User
Pass
2FA
 
 

[RO][Genesis]PVE EVENT #10: Special Boss Fight
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 27, 28, 29  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Old Events
Show only staff posts
Author Message83596
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(since 24-04-2024 23:10)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 09-06-2012, 23:56:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

voi astai din hkp degeaba spuneti voi si aberati sa sunteti cei mai buni cata vreme oricine pe global va ia la misto:))) plus zici ca gm-i nu va sprijina?sa zica cineva ceva de i need a life pe global de ex si iti garantez ca nu ia nici mutesi sa vedem ce se intampla daca zice cineva ceva de hkp


I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:56:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Timpul de la Deathwish e aproape dublu fata de de al nostru. Cred ca e cam mult, pentru o diferenta de 1% HP. Concluziile le trageti voi ca sunteti baieti mari.

Furia mea e indreptata in special catre Kos, care n-a scriptat bine bosul, n-a respectat programul, nu a luat decizii bazate pe judecata, pe scurt - si-a batut joc de toti participantii la event.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sirmario

[Hakuna Matata!!!]



Status: Offline
(since 05-09-2018 18:11)
Joined: 26 Jan 2011
Posts: 277, Topics: 9
Location: Ipswich

Reputation: 95.5
Votes: 16

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:57:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nerolol wrote:
Catalepsia wrote:
Drama drama drama. Il putem invinui pe Kos pentru ca vrea sa dea si el o buca si o tine pe Rocs pe platforma? Nu. Reactia mea a fost "ce cauta asta aici? trimite-o in alta parte pentru ca imi incurca nameplate-urile". Cu alte cuvinte Kos, mai bine ne dadeai un try in plus pentru failul scriptarii ultimei faze - n-a aparut npc pentru tank, unele elicoptere nu atacau. De fapt daca stau sa ma gandesc, mai bine dadeai un try tuturor. Sau mai bine va lasati de scriptat bosi, ca nu aveti treaba.

PS. De obicei te sfatuiesti cu GMii sau decizi tu daca mai dai un try, nu asculti la o ***** proasta.

Clasamentul real:

1. HKP
2. HKP
3. HKP

Pentru ca va dominam la toate capitolele. Si fac propaganda pentru revenirea Gravity pe server, ca sa avem cu cine juca. Amatori.


Draga Qiu ,

Cu toata stima si respectul pt oamenii din ghilda ta, ai face bine sa pastrezi parerile de genul "amatori" in capatana ta draguta , mojicule ^_^



cu toata stima!? pt oameni astia care se ascund dupa "fusta" gm-ului ?



big feelings, lots of emotion, great music, all of them are part of us!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
x.InMySoul_

[DotA Player]



Status: Offline
(since 19-12-2017 18:52)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 310, Topics: 25
Location: Langa Inna

Reputation: 92.3
Votes: 20

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:57:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Pentru ca va dominam la toate capitolele. Si fac propaganda pentru revenirea Gravity pe server, ca sa avem cu cine juca. Amatori.


Nu mi-o lua in nume de rau , dar pe Wotlk unde tineai replicile astea ? Stie toata lumea bine la ce ma refer.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cxze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-02-2013 21:56)
Joined: 12 Aug 2010
Posts: 241, Topics: 29
Location: peste tot

Reputation: -395.3
Votes: 20

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:57:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=0sRdbtW5fjU:






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:58:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neffy wrote:
Noi am oprit dps la 60% bosu intrand in a doua faza dar nerespownandul pe flodur , am facut tranzitia cu 8 playeri in viata .... dupa asta wipe pentru ca Flodur este respownat cu targetu pe tank ? WTF ?

Il intreb pe Kos ca de ce sa intamplat asta.. ca nu am cum sa pierd aggro cu 30k atack power si 2 hunteri cu missdirect pe mine (hunteri cu burst de 50k+) ... si imi spune ca nu stie ...


Nu inteleg ce te mira?
Pacat de munca depusa la script (mai bine putin si bun decat mult si prost ).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tovry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2015 19:45)
Joined: 18 Nov 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 89.9
Votes: 22

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:58:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Drama drama drama. Il putem invinui pe Kos pentru ca vrea sa dea si el o buca si o tine pe Rocs pe platforma? Nu. Reactia mea a fost "ce cauta asta aici? trimite-o in alta parte pentru ca imi incurca nameplate-urile". Cu alte cuvinte Kos, mai bine ne dadeai un try in plus pentru failul scriptarii ultimei faze - n-a aparut npc pentru tank, unele elicoptere nu atacau. De fapt daca stau sa ma gandesc, mai bine dadeai un try tuturor. Sau mai bine va lasati de scriptat bosi, ca nu aveti treaba.

PS. De obicei te sfatuiesti cu GMii sau decizi tu daca mai dai un try, nu asculti la o ***** proasta.

Clasamentul real:

1. HKP
2. HKP
3. HKP

Pentru ca va dominam la toate capitolele. Si fac propaganda pentru revenirea Gravity pe server, ca sa avem cu cine juca. Amatori.


Heh.. ai dreptate in privinta clasamentului pe care ni lai afisat... 1hkp 2hkp 3hkp...-)) din pacate sunt altii mai pro decat voi. Nu ai voie sa deschizi gura in asemena situatii... lipsea sa mai spui ca ai fost furat. Deathwish > HKP, asta e purul adevar. Voi poate aveti experienta cand vine vorba de Blizz like pe cand cei din Deathwish au experienta la Freakz like , asa ca mai bine va duceti la bwd/bot la first kill. Usor cu rage'urile ca poate iti crapa o vena. Spunea cineva mai devreme bafta la "recrutari" CIUS




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exdeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2013 13:44)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 4

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:58:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

Nu vreau sa te jignesc ca ne stim de pe WotLk.Dar si la noi a fost fail cu mobu si am ramas in 2 healeri 1 tank si 1 dps pana la 7%.Dela 11% la 7% am dus in 2 elicoptere.Nu ati castigat un event ``VAAAIIII NUUUUUU NU MAI STIM CUM SA PIERDEM``.



Da mosule... aveti film facut in encounter? din cate aud de la tine, elicopterele voastre au murit pe rand, din moment ce mai aveati 2 elicoptere de la 11 la 7%... O sa apara filmuletul nostru si veti vedea ca la 9% erau 7 elicoptere in viata, la 8.8% toate au murit instant... chiar ma intereseaza cum s-a intamplat asta -

As dori o explicatie la o asemenea intamplare. Daca nu sunteti in stare sa o oferiti, peace out of peace off -

Health % raportat la total time = HKP a castigat din toate pct d vedere -





Last edited by Exdeus on 09-06-2012, 23:59:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:59:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

x.InMySoul_ wrote:
Catalepsia wrote:
Pentru ca va dominam la toate capitolele. Si fac propaganda pentru revenirea Gravity pe server, ca sa avem cu cine juca. Amatori.


Nu mi-o lua in nume de rau , dar pe Wotlk unde tineai replicile astea ? Stie toata lumea bine la ce ma refer.


Tu in ce guilda esti?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 09-06-2012, 23:59:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
....Si fac propaganda pentru revenirea Gravity pe server, ca sa avem cu cine juca. Amatori....[/color]


Uite cine isi mai aduce aminte de Gravity -.


Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sirmario

[Hakuna Matata!!!]



Status: Offline
(since 05-09-2018 18:11)
Joined: 26 Jan 2011
Posts: 277, Topics: 9
Location: Ipswich

Reputation: 95.5
Votes: 16

 
Post Posted: 09-06-2012, 23:59:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Timpul de la Deathwish e aproape dublu fata de de al nostru. Cred ca e cam mult, pentru o diferenta de 1% HP. Concluziile le trageti voi ca sunteti baieti mari.

Furia mea e indreptata in special catre Kos, care n-a scriptat bine bosul, n-a respectat programul, nu a luat decizii bazate pe judecata, pe scurt - si-a batut joc de toti participantii la event.



da ?! nu cred k in sfarsit vorbesti si tu despre ce trebuie! ati face bine voi baieti din hkp sa aduceti dovezi in legatura cu probeleme aparute la boss! sau la voi nu e valabila treaba cu dovezile ?



big feelings, lots of emotion, great music, all of them are part of us!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
emanuele

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-11-2012 20:30)
Joined: 05 Sep 2011
Posts: 42, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 42.8
Votes: 6

Post Posted: 10-06-2012, 00:00:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Drama drama drama. Il putem invinui pe Kos pentru ca vrea sa dea si el o buca si o tine pe Rocs pe platforma? Nu. Reactia mea a fost "ce cauta asta aici? trimite-o in alta parte pentru ca imi incurca nameplate-urile". Cu alte cuvinte Kos, mai bine ne dadeai un try in plus pentru failul scriptarii ultimei faze - n-a aparut npc pentru tank, unele elicoptere nu atacau. De fapt daca stau sa ma gandesc, mai bine dadeai un try tuturor. Sau mai bine va lasati de scriptat bosi, ca nu aveti treaba.

PS. De obicei te sfatuiesti cu GMii sau decizi tu daca mai dai un try, nu asculti la o ***** proasta.

Clasamentul real:

1. HKP
2. HKP
3. HKP

Pentru ca va dominam la toate capitolele. Si fac propaganda pentru revenirea Gravity pe server, ca sa avem cu cine juca. Amatori.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-06-2012, 00:00:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sirmario wrote:
Catalepsia wrote:
Timpul de la Deathwish e aproape dublu fata de de al nostru. Cred ca e cam mult, pentru o diferenta de 1% HP. Concluziile le trageti voi ca sunteti baieti mari.

Furia mea e indreptata in special catre Kos, care n-a scriptat bine bosul, n-a respectat programul, nu a luat decizii bazate pe judecata, pe scurt - si-a batut joc de toti participantii la event.



da ?! nu cred k in sfarsit vorbesti si tu despre ce trebuie! ati face bine voi baieti din hkp sa aduceti dovezi in legatura cu probeleme aparute la boss! sau la voi nu e valabila treaba cu dovezile ?


Ai link mai sus cu video.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
x.InMySoul_

[DotA Player]



Status: Offline
(since 19-12-2017 18:52)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 310, Topics: 25
Location: Langa Inna

Reputation: 92.3
Votes: 20

 
Post Posted: 10-06-2012, 00:00:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
x.InMySoul_ wrote:
Catalepsia wrote:
Pentru ca va dominam la toate capitolele. Si fac propaganda pentru revenirea Gravity pe server, ca sa avem cu cine juca. Amatori.


Nu mi-o lua in nume de rau , dar pe Wotlk unde tineai replicile astea ? Stie toata lumea bine la ce ma refer.


Tu in ce guilda esti?

Am contul legat esti al un click distanta de a afla.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(since 24-04-2024 23:10)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 10-06-2012, 00:01:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Timpul de la Deathwish e aproape dublu fata de de al nostru. Cred ca e cam mult, pentru o diferenta de 1% HP. Concluziile le trageti voi ca sunteti baieti mari.

Furia mea e indreptata in special catre Kos, care n-a scriptat bine bosul, n-a respectat programul, nu a luat decizii bazate pe judecata, pe scurt - si-a batut joc de toti participantii la event.

miros suparare:))) se pare ca prea esti plin de tine sa fi mereu pe primu loc si astea:)))cum e cand pierzsi ia zi iti place?cum ie sa fi luat la misto?-)



I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by k0s, 10 June 2012 00:22



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Old Events  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 27, 28, 29  Next    


The time now is 17-09-2024, 23:38:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x