User
Pass
2FA
 
 

Cerere ban Jack Bauer
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3476
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-06-2012, 18:41:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Jack Bauer
Motiv: wall si aim
harta: de_nuke, acum 5 minute
IP: 94.177.3.38

demo aici: http://www.girlshare.ro/4068836.2

aim-ul se poate vedea cand trage cu awp chiar inainte sa moara ca ii tremura tinta la sfarsit, si wall-ul se vede la kill-ul ala cand il omoara pe ala de pe buza (intrarea in hangar)


si aici o faza concludenta de wallllikeeesss, tinta o tine la fix la pixel, flaaash si dupa o secunda caaaap.

http://www.girlshare.ro/4068949.5


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jack Bauer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2012 00:33)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 123.2
Votes: 8

Post Posted: 19-06-2012, 18:53:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lol , ma tu esti nebun crezi ca nu stiu ca stateai cu demo pe mine decand am jucat pe mjloby cu sile
tremura asa ca tin tigarea cu mana dreapta intre aratator care e pe mouse 1 si mijlociu pe mouse 2
Acuma m-ai gasit si cu wall
nu tu poze nu nimic, ii voi multumi lui kolick


Jack Bauer Facts :
Jack Bauer doesn't get an erection, he sets up a perimeter in his pants.
Jack Bauer twisted the cap off a coke bottle only to have it say " Sorry, play again. Enjoy coke!". Jack put the cap back on and kept twisting until it said " Sorry, you win! Don't hit me!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-06-2012, 18:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba pleaca ma baiatule de-aici. poate iti merge tie cu astia mai noi si mai neexperimentati, dar cu astia mai vechi nu-ti merge prietene, ca am vazut destule la viata noastra (la cs ma refer). Am mai auzit eu baliverne, gen mananc multa ciocolata si imi tremura mana, lasa-ma cu aburelile astea. Tu erai un incepator care dadeai cu capu de cutii pe harti, si acum dai 2 hs-uri cu awp-u la rand, il stii pe ala sus pe casa, apoi dai cap prin flash, hai mai dute-n spre.... spania de-aici.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jack Bauer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2012 00:33)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 123.2
Votes: 8

Post Posted: 19-06-2012, 19:02:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate pe demoul tau iti desfiintwez argumentele. In plus nu joc pe opengl, unde merge sa bagi hack gen aim si wall si mai stiu eu ce. Si e veche pb asta, da in fine, tu ai demoul tau si parerea ta. Argumentul tau principal e ca " pana acu erai varzan si acu joci bine" Uau gg. Tocmai d-aia te-am lasat sa faci demo, dracu ti-am zis de cand stiu ca te bunghesti pe mine, asa ca nu am nimic de ascuns
yuite-te la cate ore am pe sv si de cand joc cu voi, desi nu te va convinge ca nu ai dreptate pt ca vad cu ce sarguinta ma sapi.
In fct de ce va decide un owner serverul va avea de castigat chit ca tu te vei convinge ca e sau nu asa.
Plus eu joc numai de pe steam. Cred ca eram banat acu dak aveam wall asa cum sustii sau aim.


Jack Bauer Facts :
Jack Bauer doesn't get an erection, he sets up a perimeter in his pants.
Jack Bauer twisted the cap off a coke bottle only to have it say " Sorry, play again. Enjoy coke!". Jack put the cap back on and kept twisting until it said " Sorry, you win! Don't hit me!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-06-2012, 19:11:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, hai sa lasam si pe altii sa vorbeasca.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 19-06-2012, 19:25:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jack Bauer wrote:
frate pe demoul tau iti desfiintwez argumentele. In plus nu joc pe opengl, unde merge sa bagi hack gen aim si wall si mai stiu eu ce. Si e veche pb asta, da in fine, tu ai demoul tau si parerea ta. Argumentul tau principal e ca " pana acu erai varzan si acu joci bine" Uau gg. Tocmai d-aia te-am lasat sa faci demo, dracu ti-am zis de cand stiu ca te bunghesti pe mine, asa ca nu am nimic de ascuns
yuite-te la cate ore am pe sv si de cand joc cu voi, desi nu te va convinge ca nu ai dreptate pt ca vad cu ce sarguinta ma sapi.
In fct de ce va decide un owner serverul va avea de castigat chit ca tu te vei convinge ca e sau nu asa.
Plus eu joc numai de pe steam. Cred ca eram banat acu dak aveam wall asa cum sustii sau aim.


De multe ori am divergente cu liq dar acum tin sa ii dau dreptate. Se vede foarte bine aimul cu view demo slow motin 1/4 cand ai m4a1 (dupa ce arunci he-ul). Nu ai cum sa faci tu singur miscarea sus jos stanga dreapta oricat ai fuma de mult.
Imi pare foarte rau ca ai ajuns sa joci cu parole, pareai asa un nevinovat dar in cele din urma fiecare are o parte neagra. Iti sugerez sa iti cauti alt server si sa faci pe "SEXOSU". Te-ai intins cu gluma si ai crezut ca nu te va prinde nimeni. Aim e sigur ca ai wall nu stiu dar aim sigur cat despre faza cu flash oricat de bun ai fi n-ai cum sa ii dai cap la cutie acolo, asta tinand cont ca esti pe public nici in mixuri nu ai cum sa dai asa , este 1 caz la 1000 sau nu 1 la 1.000.000. Credeai ca daca ai admin inseamna ca nu te poate suspecta nimeni? Te-ai inselat , bravo liq.

Multi care se vad cu admin fac pe zmei si anume: Daca un jucator te reclama imediat ai grija sa il scoti. Oricum eu stiu foarte bine ca nu ai cum sa fi tu mai bun ca multi alti si n-aveai cum sa iti perfectionezi jocul in asa scurt timp de cand ne cunoastem noi.

Eu iti urez bafta in continuare.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DANG3R
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-11-2012 15:18)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 1315, Topics: 103
Location: FreaKz.Ro

Reputation: 48.4
Votes: 13

Post Posted: 20-06-2012, 12:11:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Primul demo cand juca cu awp ii cam sarea tinta
Tragea pe langa si dadea cap
Sunt de parere ca avea aim
In al doilea demo sta cu tinta pusa pe cap,il astepta si cand o luat flash si era tot alb ii da cap
El a stat si l-a astepta vreo 10 sec si apoi cap

Cam ciudat

Jack eu nu am nimica cu tine,doar mi-am dat cu parerea


S4S-DANG3R
S4S-Team

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jack Bauer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2012 00:33)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 123.2
Votes: 8

Post Posted: 20-06-2012, 12:50:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand iau flash trag imediat nu conteaza unde, si acolo la cutie ai sanse mari sa dai cap ori in casa de vis-a-vis d-aia stateam cu tinta acolo.cum am luat flash am tras pt ca de obicei dupa flash navalesc dusmanii. Sincer nici nu stiu unde era ala in capul caruia m=am infipt cu ochii inchisi. Nu are rost sa mai comentez pe subiectu asta, dati--va toti cu parerea si sunt sigur ca ownerii vor decide in folosul serverului.

Jack Bauer Facts :
Jack Bauer doesn't get an erection, he sets up a perimeter in his pants.
Jack Bauer twisted the cap off a coke bottle only to have it say " Sorry, play again. Enjoy coke!". Jack put the cap back on and kept twisting until it said " Sorry, you win! Don't hit me!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarK1

[Soul Reaper]



Status: Offline
(since 03-01-2019 14:54)
Joined: 01 Jan 2010
Posts: 1130, Topics: 78
Location: Romania

Reputation: 556.3
Votes: 34

 
Post Posted: 20-06-2012, 12:55:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jack Bauer wrote:
Cand iau flash trag imediat nu conteaza unde, si acolo la cutie ai sanse mari sa dai cap ori in casa de vis-a-vis d-aia stateam cu tinta acolo.cum am luat flash am tras pt ca de obicei dupa flash navalesc dusmanii. Sincer nici nu stiu unde era ala in capul caruia m=am infipt cu ochii inchisi. Nu are rost sa mai comentez pe subiectu asta, dati--va toti cu parerea si sunt sigur ca ownerii vor decide in folosul serverului.

Off:te-au cotropit dusmanii bauer?- Ca esti mai sexos ca ei -)
On: Doar la ultimu frag cu polaru mi s-a parut ceva mai suspect , in rest nimic ... poti bate pe cineva prin flash cu sunet
Edit: in demo-ul lui sheidn1 ai aim!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sheidn1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2016 13:29)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 29, Topics: 9
Location: Timisoara

Reputation: 68.5
Votes: 3

Post Posted: 20-06-2012, 13:38:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer imi pare rau ca s-a ajuns aici, n-as fi banuit nimic daca nu exagerai in dimineata aia pe fy_snow, vad ca aici ai replica la ce spun fiecare, dar la demo-u facut de mine ce mai ai de spus?
Acolo nu exista flash, nu exista bombe, nu exista tigari intre aratator si mijlociu,va invit sa urmariti si demo-u meu,va astept cu pareri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 20-06-2012, 16:56:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi place ca au inceput sa isi spuna parerea cei cu slot sau nume rezervat,lasati pe cineva competent(nu ma refer la mine,ci la adminii cu grad mai mare de blood pe war3) si nu mai umblati dupa +1,liq si tu si sheidn ati facut demo,bravooo, pana nu vad dovada cu poza la status in consola sa aratati ca nu juca de pe steam,nici nu ma deranjez sa descarc demo,daca era pe steam va rog sa va apucati de "mario forever" -

Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DarK1

[Soul Reaper]



Status: Offline
(since 03-01-2019 14:54)
Joined: 01 Jan 2010
Posts: 1130, Topics: 78
Location: Romania

Reputation: 556.3
Votes: 34

 
Post Posted: 20-06-2012, 17:12:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexUnder111 wrote:
imi place ca au inceput sa isi spuna parerea cei cu slot sau nume rezervat,lasati pe cineva competent(nu ma refer la mine,ci la adminii cu grad mai mare de blood pe war3) si nu mai umblati dupa +1,liq si tu si sheidn ati facut demo,bravooo, pana nu vad dovada cu poza la status in consola sa aratati ca nu juca de pe steam,nici nu ma deranjez sa descarc demo,daca era pe steam va rog sa va apucati de "mario forever" -

tu ai postat doar ca sa te afli in treaba, daca juca dupa steam nu inseamna ca nu poate juca cu cod... Mario forever s-a inventat pentru tine ... sau cei ca tine ... tu care vi aici , nici macar nu ai download demo-urile si faci gura mare ...asa ca prietene iti zic simplu si frumos , poti sa dispari! Si alta data nu mai posta doar pentru reputatie !HF

Edit : si chiar daca il downloadai , o faceai degeaba pentru ca este peste nivelul tau de intelegere!Cat despre mine (cel cu nick rezervat) verifica listele de codati , am mai multi codati intr-un post decat ai tu in toata lista ...asa ca du-te si fa galerie in alta parte... revenind la Screenshot in consola , au fost verificate logurile



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DANG3R
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-11-2012 15:18)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 1315, Topics: 103
Location: FreaKz.Ro

Reputation: 48.4
Votes: 13

Post Posted: 20-06-2012, 17:31:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alex, Jack a primit BAN si REMOVE de la SiLe pt ca folosea cod

Numai are rost sa-i iei apararea


S4S-DANG3R
S4S-Team

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 20-06-2012, 19:20:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexUnder111 wrote:
imi place ca au inceput sa isi spuna parerea cei cu slot sau nume rezervat,lasati pe cineva competent(nu ma refer la mine,ci la adminii cu grad mai mare de blood pe war3) si nu mai umblati dupa +1,liq si tu si sheidn ati facut demo,bravooo, pana nu vad dovada cu poza la status in consola sa aratati ca nu juca de pe steam,nici nu ma deranjez sa descarc demo,daca era pe steam va rog sa va apucati de "mario forever" -


Mucea,daca ai slot sau nick rezervat asta nu inseamna ca esti competent?!

Are aim a luat ban+remove...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 20-06-2012, 20:03:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexUnder111 wrote:
imi place ca au inceput sa isi spuna parerea cei cu slot sau nume rezervat,lasati pe cineva competent(nu ma refer la mine,ci la adminii cu grad mai mare de blood pe war3) si nu mai umblati dupa +1,liq si tu si sheidn ati facut demo,bravooo, pana nu vad dovada cu poza la status in consola sa aratati ca nu juca de pe steam,nici nu ma deranjez sa descarc demo,daca era pe steam va rog sa va apucati de "mario forever" -


Imi place conceptia ta, cred ca mai bine de jumate din sloturi si nume rezervat sunt mai competenti ca tine in statura de admin si aici nu ma refer la persoana mea. Sunt multi peste nivelul tau care nu au nici macar NR sau slot, deci in locul tau m-as abtine iar in cazul in care inca nu ti-ai dat seama Sheidn1 are slot deci dupa parerea ta , noi suntem prosti si tu desteptul nu? Cauta pe Sin2 la banuri pe steam , este 1 ban dat de closed pe steam pentru aim. Asa ca in locul tau m-as duce la mario forever. Sanatate!


Aaa si inca ceva , in caz ca nu te-ai uitat , esti la PARERI DEMO!





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 13-05-2024, 22:06:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x