User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message184779
susanurullz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 16:13)
Joined: 24 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 13.4
Votes: 3

 
Post Posted: 23-05-2012, 23:44:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Marian(Cichinell)
2. Varsta:25
3. Localitate:Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :6-7 ore
5. Clasa:paladin
6. Main Spec/OFF spec:holy/retry
7. Link Armory*:momentan imi apar itemele d retry la armory o sa pun cand se fixeaza
8. Screenshot cu Interfata*:http://picz.ro/index.php?id=e28cf12f5262ab05e82b5fa64aa4962b
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :joc orice spec cu paladinul
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):nu am avut o guild stabila...imi faceam raidurile cu niste amici
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:am inteles ca e o guilda cu pretentii d la ea si d la oamenii care sunt in ea!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shoutgun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2012 12:07)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 37, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 53.3
Votes: 2

 
Post Posted: 24-05-2012, 18:36:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: ovidiu
2. Varsta: 15
3. Localitate: bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-6 ore pe zii
5. Clasa: hunter
6. Main Spec/OFF spec: mm pve / mm pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shoutgun
8. Screenshot cu Interfata*: http://img269.imageshack.us/img269/7121/wowscrnshot051212230239.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : primu caracter care mi lam facut pe wotlk adica cand mam apucat de wow a fost hunteru si acolo jucam tot mm da nu stiam sa joc dar am invatat cu ajutorul unu hunter skilat
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :am facut tot pe wotlk lk pe 25h
11. Foste Guilde guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :specii (mam enervat ca nu aveam cu cine face raid si o sapt nu a fost decat 18 on la raid de 25
12. Detalii PC*. Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :am auzit ca sunteti o guild foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt elev la liceu profilu mate-info imi place sa imi petrec timpu jucand wow si la fotbal si iesirile cu prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/688/wowscrnshot042012130640.jpg/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 24-05-2012, 19:10:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hm,dacã tot vã pierdeți timpul completând o aplicație,nu înțeleg de ce nu o faceți cum trebuie -
În fine,shoutgun,ai mai postat la noi ,nu avem nevoie de hunteri. -> Respins.
susanurullz,vreau detalii pc,detalii despre experienta ta in raiduri & stuffs. Deocamdatã ești respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lahly
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-05-2014 11:26)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 52, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 77.2
Votes: 3

   
Post Posted: 25-05-2012, 04:44:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 23
3. Localitate: Mangalia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat e nevoie nu am o limita
5. Clasa: Warr
6. Main Spec/OFF spec: FURY!!!
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cortez 362 ilvl
8. Screenshot cu Interfata*: http://img812.imageshack.us/img812/8793/wowscrnshot052512053900.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mi se pare singurul spec pve pt warr..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). cand m-am apucat de joc m-am apucat cand era 2.4.3 am jucat f putin atunci pt k nu aveam net aks si doar la internet cafe iar dupa am jucat pe freakz 3.3.5 si cata de cand s-a bagat
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) mad dogs acum sunt in realness. din mad dogs am iesit ca s-au certat shade cu honourless ca a ninjat cv honourless in fine iar cu realness eu zic ca nu am viitor.. adik am impresia ca daca pica un bos e pastele sau craciunu
12. Detalii PC*. i5 2.4ghz(4 nuclee), 4 gb ram ddr3 1333 mhz, intel graphics hd 3000 1.7 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? stiu ca aveti potential inca de pe lk si daca nu v-ati schimbat e totul ok -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu lucrez, am terminat liceul, hobbyuri: fotbal, filme, muzica si sexul -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 26-05-2012, 09:55:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lahly wrote:
1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 23
3. Localitate: Mangalia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat e nevoie nu am o limita
5. Clasa: Warr
6. Main Spec/OFF spec: FURY!!!
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cortez 362 ilvl
8. Screenshot cu Interfata*: http://img812.imageshack.us/img812/8793/wowscrnshot052512053900.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mi se pare singurul spec pve pt warr..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). cand m-am apucat de joc m-am apucat cand era 2.4.3 am jucat f putin atunci pt k nu aveam net aks si doar la internet cafe iar dupa am jucat pe freakz 3.3.5 si cata de cand s-a bagat
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) mad dogs acum sunt in realness. din mad dogs am iesit ca s-au certat shade cu honourless ca a ninjat cv honourless in fine iar cu realness eu zic ca nu am viitor.. adik am impresia ca daca pica un bos e pastele sau craciunu
12. Detalii PC*. i5 2.4ghz(4 nuclee), 4 gb ram ddr3 1333 mhz, intel graphics hd 3000 1.7 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? stiu ca aveti potential inca de pe lk si daca nu v-ati schimbat e totul ok -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu lucrez, am terminat liceul, hobbyuri: fotbal, filme, muzica si sexul -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



NU recrutam warr

Posturi unite automat, 26-05-2012, 10:54:20

shoutgun wrote:
1. Nume IRL: ovidiu
2. Varsta: 15
3. Localitate: bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-6 ore pe zii
5. Clasa: hunter
6. Main Spec/OFF spec: mm pve / mm pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shoutgun
8. Screenshot cu Interfata*: http://img269.imageshack.us/img269/7121/wowscrnshot051212230239.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : primu caracter care mi lam facut pe wotlk adica cand mam apucat de wow a fost hunteru si acolo jucam tot mm da nu stiam sa joc dar am invatat cu ajutorul unu hunter skilat
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :am facut tot pe wotlk lk pe 25h
11. Foste Guilde guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :specii (mam enervat ca nu aveam cu cine face raid si o sapt nu a fost decat 18 on la raid de 25
12. Detalii PC*. Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :am auzit ca sunteti o guild foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt elev la liceu profilu mate-info imi place sa imi petrec timpu jucand wow si la fotbal si iesirile cu prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/688/wowscrnshot042012130640.jpg/


Momentan avem destui hunteri.. daca e ceva te caut in game....

Posturi unite automat, 26-05-2012, 10:55:25

susanurullz wrote:
1. Nume IRL:Marian(Cichinell)
2. Varsta:25
3. Localitate:Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :6-7 ore
5. Clasa:paladin
6. Main Spec/OFF spec:holy/retry
7. Link Armory*:momentan imi apar itemele d retry la armory o sa pun cand se fixeaza
8. Screenshot cu Interfata*:http://picz.ro/index.php?id=e28cf12f5262ab05e82b5fa64aa4962b
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :joc orice spec cu paladinul
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):nu am avut o guild stabila...imi faceam raidurile cu niste amici
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:am inteles ca e o guilda cu pretentii d la ea si d la oamenii care sunt in ea!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).


/w MARROW in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
susanurullz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 16:13)
Joined: 24 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 13.4
Votes: 3

 
Post Posted: 27-05-2012, 10:10:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numai,cand tiam cerut sa vii sa imi dai un inspect si vb despre erai prea ocupat cu arenele.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 27-05-2012, 10:12:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

susanurullz wrote:
Numai,cand tiam cerut sa vii sa imi dai un inspect si vb despre erai prea ocupat cu arenele.

Eu nu sunt obligat sa te bag in guild... plus ca nu prea am timp de arene si atunci am incercat sa fac si eu cateva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 29-05-2012, 10:00:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE
2 pala holy
2 shamani resto
1 druid resto



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 30-05-2012, 12:04:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 17ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Destul cat sa vin la raiduri
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Luryess sar putea sa mi se vada pvp..
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/9/wowscrnshot042112061822.jpg/ am toate adonurile Pentru Mage Folositoare in Pve
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca esti Cel mai bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Am inceput sa joc dupa tbc dar nu nu prea le aveam.. pe woltk joc de de cand sa bagat. si la fel pe catalcysm .. ma descurck
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Vin dupa Evolution fosta Guilda Evo
12. Detalii PC*.: Placa Video de 1,5gb Si 2Gb ram ,, nam probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca am auzit ca esti o guilda serioasa si ft priceputa .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): pai sunt la liceu cl a11a. si timpul liber mil petrec cu prieteni sau undeva la munte sau la mare depinde cum este afara.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Niciuna




Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 30-05-2012, 12:16:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarius4Ever wrote:
1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 17ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Destul cat sa vin la raiduri
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Luryess sar putea sa mi se vada pvp..
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/9/wowscrnshot042112061822.jpg/ am toate adonurile Pentru Mage Folositoare in Pve
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca esti Cel mai bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Am inceput sa joc dupa tbc dar nu nu prea le aveam.. pe woltk joc de de cand sa bagat. si la fel pe catalcysm .. ma descurck
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Vin dupa Evolution fosta Guilda Evo
12. Detalii PC*.: Placa Video de 1,5gb Si 2Gb ram ,, nam probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca am auzit ca esti o guilda serioasa si ft priceputa .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): pai sunt la liceu cl a11a. si timpul liber mil petrec cu prieteni sau undeva la munte sau la mare depinde cum este afara.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Niciuna


RESPINS Nu recrutam mage.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 30-05-2012, 17:24:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

RECRUTÃM

2 pala holy
2 shamani resto
1 druid resto

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whiskeyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2012 19:08)
Joined: 30 May 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 30-05-2012, 19:24:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 17
3. Localitate:Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Destul de mult
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto, lucres la off spec -
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Whiskeyy
8. Screenshot cu Interfata*:http://postimage.org/image/716a0yoj5/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e singuru de heal
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Stiu scripturile de la toti bossi actuali!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Nu am mai fost prin guilde serioase:)
12. Detalii PC*. Nu am probleme cu el la raiduri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt clasa a 11-a. TImpul liber mi-l petrec cu prietenii la o bere , un biliard , un fotbal , un poker , la o caterinca - ...etc . Nu sunt un obsedat de WoW( no lifer)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NU am nik de adaugat..
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.~

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucif

[No Lifer]



Status: Offline
(since 15-11-2018 22:12)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 816, Topics: 152
Location: Valcea

Reputation: 255.3
Votes: 79

     
Post Posted: 30-05-2012, 21:26:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

whiskeyy wrote:
1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 17
3. Localitate:Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Destul de mult
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto, lucres la off spec -
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Whiskeyy
8. Screenshot cu Interfata*:http://postimage.org/image/716a0yoj5/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e singuru de heal
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Stiu scripturile de la toti bossi actuali!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Nu am mai fost prin guilde serioase:)
12. Detalii PC*. Nu am probleme cu el la raiduri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt clasa a 11-a. TImpul liber mi-l petrec cu prietenii la o bere , un biliard , un fotbal , un poker , la o caterinca - ...etc . Nu sunt un obsedat de WoW( no lifer)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NU am nik de adaugat..
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.~


Ne vedem la raiduri..-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 31-05-2012, 09:35:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

RECRUTÃM

2 pala holy
2 shamani resto

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bullsoul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2017 09:58)
Joined: 30 Jun 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 17.1
Votes: 4

 
Post Posted: 04-06-2012, 17:04:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bullsoul
2. Varsta:23 ani
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Oricat este nevoie
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Restoration/enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bullsoul
8. Screenshot cu Interfata*:nu am momentan
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).pe tbc am fost in insane asylum am facut tot pe lk in i just crit in my pants tot la fel all progres
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HKP,i just crit in my pants ,the haters,divinity
12. Detalii PC*. pc de ultima generatie i7,gt 560
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? e o guilda buna cu progres pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) da lucrez am un job 8 ore pe zi am prietena cu ea imi petrec majoritatea timpului
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)nimic important



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 29-04-2024, 13:31:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x