post Posted: 03-06-2012, 15:35:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Marian
Ce varsta ai? 21
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Nu detin contu nimanui ...am contul meu

Nume In-Game:Kmexback
Rasa/Clasa: Night elf /druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 367 resto
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kmexback
Offspec ItemLevel: 365 feral
Meserii full sau peste 500:Lw/Tailor
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:min 24/max 78
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate)-a / pe toate dificultatile
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate)-a/toate dificultatiele
ODS facut (daca da, pe ce dificultate)-a/toate dificultatie
/played @85 (5d or more): 22 days
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):ultima guilda care am fost Ground Zero before that guilda Evo castigatoare a eventului pve bwd 10 h ...am plekat pt ca se suferea prea mult de rank(nu se respectau intre ei si nu faceau diferenta intre serios si caterinca)
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): sincer ?pentru ca am auzit de la multi prieteni ca e o guilda super serioasa cand este momentu de seriozitate - si am un prieten care a fost in guilda ...care mi-a zis ca sunteti super -

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA


I'M BACK!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KRQ

[Creep]



Status: Offline
(since 06-01-2016 18:15)
Joined: 16 Oct 2010
Posts: 645, Topics: 304
Location: Romania

Reputation: 333.1
Votes: 75

 
Post Posted: 03-06-2012, 16:21:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bezzert - respins
Matt - w Tamaie cand dai de el pt test
Varcolac - respins
Shredderwtf - respins
Marmeladda - respins
Brober - respins
Kmexback - acceptat

Recrutam oameni activi in perioada care vine, adica fara copii care au bac, alte examene etc, daca aveti dubii la acest subiect dati un whisper inainte sa postati.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 04-06-2012, 00:19:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@RECRUTARI DESCHISE LA TOT, DOAR PENTRU PLAYERI CARE MERITA SI SUNT FOARTE ACTIVI!!
@NU VA OBOSITI SA POSTATI CU CNE STIE CE OFF CHAR SAU CHAR SLAB!





Last edited by Tamaie on 04-06-2012, 19:01:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
omubleu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 17:29)
Joined: 19 Dec 2011
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 2

 
Post Posted: 04-06-2012, 02:10:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut
Ma numest Laurentiu
Am 25 de ani
Momentan nu lucrez
Si nu am ore fixe de culcare
Detin conturi si pe alte servere dar tot Freakz e mai bun (cu toate ca nu perfect)

Nume In-Game: Softwood
Rasa/Clasa: Druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): Restoration, 359
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Nu, 3 iteme lipsa
Offspec ItemLevel: Restoration PvP, 359
Meserii full sau peste 500: Engineering 525, Leatherworking 525
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Softwood
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 26 - 44
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Da, Heroic
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Da, Normal
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Da, Normal
/played @85 (5d or more): 5d 18min
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Gravity, si-au desfiintat sediul..
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Incerc doar sa gasesc un loc in care sa pot face raiduri cu oameni capabili, dupa un program cat de cat stabil. Mai am si alte caractere, dar n-o sa ma vedeti stand degeaba prin guilda. Nu aplic doar pentru a fi intr-o guilda cu renume, ci pentru ca vreau sa ma implic si sa fac parte dintr-o echipa eficienta.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da

Scuze pentru greseala cu topicul...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 05-10-2024, 09:23:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x