User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message170336
alex2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2012 14:31)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 32, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

 
Post Posted: 04-06-2012, 11:29:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? :andrei
Ce varsta ai? :16
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :nu am
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :nu am
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin cont
Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) :Kyuubii
Rasa/Clasa[color=blue]kyuubii[colo[]
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): .ilvl kyuubii=364.main speck resto
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Mail .Ilvl 364
Offspec ItemLevel:Ench/360
Meserii full sau peste 500: Ench/Tailoring
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) :http:/armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=kyuubii
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 90 cand era delay/minim 10 fps
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Pe toate.
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): pe toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): pe toate inafara de 25hc
/played @85 (5d or more): 150zile
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Opus dei.Nu se respecta si nu stiu sa lege 2 cuvinte frumos
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate):IMi place cum va organizati si cum va respectati.
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorii:Da

Posturi unite automat, 04-06-2012, 12:28:24

Scuze pentru greseala cu culoarea,
Kyuubii

Posturi unite automat, 04-06-2012, 12:29:02

Shaman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 04-06-2012, 11:30:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex2 wrote:
Cum te numesti? :andrei
Ce varsta ai? :16
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :nu am
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :nu am
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin cont
Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) :Kyuubii
Rasa/Clasakyuubii[colo[]
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): .ilvl kyuubii=364.main speck resto
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Mail .Ilvl 364
Offspec ItemLevel:Ench/360
Meserii full sau peste 500: Ench/Tailoring
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) :http:/armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=kyuubii
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 90 cand era delay/minim 10 fps
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Pe toate.
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): pe toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): pe toate inafara de 25hc
/played @85 (5d or more): 150zile
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Opus dei.Nu se respecta si nu stiu sa lege 2 cuvinte frumos
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate):IMi place cum va organizati si cum va respectati.
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorii:Da

Posturi unite automat, 04-06-2012, 12:28:24

Scuze pentru greseala cu culoarea,
[color=blue]Kyuubii


Posturi unite automat, 04-06-2012, 12:29:02

Shaman



RESPINS => ai postat pe forumul altor guilde cu toate off charele posibile si inclusiv cu asta inainte sa postezi aici sau dupa, chiar nu conteaza.Ramai akl~!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexutz99
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-08-2014 12:23)
Joined: 24 May 2012
Posts: 107, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 30.6
Votes: 4

Post Posted: 05-06-2012, 00:05:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Alex
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) 00-00---01-00

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) Fellgood
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Shaman/Draenei
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 357 enchantement
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Mail
Offspec ItemLevel: 350 resto
Meserii full sau peste 500: nu am full am inceput mining/ enginering
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fellgood nush ce are de imi arata pvp unele dar uite aici print cu pve http://imageshack.us/photo/my-images/152/wowscrnshot060512000242.jpg/
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Minim 15-max 70
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Valiona Normal doar si Halfus normal hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Normal si hc 25
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): FAcut pe 10/25 normal
/played @85 (5d or more): poi cam de pe 3.3.5 il am
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Am fost in Legends of crime mau dat afara deoarece Faken un ninja din guilda respectiva a ninjat un raid cu guilda si mam luat la cearta cu el si mau dat afara . simplu
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Deoarece e o guilda activa si am vazut k toti cei care sunt in acea guilda au ajuns playeri foarte buni din punct de vedere al Gearului. Va multumesc pt timpul acordat. La revedere.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jhonnydeep

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2012 09:34)
Joined: 22 May 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

 
Post Posted: 05-06-2012, 01:29:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Sebi
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin cont.

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) Jhonnydeep
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Night elf/Warrior
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 359 Fury
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Plate
Offspec ItemLevel: Fury 360
Meserii full sau peste 500: Mining/Jewelcrafting
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Jhonnydeep
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Minim 5 : Max 45
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25 normal/hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25 n/hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10n
/played @85 (5d or more): 6 days
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Death Ground.Nu mai sunt in acea guilda deoarece au plecat toti cei care faceau raiduri si nu avea rost sa stau in stormwind sa astept un raid cu globalul.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Am auzit ca in aceasta guilda se face performanta si vreau si eu sa intru in aceasta guilda pentu performanta si pentru a invata cat mai multe de la oameni care stiu acest joc si care sunt dispusi sa invete si pe altii.
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da.Va multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 05-06-2012, 11:03:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINSI cei de mai sus ^^


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucinr1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2018 19:45)
Joined: 05 Jun 2012
Posts: 20, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 94.7
Votes: 6

Post Posted: 05-06-2012, 22:13:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? luci
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) sunt la scoala in timpul saptamani in weekend sunt activ
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) avand in vedere ca joc in weekend ma culc la orice ora vreau
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): am cont

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) dragosluci
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Worgen Druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): Restoration ilvl 357
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): leather
Offspec ItemLevel: 355
Meserii full sau peste 500: nu mam ocupat de meseri dar daca va fi nevoie o sa ma ocup
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dragosluci
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: am pc nou si net de mare viteza asa ca nu am probleme cu lagul
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10n 25n 10h
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10n 25n 10h
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10n
/played @85 (5d or more):
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): guilda actuala Slayers, doresc sa ies din ea pentru ca nu se gasesc oameni nici pentru bh 10n toti playeri care erau activi acum sunt la facultate au servici si multi nu mai joaca
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): pentru ca vreau sa am parte de ceva actiune la raiduri nu sa fac numai cu globalu si sa fie wipe la niste bosi simpli,si pentru ca cei de aici stiu scripturile nu e nevoie sa le explic eu

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 06-06-2012, 00:13:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lucinr1 wrote:
Cum te numesti? luci
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) sunt la scoala in timpul saptamani in weekend sunt activ
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) avand in vedere ca joc in weekend ma culc la orice ora vreau
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): am cont

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) dragosluci
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Worgen Druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): Restoration ilvl 357
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): leather
Offspec ItemLevel: 355
Meserii full sau peste 500: nu mam ocupat de meseri dar daca va fi nevoie o sa ma ocup
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dragosluci
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: am pc nou si net de mare viteza asa ca nu am probleme cu lagul
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10n 25n 10h
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10n 25n 10h
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10n
/played @85 (5d or more):
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): guilda actuala Slayers, doresc sa ies din ea pentru ca nu se gasesc oameni nici pentru bh 10n toti playeri care erau activi acum sunt la facultate au servici si multi nu mai joaca
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): pentru ca vreau sa am parte de ceva actiune la raiduri nu sa fac numai cu globalu si sa fie wipe la niste bosi simpli,si pentru ca cei de aici stiu scripturile nu e nevoie sa le explic eu

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alisan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2014 22:02)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 30, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 68.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-06-2012, 16:24:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Aliºan
Ce varsta ai? 18 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : Nu .
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin cont .

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) : Aleriaa
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) : Nightelf / Druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): 363 ( Balance )
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Leather / Nu am iteme lipsa
Offspec ItemLevel: 359 ( Restoration )
Meserii full sau peste 500: Tailoring
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aleriaa
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Minim 15 - Maxim 55
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Da . ( pe toate dificultatile )
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Da ( pe toate dificultatile )
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Da ( Pe toate dificultatile )
/played @85 (5d or more): 26 days.
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Madness ( in fiecare zii suntem maxim 10 si m-am saturat sa ma plimb prin stormwind x-( )
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Deoarece stiu ca este o guilda activa respectabila cu care poti face treaba si pot face din jocul asta o placere .

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Dispun de TS3 . ( microfonul nu merge )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nfectoo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 09:01)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 43.2
Votes: 3

 
Post Posted: 06-06-2012, 21:05:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Emilian
Ce varsta ai? 23 ani
Munca: (Daca Da intre ce ore?) : 24 ore odata la 2 zile sau 3 depinde
Ora de culcare fixa: nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin pe blizz 3 char's

Nume In-Game: Creepyou
Rasa/Clasa: Human/Priest
Mainspec ItemLevel : 363/364 Holy PVE
Mainspec Armor Specialization : nu
Offspec ItemLevel: 363/364 Disci PVE
Meserii full sau peste 500: Inscription si Herbalism
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Creepyou
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: Maxim 120 - Minim 60
Valiona & Theralion facut: Da
Maloriak facut : Da
ODS facut : Nu...asta a si fost motivul plecarii din guilda
/played @85 (5d or more): 37 zile
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Huge de pe EVO
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Sa pot face progres cat mai mult.
Dispui de Microfon+TS3 : Da



Last edited by nfectoo on 07-06-2012, 16:33:07; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suffer

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2021 21:17)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 708, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 304.4
Votes: 15

 
Post Posted: 07-06-2012, 00:50:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aleriaa - accepted
Creepyou - daca nu legi contul de forum cu cel in game, ai respins, ca sunt multi care n-o fac.Sus in dreapta la forum scrie clar Leaga conturi, e foarte simplu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:23:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va mai trebe shamy enha ?-


Last edited by flameblast on 10-06-2012, 19:28:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
asuul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 08:48)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?:Cristi
Ce varsta ai?:22 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?):Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?):nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):nu

Nume In-Game: asuul
Rasa/Clasa:shaman
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): resto/elemental ilvl 359
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): mail
Offspec ItemLevel:
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Asuul de gear pve cam duc lipsa:(
experienta wow:am dat jos tot de pe serv pe toate dificultatile 10n/h 25n/h

Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):elitenightstalkers de la h pt ca sa desfintat
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate):pt pve sick of pvp

Dispui de Microfon+TS3?:da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
exclusive

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2013 16:57)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.3
Votes: 2

 
Post Posted: 11-06-2012, 21:59:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti: Bogdan
Ce varsta ai:29
Munca: Da intre 8 si 18.00 L-V
Detin cont : Da

Nume in-game : Anubisxx
Rasa/clasa : human/warlock
Mainspec Ilvl : destro 362
Mainspec armour : Cloth
Experienta wow : tot inafara de ODS hc
Ultima guilda: Inner Sanctum, motivul de plecare- neintelegeri cu gm

De ce doresc Deathwish - am fost refuzat de madness si daca nici voi nu ma luati ma duc in hkp

Dispui de mic si ts3 - da
Ora de culcare: dupa 23.00 l-v

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suffer

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2021 21:17)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 708, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 304.4
Votes: 15

 
Post Posted: 11-06-2012, 22:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

exclusive wrote:
Cum te numesti: Bogdan
Ce varsta ai:29
Munca: Da intre 8 si 18.00 L-V
Detin cont : Da

Nume in-game : Anubisxx
Rasa/clasa : human/warlock
Mainspec Ilvl : destro 362
Mainspec armour : Cloth
Experienta wow : tot inafara de ODS hc
Ultima guilda: Inner Sanctum, motivul de plecare- neintelegeri cu gm

De ce doresc Deathwish - am fost refuzat de madness si daca nici voi nu ma luati ma duc in hkp

Dispui de mic si ts3 - da
Ora de culcare: dupa 23.00 l-v

Drum bun.
@ asuul leaga-ti contul de forum cu cel din game daca vrei sa ai o mica sansa, daca nu ai respins, am explicat si in postul meu de mai sus, cred ca stii sa citesti romaneste.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
balacaibos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2015 16:33)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 46, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 30.7
Votes: 4

Post Posted: 12-06-2012, 15:56:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?Cristi
Ce varsta ai?17 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)pana in 1
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):doar pe evolution dar nu ma mai joc pe el
Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc)Bezzert
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb))worgen/druid
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 360 pentru a fi bagat in seama): depinde de ce vreti voi ,ori tank ori heal sunt bun pe toate: tank 364;heal 362;
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):pe toate
Offspec ItemLevel:
Meserii full sau peste 500:engineering si enchanting
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bezzert
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:min 0 si max 30
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):da, pe toate dificultatile
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):da, pe toate dificultatile
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):doar pe normal 10 si 25
/played @85 (5d or more):mai bine de 3 luni
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):TurkWoW, deoarece nu ma inteleg mai de loc cu ei si sunt cam incapatanati
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Vreau sa intru in guilda deoarece vreau sa incerc ceva nou si sa fac raiduri cu oameni capabili

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 06-07-2024, 11:19:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x